środa, 22 kwietnia 2015

http://salondomowy.blox.pl/html Nowy lokal fryzjerski Tomasza Sidora.

   Ciekawe dlaczego specjalista od manicure i pedicure Tomasz Sidor nie może sobie poradzić ze swoją grzybicą paznokci. Pewnie zaszkodziło zbyt długie moczenie paluchów na rybkach....
https://twitter.com/prestissimoLIVE/status/498086011633958913/photo/1
   I w powiększeniu:
   Teraz to już wiadomo dlaczego Tomasz Sidor kusi do swojego zakładu fryzjerskiego najtańszymi cenami w Warszawie.

11 komentarzy:

 1. Tomasz uroczy knur salondomowy Sidor tak miesza we własnym gnoju na ul Lipska 10 Warszawa ze aż mu racice zgnily co za syf i brudas ten Tomasz Sidor takimi lapami dotyka klientów zbiera na wymioty gnoj na rekach ma i pewnie zaraza świadomie to jego zemsta za to ze do ZOMO go nie wzieli ale reklama nowego salonu a wzody w gratis ie

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać że Sidor dzisiaj robi z siebie psychicznego na kolejnych płaszczyznach. Ciekawe czy z kolejnym urojeniowym donosem pobiegnie na komendę policji, gdzie już jest doskonale znany, czy wybierze jakąś sąsiednią. Niecierpliwie mu kibicuje, kiedy po raz nie wiadomo który, zrobi z siebie publiczne pośmiewisko. Tomuś, liczę że nas nie zawiedziesz:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do psi-konfidenta:
  Toś się naczekał na odpowiedź.Co ? Konfidencie za dychę.
  Nio już masz ,masz....

  Dalej nie dałeś dowodu na związek veliosa z kontem GM. Kruciótkie nóżki ma kłamstwo karzełka.

  D O W Ó D ! frajerzyno. Wiesz co to jest ?

  To takie coś co potwierdza związek velios z GM.
  Bez tego wywody o twoim mareczku są dla mnie rojeniami psychicznie chorego .
  Prawda jest jedna, Nie jestem mareczkiem.
  To nie wniosek to równanie. Chłopie lecz się. Masz chorą banie !
  A "idąc tym tropem" (pozdrawiam w tym miejscu wielce przebiegłego anonimowego od przestawiania literek) jak masz na palcach dłoni takiego grzyba to są już przeżuty. W pachwinach i na stopach zbiory pieczary masz pewnie raz w tygodniu. Nie dementujesz tego ?
  A ! fotki są podrobione może . Sam je w necie umieściłeś. Domagasz się odpowiedzi na temat? Zacznij od siebie. Ile klientek zaraziłeś ?
  salon domowy uroczy pan zrobi pedicure za 5 zł. Grzybica( szczep ukraiński ) gratis !
  Kto sieje ten zbiera.
  Widzę, że zasłużyłeś na "D " ,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  koniczyna kon22 kwietnia 2015 19:13
  Widać że Sidor jest dobrze chwycony za gardło i zaczyna gryźć kogo popadnie. Niech gryzie, założą kaganiec i w kojcu się uspokoi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, Sidor robi z siebie pokrzywdzonego. Ciekawe jak się odniesie do swojej działalności wobec innych osób na przestrzeni ostatnich lat. Ciekawa natychmiastowa amnezja u niego nastąpiła.

  "Tak w sprawie tego co odpierdalaja BEZPODSTAWNIE na blogu koniczyny, mysle ze wlasnie wpadli, Kwiecien sam wskoczyl pod kosiarke jak rasowy wariat:

  http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/pomowienie-w-internecie-kara-za-znieslawienie-na-forum-gk24pl-61419.html

  http://www.biznes-adwokat.pl/2014/01/pomowienie-w-internecie-ochrona-dobrego-imienia-firmy/ "

  Oj Sidorze, coraz słabszy oddech...

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz Uroczy Tomasz salondomowy Sidor odczuwa to co robił czyli oczernial dzarpal dobre imię i doprowadził do skandalu w Rzeszowie oczernil zupelnie nie znana mi osobę Dariusza Jastrzębia i setki innych osób Tetaz Tomaszu uroczy Sidorze z grzybicą na łapach z cala mocą od czujesz moc swoich urojomych kłamstw matactw donosow konfidencji

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomówienia to nieprawda. Fotkę z pazurami oglądnij sobie Tomuś. To jest fakt a nie pomowienie.
  Proszę więc pocałować mnie w dupę !

  OdpowiedzUsuń
 7. A fuj, co za niechlujstwo. A co do pomówień to fryzjer by z sądu nie wychodził gdyby ludziom chciało się marnować czas na sfrustrowanego osamotnionego krzykacza internetowego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Do Sidora:

  Jaka znowu współpraca? Nie ma żadnej współpracy. Nie mam absolutnie nic wspólnego ani z Jastrzębiem, ani z Kwietniem, a już na pewno nie piszę pod nickami Antoni Ssiepałko czy jakiś inny gucio glucio. Nie moja wina że Jastrząb (równie popierdolony co Kwiecień) postanowił spróbować zszargać mi reputację, szastając na prawo i lewo moim nazwiskiem. A skoro Ty jesteś tak mocno przekonany, że to jednak ja, to może przedstaw na to jakieś mocne dowody albo zgłoś te komentarze na policję, żeby sprawdzili IP i doszli kto za nimi stoi? Bo wypisywać non stop bzdury pod tytułem "to Sęk napisał" każdy potrafi, tylko udowodnić nie ma komu.

  A tych tekstów o pedofilii nie będę nawet komentował. Powiem tylko, że musisz nie mieć własnego życia skoro maniakalnie wyszukujesz i przypierdalasz się do tego, co ktoś inny robi na Asku czy jakimś innym Facebooku. Mam takie samo prawo korzystać z mediów społecznościowych jak Ty, w taki sposób w jaki ja uznam za stosowne, i Ty nie masz w tej kwestii nic do gadania. Poza tym, z tego co widzę robisz to w jednym tylko celu - żeby mnie publicznie oczernić za sam fakt nawiązania współpracy z Infrą.

  Człowieku, wstań czasem od tego komputera, wyjdź na dwór, przewietrz się. Dobrze Ci to zrobi, a normalnym ludziom (nie mówię to oczywiście o wiadomych dwóch Dariuszach) pozwoli odpocząć od Twoich łajdackich naciąganych jak guma w gaciach wynurzeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Marku Ivellios Sęku. Jeżeli doszedł pan do wniosku że ktoś na tym blogu obrażał pańskie dobre imię, to proszę zgłosić ten fakt odpowiednim władzom. Jak dobrze pan wie nikt tutaj nie podszywa się pod pańskie nazwisko, a loginy które szkalują pańską osobę należą do wszechwiedzącego Tomasza "Uroczego" Sidora. Odpowiednie komentarze zamieszczone na tym blogu proszę przedstawić organom. To nie nasz problem że Tomasz Sidor wszędzie widzi Marka Sęka.
   ps. Nie jestem Dariuszem Jastrzębiem z Krosna i szkoda że jest pan pod wpływem niesprawdzonych informacji przekazywanych przez Tomasza Sidora. Życzę wielu sukcesów.

   Usuń
 9. Psidor rozsiewa grzybicę. Jego ujmująca powierzchowność predystynuje go do udziału w programie:
  http://www.ipla.tv/Serial/5001641-Paradokumentalny/5001784-Chlopaki-Do-Wziecia

  Spełnia wymogi kandydata idealnego: samotny, prawiczek, odrzucony z powodu zaniedbań w sferze higieny osobistej, zdeterminowany by zdobyć kobietę.

  Psidor, zamiast przez "domowy salon" spróbuj przez TV, "Chłopaki do wzięcia" mają całkiem sporą oglądalność.

  OdpowiedzUsuń
 10. P.s. Obetnij paznokcie leniwy prosiaku. Twoje serdle wyglądają tyleż komicznie co niemęsko w tym zestawieniu.


  Absmak.

  OdpowiedzUsuń