środa, 8 lutego 2017

Czym się kończy tygodniowy orgazm Sidora?

   Pewnie się Sidor tego nie spodziewał...

   W zaistniałej sytuacji Sidor zawsze będzie mógł wracać so materiałów ostatnio ściągniętych i przeglądać swoje archiwum...
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/11/odtracenie-sidora-czyli-wnetrznosci.html

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/10/bolesci-sidora.html

7 komentarzy:

 1. Dzień po...

  Sidora deklaracje:
  "Nowy komentarz do posta "Julia slodkacycatka25 & dariusz kwiecień spółka hi..." dodany przez użytkownika Gall Anonim :

  Dobra informacja.
  Nasze forum wróci.
  Podjąłem bardzo zdecydowane działania w tym kierunku."

  Efekty żadne.

  Pracuj Esiku dalej. Koniec Kwietnia już bliski...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowy film o Esiku :D
   https://youtu.be/L2h2nseDzcc

   Usuń
 2. Sidor szkalujący kobiete i Darka rodzinę... nie możecie mu karę wymierzyć? :) Lub rodzinę pokazujcie tego ufologa i będziemy polewę walić

  OdpowiedzUsuń
 3. Siur sam sobie już karę wymierzył. Wymiernie to nawiązki. /musi zmienić podpis na tweterze pod djęciem z plikiem gotówki. Z "na drobne wydatki" na "drobne pożyczki(na sądy)"

  Inne to jak sam pisze 6 lat. Ciężko harował debil. Czego się dorobił ? Zalady fryzjerskie w piwnicach zamknięte, forum w kosmosie, blog też jakby trochę nie jego. Wszystkie "osiągnięcia" hahhahha głupka z Wa-wy ! A Darek . A Darek robi swoje.


  Ps. Aby być sprawiedliwym. Jest spektakularne osiągnięcie Psiwora.

  Dziesiątki tysięcy internautów dowiedziało się kim jest Debil Tomuś z Lipskiej. Taaa... to mu się udało. A najfajniejsze , że zrobił to pod własnym nazwiskiem.
  Szczyt przebiegłości i "intelygencji' głupka. /"i zostanie to na lata"/ Uhaaahhaaaa .....

  OdpowiedzUsuń
 4. pedał sidor traci grunt pod nogami i resztkę poukładanej psyche, stracił forum, stracił filmy i posty - hutmen spierdolił na inny host, turysta pierdoli trzy po trzy, został znów sam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pierwszy to /i pewnie nie ostatni/ już przyjaciel psychola. Tera Ojciec kanonik czy dajmond. Szczury ciekają z tonącego statku czy co ?

  A tomuś filmiki-audycje dalej robi opatrując je Tomaszka ulubionymi scenkami. Pedofilskie i zoofilskie motywy. Że to niby szydera taka.

  Do tej pory focił po parkach dziewczyny z ukrycia i spotykał się nad Wisłą z 10 letni, chłopcem. Inscenizował też gwałt na drzewie. Teraz wiadomo co jest ulubionym live motiv-em degenerata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak coś na obronę Sidora:
   Suma sumarum, gdyby nauczył się panować nad emocjami i ograniczył wulgarne słownictwo na blogu, to uznawany by był tylko za homoseksualistę choć niekoniecznie. Sam rzucę mięsem jak każdy, ale wyobraźmy sobie, że chcemy coś załatwić (w tym wypadku Kwietnia) i flugamy jak szewc. Jaka jest nasza wiarygodność i ogólny obraz? Zawzięty psychol i wielki cham. Jak ja kontroluje emocje? Czekam 33 sekundy, jak nie pomaga czekam 33 minuty. Zawsze pomaga, choć w wypadku Sidora może się przedłużyć na kolejne 33 minuty. Zależy od wqrwienia ;D
   Teraz coś na obronę Kwietnia:
   Fajnie pokazuje plenery. Po pracy miło się to ogląda, nie mogąc się tam znaleźć bezpośrednio (Riese). Ja rozumiem, że Kwiecień naoglądał się Wołoszańskiego. Chce być postrzegany jak on, ale brakuje mu wiedzy. Wiedzy brak, poczytać trochę się nie chce, więc trzeba kłamać, że ja Dariusz Kwiecień uzyskałem taką wiedzę i się nią z Wami dzielę. Podejście durnia, który okłamuje sam siebie, że się nie wyda/ło. Tymczasem, wychodzi w oczach ludzi na debila bez jakiejkolwiek wiedzy. 0 (zero), czyli najkrótszy kawał o Kwietniu. Gdyby Darek przed każdym filmem, odpalił internet, streścił sobie ważne punkty na kartce (prawda, a nie banialuki z mchu i paproci), opowiedział, to oglądalność i sympatia wzrosłaby kilkukrotnie jak nie kilkunasto. Sam lubię oglądać filmy z pleneru np. https://www.youtube.com/watch?v=zV7u83KHGXM
   i zabrzmi to może dziwnie, ale oglądałbym Kwietnia gdyby mówił prawdę i pokazywał plenery Riese.
   Nie lubie jak ktoś pokazuje i twierdzi, że tu było laboratorium i zostało wysadzone, a jak sprawdzicie, to się okazuje, że to piwnica po opuszczonym domostwie i jest to jawna informacja poparta dowodami. Robienie ludzi w ch**a, zwłaszcza swoich fanów nie popłaca - wręcz przeciwnie.
   Wierzę, że ta wojna kiedyś się skończy. Pytanie tylko, który z nich pierwszy skorzysta z mojej rady. Mam faworyta, ale nie napiszę, który z nich weźmie sobie to do serca.

   Usuń