czwartek, 20 sierpnia 2015

W czasie gdy Sidor przez internet szuka "złotego pociągu" i żali się nad swoim marnym losem inni mają się całkiem dobrze.

Ojciec...
...i syn:)
   A Sidor dalej szuka kosmitów:)6 komentarzy:

 1. Jestem właśnie po lekturze najnowszych komentarzy sisiora. Cytat:

  "Co do tego skurwysyna sęka to autysta ma dokładnie ten sam profil psychologiczny co ten z siekierą co zabił 10 latrkę"

  No patrzcie patrzcie, fryzjer nagle stał się ekspertem do spraw psychologii :D Ale czytamy dalej:

  "Na forum zapodalem kolejny materiał ostrzegający przed psychopatą markiem sękiem, który chciał tak samo jak Samuel N obcinać ludziom głowy siekierą"

  ...a pisze to facet, który maniakalnie "dokumentuje życie mieszkańców stolicy", robiąc im serie zdjęć których sobie nie życzą, zaczyna rzucać kurwami i chujami gdy tylko ktoś ośmieli się go skrytykować, i na dodatek wszędzie chodzi z bronią pod ręką, nawet po bułki do sklepu.

  Buahahahahahahahahahahahahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyobraź sobie Rysió Sidora w zakładzie fryzjerskim, gdzie plotkują kobiety i Sidor słyszy zdanie typu: "W kwietniu widziałam Darka, fajny gość..."
  Na jaką reakcję Sidora stawiasz, oprócz drżenia rąk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiam "drżenie rąk" powodujące po chwili gwałtowny wytrysk krwi na podłogę. Krwi klientki, ma się rozumieć.

   Usuń
  2. Ja stawiam na taką "kurwo,suko,pizdo,lesbo,pedałko,zjebko,anorektyczko,cichodajko,genetytyczna zjebko,cioto,bitch,beach,pederastko,zoofilko...
   No nic mi już nie przychodzi do głowy,a koleś potrafi tak na kilkanaście linijek pisac haha,jest dobry,trza przyznać.

   Usuń
 3. Ktos serio wierzy, ze sisior praktykuje fryzjerstwo? Z niego taki fryzjer jak z kowala dentysta. W dodatku na bakier z higiena. Nawet na Pradze sa lepsi fachowcy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro ma żółte papiery i zakaz używania ostrych przedmiotów to prędzej jest to przykrywka na udawanie normalnego. Przecież wstając rano musiałby wybrać właściwą osobowość, przykleić właściwy wyraz twarzy itd. A co by było gdyby osobowości pomylił, albo z np. wieczornego dotkliwego komentarza nie otrząsnął się ?

  OdpowiedzUsuń