niedziela, 18 października 2015

Modły Sidora.

   Pasożyt Sidor dostał pożywkę i kwitnie w swoim chlewie. Z całego jego słowotoku spodobał mi się fragment:
   Sidor się modli:) Pierwsze u niego oznaki nawrócenia. Rysió zauważył że Sidor zaczął studiować "Frondę", widocznie boi się że za niedługo "straci głowę" i to nie z powodu Amora:) Ciekawe czy Sidor przez sen się poci i krzyczy?:) 
   Do tego momentu Sidor dał 59 komentarzy:) Niech trochę zwolni, bo za chwilę znowu będzie lamentował że nie ma miejsca pod postem do pisania dalszych:)

3 komentarze:

 1. kiurwaaa nie mam czasu coby tu wbić i cisnąć grubego siusiaka sidora:< pozmieniał też hasła i ktoś mu w końcu dobrze skonfigurował kompa:< teraz nawet nie mogę zobaczyć jego tłustej mordy w kamerce:< aha i tak swoją drogą SIDORCZUK JEBANA PIZDO CIOTO nie podniosłeś rękawicy którą ci rzuciłem cioto więc oficjalnie jesteś PIZDO CIOTĄ MATKO JEBCĄ I BENKARTEM BEZ OJCA ty pluskwo pierdolona!! sidorczuk ty weż w końcu dobieraj telefon :D:D:D:D i polecone od fundacji estera bo ponoć ktoś zgłosił cię tam że chętnie łykniesz paru ciapatych :D:D:D:D ciekawe kto to zrobił :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałem w poście dopisać że Sidor w żaden sposób nie odniósł się do sprawy z Witoszowa i pozwów. Nie odnosi się Sidor do tego bo to dla niego niewygodna prawda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy " ciapaci " których chce Sidor "zajebać" znają adresy tych "'salonów" którymi się chwali ?

  Pozwy przeciwko Sidorowi to dla niego przysłowiowy pikuś. On i jego wujek Googluś się jakiejś ślepej baby nie boją. Przecież KAZDY głupek wie,że to idiotka !
  A jak nie to inny wujek w razie co pomoże przecież (?)

  OdpowiedzUsuń