wtorek, 14 lipca 2015

Ewidentny brak jaj Tomasza prestissimolive Sidora.

   Za chwilę minie tydzień kiedy to Kwiecień zamieścił materiał.
   Sidor swojego czasu strasznie się odgrażał że:
   Oczywiście jak do tej pory, "Waleczny Tomuś" nie miał problemów z wpisami na swoją "Czarną listę". Wystarczyły dwa dni po prelekcji w Karpaczu i pracownice biblioteki zostały wpisane:

    Teraz Sidor ma zgryza. Mija tydzień i nic. Czyżby Sidor zmienił swoje nastawienie do swojej listy? A może będzie tam dawał wpisy wybiórczo, tak żeby przypadkiem nikomu się nie narazić?
    Sidor wyraził swoją opinię na temat biegania boso...
   Ciekawostką są dokonania na tym polu Tomasza Sidora. Internet ma w swoich zasobach co najmniej dwa, a może tylko dwa komentarze Sidora, gdzie wspomina że coś ćwiczył:

   Jak na ścisło-analityczny Sidorowy umysł, jest rozbieżność w ilości lat ćwiczeń. Pewnie dla Sidora 13, a 20 lat to pewnie to samo...
   Sidor ćwiczył u Drewniaka... Pisze nazwisko z małej litery... Z tego co mi wiadomo Andrzej Drewniak poza Kraków udawał się nie po to żeby kogoś ćwiczyć, ale na egzaminy...17 komentarzy:

 1. Od szmat i idiotek Sidor najchętniej wyzywa kobiety. Osoby słabsze i potencjalnie nie mogące mu " oddać" wyzwisk. Taki to macho. Podobnie było z niejaką Moniką na jego forum "podróże do nikąd" czy jakoś tak gdzie Sidor jako h17 pisał "Monisiu" i zapraszał ją na spotkania itd a dwa posty dalej już było "spierdalaj".
  Zdarza się ,że wdaje się też w "walkę na gówna" z innymi gośćmi. Nie mogę jednak pozbyć się wrażenia, że pisze sam ze sobą. Po wymianie kilku siarczystych zdań z Sidorem najczęściej gosciu taki zaczyna go przepraszać i korzyć przed nim. Sidor rycersko tryumfuje a gość nagle znika z "pola".
  Sidor już parokrotnie przyznał się do pisania jako Prestissimo czy Gall Anonim. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ,że postacie te często spiszą do siebie nawzajem.

  I tu jest Psidor pogrzebany.
  Wyzywa słabszych lub siebie samego tchórz za.....ny !

  No wyzywa również i nas ale to jest już kąsanie psa przypartego do ziemi gdy nie ma już nic do stracenia.

  Czy umieści karateków na czarnej liście ?
  Nie ! Nie ma jajec i jest śmierdzącym tchórzem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tutaj inny blog Sidora. Występuje pod pseudonimem "widzetotak" No i inna już kobieta ;
  http://widzetotak.blog.onet.pl/ksiega-gosci/
  "widzetotak pisze:
  21 listopada 2007 o 06:59
  wal się de.bilko i pomódl się do tego deb.ilnego i paranoicznego boga by dał ci ścierw.o rozum

  Odpowiedz
  widzetotak pisze:
  21 listopada 2007 o 21:54
  wiara jest choroba umysłu niestety. Nie jesteś dla mnie nawiedzona poje.b.ko partnerem do rozmowy bo masz chory i nawiedzony umysł jak każdy wierzący w cokolwiek. Jak napisałem nawiedzona de.bilko sama się nawróć na rozsądek, wiedzę i prawdę a nie tkwij w chorych wymysłach o jakimś bogu i jego zajeba.ne.j łasce. Jeśli ten twój bóg istnieje to sam mu dopier.dole za taki chory świat i za takich poje.b.ów jak ty."

  OdpowiedzUsuń
 3. jeżeli chodzi o Drewniaków to jest ich dwóch Leszek Drewniak z Warszawy karate tsunami i Andrzej Drewniak z Krakowa karate kyokushin...niestety Leszek Drewniak juz nie żyje....obaj panowie byli swoimi zaciekłymi wrogami...

  OdpowiedzUsuń
 4. jeżeli chodzi o Drewniaków to jest ich dwóch Leszek Drewniak z Warszawy karate tsunami i Andrzej Drewniak z Krakowa karate kyokushin...niestety Leszek Drewniak juz nie żyje....obaj panowie byli swoimi zaciekłymi wrogami...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Możliwe że Sidor swojego czasu ćwiczył u Leszka Drewniaka w Warszawie, ale pisząc nazwisko z małej litery, pokazał swój szacunek do trenera...Pozdrawiam.

   Usuń
 5. Panowie ! Rozmowa o Sidorze jako o karatece to jak chwalenie zespołu rockowego Papa Dance.
  Kiedyś był popularny ale nigdy nie rockowy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sisior cwiczyl? Z petem w zebach, bebechem na jajach i zadyszka na schodach to juz sie domyslam, co on cwiczyl. W mojej dzielnicy sami tacy, co cos cwiczyli.

  Jestem zywo zainteresowany zestawieniem spotkania bokserskiego Sisior vs April. Powiedzmy o puchar UFO-polucje. Kwiecien, dasz sie wciagnac w taka kabale? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wladysaw spokojnie. Cyrk to deficytowy interes. Ochrona "źwierząt" i takie tam.

  Ale mały quiz.Kto w cyrku występuje w szelkach ?

  OdpowiedzUsuń
 8. 'Gall Anonimśroda, 15 lipca 2015 20:35:00 CEST
  Społeczeństwo chyba jeszcze nie dojrzało by kurwe traktować jak kurwe. Kurwy w rządzie kurwy na dole w w koło barany beeee i nic poza tym.
  Dopóki ludzie nie nauczą się nazywać po imieniu kurew to kurwy będą rządzić i mamić baranów dalej."

  "No byla taka jedna na Pradze ale nie dawala paragonów. ( poza tym dawała wszystko). I z braku tego paragonu nie nazwę ją po imieniu. Brak dowodów. Kto to był i czyją matką to też zostawię dla domyślnych."

  Ze wspomnień pewnego 'hazarskiego" bezdomnego.

  Ciekawe czym taki bezdomny płacił? Jabolem ?

  OdpowiedzUsuń
 9. "Gall Anonimśroda, 15 lipca 2015 21:30:00 CEST
  No to gratulacje za ostry i cięty język :)))))))

  W podstawówce dla zbytu bawiliśmy się w "kto ostatni ten syf"
  Polegało to na tym, że jeden rzucał hasło na przykład: kto ostatni na stołówce ten syf" i każdy kto stał obok gnał ile sił w nogach zapchanym korytarzem na przerwie by nie być tym ostatnim. Albo: kto ostatni pod klasą ten syf. Będąc na dole pod szatnią graliśmy zwykle w "syfa". Polegało to na tym, że z papierów po kanapkach ugniataliśmy zbitą kulę, albo z jakiegoś kawałka szmaty znalezionej w szatni, zwykle była to czyjaś podkoszulka zgubiona :) zawiązywaliśmy węzły i na 4 metrach kwadratowych półpiętra schodów kopaliśmy to tak by trafić któregoś. Każdy skakał jak tylko mógł w górę i robił uniki by nie być "syfem", ale jak już został trafiony to kopanie przypadało jemu i kopał w innych. Najgorzej miał ten, na którego trafiło tuż przed końcem przerwy. Rozlegał się dzwonek i wszyscy czmychali na górę zostawiając "syfa" na całe 45 minut syfem :) Wtedy ktoś krzyczał kto ostatni ten syf i wszyscy pędzili na górę. Nie dość, że ten ostatni był syfem to musiał kopaną szmatę zabrać ze sobą do plecaka i zwykle stawał się podwójnym syfem.
  Można tutaj wprowadzić podobną grę. Kto nie powie, że kwiiiecień jest chujem itp ten "syf"
  :))) "

  Sisior i na tym etapie zamknął się twój rozwój emocjonalny. Pomimo Wiki i google ZATRZYMALES SIE NA TYM ETAPIE.

  Dzieciak jesteś (już nie powiem kogo) ale ojca na pewno nie miałeś. Nie masz "gruntu moralnego" Nawet podwórko cie nie wychowało. (bo zawsze byłeś "syfem" ?)
  Teraz wydaje ci się,że wydoroślałeś i się zemścisz ? Otóż nie. Nawet w świecie dorosłych dalej jesteś tym samym gnojem jakim kiedyś dzieciaki w tobie odkryli.
  Skąd mogę to wiedzieć ? Bo dalej zachowujesz się jak 10 letni szczyl na podwórku. Sierota z wciąż zajętą jedyną osobą której mógł by się poskarżyć. Wiesz kogo mam na myśli.
  I nie klej znów historii o paragonach to ślepa uliczka.
  Gówniarzu ! Opowiedz swoje dzieciństwo dobremu psychiatrze. Być może jeszcze ci pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubisz Sisior jazdę figurową ? Voici s'il vous plaît ! Łajzo sakramencka !

  OdpowiedzUsuń
 11. I zachowuj się coby pamięć świeta zachowała świętość. Od ciebie to zależy.

  OdpowiedzUsuń
 12. "Gall Anonimśroda, 15 lipca 2015 23:34:00 CEST
  Hehe budujące to to nie jest, może :)
  Ale na właściwym poziomie kurwa mać przecież uzasadniałem kurwa mać co nie kurwa mać?"

  I NIECH TO ZOSTANIE TWOIM MOTTEM PRZEWODNIM SIDOR.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie do ciebie Sidor ten link. Od 3:05 - do ....

  Bąka może to zainteresować.

  https://www.youtube.com/watch?v=RbXEgc7xsls

  OdpowiedzUsuń
 14. http://histmag.org/Goralenvolk-podhalanscy-wasale-III-Rzeszy-6044

  OdpowiedzUsuń
 15. Do Pani Magdy której komentarz o "gołosłowiu" DK umieszczony jest na blogu tegoż.

  https://www.youtube.com/watch?v=-SVcJjgpeUA

  P. Magdo ! Sam bym poszedł za szlachetnym człowiekiem, Uważam,że do gnojów powinno przemawiać się w ich języku. Jednak polityk powinien swoją postawą dążyć do porozumienia. Patronowicz chyba jednak tego nie potrafi. Zniżył się do poziomu gówniarza.
  Daleko mu do bycia "mężem stanu" Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 16. A dla Sidorka.
  Taka tam "pioseneczka" o MAMIE.
  Przetłumacz sobie Tomeczku słowa.
  Mam nadzieję ,że nie nazbyt diaboliczny to dla ciebie kawałek. Trochu jakby o tobie ?

  https://www.youtube.com/watch?v=3L9fOGg9wO8

  OdpowiedzUsuń