poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Gasnący geniusz Sidora...

   Nie spodziewałem się że dożyję takich czasów, kiedy to Sidor da taką odpowiedz na komentarz...
   Sidor wszystkim udowodnił co miał udowodnić i nazwał co miał nazwać. Wytyczył nowe standardy w obserwacji, teraz wszyscy już wiedzą że jak chcą szukać kosmitów, to trzeba patrzeć do góry. Sidor dokonał wielu wielkich odkryć i może teraz spocząć na laurach. Trochę mi będzie brakowało nowych rekonstrukcji obserwacji, wszak te które już są mogą rozśmieszyć do łez:)
   Głupkowatą charakterystykę Sidora, połączoną z alter ego i chęcią dominacji nad wszystkimi, można skwitować nowym pojęciem które się nasuwa dla określenia tego typa.

                                         Sidoryzm-
ruch fizyczno, psychiczno, patologiczno, egocentryczno, jakiś tam.


7 komentarzy:

 1. To jest po prostu etap choroby. Wycofanie ,alienacja, depresja hospitalizacja.
  Pacjent albo się zamknie w sobie albo znajdzie inny obiekt zainteresowania.

  Widać ,że już szuka. Równego sobie. Musi się z nim pokłócić potem pogodzić a najlepiej sprowokować do jakiejkolwiek krytyki. Wtedy Sidor ma "pełne prawo" do wyzwania adwersarza od debili, gnojów i idiotów.
  Taki jest schemat . Wszystkie "znajomości Sidora wyglądają podobnie.
  Dalej Sidor przez następny rok czy dwa "udowadnia".
  Stara się wciągnąć do konfliktu jak najwięcej osób trzecich z których potem wybiera kogoś kto staje się "tym właśnie". Jastrząb- Koniczyną, Gucio Sękiem itd...

  Ku uciesze netowej gawiedzi coraz większe kręgi dowiadują się jakim paranoikiem jest Sidor.
  Fryzjer czasem budzi się, panikuje i przeprasza. Szarpie się jeszcze . Ogłasza swoimi przyjaciółmi Kazimierzów, Hrabiaków i Pro...Hutmenów...

  Potem dostaje pozwy, przyjaciele nadal są "anonimowi" a Tomaszek porzuca swoją największą pasję twierdząc, że w temacie osiągnął już wszystko.

  Scenariusz z tego by był lichy. Pewnie nawet ciężko pornola było by zrobić. Ale ogłaszam konkurs na zakończenie tej historii.

  Ale koniec może być taki......:

  --Tomuś wyżyna wszystkich siekierą..
  -- Odkrywa, ze jest Reptylianinem. Porywa Darka i odlatuje trójkątem z chmur.
  -- Ucieka z zakładu i straszy w Sowich.

  Zabrakło mi inwencji ale jaka historia taka i puenta...

  Pomóżcie .... Nagroda Was nie ominie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podoba mi się zdanie wypowiedziane przez Sidora że nikt mu nie udowodnił że na Marsie nie ma życia, więc na pewno tam jest:)

   Usuń
 2. http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/08/czarne-sonce-dobrze-skonstruowana-bujda.html?showComment=1440450143136#c7729996256927888257

  "jebany czub z zespołem touretta, który przejawia objawy agresji"

  napisał spokojniutki człowiek, który nigdy nie przeklina, nie wpada w furię, nie serwuje interlokutorom nagminnie kurwotoku i nie zabiera ze sobą broni, wychodząc rano po bułki do sklepu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Przyjdzie taki moment, że społeczeństwo powie, chuj z normami cywilizowanego prawa, jebać to, chcemy żyć w normalnym społeczeństwie i każdy kto mu zagraża w jakiejkolwiek formie ma być z tego społeczeństwa usunięty"

   ale oczywiście pierwszym do wyeliminowania nie będzie Tomasz Sidor! No jakże, kurwa mać, taki spokojniutki aniołeczek, nikogo nigdy nie obraził ani krzywdy nie zrobił, prawda? ;-)

   Usuń
  2. Miałem Rysió wykorzystać ten cytat w najbliższym poście.
   "Kto obnaża cudze błędy, obnaża własne. – Talmud."
   Sidor znawca Kabały, Tarota, tego nie widzi. Prawda w oczy jego kole...

   Usuń
  3. Nieeee to musi być jakaś podpucha, on nie może być takim zaślepionym idiotą!
   Piękny cytat na półprzewodnictwo umysłowe Sidora. Ciekawe połączenie zwrotów w jednym zdaniu "chuj z normami...." "chcemy żyć w normalnym społeczeństwie....". Rób tak dalej, to będziesz miał swoje własne "normalne" społeczeństwo w celi więziennej. Dogadacie się, albo wzajemnie wyeliminujecie.

   Usuń
 3. http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/08/czarne-sonce-dobrze-skonstruowana-bujda.html#comment-form

  Anonimowywtorek, 25 sierpnia 2015 14:25:00 CEST

  "... I Gucio jeżeli piszesz ,że Sidor kłamie, zmyśla i przerabia nagrania i chcesz dowodów. To prosze bardzo pokaz mi dowody na ten list ..."

  Odpisuję dla zasady a nie dlatego że chce mi się z Tobą dyskutować KOCIE MRUKU.

  Piszesz "jeśli twierdzisz,że Sidor kłamie.... to daj dowody na list...."

  Ja mam udowadniać ,że Sidor nie kłamie ? !

  Fryzjer od wielu lat twierdzi,że dziury w chmurach to ślady po ogromnych pojazdach. Rysuje, kropkuje,filtruje i pisze tyrady co to ON nie odkrył.
  To jest poziom jego dowodów. Komiksy z powklejanymi fotkami twarzy swoich wrogów i dymki z wulgarnymi tekstami to szczyt jego możliwości.
  Buractwo,gówniarzerstwo i żenada.

  Pisałem to już nie raz. Jak Sidor twierdzi ,ze coś widział to jego sprawa. Jak ktoś to neguje to powinien dac dowody ,że Sidor sie myli. To jest sprawa fryzjera co widzi i po jakich prochach. Jak widzial to widział.

  I tak samo na odwrót. Jak Darek usłyszał jakąś opowieść to usłyszał. A jak to są bajki i Sidorowi zależy oby je wyprostować to niech SIDOR DA DOWODY.

  To naprawdę jest aż tak trudne dla Ciebie ?

  Na razie na blogu fryzjera widzę dowody w stylu fotka psa i jakiegoś nastolatka z komentarzem : " Znalazłem zdjęcie GUCIA" a pod zdjęciem podpis "on sobie nie zarucha" .

  Anonimie KOCIE MRUK nawet jakbyś podpisał się imieniem i nazwiskiem nie chce mi się z Tobą dyskutować. Na tym poziomie pogadaj sobie z tym burakiem i prostakiem Sidorem Tomaszkiem zdziecinniałym 50 letnim glupkiem.

  OdpowiedzUsuń