niedziela, 22 lutego 2015

Tomasz Sidor i dzieci...

    Jest taki stary blog Tomasza Sidora: http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/

   Znajdziemy tam następujące materiały fotograficzne Tomasza Sidora:


   Jak widać problem pedofilii frapował Tomasza Sidora od dzieciństwa. Przeglądając tego foto bloga można zauważyć że Tomasz Sidor często robił zdjęcia "od tyłu", lub z daleka.

   Inne zdjęcia przedstawiają młode osoby:


   Minęło kilka lat i Tomasz Sidor przeszedł ewolucję:
   Widzi wszędzie pedofilię, tylko nie u siebie:
   Ciekawe czy oprócz obiektów na niebie, obserwował też obiekty na ziemi...
   Chyba nie ma czego komentować...


52 komentarze:

 1. Stary zapocony swiniak klepiacy gliste w krzakach. Jestes chuju rownie ochydny co zbedny. Jeszcze pies cie w tlusta dupe wyjebie, a drugi naszcza do ryja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Durny chuju Dariuszu Jastrzębiu vel koniczyno sam musisz mieć jakieś pedofilskie skłonności, że tak to interpretujesz cwelu zajebany o krzywym jebanym ryju.. Bardzo fajny blog pokazujący jak widać patologie nawet w sztuce i zwyczajne relacje ze starówki w gorące lato. Dwie dziewczyny chlejące piwsko na ławce w parku to też patologia. Jakim ty skurwysynem musisz być, że sięgasz po tego typu argumenty chwaście pierdolony. Miejmy nadzieję, że skończy się ta zabawa dla ciebie okrutnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz Otwarty Wrocie piekieł że nim nie jestem. A jak myślisz, bo mniemam że używasz szarych komórek, co jest większą patologią, picie piwa w parku, czy robienie z ukrycia zdjęć innym osobom?

   Usuń
  2. Jak najbardziej koniczyno jesteś dariuszem jastrzębiem właścicielem firmy Krosoft z Krosna, są na to dowody częściowo przedstawione tutaj http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html ,a częściowo tylko dla zaufanych. To po pierwsze.

   Po drugie nie tylko jesteś parszywym dariuszem jastrzębiem, ale sam musisz mieć jakieś problemy z pedofilią skoro w taki sposób zinterpretowałeś zdjęcia na tym blogu.
   Bo widzisz te zdjęcia właśnie pokazują utajoną pedofilię i ktoś kto jest wrażliwy na wszelkie jej przejawy zareaguje pokazując to i piętnując takie przejawy.
   Jak widać dla ciebie skurwiały jebusie pomnik przedstawiający nagą kobietę trzymającą w objęciach nagiego chłopca jest normalny, że nie wzbudza w tobie żadnych niesmacznych skojarzeń. Akurat te zdjęcia właśnie pokazują to, że jest to epatacja utajoną pedofilią, z którą autor zdjęć się nie utożsamia. Ty jak widać tak skoro nie podzielasz zdania, że to pedofilia. Wnioskuję śmieciu, że matka do 10 roku życia myła cię całego gołą ręka i kąpała się z tobą przytulając jak na tych zdjęciach.
   Każdy normalny człowiek patrząc na taki pomnik może się zdziwić co ma przedstawiać. A pomnik miał niby przedstawiać "macierzyństwo" Autor tego pomnika jak widać musiał mieć złe doświadczenia w dzieciństwie skoro tak przedstawił macierzyństwo. Ty jak widać również musiałeś być ofiarą złego dotyku skoro takie sceny nie wzbudzają w tobie zdziwienia. Normalka co nie? Własnego dzieciaka też tak przytulasz jak na tym zdjęciu? Pewnie tak bo skoro pijesz do Tomasz, że to pokazał na blogu to znaczy, że dla ciebie taka scena jest normą. Utajony zboczeńcu jebany.
   To samo widok nastolatek pijących piwsko w parku też cię nie bulwersuje? No właśnie dla takich jak ty to normalka.
   Głupi skurwiały chuju żeby coś ciekawego sfotografować czasem trzeba robić zdjęcia z ukrycia. Ty kurwiszonie z tego robisz jakąś dewiację, a sam jesteś kurwo dewiantem co widać po całym tym blogu.
   I tyle skurwielu w temacie.

   Usuń
  3. Jednak coś słabo używasz swoje szare komórki, albo ich nie masz.

   Usuń
  4. Pierdol się dariuszu jastrzębiu ofiaro złego dotyku.

   Usuń
  5. Pisałem ci już, że tak zaśmieciłeś internet że jest w czym wybierać.

   Usuń
  6. Głupi skurwielu o krzywym pysku dariuszu jastrzębiu wszystko co tu piszesz i źle opacznie interpretujesz będzie dla ciebie wstydem jak się o tym dowie rodzina,a dowie się masz to jak w banku pierdolcu.
   Kurwa jesteś i kurwą pozostaniesz. I twój dzieciak to kurewskie oblicze kiedyś pozna. Żona i rodzina też ja ci to gwarantuję. I to będzie dla ciebie największa kara łachmyto zwichrowany na umyśle.

   Usuń
 3. A wiesz że nie jestem Dariuszem Jastrzębiem? Zapomniałem, tępak twojej miary nigdy się nie myli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś, jesteś skurwiała łajzo i już ci to zostało udowodnione, a największym dowodem na to, że jesteś jest brak pozwu przeciwko Sidorowi od jastrzębia.
   No gdzie kurwa ten pozew? Kiedy będzie co? Pierdolcu jebany udawać to ty se możesz głupa przed własną żonką i rodzinką pojebie, ale nie przed nami tutaj.
   I coś ci skurwielcu powiem gdyby Jastrząb nie był tobą to by napisał do Tomasza prosty list wyjaśniający tragiczną pomyłkę i zaproponował złożenie wspólnego pozwu przeciwko tobie. Ale jastrząb nie zrobił nic. Każdy normalny niesłusznie posądzony o bycie koniczyną zaproponował by Tomaszowi złożenie sprawy na policję i ofiarował by się w ustaleniu osobnika korzystającego z jego sieci Krosoft w celu własnego jak najszybszego oczyszczenia. Nie zrobił tego chuju, temat na blogu wisi nadal o nim i co?
   I tyle w temacie skurwiała koniczyno dariuszu jastrzębiu. Powtarzam, rżnąć debila to ty se możesz w domu przed lustrem, a nie na internecie. Masz jak w banku, że przyjdzie moment w, którym cała twoją psychopatyczną osobowość pozna każdy z Krosna. Pierdolony chwaście.

   Usuń
  2. Nie zapominaj Wrocie otwarty, kto tym razem kogo pierwszy zaatakował. Tak się niefortunnie dla ciebie składa, że nie skorzystałeś z możliwości przeprosin. Zauważ Wrocie otwarty, że większa część tego bloga jest prezentem dla pewnej osoby którą wciągnąłeś w ten zatarg, żeby miała jasno jak na dłoni w jaki sposób zrobiłeś ze mnie Dariusza Jastrzębia. Za mało używasz szarych komórek. Wszyscy to widzą oprócz ciebie. Zastanów się nad tym.

   Usuń
  3. Pierdolić to ty se możesz już ci mówiłem do lustra świrze. Tyle w temacie dariuszu jastrzębiu.

   Usuń
  4. Z ostatniej chwili świrze zajebany http://zapodaj.net/e6c9627a27600.jpg.html

   Usuń
  5. dwulicowa szmato piszesz i tu i tam i na Sidora i na kwietnia, a tu udajesz jego zwolennika.

   Usuń
  6. No co pojebusie zatkało? Zatka cię jeszcze nie raz kiedyś.

   Usuń
  7. Tak może tylko ripostować jedna osoba w internecie , spasiona , zepsuta , zakłamana , dewiant seksualny , przede wszystkim tchórz tak tchórz ukrywający się pod dziesiątkami loginów i nicków , człowiek z urojeniami , człowiek , który wstydzi się swojej twarzy ten człowiek to Tomasz Sidor ul Lipska 10 Warszawa . Tchórz i pieniacz no i szpicel i donosiciel Tomasz Sidor .

   Usuń
  8. A ty co wypisujesz tu niby w imieniu Tomasza Sidora tchórza dowodzisz iż facet nie ma jaj jest zwykłym tchórzem , a ty pewnie jego kochankiem , wiesz o Tomaszu Tchórzu Sidorze więcej niż on sam , nawet Rabo i Sadowski olali tchórza bez twarzy , Tomaszu Sidorze tchórzu pokaż się , jeżeli nie to cała Polska uwierzy w te brednie o Tomaszu Sidorze szczególnie dziewczyny z twoich zdjęć zboczeńcu ,

   Usuń
  9. O nie wytrzymałeś skurwiały psychopato i się odezwałeś. Spasiony to ty się kwiecień robisz bo ci brzuch rośnie na potęgę i gdybyś był nieco niższy to wyglądał byś jeszcze gorzej. A dewiantem seksualnym to ty jesteś bo ciągle od lat ubliżasz wszystkim ze zboczonymi seksualnymi podtekstami, bo tylko takie ci przychodzą zboczeńcu na myśl. Sam na YT piszesz pod kilkoma loginami na dodatek z własnym nazwiskiem, a potem pierdolisz, że to nie ty, bo ktoś się pod ciebie podszywa. Czemu nigdy na YT nie polemizujesz z tego konta z, którego wstawiasz filmy tylko z innych? Odpowiedź jest prosta by używając innych kont pisać zboczone docinki do ludzi, a potem wypierać się siebie samego. Przed wczoraj tu na tym blogu z własnego konta Darek wypisywałeś chore komenty co chwila zmieniając zdanie, że to nie ty, a potem ty. Pierdolec jesteś i chory umysłowo. Twoje otwarcie wrót i wilkołaki to może nie urojenie? Sam jesteś urojeniowcem, a wpierasz to innym pierdolcu. Co do pieniactwa to wystarczy wejść w twoją wizytówkę i posłuchać pieniaczych telefonów do Tomasza pełnych zboczonych treści by nie mieć wątpliwości kto tu jest pieniaczem i pierdolniętym.
   Donosicielu nie nazywaj innych tak bo sam wielokrotnie na ludzi donosiłeś i intrygowałeś, a na Tomka Broszka donosiłeś do Caritas, że to oszust skurwiały zjebie, by mu zabrali dotację po spaleniu domu.
   Już same sugestie zawarte w tych twoich komentarzach dowodzą, że masz nasrane w ten pusty łeb. Jebiesz tu zwyczajny bełkot schizofrenika pierdolcu, mało zrozumiały i kłamliwy jak zwykle. To jest twój poziom intelektualny i oby więcej takich wpisów.

   Usuń
  10. A w ogóle to widać w tych twoich wpisach czasem inny styl bardziej pasujący do kogoś umiejącego pisać, a nie do takiego analfabetyzmu jaki kwiecień prezentujesz gdy sam piszesz. Czyżby madziunia cię wyręczała czasem i oboje siedząc przy klawiaturze klecicie ten na wpół bełkot?

   Usuń
 4. Ooooo ramię zbrojne Tomasza Sidora otworzyło oczka , otrzepało się z gnoju Tomaszka wychyliło ryjek z chlewika i kwiczy , łiiiii łiiiiii Tomaszku szkalują cię , ty nie jesteś spasionym knurem ty jesteś Sexy , ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty antypolska świnio komunistyczna tubo zbrodniczej propagandy sam taplasz się w gównie esbeckich metod pomawiania ludzi i ośmieszania nieprawdziwymi oskarżeniami. Stara szkoła kapusiów i donosicieli, folksdojczów i wszelkiej maści sprzedawczyków.
   Znów piszesz tekst świadczący o twojej seksualnej dewiacji. Nie znasz innych argumentów pierdolcu tylko nawiązywanie do czyjegoś sexy? No właśnie widać jaki masz zryty na tym punkcie beret. Ty się przyjrzyj kurwa sobie i swojej damie, która sama wygląda jak przydróżka po 10 latach pracy-skoro mamy rozmawiać na tym poziomie to proszę bardzo.
   Tylko powiedz jedno dla czego nie przyjąłeś wyzwania sparringu od tego spasionego knura? Co boisz się? Ten spasiony knur jednym kopem nauczył by cię wszystkiego od mówienia prawdy po grzeczność.

   Usuń
  2. Knur spasiony walczy o dostęp do koryta łiiii łiiiiii

   Usuń
  3. Pojedynek na spasione ryje w korycie dobre , na prawdę dobre .. Knur z zapasionymi oczkami w walce dobre , naprawdę dobre ....

   Usuń
 5. Świnka do Tomasza Sidora ty nie jesteś tchu żem , ty nie śmierdzisz szpiclem ty w naszym chlewiku na Lipskiej jesteś super Tchórzem i Super Szpiclem te cieniasy ci do raciczek nie dorastają , nie nie Tomuś nie wstawaj , łiii łiiii , potaplaj się jeszcze w ekstrementach , których narobiłeś przez noc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O i to mi się podoba. Pisz tego więcej. Chłopaki będą mogli zamknąć twojego bloga bo po co pokazywać twój zryty czerep skoro go widać w takich komentarzach?

   Usuń
  2. Bo kolczyk ci Tchórzy nie w ucho wbiją tylko we wredny ryjjjjjj , łiiiiiii

   Usuń
  3. Chłopaki Robert Sadowski , Dion Rambo , Prestissimo live nigdy analfabeto razem , i inne oblicza tchórza , właściciela twarzy , której sam się wstydzi dlatego kitkę teraz przeczesał na przód tego co kiedyś było obliczem Tomasza Sidora ....

   Usuń
 6. Co poranne karmienie i Knur nie może zatłuszczonego ryja od koryta oderwać , Tomasz Sidor śniada - nie podchodzić grozi pogryzieniem ..

  OdpowiedzUsuń
 7. A teraz kochanek Tomasza przemierza podkłady sewgo jestejstwa , oblicza i analizuje nie onanizuje swe oblicze , tłuste i obleśne , tak te dziewczynki to było coś to nie to co Kwiecień ,

  OdpowiedzUsuń
 8. Tomasz Sidor kiedy nie może pokonać bardziej inteligentnej osoby od siebie , czyli każdego , sięga po kolejne swe świńskie oblicza , zaraz powoła do służby , Sadowskiego , Cite rambo , i wszystkie swe dzikie natury , ale najpierw śniadanko , Hrum , Hrum łiiii łiiii ....

  OdpowiedzUsuń
 9. Tomaszu Sidorze ponosisz same klęski , jesteś kłamcom , oszustem , szantażystą , jeżeli dziewczyny ze zdjęć się do nas odezwą to jeszcze pedofilu , tchórzu , donosicielu , ...

  OdpowiedzUsuń
 10. Oooootręęęęby łiiiiłiiiii dokładka , Tomek Ssijjjdor , chcieliśmy pogadać

  OdpowiedzUsuń
 11. Nooo knurze nie idź spać Fani czekają w postępie geometrycznym co 18 sekund

  OdpowiedzUsuń
 12. Tomasz Sidor Ul Lipska 30 Warszawa autor stron oczerniających Dariusza Kwietnia ....

  OdpowiedzUsuń
 13. Tomasz Sidor poległ w Poznaniu to jego Waterllo , dowód na to iż jest zwykłym kłamcom i szantażystom , cioto Sidora , Tomek przed tobą ukrywa prawdę , On dostaje pozwy ..... Tomek cie oszukuję i na pewno ma Kochanka , ....

  OdpowiedzUsuń
 14. Nooo Tomek handlarz przyjechał i Knury na kotlety wybiera , czy tak się nażarłeś że nie tylko oczka ci tłuszcz zakleił , ale gałuszki w parówki się zamieniły .

  OdpowiedzUsuń
 15. TY TCHÓRZU , SPRZEDAWCZYKU , DONOSICIELU , TCHÓRZU , KONFIDENCIE , KŁAMCO , tOMASZU sIDORZE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień wygrałeś. Siła twoich argumentów jest miażdżąca. Chyba się z tego już nie podniosę. Nikt z resztą by się nie podniósł. Wylałeś całą swoją frustrację i emocjonalną aberrację. Z takimi argumentami trudno polemizować. Masz tęgi łeb by zalać przeciwnika potokiem jednozdaniowych komentarzy wymagających niebywałego intelektualnego sprintu. Będzie z tego fajna wizytówka 2 :)

   Usuń
  2. Tomasz Sidor z ul Lipskiej 10 Warszawa przyznaje się do , do tego że jest wszystkim o czym piszą wszyscy , tylko nie Dariusz Kwiecień , który jest teraz Bóg wie gdzie ....

   Usuń
 16. łiiiiiłiiii Tomku ale oni nie maja pojęcia kto pisze - Knur nie ma znaczenia kto ważne że ktoś pisze --- o pod członku ZOMO Tomaszu Sidorze ,ale to ty Tomaszu Sidorze donosisz na wszystkich , nawet na pana co podaje karmę , - Tomasz -- nie rozpaczaj mój kochany , wygramy te batalię , nażarłem się do syta .

  OdpowiedzUsuń
 17. Tomaszu Sidorze Tchórzu i donosicielu , kłamco co raz więcej osób wchodzi na te stronę , a Dariusz Kwiecień zamieszcza na pierwszym miejscu ten adres , oj przepraszam pora karmienia ... chrum chrum łiiiiłiiii , to Tomasz Sidor pałaszuje piąty posiłek

  OdpowiedzUsuń
 18. No i prosiak otrębami zapchał ryiii

  OdpowiedzUsuń
 19. No zapomniałem Knur ma kolejne karmienie , Tomasz Sidor ul Lipska 10 Warszawa łiiii łiii

  OdpowiedzUsuń
 20. Odpowiedzi
  1. Łiiii Łiiiii Tomaszu Sidorze i tu nasrałeś - TY ohydny knurze zafajdałeś mi podwórze

   Usuń
  2. Łiiii Łiiiii Tomaszu Sidorze i tu nasrałeś - TY ohydny knurze zafajdałeś mi podwórze

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 21. Pytania do Ssijdora - całkiem serio. Brak odpowiedzi zasugeruje nam stan faktyczny:

  1. Ssijdor, twoje problemy z identyfikacją płciowo - seksualną zaczęły się w seminarium czy później?

  2. Czy Anna Grodzka aka Krzysztof Bęgowski to rodzina bliższa czy dalsza? Z wiekiem podobieństwo jest coraz wyraźniejsze, nie zaprzeczaj więzom krwi.

  3. O ile przekroczony masz poziom tróglicerydów?

  Matrszak Władysław, grabaż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomku nawet tu nas odnaleźli dzieci , małe dzieciiii ooooo dzieciiiii , Tomasze Sidorze to że je fotografujesz z ukrycia o niczym nie świadczy , gdyby ktoś się rozpoznał to zdjęcia zrobił i upublicznił Tomasz Sidor ul Lipska 10 warszawa

   Usuń
 22. Ale Tomaszu Sidorze pedofilu bo tak, po obejrzeniu twych zdjąć będę pisał , przedstawiające tylko same małe dziewczynki oblechu i zboczeńcu i sam do tego się przyznałeś że robiłeś te zdjęcia z ukrycia , czy masz coś pedofilu na swoja obronę . To co robisz jest ścigane z urzędu zboczeńcu Tomaszu Sidorze

  OdpowiedzUsuń
 23. Łiiii Łiiii Prokuratura już w warszawie ma te zdjęcia , Tomaszu ty jesteś zboczony ,, Hrum Hrum , ale się nażarłem oooo bączek to Dzin Rambo załatwi tego Super Kwietnia ty moja świnko

  OdpowiedzUsuń
 24. W jakim dziale Knur jest choć poważany ?
  - pseudoufolog
  - fotograf
  - wędkarz
  - gitarzysta

  No niestety w każdym dziale ponosi klęskę bo to Sidor - tego nie ogarniesz.

  OdpowiedzUsuń