wtorek, 24 listopada 2015

No to cię Sidor, Panie Kwiecień rozpracował...

                        Nic Dareczku o tym nie wspomniałeś:(

   http://m.se.pl/wiadomosci/polska/nazisci-zombie-terroryzuja-mieszkancow-glinki-woj-dolnoslaskie_731185.html

 Tak na marginesie, podobną historię od swojego dziadka przesłał mi "Jan Kowalski" z Kaszub, którą to zamieściłem na Kąciku kilka miesięcy wstecz...

  http://koniczynablog.blogspot.com/2015/07/ze-wspomnien-dziadka-lata-powojenne.html

   Sidor nie wierzy w tego typu historie, jego prawo, ale każdy z nas osobiście się przekona jak jest na prawdę. To tylko kwestia czasu...7 komentarzy:

 1. Podobne opowiesci slyszalem i ja.Wiec nic w tym dziwnego(może tylko dla tej cioty z lipskiej)prawdopodobnie chodzi o to że kazdemu po smierci należy się pochówek w miarę godny nawet jeżeli chodzi o żołnierzy niemieckich.To są zawsze ciekawe historie.pozdr . Koniczynke

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor jest tępy ma pewne historie, albo jako były kabalista i tarocista chce być tępy. Jego problem. Puki co Sidor swoją tępotę osobistą prezentuje niezmiernie wyniośle. A za pozdrowienia dziękuję i przypominam o kontakcie mailowym:)

   Usuń
 2. Do Tomasz Sidora: w inny sposób nie mogę nawiązać z Panem kontaktu jak poprzez tego bloga. Studia skończyłam z wyróżnieniem, moim promotorem był prof. Victor Ancudowicz, największy autorytet w dziedzinie psychiatrii behawioralnej.
  Jest Pan osobą chorą psychicznie z zaburzeniami osobowościowymi. Jestem osobą starszą, mam 71 lat i nie pozwolę sobie aby taki karzeł intelektualny szargał moje dobre imię. Pański przypadek został zgłoszony w odpowiedzialnej za takie sytuacje instytucji, która obiecała mi podjąć odpowiednie kroki.
  Pańska percepcja postrzegania rzeczywistości jest nad wyraz ograniczona. Żadne GMC nie prowadziło ewidencji lekarzy międzynarodowych organizacji takich jak KFOR oraz SWOR i IFOR.
  z poważaniem
  Alodona M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Szanownej Pani za wsparcie naszych działań ku zdemaskowaniu dewianta jakim jest Tomasz Sidor.
   O szarganie dobrego imienia w nich właśnie chodzi.

   Proszę nie zrażać się tym co niechybnie Sidor w Pani kierunku zarzuci i dokończyć to co tutaj uskuteczniamy.

   Z wyrazami szacunku> Gucio Mruk.

   Ps. czy w zwrocie kierowanym do sidora "z poważniem" nie zabrakło słowa "głębokim" ? :)

   Usuń
 3. Sidor na swoim blogu :

  "Anonimowywtorek, 24 listopada 2015 23:56:00 CET
  Ci ludzie co tam siedzą na sali to jednak są debilami. Tyle bzdur co Kwiecień wyrzucił z siebie w czasie tej prelekcji to nikt normalny by nie zdzierżył. Ta historia o skradzionym notesie, który potem został kupiony za 30 tysięcy złotych, to ten sam poziom łgarstwa co historia o wpłacie 100tyś euro na jego konto, które niby zwrócił.
  Chciałbym zwrócić uwagę na jedna rzecz. Kwiecień w pewnym momencie mówi, że zdarzają się ludzie na jego spotkaniach w Riese, których wyprasza z tych pieszych wędrówek, bo nie nadają na jednej fali z innymi. Myślę, że należy to odczytywać w ten sposób: czasami trafi się wśród uczestników tych spotkań ktoś, kto ma wiedzę większą od Kwietnia (co nie jest trudne), więc po pewnym czasie orientuje się, że Kwiecien to mitoman gadający bzdury, i ta osoba dodatkowo ma odwagę albo głośno o tym powiedzieć, albo wejść z Kwietniem w polemikę, wykazując jego niewiedzę i mitomaństwo, co skutkuje tym, że Kwiecień - żeby nie stracić w oczach pozostałych uczestników autorytetu - jest zmuszony usunąć kogoś takiego z tego spotkania. Potwierdziłoby to moją tezę, że jednak nie wszyscy ludzie, którzy trafiają na spotkania z Kwietniem to skończeni durnie, tylko po prostu przypadkiem się na nich znaleźli, nie wiedząc co ich czeka, a potem jak usłyszeli co ten głąb pierdoli, to już więcej tam nie wrócą.. "

  "Przypadkiem" to cię wypuścili z wiadomego miejsca matołku. Człowiek z większą wiedzą wykupuje ewent aby posłuchać amatora. Tiaa.

  Uważasz , że sprytny jesteś nazywając wszystkich debilami a potem dając "furtkę" ,że jednak nie wszyscy bo przecież przypadkiem.

  Fortel na poziomie podstawówki. Podwórkowa intryga w stylu tego od "mchów i paproci" bratku. Jednak do niego ci jeszcze baaardzo daleko...

  I wyobraź sobie, że dzieje się właśnie odwrotnie niż w twojej "tezie". Te jak ich pieszczotliwie nazywasz "debile" znajdują w słowach Darka to czego szukają.
  I pod Jego wpływem szukać będą dalej. Czego ?

  Prawdy matołku. Prawdy. ( przy okazji o tobie też)

  I o to waśnie w tym chodzi.  OdpowiedzUsuń
 4. Sidor zaczął teraz pisać na Facebooku jako "Skalski Norbert": https://www.facebook.com/ufo.relacje/posts/1528879624001160?comment_id=1537849856437470&reply_comment_id=1549249845297471&notif_t=share_reply

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo Rysió:) Sidor we własnej postaci:) Miałem napisać że w "innej postaci":) Obecne czasy są raczej niefortunne dla Sidora i nie ma chętnych żeby "Jego Mizerność Sidora" ktoś chciał sławić i wielbić, oprócz jego samego:)

   Usuń