sobota, 18 kwietnia 2015

Kolejne "Urocze" pozdrowienia z Sopotu dla Tomasza Sidora.

Korzystając z przysłanych informacji, mogę przekazać Sidorowi że spotkanie się odbyło bez przeszkód.
   A co do komentarza, to rozgarnięty Tomasz Sidor powinien najpierw umieścić brakujące przecinki, a dopiero potem jeszcze raz przeczytać i wyciągać wnioski:)


10 komentarzy:

 1. To było z przekąsem ( fakt bez ") fryzjerski łbie. Nie rozumiesz,że trzeba zejść do Twojego poziomu abyś zrozumiał. Bez pajacowania tępy ciasny łepek nie załapie. . Wystarczy coś o jajcach napisać a Tomuś już się oblizuje.

  prestissimoLIVE 4 lata temu w odpowiedzi na komentarz, którego autorem jest Marcel Dziedzic
  @19dziku48 no, ale zeby choć po jednym jajeczku ćwikniętym z ukratka... to byłaby dopiero uciecha :)"

  https://www.youtube.com/all_comments?lc=LKnJ5_6oYhcUPVcaUc1BYGKr12VgnN7iqiGWxt8xgtQ&v=xLUSGr8cp7A

  Z ukratka, z jednego z dziesiątków innych nicków, przez lorneteczkę. A potem telefonik, donosik i anonimek. Całe radocha jaką ma z życia Tomasz Sidor.

  OdpowiedzUsuń
 2. O o jajcach coś ! Jak znam Prestusia to przy tym wszystkim się onanizuje.
  A wiecie, że jak kogoś wyzywa od debili i parapsycholi to mu staje ? Sam widziałem. a jak widzi jakieś ufo to zaraz idzie do łazienki albo w krzaki, że niby się odlać. To zbosiu przebrzydły.hihi

  OdpowiedzUsuń
 3. Uroczy Tomasz popadł już w taką paranoje że nawet powiadomił urząd morski w Gdyni o mojej szkodliwej działalności . Przecinki tomaszu sidorze masz w knurzym muzgu gdzie tylko otręby i kolby kukurydzy hulaja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Interpretacja Sidora pokazuje nam jak potrafi czytać ze zrozumieniem tekst pozbawiony znaków interpunkcyjnych. Uwidacznia się u niego regres osobowości do poziomu klas 1-3 szkoły podstawowej.

   Usuń
 4. "Uroczy" Sidor dał u siebie nowego posta. Jak zwykle przytacza tam same dokumenty i dowody. Czekać teraz tylko na 73 anonimowe komentarze pisane na jedno kopyto:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sidor bluźni i obraża uczucia religijne. A na to już jest artykuł.Tylko czekać kiedy Katolicy odwiedzą uroczego w "domowych" pieleszach. Zadarłeś matołku z siłą która nie zostawi tego co robisz bez odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Uroczy warchlak" sam pisze sobie odpowiedzi pod swoimi "postami" - wypocinami, dla tego to tylko anonimy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dlatego dzięki anonimom jest przeświadczony że jest ich wielu. Jak na Sidora wieloraką osobowość to i tak nic nadzwyczajnego.

   Usuń
 7. Knur Uroczy tomasz sidor ponosi porażkę za porażka wystarczy wpisac tomasz sidor a cala spolecznosc netowa odpisuje debil tomaszu uroczy knurze sidorze wpisz kamera sopot molo to cie uroczyście pozdrowimy godz 9 rano chyba ze to pora karmienia i ryj spasiony w krycie zanurzysz

  OdpowiedzUsuń
 8. Knur Uroczy tomasz sidor pieni się od kilku godzin żąda od wladz miasta Sopotu i SM dostępu do zapisu z monitoringu miejskiego Hycel Tomasz Sidor piewca pieniactwa kapus donosiciel klamca fotograf malych dzieci nie potrafiący czytac ze zrozumieniem poszedł dzisiaj do kosciola oczywiscie z aparatem w faldach brzusznych Hyclu ciebie tez ktoś śledzi

  OdpowiedzUsuń