wtorek, 17 lutego 2015

Tomasz Sidor żydem...

   Na swoim kanale internetowym Tomasz Sidor ma następujący materiał: https://www.youtube.com/watch?v=HsHzjYL0hSo Tomasz Sidor zarejestrował przemówienie prawie pięć lat temu. 
   Wszystko było super aż do pewnego momentu:
   Widać po dacie, że Tomasz Sidor, chwilę przed sylwestrem miał trochę nieciekawą sytuację, z której jak zwykle wyszedł, dzięki swoim argumentom obronną ręką. Sytuacja ta przypomniała mi historię sprzed niecałego roku, kiedy to Tomasz Sidor, na łamach pierwszego Antyhejtera wspomniał, że przeprowadził na sobie obiektywną autodiagnozę, której wynikiem było stwierdzenie, że nie ma w sobie żadnego elementu żydowskiego. Na moją prośbę, żeby odniósł się do wątku obrzezania i w jakiś sposób to u siebie udowodnił, zbył mnie milczeniem.Trudno...
   Na forum Tomasza Sidora Ufo-relacje, jest dział numer 6, w którym jest instrukcja "Jak rozpoznać żyda". Instrukcją tą, krok po kroku, kierował się Tomasz Sidor. Wierzę, że jego badanie swojej osoby jest wiarygodne i nie do podważenia, w końcu przeprowadzał je, nieomylny nigdy Tomasz Sidor.

7 komentarzy:

 1. Ropcio Sadowski, odniesiesz się?

  Rozbawiły mnie (głównie) dwa zdania:
  "Na jego forum tej nocy nie było nikogo."
  A kiedy tam ktoś jest, ośle? Czasami raptem zdarza się cymbał, który twierdzi, że żyroskop pozwala chodzić po pionowych ścianach. Niech spróbuje, będzie jednego niedouka mniej.
  "I tylko ty masz do Tomasza uraz za temat na jego forum"
  Taaaa, a reszta tego elitarnego grona co niedziela na mszę daje za Twoją, Tomcio, pomyślność, tak?
  Ciekawe masz podejście. Chuj, jestem spod Katowic i co? To jest matole jeden z najbardziej zaludnionych rejonów tego kraju, niedouku. Znowu atak dendrofilii?
  Poza wszystkim inny, ja nie muszę mścić się na Tomaszu, on to robi sam :) A teraz mały fragment kabaretu, może być "Paranienormalni":
  -Cześć Tomcio, zastawiłem na tego drania Sęka pułapkę, motyla noga.
  -No nie! ale jaką, Ropcio, sacre bleu?
  -a wiesz, umieściłem na tym wrogim medium komentarz z tematem do twojego chwilowo zdechłego forum,
  -moje forum nie jest zdechłe chuju, zbydlęciały degeneracie i antypolska świnio! Ono żyje, ale teraz czuwa!
  -przepraszam, Tomcio. Przejęzyczyłem się.
  -No. I co z tą pułapką, Ropcio?
  -No bo jak Sęk wejdzie na ten temat, to Ty będziesz wiedział, że wszedł Sęk. Prawda?
  -Świetny plan, donnerwetter, Ropcio. To ja się zaczaję, jak w tej czatowni na oooli, pamiętasz ją?
  -no pewnie, Tomcio, że pamiętam. Kto by nie pamiętał takiej czatowni, normalnie tylko Ci lornetka wystawała, a całej reszty nie było widać!
  -No! Idź i szpieguj dalej. Tylko tak, żeby się nie zorientowali, pamiętaj!

  I wiesz co, Ropcio? Zorientowali się... Ten dialog niestety nie mógł mieć miejsca... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomek się nie odnosi do niczego. On od tych spraw ma osobowości.

   Usuń
  2. No to niech się osobowość odniesie, mnie tam wszystko jedno. Ropcio, Tomcio, Dżony B., Otwarty zwieracz piekieł - tak po staropolsku ujmując jeden chuj :)

   Usuń
  3. "Odnieść się samemu", w dosłownym tego słowa znaczeniu, raczej nie można. Byłoby to wbrew prawom fizyki. Tomasz lubi jednak łamać prawa fizyki i jest wymierna szansa na kontakt. Tylko pytanie z jaką postacią i kiedy.

   Usuń
  4. Oj, nie mozna. On łamie grawitację, czy to w swoim temacie (baczność) "Grawitacja wyjaśniona, Grawitacja wyjaśniona, Grawitacja wyjaśniona" czy na jutubie chyba jedynego forumowicza. Innych praw by nie złamał?
   Tomek, mam propozycję. Udowodnij realia filmu któremu poklaskujesz. Zasponsoruję Ci wiadro rtęci, wężyk i akumulator. Jeśli zejdziesz z dachu dowolnego 13 piętrowego bloku po jego ścianie przy pomocy tych akcesoriów, namówię jakąś pannę (albo pana, jak wolisz) żeby robił(a) Ci loda przez miesiąc. Wchodzisz?

   Usuń
 2. Ale numer, dwóch szajbusów nawzajem się oskarża o semickość. No kurwa mać przejaja.
  Analogicznie:

  Sidor: - ty chuju!
  Domniemany żyd: - ty to nawet chujem nie jesteś!
  Sidor: - co, ja nie jestem chujem?!

  obaj powinni iść pod ścianę płaczu, klęknąć przed nią, następnie przed sobą, potem wzajemnie przebaczyć. Koszernie.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem w dalszym ciagu o co chodzi z rzydami i o kto ma racje wiem tylko ze sasoneria to watykan sekta wszystkich sekt usa laczy sie z upadlymi anolami poprzez portal na antarktydzie bo oni ukrywaja ze ziemia jest plaska, a klamstwo szeza ze ziemia jest kula i takie tam ciekawi mnie wstrzas na ziemi 3 i 5 stycznia a w lutym 25 niewielki sp.or 3 religi i wielkie lubudu pozyjemy zobaczymy a co do teori spiskowych to kreuje je szatan wszystko jest prawda a wasz spur mnie bardzo interesuje ja tylko glosze prawde o JEZUSIE CHRYSTUSIE ZWANYM TEZ ISUSEM XIRSTOSEM WSZYSTKIEGO DOBREGO W IMIE BOGA WSZECHMOGACEGO ZAPAMIETAJCIE 2017.09.23

  OdpowiedzUsuń