niedziela, 30 sierpnia 2015

Z Sidorowego cyklu egzystencjalnego...

                   ...Sidor jest super, a wszyscy wokół są be...


                                             Co po latach siedzi w Sidorze?
                     koniczyna_kon@tlen.pl 

7 komentarzy:

 1. "Rysió Franciszkanin30 sierpnia 2015 20:02
  A Sisiorek dalej się produkuje, plując na pana Marcina. Smutne to, oj smutne.

  Sisior, spójrz prawdzie w oczy. Łowców Przygód ludzie chcą oglądać. Radia Paranormalium słuchają tysiące (spójrz chory zazdrośniku na ilość pobrań audycji w archiwum!). Sęka i Drewsa ludzie chcą słuchać, czytać i oglądać.

  A Ty? Ciebie nikt nie czyta ani nie słucha (prócz Ciebie, Twoich alter ego i ewentualnie paru osób stąd). Wszyscy, nawet pomimo być może pozytywnego pierwszego wrażenia, prędzej czy później przekonują się że jesteś jebanym kawałem pierdolonego chuja. Przekonał się o tym Sawiak, panowie Gabrysie i dziesiątki innych osób, które zmieszałeś z gównem.

  Tak naprawdę jesteś nikim. I Ty o tym wiesz doskonale. A mimo to oszukujesz siebie i próbujesz oszukać świat, że niby znaczysz coś więcej. Nie, psichujku, śmierdzący psi wytrysku, kanalio jedna. Nie znaczysz kompletnie nic, dla nikogo."

  Rysiu tak mi się spodobał koment , że aż pozwoliłem sobie go tu przenieść. Pozdrowionka !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidora wartości to plucie. Przydałby się mu śliniaczek. Ciekawe jak Sidor może patrzeć w lustro wiedząc że nic nie wskórał i zdecydowana większość ma go za idiotę internetowego? A zapowiadał się na takiego co wszystko może... Z drugiej strony Sidor ma sławę:)

   Usuń
 2. Sidor pisze: "czasem chce wejść we mgłę ,nigdy nie wrócić do tego zasranego świata którego tworzą pop... i ludzie..."

  Sidor netowy trolu ! Świat jest piękny, pełen cudownych szlachetnych ludzi. Cieszą się tym twoim "zasranym" światem , wzajemną miłością, braterstwem i zaufaniem. ( zaraz zrobisz z teorię gejowską co ?)

  To właśnie takie gnoje jak ty robią wszystko aby zasrać im ten świat.

  Zarzucałeś mi że potrafię "zje...ć" logikę matole. A zobacz logicznie . Ile gówna już wylałeś ?

  Chcesz wejść we mgłę ? Ależ robisz to odkąd stałeś się "znany". Tylko ta mgła to twoje własne gówno.

  Walczysz o niezależność i wolność. Już nie długo. Już teraz tak śmierdzisz własnym gównem , że nikt się do ciebie nie zbliża.

  Jesteś SAM. Sidor ! ROZUMIESZ ? Ani wędkarze, ani motocykliści, ani gitarzyści,eksploratorzy NIKT nie chce się z tobą gnoju "koleżankować".

  Wiesz dlaczego sIDOR ? Bo ŚMIERDZISZ DURNIEM NA ODLEGŁOŚĆ !  OdpowiedzUsuń
 3. Rozumek Sidora jest wielkości orzecha laskowego. Jest tego przyczyna: opuchlizna:

  "Gall Anonimniedziela, 30 sierpnia 2015 22:06:00 CEST

  Do pedofila marka sęka.
  Słuchaj zboczona kurwo jebana nie przysyłaj mi na maila jakiś newsleterów skurwysynu bo ani nie słucham tego zoofilskiego szamba, ani nie zapisywałem się do żadnego newsletera.
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQS1vc0F6blZ6RUU"

  Ostatnio było tysiąc wejść z IP Krosoft, teraz maile od Paranormalium:)
  Sidor jest durniem i łatwym osobnikiem do manipulowania:) FotoHit miał rację, Sidor jest pacynką, która pod sobą ma wiele pacynek w jednym pomieszczeniu:)
  Na wiosce w której mieszkam mówi się o takim pomieszczeniu stajnia. A dla wiadomości Sidora. Potrafię rękami wydoić krowę. Jest to dla ciebie głupku dowód na zoofilię?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie Sidor jest głupkiem. Na tym blogu zablokowane są anonimy. U Sidora wszystko jest zablokowane i dlatego Sidor zamieszcza te komentarze które mu pasują. A najlepiej te, które sam Sidor napisze, bo żaden podtekst w tle się nie prześlizgnie. Stanie ktoś w końcu w obronie dobrego imienia Sidora? Obronę taką można w każdej chwili tutaj na bieżąco zamieścić. Sidora mam w głębokim poważaniu i to od dawna.

  OdpowiedzUsuń
 5. najlepiej załóżmy mu na Facebooku fanpejdża pod tytułem "Ocieplanie wizerunku Tomasza Sidora vel prestissimoLIVE" :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Już od dłuższego czasu chodzi mi pomysł po głowie. Może nasz psychol zwyczajnie nie wie jak z tego bagna wyjść. Podać mu rękę to wielkie ryzyko i nie wierzę, że ktoś się znajdzie, ale może za naszą namową pójdzie do psychiatry z kartką na której będzie miał zapisany adres swojego bloga. Tylko tyle, lekarz właściwą i niezwłocznie postawi diagnozę.

  OdpowiedzUsuń