środa, 19 sierpnia 2015

Jak to Sidor w anonima się bawi...

   Sidor przysłał mi maila:
    Nie odpisywałem, bo po co:)
   Sidor po pewnym czasie bez odpowiedzi napisał sobie anonima i odpowiedział sobie na niego. 

   Intelekt Kubusia Puchatka, w porównaniu z Sidorem to mega mózg:)
   Bójmy się, Sidor nas załatwi:)
  

12 komentarzy:

 1. Musiał sobie odpisać tak bardzo że nawet godziny nie wytrzymał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siemka "Zmieniłem Nicka" Możesz zasięgnąć parę cytatów z bloga Sidora.

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/08/kolejny-stek-bredni-urojonych-i.html#comment-form

   Naprawdę wdzięczny temat i debilizm aż się tam "przelewa " Pzdr !

   Usuń
  2. Powitać "Zmieniłem Nicka":) Fajnie że nie obawiałeś się dać swoich danych teleinformatycznych:) Chodzi mi o pewien komentarz, który Sidor zamieścił u siebie, pytając się kiedy i czy będzie sprawa w sądzie. Obrazek z Puchatkiem pokazuje obecną sytuację Sidora. Chciał złowić wielką rybę, a złowił samego siebie:)

   Usuń
  3. Witam,niby dlaczego miałbym się obawiać?

   Usuń
  4. Sidor mści się na oponentach:)

   Usuń
  5. Hmm,no nie wiem czy bać się tej zemsty?Na ile się orientuję(od niedawna śledzę ten blog,sidora blog chciałem też śledzić,ale na trzeźwo nie da się,a nie mogę sobie pozwolić na zbyt częste upijanie się,z przyczyn zawodowych) to zemsta sidora polega ni mniej,ni więcej na obrzucaniu oponenta różnej maści inwektywami.Może i zabolały by mnie te jego wyzwiska,ale pod warunkiem że wypowiada/wypisuje je świadomie.Jak na moje dalece nie medyczne oko,zdrowuy raczej nie jest,czytając jego wypociny można odnieść wrażenie że już dawno skończył mu się haloperidol.Do lekarza nie pójdze po nową receptę,no bo.... przecie lekarz chuja wie,jest czerwony,zjeb i kurwa,a do tego zoofil !!,zresztą po co ma iść po leki lub się zbadać,skoro on sam wie najlepiej wszystko,on koło wymyślił,więc nie będzie mu byle doktorek,po kilku latach studiów diagnozy stawiał.Więc niech się mści w swoim stylu ile tylko chce,a ja będę udawał że się boję i miał niezły ubaw ;)

   Usuń
 2. http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/08/kolejny-stek-bredni-urojonych-i.html#comment-form

  "Anonimowyśroda, 19 sierpnia 2015 20:08:00 CEST

  Ity kurwo chora psychicznie bedziesz mnie szczeniaku poprawial ze nie 7,42 tylko 7,62 ? ty debilu autysto jebany ty kurwo jedna bedziesz mi wciskal ze ja nie bylem w monie pederasto jeden ...na pedofili ty skorwysynu jest tylko jedna rada takich jak ty chory zboczencu .
  Ci co byli w MONIE znaja ja! a ty kiedys pederasto z krzywym ryjem poznasz ja ...ja ci to pisze!!"

  ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

  Tak Matole ! Jest to dowód na to ,że jak zwykle piszesz o czymś o czym NIE MASZ POJECIA !

  Każdy kot po unitarce do końca życia pamięta "7.62". Bez sprawdzania w Wiki.

  Ak miał może cal. 7.42 w Counter Strike w którego grają takie 50 letnie dziady jak ty. I to cały kontakt z "wojem" jaki w życiu miałeś Sidor.

  Napisz jasno i wyraźnie : "Ja Tomasz Sidor stwierdzam ,że GUCIO MRUK to Marek Sęk." Oszczędzisz sobie ze dwie wizyty na sprawach na których będzie ta kwestia poruszana.

  Na razie dotychczasowe twoje komy w tej kwestii wyraźnie wskazują na to iż sugerujesz taki aksjomat. Nie jestem Sękiem. Ale nie przejmuj się . Już parę razy publicznie wyzwałeś mnie od zboczeńców.

  Ja stwierdziłem, że jesteś głupkiem co do czego nie ma wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Ci co byli w MONIE znaja ja! a ty kiedys pederasto z krzywym ryjem poznasz ja ...ja ci to pisze!!"

  "JA" to w MONIE nikt. Jakbyś był to byś wiedział. Ale co tu pisać ... .

  Piszesz do mnie i zwracasz się"Sęk" Znów się pomyliłeś !


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, w tym sęk, że to ja jestem Sęk, i w necie posługuję się albo swoim nazwiskiem albo nickiem "Ivellios" bądź jego wariantami. I już na 100000% nie mam nic wspólnego z kontami typu "Gucio Mruk" ani innymi piszącymi tutaj.

   Ale cóż począć, jak ktoś jest zaślepiony nienawiścią przemieszaną z głupotą i mózg ma pełen sęków, to wszędzie widzi Sęka... nawet tam, gdzie go nie ma. Taka dziwna sękowa pareidolia.

   Usuń
  2. Dobrze,że to piszesz Panie Sęk.
   Jak się zorientowałeś nie popieram podrywania nastolatek i dlatego dobrze że jasnym stało się iż nie mam nic wspólnego z kontem "typu" Ivellios.
   Nawiasem... Dziwi mnie brak reakcji na ataki Sidora w Pana kierunku.
   Ale to już "nie moje małpy i nie moje Zoo..."

   Mimo to pozdrawiam Panie Marku ...

   Usuń
 4. Nasz Misiosisior znowu zafiksowany: sęk, pedofil, autysta. Zestaw stałych epitetów plus standardowe "chuje kurwy jebane". Jack London mawiał, że "Zakląć z rzadka i w miarę jest rzeczą męską, ale zbyt częste bluzgi psują własny efekt". Ciebie sisiorzyno nic już nie zepsuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sidor czy ty masz takie stałe klawisze na klawiaturze z tymi epitetami? Czy ciągle dokładasz nowe. Nie brakuje Ci już miejsca, inne klawisze wyprułeś już i inaczej się już nie da? Przecież inaczej marnowałbyś masę czasu na klepaninę. One nic nie wnoszą, pokazują tylko twoje chore emocje. Tej niby treści jest więcej, ale jeszcze trudniej doszukać się sensu. Może lepiej konstruuj swoją odśrodkową turbinkę antygrawitacyjną. I tak nic nie wyjdzie, ale przynajmniej zmęczysz się. Mam pomysł na silnik z darmową energią, ale to innym razem.

  OdpowiedzUsuń