czwartek, 30 kwietnia 2015

Wczasy w Malborku się kończą, za to Riese czeka...

          Oficer polityczny też pozdrawia głupotę Tomasza Sidora.

11 komentarzy:


 1. Sidor na zaklamanej zabełkotał :
  "Zapewne przed snem przykryje się tym kocem. "
  Nie był "D_men"w wojsku to nie wie pod czym się śpi. Koc to nie pościel ale przykrycie pościeli. Zakrywa się ją podobnie jak kanapę dla psów. No ale jak ktoś śpi pod kocem a nie pościelą to myśli ,że tak wszyscy.
  Ps. Jak "rdzenna Warszawska inteligencka rodzina" się zwała przed wojną ?
  Sidorczuk czy Sidorow ? Śmieszne czasy. Ci zza Buga uczą Polaków dobrego wychowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, Sidor dał nowego posta...Sterylny Tomaszek, który z grzybicą paznokci i paluchami, którymi namiętnie babra się w rybich wnętrznościach, gdzie następnie tymi swoimi kończynami pracuje nad fryzurami klientek, daje upust swojej nieskazitelności. Jakoś nie zauważa podstawowego przekazu zdjęcia, które przesłał Darek. Przekaz ten podważa wiele teorii i pomówień które Tomasz Sidor publicznie, przez lata przedstawiał przeciw Darkowi. Nie podejmuje tego tematu, bo wie że jest na przegranej pozycji. Ciekawe czy Sidor, znany miłośnik kotów, swojego pupila trzymał na kolanach, czy przywiązanego na zewnątrz do budy...
  Cieniutko przędzie Tomuś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kojo, wojo. Ucz się TS Kwiecień cie nie ściemniał to ty ściemniasz na temat Kwietnia. Pomówienia, pomówienia Tomaszku. NSR jest i działa TS jest i zgłupiał ?????....!!!!!! Ucz się Tomaszku to może do zuchów cię przyjmą - a... nie przyjmą !!! zbyt duża wrażliwość na dzieci !!!! - SORRY !!!(nie tak bardzo) no to do ZHP, ZHR to ci może skauci zostaną BEEEEE...... !!!!! Ani tu, ani tu na Powązki też nie pasujesz. Proś obcą cywilizacje żeby cię porwali. BEEEEE....!!!!! Też nie chcą ????? ( To dziwne? ) No to może "Nocne Wilki" - luźna sugestija (eee.... słaby skuter ) Konfabuluj dalej detektywie (dobra robota inspektorze GGagget...:-) )

   Usuń
  2. Możę "Strzelec" poprosił o wykład z maskowania ? Na pewno tak oni to nic nie wiedzą :-) Po ostatnim zgłoszeniu To Tomuś zapunktował u Wsystkich służb tylko patrzeć jak go o dorzdztwo poproszą - może poprosili i dlatego milczy ???????????????????

   Usuń
 3. Widać że nie tylko Sidora zatkało...

  "Wojtek OKIczwartek, 30 kwietnia 2015 18:45:00 CEST

  He he , a kto to się bawi w Photoshopie dorabiając łeb kwietniołaka do obcego ciałka ? :-)."

  Tomuś pewnie ma teraz problem i na siłę szuka dowodu na falsyfikat. Jak dobrze powiększy, to może i jakiego trójkąta dojrzy... A może podpowiedzieć Tomusiowi że jest tam jeden niepasujący piksel, niech się poci...

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja sobie spokojnie czekam na Sidorowe dowody, że zdjęcie wykorzystane w poście to ściema. Liczę na konkretne dowody, które Sidor jak zwykle zamieści na swoim blogu. Jak tego nie zrobi, albo w jakikolwiek sposób się nie odniesie do rzekomego fałszerstwa fotografii, będzie oznaczało że zgadza się z autentycznością. Ma technologię do analizy zdjęć i na pewno stanie na wysokości zadania.

  OdpowiedzUsuń
 5. U Sidora zaczyna się maraton anonimów:
  "Anonimowyczwartek, 30 kwietnia 2015 21:00:00 CEST

  To cep popisuje się, że jest w jednostce, a przyjechał do kumpla i se zrobił fotę na pokaz. Regulamin zabrania leżenia w ubraniu na łóżku. "

  Widać że pisał to człowiek, który nie odbył służby wojskowej, a tym bardziej nie został przyjęty w struktury ZOMO. Zgadnijcie o kim mowa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie żebym bronił Kwietnia (IMO kawał chuja z niego, swoją drogą), jednak te maratony anonimów oraz podobieństwo stylu ich wypowiedzi do stylu Sidora każe przypuszczać, że to sam Sidor pisze te wszystkie komentarze. A skoro wali je dziesiątkami, czy nawet setkami, to tylko pokazuje że nie ma własnego życia i własnych problemów, tylko cały czas szuka ich u innych. Jak Putin, który zamiast rozwiązywać wewnętrzne problemy Rosji woli atakować inne kraje :)

   Zwróćcie jeszcze uwagę na dwa z pozoru nieistotne elementy na blogu klamstwa-riese - mianowicie okienko z obserwatorami oraz licznik odwiedzin. Ani okienko nie jest prawdziwe, ani licznik nic nie zlicza - bowiem obydwa to po prostu statyczne obrazki w JPG! Kopie tych plików w Internet Archive pokazują, że od 2014 roku - czyli od momentu założenia tego całego blogaska - zawartość tych obrazków nie uległa zmianie.

   Są więc dwie możliwości, albo to wszystko jest obliczone na stworzenie wrażenia że bloga czyta masa osób, albo też Sidor sam siebie oszukuje, łudząc się że ktoś zaprząta sobie głowę i marnuje czas na czytanie jego w większości chorych i bardzo słabo "udokumentowanych" wypocin.

   Usuń
  2. Dla mnie to nieważne, popatrcie na mojegi linka :

   http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/chajzer-sprawdzil-czy-polacy-wiedza-co-oznacza-symbol-ss,166576.html

   To nie jest teoretycznie przeciw nikomu.

   ZASTANÓW się bohaterze z kim walczysz???

   Usuń
  3. Trochę zastanawiasz mnie Marku Sęku... Z jednej strony masz za złe Sidorowi że cię obraża, a za chwilę obrażasz kogoś innego. Dziwne postępowanie z twojej strony, i trochę niezrozumiałe. Może powinieneś zawiązać pewnego rodzaju koalicję z Sidorem przeciw Kwietniowi? Byłoby to bardziej klarowne niż teraz. Tomuś cierpi na brak oficjalnych przeprosin...

   Usuń