wtorek, 31 stycznia 2017

"Zmazy Nocne" Sidora...

   Dzisiaj w nocy Sidor napisał sobie kilka anonimów. 
   Trzeba być zaburzonym umysłem, żeby cały czas zapominać że wysłany anonim i w tym samym czasie zatwierdzony świadczy o autorze.
   Widać poniżej , że Esik ma problem późno nocny i to spory:)   Jak takie zachowanie można nazwać? Normalnym? Obsesja, to mało powiedziane...


42 komentarze:

 1. Ostatnia noc była pod kątem Kwietnia, dzień dzisiaj Sidor spędził z "Zielarzem"...
  A o kim będzie myślał psychopata Sidor tej nocy?
  Może o swojej mamusi?
  Zobaczymy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Głupota Sidora objawiła się już dawno. Nikt wtedy jeszcze o nim nie słyszał ani tym bardziej nie czytał jego bzdur.

  Chrześcijan wyzywa od patoli :

  "To był mój pierwszy blog w, którym jak wcześniej powiedziałem chciałem pokazać te kulturową obłudę i patologię w jakiej od dziecka większość z was się wychowała."

  Potem radzi, aby dokładnie poznać Biblię :

  "CHCESZ STAĆ SIĘ ATEISTĄ?
  TO DOKŁADNIE PRZECZYTAJ BIBLIĘ OD DESKI DO DESKI."

  A następnie udowadnia, w ogóle jej nie czytał a jeśli wyrywkowo to jego ciasny łepek nie był w stanie nic zrozumieć :

  "15. Jeśli jesteśmy wszyscy dziećmi bożymi i nigdy nie widzieliśmy Boga, czy to czyni nas Jego bękartami? Nie wspominając już o tym, że moja matka nie poślubiła Boga."

  "21. Jeśli Bóg jest ojcem Jezusa, to jak wygląda jego DNA? Czy Bóg ma spermę? Jeśli nie, to skąd Maria wzięła DNA potrzebne do stworzenia Jezusa? To czyni Marię aseksualną, a Jezusa dziewczynką, gdyż nie było chromosomu Y. Wierzący powiedzą na to, że bóg ma moc stwarzania słowem, więc czy nie skuteczniej było posłać wśród śmiertelników syna stworzonego nie z krwi i kości tylko z substancji widzialnej, ale nie możliwej do unicestwienia przez ludzi???"
  "27. Jak Niebo może być krainą zupełnej błogości, skoro wiemy, że ludzie, których kochaliśmy i troszczyliśmy się o nich smażą się teraz w Piekle?"


  "39. Skoro człowiek jest stworzony na wzór i podobieństwo Boga, to czy oznacza to, że Bóg ma penisa, albo pochwę i piersi? Wychodzi na to, że bóg ma jedno i drugie, a skoro tak to jest obojnakiem, a skoro tak to mógłby uprawiać sex i z kobietą i z męszczyzną. W takim razie homoseksualizm nie powinien być potępiany, a wręcz propagowany i akceptowany!!!"


  Rzygać się chce na te "mądrości". Jak ktoś ma nerwy to proszę 80 przypadków Sidora Tomasza:

  http://widzetotak.blog.onet.pl/ z przekierowane z innego rzygawiska Tomaszka /linkuje jakby ktoś miał wątpliwości, że to nie ood. Okienko "inne moje blogi" Prestissimolive.

  Typowe dla durnia. Gówno wie, gówno rozumie a książkę pisze jak jaki profesor. Metageniusz , fryzjer kwantowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. wspomniany blog który kieruje do poprzednio cytowanego :


  http://h17.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?8,2010

  OdpowiedzUsuń
 4. Pod najnowszym filmem Sidora jeden z jego największych przydupasów King Diamond zostaje pouczony odnośnie zasad współżycia. Okazuje się, że pewne rzeczy nie mogą zostać tak po prostu powiedziane tylko Sidor musi na to najpierw zezwolić. Nie jest to jakaś niespodzianka tylko, że całkiem niedawno King Diamond zachwalał swobodę wypowiedzi w kręgach Sidora. Komentarz przy okazji też trochę mówi o hierachi obciągania w obozie Sidora. Tutaj komentarz :

  "Kink Diamond usunąłem Twoje wpisy na temat Moto Turysty. Nie znasz chyba prawdziwej niechlubnej w tym przypadku dla nas historii. Moto powiedział prawdę, a właściwie TYLKO POKAZAŁ to co jest na tablicach. Dla tego zanim coś napiszesz negatywnego na temat moich przyjaciół skonsultuj to ze mną."

  http://tinypic.com/r/zvoiu1/9

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie skarcił Kinga, to by stracił kolejnego sojusznika. Kto by jeździł po Głuszycy i robił czarną robotę na miejscu? Drugi taki ziom już się nie trafi. Dlatego "przyjaciel". To słowo u Esika działa jak ciepły krem na dupe. Przed i po ;D

   Usuń
 5. Nie mam gdzie wylać swego żalu, więc zrobię to tutaj, bo to blog antykretynowy. Jakiś czas temu czytałem sobie blog Galla dla poprawy humoru. No bawiło mnie to. Tak przed snem lubiłem sobie poczytać. Jak kawały. Koleś, u którego widać potężne problemy psychiczne spowodowane nudą i brakiem własnego życia. Śmieszyło mnie, że taki ktoś czuje się hmm.. detektywem? Te jego teorie. Ktoś pierdnie, a on wymyśla teorie, że tak serio to ten ktoś się zesrał, a wcześniej nażarł się grochu, kapusty, fasoli i mleka z płatkami, co spowodowało śmierć 38 świń w zagrodzie 80 km dalej, bo świnie są uczulone na te związki chemiczne, które się wytworzyły podczas tego procesu i które zostały do zagrody wdmuchnięte przez wiatr, który zawiał w Karpatach, ale jednak z takim zasięgiem, że doleciał do Pomorza. Oczywiście to było zamierzone- morderstwo świń. No i Gall sobie obiera cel (dla zabicia czasu, bo mu się nudzi), żeby wsadzić tego gościa do więzienia, bo pierdzenie jest niezgodne z Konstytucją.

  To było kiedyś śmieszne. Ale teraz zaczyna robić się nudne, irytujące, żałosne. Jestem za tym, by napisać petycję do Pana Prezydenta z prośbą o zakaz wypowiadania się w Internecie osobom, które nie mają swojego życia. Zbierzmy milion podpisów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pablo jeśli się nie boisz znajdź mnie. Krzyczał nie będę. Mam kilka pytań.
   Wyciągam rękę.
   Sojusz?

   Usuń
  2. Skoro pierwszy wyciągasz rękę to wal jak w dym. Tylko ja nie za bardzo wiem z kim rozmawiam. Tadeusz Krasnojarski?

   Usuń
  3. Tak.
   Nie wiem jak Cię znaleźć dlatego napisałem abyś mnie odszukał. To żaden problem.

   Usuń
  4. Dalej nie wiem z kim rozmawiam ale pytaj, w miarę wiedzy odpowiem.

   Usuń
  5. To nie jest miejsce w którym chciałbym prowadzić jakiekolwiek dialogi.

   Usuń
 6. Widzę że cierpienie to nie tylko wasza domena? Nic jednak nie poprawi samopoczucia jak muszla na kamerce!

  OdpowiedzUsuń
 7. I ban na tym waszym forum! Czego się boicie? Nie złamałem regulaminu. Jesteście słabymi, zakompleksionymi istotkami bo na słowo człowiek bardziej zasługuje mada niż wy! Sodoma i Gomora w tym waszym piekiełku! Pablo myślałem że masz swoje wyrobione zdanie na temat bałwochwalczych wyczynów pana Darka i dystans do pana Tomka? ale się myliłem. Chodzę swoimi drogami i nie stoję po żadnej stronie by nie stać się uniżonym sługą jednego czy drugiego. Dostałeś kilka h...ów do tyłka od Sidora i zryczany jak dziecko któremu skradziono cukierka poleciałeś do Kwietnia? Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem? Jak wylecisz od Kwietnia to gdzie się podziejesz? Zdradziłeś raz to zdradzisz drugi bo słabi ludzie już tak mają!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie trzeba było zakładać drugiego konta na siłę. praktyki twojego pana jakoś nie idą w parze z tym co lubię. na rir adi, na nowym dwa konta z tego samego IP. najchętniej napisałbym ci pierdol sie dzieciaku ale nie napiszę bo to nie ładnie.

   Usuń
 8. ..a propos drugiego konta to mam pytanie co takiego zrobił wam madom adik? Logował się regularnie ale nie pisał postów bo nie chciał brać udziału w dyskusjach które zawsze są krytykowane chyba że się trzyma palec w zadzie wielebnego Dariusza! Zadam pytanie plagiaciaro nickowy co kiedy masz w domu internet i trzech lub cały odział napalonych na to by zapisać się do waszej sekty ludzi? Każdy ma swój adres mail ale jedne IP. Każdy zakłada sobie u was te nieszczęsne konto i po chwili jak nie liżą wam zada za te brednie wygadywane przez czcigodnego Dariusza zostają zbanowani? Mado jeśli sam tego w swoim życiu nie robiłeś to pierwszy żuć kamieniem!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gall Anonimwtorek, 31 stycznia 2017 21:26:00 CET
  PS
  Kurwiszczu zachowałaś się jak ostatnia kąsająca prostacko suka. Masz jak w banku, że twój wizerunek i twoja historia w sieci odtąd będzie po wsze czasy szmato.

  UhAAAAHHAAAAAA

  -----------------------------------------------------

  NZKx2 jesteś mastkotką tego bloga i forum. Te twoje bóle odbytu bawią mnie do łez.

  OdpowiedzUsuń
 10. do łez to się bawi Polska jak was zboki trzeba oglądać! Pewnie psi synu sam masz konto na zbiorniku?! Tylko nie rób kupci w nocnik bo za stary jesteś paróweczko! Sodoma i Gomora ala Dariusz Kwiecień! HA HA HA HA HA HA HA AH buha! Kto tam następny zabierze głos? Czekam!

  OdpowiedzUsuń
 11. a szczekaj szczekaj obrońco gejów i pederastów.

  OdpowiedzUsuń
 12. To twój kotlet kolego psi synu uwielbia takie klimaty! Psy, laski, i serek Podlaski! Pozdrawiam cię knurku! Coś mało was!

  OdpowiedzUsuń
 13. mało bo po całym dniu składania zeznań w prokuraturze to już rzygać się chce na sammą myśl o pedalskim towarzystwie cwela psiwora.

  To Darek nosi pedalską flagę i publikuje cwelowskie zwierzenia ?

  Cravietz Photographypiątek, 3 lutego 2017 16:27:00 CET
  Ja jebię, to się kurwiołaki wysiliły. Ale patyk im w dupę, bo chuja szkoda, ..."

  Co ? Nie ty, tylko kolega ? Ty tylko flagę nosisz i bronisz innych cweli.

  OdpowiedzUsuń
 14. Darek to koneser browców który nawet jak do lasu idzie swoje brednie nagrywać to w kieszeni piwsko nosi ale to pewnie dla tego że zima w Głuszycy nastała i z powodu upałów mu w gardle zaschło! Sidor robi to co robi czyli na dzień dzisiejszy tępi kocopoły i wymyślone historyjki pewnego łysego kapłana. Ministranci Dariusza widzę dalej są wykorzystywani i nawet jest nim z tym dobrze.Tylko nie tykaj psa! Pozdrów Julkę słodkacycatka25. Forum zbiornik inna rzeczywistość itd i sra tata!

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja mu o komentach jego kolegów z bloga psychopaty w których swobodnie mówią o swoich członkach i wkładaniu kijów w odbyt a ten mi tu o browarach na wycieczce w teren.

  Degeneracie leć z powrotem do kolegów. Powsadzajcie sobie co tam chcecie i pomalujcie wzajem paznokcie.

  Tylko Tomusiowi w rękawiczkach. Grzybica jest zaraźliwa !

  OdpowiedzUsuń
 16. oj tobie tylko jedno we łbie czyli wkładanie w tyłek wszystkiego co można wkładać w odbyt! Nie starczają wam już dewiacje z zwierzętami? Piszesz tylko o tym i jak widać bardzo cię to kreci. Co Kwiecień cię odtrącił i pozostało ci tylko sprzątanie po nim pokoju? No cóż widziały gały co brały!

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak bym pisał z kucharzem to dyskusja byłaby o wkładaniu do garnka. Po avatarze widzę zwolennika wkładania w inne miejsca a komy na twoim blogu tylko to potwierdzają. O czym mam pisać z cwelem ? o religii ?

  OdpowiedzUsuń
 18. A za sprzątanie gnoju debila to jak widzisz już ktoś się zabrał. Nic tomusiowi nie zginęło ? Nawet to mu nie zostało.

  Zawsze widzisz u innych coś co dokładnie ciebie się tyczy.

  OdpowiedzUsuń
 19. po awatarze widzę że jesteś tym nieszczęsnym zwierzęciem z hulaszczych zabaw Darka pod Soboniem! Czepiłeś się Arnolda jak Sidor słodką cycolinę z waszej Sodomy!

  OdpowiedzUsuń
 20. O sobie w 3 -ciej osobie. Już nawet to /choć poprawne/ zdanie wieje rozdwojeniem jaźni. Bąbelku.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ojciec zawsze mi mówił,, nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem,, Masz rację tatku!

  OdpowiedzUsuń
 22. Jaki spryciula. Jak nie potrafi odpowiedzieć na pytanie to zmieni temat.
  To ojciec nauczył cię bronić gejów, pederastów, zoofilów i reszty zboczeńców ? To ja sobie ubliżam tą rozmową i zniżeniem do wymiany zdań z człowiekiem który popiera degeneratów. Sodoma ? A widziałeś gdzieś , żebym bronił cycatkę . Kto kogo sprowadza do swojego poziomu. Insynuujesz i wmawiasz rzeczy wymyślone w swoim chorym umyśle.

  A tak naprawdę to miałeś nadzieję dowiedzieć się czegoś na temat kłopotów tomaszka. Oj dziecino dziecino. Znudziłeś się mi na dzisiaj. Żegnam.
  Ps. Paznokietki wymalowane ?

  OdpowiedzUsuń
 23. a od kiedy tu ktoś odpowiada na jakieś zadane pytania? Na pytanie idzie pytanie! No dobra co chcesz wiedzieć w ramach mojej wiedzy bo nie jestem panem Tomkiem? Ty zadajesz ja odpowiadam i na odwrót?! Ty pierwszy!

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Miło mi, że chcesz ze mną dyskutować. Znaczy nie masz nie za idiotę. Ja jednak posłucham rady twego ojca. Żegnam

  OdpowiedzUsuń
 26. nie maluję bo to domena mężczyzn. To chyba normalne chyba że ty tak robisz! Za to u was np taka Ala jest Grzegorzem. Strach pomyśleć ile jeszcze takich kwiatków macie w posiadaniu ktoś to zliczył?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja nie wiem że można żyć z taką głupotą jak ty i jeszcze się publicznie wypowiadać i nie czuć zażenowania z tego powodu twoja ignorancja krętactwo jak i głupota są na takim poziomie że na prawdę zastanawiam się jak można normalnie żyć z czymś takim...ty nie masz na przykład problemu jak idziesz do jakiegoś urzędu i ktoś zadaje ci jakieś złożone pytanie? przecież to co ty wypisujesz jest tak POJEBANE przepraszam za słowo ale inaczej nie można określić...jesteś takim grzybem trochę nikt cię tu nie chce z wymienionych wyżej powodów a dalej się narzucasz dalej starasz się uskuteczniać jakieś swoje chore domysły i teorie a za jakiś wzór mentalny stawiasz sobie sidorczuka no na litość Boską to trzeba być arcy tępym do kwadratu jak można w jakikolwiek sposób przedstawiać sidora jako jakiś wzór i jeszcze podpierać się słowami tego kolejnego zera życiowego nie czujesz posmaku gówna w ustach jak mówisz że sidor powiedział coś tam? już na samą myśl o tym tępym kasztanie sidorczuku robi się człowiekowi nie dobrze a ty się wręcz lubujesz w jego osobie nie wiem jakieś koprofilskie spaczenia masz? a może lubisz obleśne grzyby bo sidorczuk to właśnie taka forma życia spasły obleśny grzyb na którym jeszcze się grzybica wyhodowała:D nie wiem człowieku może idz do jakiegoś doktora niech on ci uświadomi że jesteś tępy w chuj skoro multum ludzi ci to powtarza a ty dalej w to nie wierzysz to może lekarz ci powie JEST PAN TĘPY:D jeszcze te wszelkie debilizmy które wypisujesz po necie nie tylko tutaj o ja pier...to trzeba być na prawdę upośledzony umysłowo na poziomie sidora nie odpowiadaj mi bo cuchniesz łajnem jak tylko otworzysz swój otwór gębowy amebo umysłowa:))))))))))))))))))))))))))

   Usuń
  2. U Galla nie może pisać wszystkiego co chce, a tutaj może. Choć sobie nie zdaje z tego sprawy. Coś mu tam w tej jego skorupo-czasce się jarzy, nie wie co, ale jak widać tutaj może napisać co mu jad na język przyniesie i zostanie zauważony przez swoją głupotę. To taki typ człowieka- lubi być w centrum. Gall za mało mu uwagi poświęca, może chce zdobyć u niego względy.

   Usuń
 27. Jak piszemy już o względach to jakie ma Julieta i ten wasz Dariusz? Sodoma panie gorący! Czego wam brakuje jakości HD czy 4K? Rozprawka z tekstu leży, analiza wybrakowana a swoje spostrzeżenia mądrzejszym pozostaw bo twoje to zwykłe kapiszony. Co sądzicie o poczynaniach waszej adminki? Sidor przynajmniej nie pokazuje stref erotogennych w takiej rozciągłości jak czyni ta pani!Piesek snujący się między jej kolanami to wypisz wymaluj Dariusz pod Soboniem tylko bomby i nocnika tam brakuje! Zluzuj majty i najpierw zacznij od lewego cyca. Buźka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście sidor tylko gwałci drzewa fotografuje pupy małych dzieci tłumacząc to tym że TESTUJE NOWY SPRZĘT sidor tylko ma totalne pedlaskie podjazdy sidor tylko piszę o ruchaniu w dupę i innych takich....człowieku jeśli by płacili za głupotą sądzę że szejkowie z Kataru by byli przy tobie biedakami:) idz być głupi gdzie indziej nie wiem rodzice cię nie nauczyli że jeśli gdzieś cię nie chcą to nie warto siedzieć tam? a ty z uporem upośledzonej ameby tutaj się produkujesz
   i ta twoja BUZKA następny krypto pedał :)))))))))))))))

   Usuń
 28. ...a gdzie pisze Pan Tomek o tym jak żeś nazwał ruchaniu w d...ę?
  OdpowiedzUsuń
 29. na swoim blogu zakłamana. Średnio co 5-ty post zawiera pedalskie komentarze.
  Wszystkie oczywiście są moderowane przez Tomasz Sidora, dopuszczane i publikowane przez niego.

  Te twoje też.

  Tomuś umieszcza również linki do filmów o treści wkładania . wiesz czego i gdzie. Nie będę ci szukał ty się tam udzielasz to powinieneś wiedzieć najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 30. Pan Tomasz na swoim blogu pisze jak wiesz o was a nie o sobie. Potrafisz czytać ze zrozumieniem czy nie bardzo? Dodam dalej że nawet co drugi zawiera pedalskie komentarze ale powtórzę dotyczą się one was a raczej kilku osób z waszej sekty. Chyba że jest jeszcze jakiś inny blog o którym nie słyszałem ale jak bym nie wiedział to bym się tam nie udzielał jak prawisz. Na blogu komentarze są o nas czy o was?

  OdpowiedzUsuń