środa, 29 kwietnia 2015

Przewodnik Dariusza Kwietnia dostępny na Zamku Książ.

   Tomasz Sidor powinien wiedzieć że jego poczynania odnoszą odwrotny skutek od zamierzonego. Poniższe zdjęcie zostało wykonane w ostatnią sobotę na terenie Zamku Książ. Autora zdjęcia pozdrawiam i dziękuję za przesłanie materiału drogą mailową. 
                                  koniczyna_kon@tlen.pl

4 komentarze:

 1. Tomasz Sidor na swoim blogu publikuje :

  Anonimowywtorek, 28 kwietnia 2015 23:26:00 CEST

  "Pedofile z chlewa nie widzą nic zdrożnego w tym zdjęciu, które dałeś na swojego bloga i opisałeś, że to trąci pedofilią
  http://3.bp.blogspot.com/-h94Mgi8gozQ/VT-f_7XPA3I/AAAAAAAAB2M/mMG74DI8fSc/s1600/dotyk.JPG

  Trąci jak skurwysyn i koniec. To żadna matczyna miłość jak zboczony Sęk-gucio mruk pierdoli tylko żeźba epatująca seksualnością i pedofilią."
  ...
  "Sęk tobie matka waliła konia do późnego wieku i ssała całując z języczkiem w usta to teraz nie widzisz w czymś takim znamion zboczenia. Byłeś myty w czasie kąpieli pewnie gołą ręką przez mamunię i tak ci się to spodobało, że chciałbyś być na miejscu tego chłopca z pomnika."

  Porażająca znajomość szczegółów. I jaka pewność. Jakby Sidor przy tym był.
  Czyżby jednak retrospekcja ?

  Nie chcesz Sidor jednak przyjeżdżać do Zakopanego za często co ? Wydaje ci się, że jak dasz (takie j/w) wystarczające dowody to skończy się na jednej sprawie ? Spryciula oj spryciula...

  Napisz najlepiej od razu oświadczenie :

  Ja Tomasz Sidor oświadczam , osoba występująca pod pseudonimem GUCIO MRUK to Marek Sęk. Poświadczam , że to prawda i w obecności świadków podpisuję własnoręcznym podpisem.
  Prześlij na adres domowy Darka


  OdpowiedzUsuń
 2. Straszne, Tomasz Sidor wie że monitoruję jego bloga. Niesamowity spryt i przebiegłość w Sidora głowie się czai... Tylko jest mały problem. Sidor celuje w Krosno, a do mnie to jeszcze trzydzieści kilometrów dalej. Jako ciekawostkę mogę podać że z domu widzę uszkodzony wiatrak koło Sanoka. Można poszukać zdjęcia na e-Sanok...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, No Konieczyna pogrywasz z Tomaszkiem. Robi się ciekawie

   Usuń
 3. Całe popołudnie i wieczór bez nowych komentarzy Sidora. Niesamowite, jak Tomuś to wytrzymuje? Widać jest z niego twardziel:)

  OdpowiedzUsuń