piątek, 24 kwietnia 2015

Tomasz Sidor jako bluesteel...

             ...czyli krótka historia  Tomkowych jajopotów..

   U Tomasza Sidora naciąganie i oszukiwanie ludzi na wróżby Tarota się skończyło i najwidoczniej postanowił coś  zrobić ze swoim przyszłym życiem:
    Następnie Tomasz myśli, myśli i udoskonala przyszłą swoją wizję świata... Jest już po kilku dniach na tyle obeznany z tematem i mądry, że zaczyna uczyć innych...

  Minęło kilka dni i Tomasz Sidor pewnie już wiedział jak się robi prawo jazdy na motor i zdecydował się na swój wymarzony jednoślad z silnikiem. Cena, którą chce wydać na pojazd, jakoś jest niezbyt wysoka, biorąc pod uwagę te miliony które zarobił na strzykawkach.


 Do tej pory opisywany był rok 2007. W ciągu tego roku Zdolny Tomasz Sidor zapewne zrobił prawo jazdy na motor, kupił motor, zimę spędził na studiowaniu teorii prowadzenia motocykla w ruchu miejskim. Po roku już mógł wszystkim pokazać gdzie ich miejsce na drodze. 
   Na szczęście z tamtych czasów zostały Tomaszowi Sidorowi filmiki, wspomnienia,skuter i jajopoty...

9 komentarzy:

 1. No to już Wiemy jak zdobywa wiedze Nasz przyjaciel. W Akademi Fora Internetowe. Jak sądze wiedza ta jest nie dopodważenie, bo profesorowie z AFI są najpoważniejsi z Poważnych więc po ukończeniu AFI Nasz przyjaciel został profesorem wykładającym na AFI. Co widać w poważnej słodkiej internetowej twórczości kochanego przyjaciela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był tak dobry że Albert Einstein mógłby się od Sidora uczyć.

   Usuń
  2. EMc2+sidor = tajna broń IV rzeszy

   Usuń
  3. Wszyscy polczkowie zapomnieli że są

   Usuń
 2. To jest typ gościa ,który spyta się o drogę a kiedy mu tłumaczysz to przerwie w pół zdania, sam Ci wytłumaczy a potem jeszcze opierdzieli, że mu źle pokazujesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję sobie poczynania Sidora na Pinokio i zastanawiam się co jest dla niego gorsze: rozmawiać z dziewczynami, czy je podglądać i z ukrycia fotografować?

  OdpowiedzUsuń
 4. Profesorze AFI widzę ,że google się znów zacięło.
  Art. 200. § 1. kk O wykładnię proszę się dowiedzieć.
  Ja nie mam czasu dla matołów.
  Ps. Ile kosztowała "zmiana" z "E" na "D" ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Uroczy knur roznosiciel grzybicy a tym samym niechluj i brudas Tomasz sidor odniusl kolejny spektakularny sukces udowodnil wszystkim ze jest Nikim takim zwyklym prostakiem w jajopotach wierzacym ze komory gazowe Auschwitz to Tesco dla Obcych to tu zaopatrywali sie w jedzenie

  OdpowiedzUsuń
 6. Może ktoś dzisiaj dostarczyć Sidorowi jakieś chusteczki do wytarcia piany z monitora?:)

  OdpowiedzUsuń