wtorek, 20 października 2015

Jak trwoga, to Sidor do Boga.

    Wielki ateista Sidor mięknie. 

   Wiedząc że Sidor ma moderację komentarzy, to taka sytuacja, że zamieszcza takie komentarze może świadczyć, że nawet jak nie jest ich autorem, to zgadza się z nimi. Jakby tak nie było, to Sidor dałby jakiś komentarz w stylu: "Spadaj na drzewo, ja w nic nie wierzę". Nic takiego nie napisał, co sugeruje u Sidora wielki strach. Jeszcze nie połapał się że na Ufo-kompromitacje, też pewne frazy powinien pozmieniać, bowiem trochę się gryzą:
   Pięć lat temu Sidor był bardziej odważny, bo żaden arab mu nie siedział na ogonie:
   Teraz kuli Sidor ten ogon i chce się schować w tłumie... 
   5 komentarzy:

 1. Sidor wiem, że czytasz tego bloga,i wiem że czytasz właśnie ten komentarz. Napisałeś:

  "Pozwolimy sękowi to skomentować jeśli się pojawi. Tylko pod warunkiem, że skupi się wyłącznie na kwietniu i nie będzie cisnął docinek w bok"

  A więc skomentowałem, odniosłem się do pomówień Kwietnia, i co? I nie zatwierdziłeś mojego komentarza, prawdopodobnie go skasowałeś. Czyżby był zbyt mało atakujący względem Kwietnia i zbyt mało liżący Twoją fryzjerską dupę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może jeszcze zatwierdzi? Sidor potrzebuje czasu na zatrybienie. Jak nie wrzuci koma, to będzie mogło świadczyć, że nie spełniłeś jego oczekiwań. Sorry, lajf is brutal...

   Usuń
  2. A może trzeba dać drugą szansę i musisz wysyłać jeszcze raz? To "twardy chłop", więc do błędu się nie przyzna ;). Myślę, że pracował nad dużą ilością komentów i hurtowo kasował. Może zwyczajnie przeoczył, może był zmęczony? To w końcu człowiek. Czerwony w środku i tak samo śmierdzi w środku jak każdy. Różnica tylko taka, że on nie tylko w środku śmierdzi, ale tym razem przymknijmy oko.

   Usuń
 2. Co do zachowania opisanego w poście to jak zwykł mawiać Piłsudski : kurewstwo.

  I prawie obraził bym ciężko pracujące panie (przynajmniej tą część która wykonuje tylko ten zawód.

  W tym przypadku to jednak określenie cechy charakteru Tomaszka Sisiorem zwanego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Minuta i 37 sek. Gościu potrafił w tym czasie powiedzieć to co Sidor Tomasz Lipska 10 Warszawa pisze od lat na swoim blogu.

  Posłuchajcie.
  Ten sam styl i retoryka. O linkowaniu na forum ,o udupianiu , kasowaniu gości i znajdywaniu IP.

  https://www.youtube.com/watch?v=n6kUHM4jmqE

  OdpowiedzUsuń