czwartek, 19 listopada 2015

Widzisz Sidorku, tak się produkowałeś po nie jednej instytucji, a Darek spokojnie dojechał do Londynu. Czujesz Sidor kolejną swoją porażkę?

2 komentarze:

 1. DO PANA TOMASZA SIDORA .
  Szanowny panie Tomaszu pisałam do pana wielokrotnie jednak moje komentarze ugrzęzły w pańskiej chorej moderacji , a na maile pan nie odpisuje , przypuszczam iż to pana przerasta . Pańska percepcja postrzegania rzeczywistości jest zaburzona w stopniu pozwalającym na przyjęcie tezy iż jest pan osobą z silnymi zabużeniami psychicznymi . Mieszkam w Londynie i obserwuję panskie poczynania . Określenie ; DEBIL : do pańskiej osoby jak najbardziej pasuje . W miejscowości gdzie odbywa się spotkanie z Dariuszem Kwietniem już wiadomość się rozeszła , iż nijaki Tomasz Sidor napisał donosy do wszystkich możliwych instytucji oczerniając organizatorów jak i samego prelegenta , nawet powiadomił pan słuzby w Londynie takie jak MSZ . To jednoznacznie wskazuje na pańskie fiksacje erotyczne oraz emocjonalne pod adresem Dariusza Kwietnia . Jeżeli jest pan zainteresowany fachowąterapią zapraszam do retorycznej rozmowy mój adres mailowy pan na pewno posiada . Z obserwacji pańskich poczynań jestem pewna iż ten post wyzwoli w panu wielki wybuch erotycznej agresji perwersyjnej podszytej ekschibicjonizmem moralnym .
  Pozdrawiam Aldona M .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Konwersacja z Sidorem z punktu widzenia kobiety będzie utrudniona, możliwe że wręcz nie możliwa. Jakiś czas temu pewna osoba będąca w takich tematach stwierdziła że Sidor ma problemy w relacjach z kobietami. Sidor będąc fryzjerem (praktykującym, bądź nie), Jak się oczochra włosów, to wieczorami musi odreagować na łysych. Raczej nie sądzę że Sidor w jakimś zakresie odpowie, ale na pewno komentarz przeczyta.
   Pozdrawiam.

   Usuń