środa, 18 lutego 2015

Seksualna fobia Tomasza Sidora.

   Wielokrotnie mieliśmy przykłady jak Tomasz Sidor bardzo obruszał się, kiedy w jego stronę posyłano różne zdania z podtekstem seksualnym. Strasznie wtedy grzmiał z powodu obrazy swojej moralności, a na jedną osobę złożył nawet doniesienie na policję. Tomasz Sidor poczuł się obrażony, że ktoś bez jego wiedzy założył mu jakieś konto na portalu gejowskim. Historię opisał Tomasz Sidor na swoim forum. 
    Czyli prawiczek i niewiniątko z niego...
   Jakoś dalej nie mogę uwierzyć że te słowa, ogólnie przyjęte za nieprzyzwoite, napisał Tomasz Sidor wielki patriota, który martwi się o moralność dzieci...

11 komentarzy:

 1. Co Tomaszu Sidorze końcu dotarło iż zaatakowałeś nie winną osobę nie pierwszy raz zresztą . Ale konsekwencje poniesiesz w tym przypadku straszne , ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A GDZIE SĄ JAKIEŚ DOWODY, ŻE KTOKOLWIEK WYTOCZYŁ-WYTACZA CZY SKŁADAŁ POZWY PRZECIWKO TS?
   Kwiecień ogarnij się masturbujesz się takimi wpisami i nic z nich nie wynika. Temat na blogu kłamstwa riese wisi w najlepsze i gdyby to była nieprawda lub gdyby TS ktoś ciągał po sądach lub go zaskarżył i udowodnił by to, że TS się pomylił to temat by chyba zniknął co NIE???
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html
   Poczekamy kilka jeszcze tygodni i zobaczymy kto ma rację. Do tej pory wolna wola możesz się onanizować takimi wpisami i cieszyć się z własnych wizji.
   A tak na marginesie nawet jeśli TS siępomylił w co osobiście wątpię to nawet za coś takiego nie grożą jakieś straszne konsekwencje. Pospolita sprawa nic więcej.

   Usuń
  2. Sidor Tomaszu kiedy dotrze do ciebie że cała Polska już wie kim jesteś .... Założyciel Stron np Pinokio w Riese to Tomasz Sidor i tu Sawiak jest czysty ...

   Usuń
  3. Kwiecień, ale jest zupełnie odwrotnie to cały internet wie kim Ty jesteś. Wystarczy posłuchać Twojego pijackiego chorego bełkotu w w rozmowach z TS w Twojej wizytówce na blogu kłamstwa Riese http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html
   TS wcale nie ukrywa, że prowadzi bloga kłamstwa riese więc żadnej nowiny nie odkryłeś. Pytanie podstawowe co walisz w ciągu dnia, że masz takie jazdy?

   Usuń
 2. Ale ja mam dzieci , rodziny nawet kilka , są w okół mnie ludzie a ty Knurze Tomaszu Sidorze jesteś sam , Jedno stare zdjęcie spowoduje że osunę moje strony , Tomku tylko jedno oryginalne zdjecie że masz przyjaciół i Dariusza Kwietnia nie ma , Tomaszu Sidorze tylko jedno grupowe zdjęcie , a najlepiej te z Sawiakiem .....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty masz rodzinę? Chyba w postaci jednej głupiej księgowej bo matka Twojego syna nie chce Cie widzieć pijaku na oczy. A własna matka i brat też. I czym Ty się chwalisz? Rozjebaną rodzina przez Twoją chorobę?
   Ty jak Ty żes kurwa wyniuchał, że ja to TS? Miałeś wizję? Himmler zza grobu Ci to powiedział? AAAAAA zobaczyłeś mój IP w szklance taniego wińska jak mag w kryształowej kuli.

   Usuń
  2. Tomaszu Sidorze cały czas zdradza cie operator , on nie chce miec nic wspólnego z Tomaszem Sidorem , poznasz prawdę lub już ja poznajesz , na komisariatach policji lu w sadzie dla Warszawy Praga .

   Usuń
  3. Znów walisz pijacki bełkot jaki operator? No kurwa pijaku jaki? Już sam ten tekst dowodzi, że masz urojenia. I kolejne wymysły jakieś sądy, jakieś sprawy, jakieś komisariaty. Jakie pijacki głąbie no jakie się pytam?

   Usuń
 3. Tomaszu podaj jedna kobietę z która oprawiałeś seks , dziwka Roksana to prezent ode mnie to si nie liczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ładnie może jeszcze wymyślisz, że TS uprawiał sex ze Stros-kanem i obaj gwałcili hotelowe pokojówki hahaha. Kwiecień ciągle wymyślasz takie brednie. Na co ty śmieciu bo juz inaczej cię szmaciarzu nie można nazywać? No na co ty liczysz, ze jak napiszesz coś takiego to wszyscy w to uwierzą? Branzlujesz się takimi wpisami i pomówieniami i to jest najlepszy dowód, że powinno się ciebie zamknąć w zakładzie zamkniętym. Kurwa z ciebie wychodzi w każdym twoim komentarzu.

   Usuń
  2. Nooooo Tomaszu Sidorze z ul Lipskiej 30 Warszawa , tfoi sąsiedzi troszkę na tfuj temat pogrążających kawałków dodali

   Usuń