poniedziałek, 19 października 2015

Ciekawostką dnia jest potwierdzona informacja, że Sidor ma sprawy w sądzie od trzech osób. Teraz pytanie: Gdzie są te Sidora salony i kto go utrzymuje, jeżeli Sidor codziennie z własnej woli, albo z wezwania siedzi na komendzie?


5 komentarzy:

 1. Jest pewien trop. Otóż Tomasz Sidor gall anonim ogląda kreskówki dla pederastów. Świadczy to nie tylko o jego zainteresowaniach ale może wskazywać czym się zajmuje i w jakich kręgach przebywa.

  "
  Gall Anonimponiedziałek, 19 października 2015 12:57:00 CEST
  UWAGA!
  KRÓTKA HISTORIA O MARKU SĘKU ZNANYM KOZOJEBCY LUBIĄCYM UPRAWIAĆ SEX ZE ZWIERZĘTAMI

  https://www.youtube.com/watch?v=f3xQNkhr9yE "

  Tak Tomuś dawno już wiadomo, że takie rzeczy cię kręcą. Teraz już widzę oficjalnie się przyznajesz i propagujesz takie filmiki w necie.
  Widać wyraźnie. Scenki z seksu oralnego i to ze zwierzętami są dla Sidora zabawne. Braawo zboczeńcu !

  OdpowiedzUsuń
 2. Liiiii ale ryja umoczyłem - odezwał się knur z nad koryta - co oni mi na dupie wypalili - Udi fack wot is Tomasz Sidor chlef ul lipska 10 warszawa . Ci jebani kosmici . Łłłłłlłliiiiiii , mam nadzieje ze odbyt mi penetrowali poproszę o CD z penetracji . Chrumm mniam ale pyszna Kończyna od Kwietnia ooooo jakis kołek to sie poczochram po tłustym ryju - pomyślał Tomasz Sidor pocierajac tłusty ryj o komputer ... Tak wygląda dzień Tomasza Sidora z ul Lipskiej 10 w Warszawie zalenstwo , debilizm , konfidencja ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Mendo Sidorze wróciłam do Polski Yumiko pozdrawia śmieciu teraz potańczymy , jakbyś zapomniał Yumiko von den Brass Kwiecień córka Darka , jako homoseksualista dobierasz się także do nieletnich dziewcząt zboczeńcu , zgłoszenie poszło....

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogłoszenia drobne :
  " AAAAAAAAAAAAAAAA PILNE !!!!
  Wynajmę taniego adwokata na pełen etat. Płacę na raty lub chętnie w naturze.
  Pomogę też przy sprawach- biegła znajomość google.
  Sprawy łatwe - mam papiery.
  Tomasz Si.... ...... tel. itd..."

  OdpowiedzUsuń
 5. Sidor jak to się mogło stać! Rozumiem jedna sprawa za niezapłacony i zapomniany mandat, a tu trzy od trzech różnych osób! Przecież sidor to prawy, dobry obywatel. Chyba ktoś się uwziął na niego i chce go w coś wrobić. To nie możliwe, ale jak już je ma to trzymam kciuki, żeby każda z trzech osób wygrała. Tak dla zasady, lubię być po stronie wygranych :).

  OdpowiedzUsuń