czwartek, 19 stycznia 2017

Apel Sidora do inteligentnych ludzi.

   Ciekawe czy dzisiaj rano Sidor miał jasny umysł. Trzeba być wyjątkowym idiotą, żeby wymyślić i wysłać taki komentarz do samego siebie:)
   Do tego apelu Sidor powinien dopisać, że inteligentny powinien rzucić się pod samochód, który prowadzi Kwiecień, albo dokonać aktu samospalenia:)
   Dawno takiej durnoty, wyprodukowanej przez mózg Sidora nie czytałem:)
   Widać od razu, jaka "inteligencja" mu towarzyszy:)

72 komentarze:

 1. On się brzytwy chwyta. Tonie. Same porażki. 0 sukcesów. a Soboń taka nadzieja, taka petarda i chuj dupa naleśnik BUHAAAAA! to i zaczyna pierdolić od rzeczy. Grzyby w maju kurwa HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciężko ogarnąć ścieżki rozumowania jego mózgu... Jestem ciekaw czy da to się leczyć, czy już za późno ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logika Sidora podpowiada mu że wszyscy powinni myśleć jak on. Sidor nie musi się leczyć, ważne że leczy innych. Widać że psychopatyczna osobowość Sidora ma wzięcie. Kwiecień jest tylko dodatkiem...

   Usuń
 3. No tak, nie musi się leczyć ... Ale czy leczy innych czy raczej zaraża tą psychozą ... Przecież to nie jest normalne ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Normalni" według Sidora nie widzą jak są manipulowani nienawiścią. I w tym jest różnica.
   Sidor, jako specjalista od Kabały, Tarota, wróżbiarstwa, horoskopów dobrze o tym wie...

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/04/uroczy-oszust-tomasz-sidor.html

   Ciekawe, czy miał kasę fiskalną, i odprowadzał podatki z tego typu praktyk...

   Usuń
 4. Normalni według Kwietnia nie widzą jak są manipulowani nienawiścią. I w tym jest różnica.
  Kwiecień, jako specjalista od Kabały, Tarota, wróżbiarstwa, horoskopów dobrze o tym wie...
  Ciekawe, czy miał kasę fiskalną, i odprowadził podatki z tego typu praktyk...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NZK2X zapomniałeś linka podać:)
   A tak poza tym napisz, jak to jest nie odróżniać manipulacji od wolnej woli? Ciężko chyba? Tutaj Ciebie nic nie trzyma, zawsze możesz odejść w spokoju, a spróbuj tak zrobić u Sidora, to zaraz zostaniesz jakimś dewiantem seksualnym:)
   Pytałem już nie dawno o to Dario Mario, i Ciebie się spytam. Normalne to jest, czy nie?
   Odpowiedź powinna być prosta.

   Usuń
 5. Link? Trzy posty wyżej! Wystarczyło zamienić miejscami bohaterów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli macie teorię, a nie macie dowodów? Zupełnie inaczej jak tutaj. Są dowody w postaci materiałów, które Sidor własnoręcznie umieścił, a wnioski każdy sam może sobie wyciągnąć. Bez żadnej sugestii.
   Jakoś NZK2X dalej nie odpowiedziałeś na pytanie, czy to co robi Sidor jest normalne.
   Nie odpowiesz, Twoja sprawa.
   Pozdrawiam,PAX.

   Usuń
 6. każdy który te przepychanki od dłuższego czasu ogląda i materiały umieszczane w internecie musi oglądać gdzie ów autorzy podpisują się z imienia i nazwiska wyciąga sobie za pewne sam! Brednie i kłamstwa wygadywane przez Darka przykrywane stwierdzeniem to tylko jego interpretacja Super niech tak pozostanie z małym ale! Niech akcentuje każde doniesienia w materiale że to tylko moje domysły, wymysły i takie tam kocopoły. Kwiecień wspomina mówiąc że on tworzy swoje Riese tworząc baśnie a jak przychodzi co do czego to Dariusz ma świadków, spotyka się z nimi po kilka razy dziennie i wmawia nam że to prawda. To że jest eksperymentem doświadczeń Himmlera i 666 esesmanów włącznie! Na Bałtyku kocopoły z gazoportem, statki obcych na dnie morza, angole swoimi fregatami zadomowiły się w trójmieście, w Gierłoży pokazuje bunkry których nie oprowadzają przewodnicy w Sztutowie zaraz nie będzie państwowego muzeum i tak można przez 10 lat wymieniać. Na mazurach i zalewie jestem po kilka razy w roku. Posiadam przewodniki ukazujące wszystkie budowle na terenie wilczego szańca. Kwiecień opowiada brednie jako prawdę. Na to zgody nie ma i nie będzie a to dla tego że nie znoszę kłamstwa! Czekam na wizytę Kwietnia w wyżej wymienionych miejscach i mam taką nadzieję że odezwie się ktoś z jego sztabu i da mi namiary kiedy będziemy mogli się spotkać! Za pewne zaraz stanę się nowym materiałem u koniczyny ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytasz połykasz czy wypluwasf!?zesz wkurwe jebana mać bo już nie wiem jak z toba kaman. Pierdolisz bo się nie golisz .. czy co? Maszjakieś kłaki na klacie czy glanz politura? :>

   Usuń
  2. Niezwykle ciekawa i inteligentna wypowiedz. Mozesz byc z siebie dumny.

   Usuń
  3. "Posiadam przewodniki ukazujące wszystkie budowle na terenie wilczego szańca. Kwiecień opowiada brednie jako prawdę. "

   Postawa dzieciaka z przedszkola który obraża się na babcie i dziadka kiedy dowiaduje się, że kłamali w sprawie św. Mikołaja i bocianów w kapuście.

   Kwiecień często "akcentuje", że to są "opowieści". Nie wydzwania do instytucji rządowych i nie udowadnia że ufo ma "spisek" z rządem RP.
   Masz przewodniki a szukasz prawdy w legendach powtarzanych od lat przez wielu ?
   Coś mi to wygląda na pusty hejt naiwniaczka. Nałykał się a teraz rzyga bo w "przewodniku tego nie ma".

   Usuń
  4. "w legendach powtarzanych od lat przez wielu " nie wielu, tylko jednego scizofrenika, alkoholika i cpuna z Gluszycy. Nie powtarzanych ale zmyslanych przez niego.

   Frajera bezrobotnego nic nie umiejacego ktory zmyslil swoj zyciorys i udaje kogos kim nie jest aby skubac jeszcze wiekszych od niego frajerow.
   :)

   Usuń
  5. Guciu jak już czytasz to poproszę o kontakt z twoim Dariuszem! Jak pisałem powyżej. Jest coś takiego? Prezes osiągalny? Ej to jak jest z tym morzem są nasi czy ciapaci panie Kwiecień?

   Usuń
  6. A sidor przez 15 lat co robił.Sam się chwalił jak idiotki z raka leczył. O chiromancji , wróżeniu i innych baleyagach po piwnicach nie wspomnę.
   Sidor przez całe życie udaje kogoś kim nie jestt. Q-fa doktor nauk po nieukończonej zawodówce. Na czym to on się nie zna. Jest taka dziedzina ?

   Fryzjer kwantowy uhaaaahhaaa !

   Usuń
 7. ...napisałem ten który błyszczy inteligencją i wykwintnością języka polskiego ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miało być "napisał" oczywiście.

   Usuń
  2. Tos blysnal.
   :)
   Jak Daro intelektem, "kcem wiecej" i "kim ja jeste?".
   :)

   Usuń
  3. Oj Tomuś, Tomuś... fałdy na mózgu zanikają... nie te latka :D

   Usuń
 8. Pablo a twoje fałdy na twoim mózgu się prostują? Mój Boże jak ludzie w tak krótkim czasie są w takim stanie się aż tak bardzo zeszmacić! Pozdrawiam cię koleżko ale niesmak pozostał! Masz koleżko tupet po takich inwektywach których rozpowiadałeś na temat Kwietnia udzielać się na jego stronach! Darka rozumiem bo szuka wszystkich i wszystkiego co go usprawiedliwia ale że ty tam zawitałeś? Chyba za mało członów dostałeś albo jak pisze Sidor zwykła pałka byłeś. Kolego trochę trącisz myszką!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Straszne rzeczy miałeś w ustach :D
   Przykro mi, ale nie ściągniesz mnie do swojego poziomu.

   http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201406/1402767269_hzrn3n_600.jpg

   Usuń
 9. Pablo ja nie muszę nikogo ściągać do żadnego poziomu! I pomyśleć że nawet wstawiałem się za ciebie? No cóż gnidzie ręki nie podam! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Koniczyna, nie wiem czy wiesz, ale Kwiecien w najnowszym materiale podal twoje imie i nazwisko przedstawiajac cie publicznosci.

  OdpowiedzUsuń
 11. I co ? Żaden z durnia nie odniesie się do tego co sam o sobie niejednokrotnie pisał ?

  Jak się ma opowiadanie o zjawach i wilkołakach a ciągnięcie kasy od ludzi chorych na raka !? Przez 15 lat /sic/ wciskał kity i jeszcze twierdził ,że przykładając swoje zagrzybiałe łapska uratuje życie.

  Pier....li coś o prochach ? Ten psychopata sisior sam opowiada, że często widuje jakieś kule. Przylatują do niego "na wyciągnięcie ręki".
  Trzeba być ślepym albo zakochanym /?/ aby nie widzieć ,że to naćpany debil !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On ma tak z banią bez ćpania :D
   Idąc dalej tym tropem:
   Kwietnia można wyleczyć odwykiem, Sidora lobotomią.

   Usuń
 12. Ja bym z lobotomią uważał. Ciach i Tomuś uszy na kleju by nosił.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 15. panie czwarty miesiąc roku to jak jest z tym najazdem leworęcznych na naszą ziemię a raczej morze? Prawisz na różne tematy a tu cisza! Panie 4mr jakaś refleksja?

  OdpowiedzUsuń
 16. Kolejność obowiązuje. Najpierw odpowiedź - refleksje na wcześniejsze pytania. Nie grzecznie odpowiadać pytaniem na pytanie nie uważasz ?

  -----------------------------

  GUCIO MRUK24 stycznia 2017 13:32
  I co ? Żaden z durnia nie odniesie się do tego co sam o sobie niejednokrotnie pisał ?

  Jak się ma opowiadanie o zjawach i wilkołakach a ciągnięcie kasy od ludzi chorych na raka !? Przez 15 lat /sic/ wciskał kity i jeszcze twierdził ,że przykładając swoje zagrzybiałe łapska uratuje życie.

  Pier....li coś o prochach ? Ten psychopata sisior sam opowiada, że często widuje jakieś kule. Przylatują do niego "na wyciągnięcie ręki".
  Trzeba być ślepym albo zakochanym /?/ aby nie widzieć ,że to naćpany debil !
  ----------------

  To jak ślepy,głupi, czy zakochany ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Malo blyskotliwa ucieczka od odpowiedzi. Ale czego się spodziewac od piewcy pederastów i reszty zboczeńców.

  OdpowiedzUsuń
 18. i aż tyle ci to zajęło czasu? z tymi dewiacjami to raczej twój guru jest na topie! bzykanie piesków, wartburgi, łyżwiarka z nrd i mnóstwo świadków których nikt nie widział. Statki, helikoptery, herkulesy itd itd i tak do zasranej śmierci można obnażać brednie czwartego!

  OdpowiedzUsuń
 19. Wyobraź sobie ,że nie wszyscy warują przy kompie i nie odpisują po paru minutach.
  Daj dowód na te pieski. Konkretny a nie urojenia zboczonego durnia tomaszka.

  O 15 latach naciągania ludzi i leczeniu raka sisior mówi wyranie. O kulach przylatujących, trójkątach i śledztwie z wydzwanianiem do wszystkich instytucji rządowych też zrobił wiele filmów. A ty mi tu jakieś domysły chorego łba Sisiora przytaczasz ?

  Argumenty przedszkolaka.
  Co do świadków ? Parę z brzegu przykładów. Z Pana Gabrysia debil sidor zrobił bandytę, z Izy kurwę ....."itd itd i tak do zasranej śmierci można obnażać brednie debila !
  I teraz Darek ma ujawnić ludzi którzy mu zaufali ? Masz taki sam durny łeb jak tw€j kochaś.


  OdpowiedzUsuń
 20. Mam takie pytanie czy do tego waszego nowego forum będę mógł się zarejestrować z awatara i nzkx2 czy będzie to nie możliwe? Pytam bo chcę bez obrazy i szydery pogadać! Kwiecień coś mówi że będzie na tym forum dział do jego ewentualnej krytyki! Po tym co pokazał na obecnym forum to raczej kolejne bajanie no ale coś się może zmieniło! Czy możecie mi zapodać adres tego nowego forum?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rieseinnarzeczywistosc.pl/Forum

   Działu do krytyki jeszcze nie utworzyłem. Taki dział będzie. Zarejestrować może się każdy. Ty tak samo. Jeśli chcesz pogadać - zapraszam. Warunek jest jeden. Przestrzeganie regulaminu.

   Usuń
  2. Pamiętaj "krytyki" a nie np. tego co pisałeś Pablowi.
   przypomnę: " Masz koleżko tupet po takich inwektywach których rozpowiadałeś na temat Kwietnia udzielać się na jego stronach! Darka rozumiem bo szuka wszystkich i wszystkiego co go usprawiedliwia ale że ty tam zawitałeś? Chyba za mało członów dostałeś albo jak pisze Sidor zwykła pałka byłeś. Kolego trochę trącisz myszką!"

   Ok. Loguj się. Tylko bez migdalenia ;)

   "Maria Magdalena (gr. Μαρία ἡ Μαγδαληνή), także Maria z Magdali – według Biblii żyjąca w I w. n.e. kobieta pochodząca z wioski Magdala (Magdallah lub Migdal)[1], obecnie Migdal. Należała do kręgu uczniów Jezusa. Przyłączyła się do niego po tym, gdy wypędził z niej siedem złych duchów[2]. We wschodniej tradycji chrześcijaństwa przedstawiana jest jako niosąca olejki do grobu Chrystusa i świadek jego zmartwychwstania i jest szanowana jako „równa apostołom”. W tradycji łacińskiej przez wieki łączono ją z kobietą cudzołożną z Ewangelii św. Łukasza. Ukazywano ją wiernym, zwłaszcza kobietom, jako wzór nawróconej grzesznicy....

   Usuń
 21. Lubię słuchać Darka...nie weryfikuję czy to prawda czy nie, po prostu go lubię... więc na huj sapiecie i mu zazdrościcie? Sidor i hutmen dwa zera życiowe...upośledzeni staruszkowie pierdzący przed fotelem... kompletne nieudaczniki ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i żaden nie ma kobity. Przypadek? Wątpię.

   Usuń
  2. homosie.... podobno są parą.... fryzjer i hutmen z tego dziecka nie będzie:)

   Usuń
 22. Pierdolnięty Tadzio jest durniejszy niż ustawa przewiduje. Nie załapał ćwierćinteligent, że Bogu ducha winien facet o nicku Olafek to najnormalniejszy użytkownik nie mający nic wspólnego ze mną. Dla pierdolniętego Tadzia wszystko co tylko skojarzy mu się z moją piękną mordą jest od razu mną. Pierdolnięty Tadzio nie uwierzył w niewinność Olafka nawet widząc, że tenże pisze z innego IP niż ja. Usunął więc z forum zarówno faceta, który nie miał pojęcia o co chodzi - czyli Olafka oraz tego kto go bronił - czyli mnie. Jako przyczynę usunięcia pierdolnięty Tadzio podał: multikonto. Tadzio, Ty tępy chuju, chociaż sprawdź kurwo czy rzeczywiście masz rację a nie napierdalaj w ciemno bo tak widzicisię. Zawsze uważałem, że jesteś tępy, to widać bo tym jak się pozornie ynteligentnie wypowiadasz i uzasadniasz pewne kwestie. Dobrałeś sobie niemniej ynteligentną Julię, która jest zakompleksioną, dwulicową, totalnie schamiałą szmatą, co by gorzej jej nie nazwać. Ta prosta, tępa chłopka ze wsi o skurwiałej do cna naturze może liczyć, że stanie się bohaterką kolejnego filmu z cyklu "Pierdolnięci klakierzy cwela Kwietnia".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu kilku najbliższych tygodni przytrafi ci się duża krzywda za którą będę stał ja.

   A pisze ci to tylko dlatego że mi tego nie udowodnisz.

   Usuń

 23. User details:

  Username: Olafek
  E-mail: bronek.pajdusiewicz@o2.pl
  Registered on: 25 January 2017, 21:33
  IP: 217.99.222.116

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalewski, siurze durny. I kto popisał się swoim debilizmem. Dzieciaczek maila zapomniał zmienić. Buhaaaa ......

   Julia trafiła ,powiedziała ci dokładnie to co cię boli cio ?
   Kop w krocze od dziewczyny Ojojoj boli co ? .

   Teraz nastaw drugą stronę

   Usuń
 24. A co powiesz kiedy niejaka Ala R przez tyle lat babą była a nagle stała się facetem? Sama ta baba pisała o sobie w rodzaju żeńskim a tera co nagle nie jestem już dziołchom i jestem Grzesiem? Ludzie wyjaśnijcie mi to?

  OdpowiedzUsuń
 25. odezwała się osoba, która nigdy jako facet nie używa damskiego maila..

  jesteś hipokrytą do kwadratu. nie ma co z takimi dyskutować.

  OdpowiedzUsuń
 26. Jestem staroświecki i używam damskiego maila do rejestracji konta ale tylko dla tego że jestem staromodny i melancholijny! 24 lata temu jak zakupiliśmy z małżonką pierwszy komputer i trzeba było utworzyć swoje konto to postanowiliśmy razem że na cześć mojej Mariolki konto będzie się tak zwać tak jak na załączonym obrazku! Czy to coś złego? Człowieku ty dalej nie odpowiedziałeś nam na zadane wam pytanie! Co się stało że nagle Ali wyrósł wacek!

  OdpowiedzUsuń
 27. Po pierwsze kim ty jesteś aby się tobie tłumaczyć?

  Po wtóre. Sam tłumaczysz "że na cześć mojej...",

  "...Czy to coś złego?"

  Ty nie chcesz ani dyskusji ani rozmowy. Rzygać i srać . To widzę główny cel twojego istnienia...

  OdpowiedzUsuń
 28. Gnoju jesteś tak durny, że nie widzisz tego co robisz. Na forum grzeczniutki a tu srasz na admina tego forum. Ty faktycznie w innej rzeczywistości jesteś, czy już nie powstrzymujesz rozdwojonych jaźni ? Co za dureń !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpowiadam na tym forum znaczy blogu tego admina panie Alu, Grzegorzu czy jak tam pan się zwie i poco ta cała szopka? Inwektywy wieczne to u was norma? bo u mnie jednorazowe wybryki spowodowane chuligańskimi wybrykami! A jak odpowiedzi nie widać tak nie widać.

   Usuń
 29. Pokrętna logika co nie GUCIO MRUK ... On, tzn. nie znoszę ..., może używać damski adres email ... Inni muszą się tłumaczyć i odpowiadać na pytania i zarzuty ...

  OdpowiedzUsuń
 30. No pokrętna bo co ma damski adres logowania? No to może inaczej używam adresu mojej żony i robię to od zawsze a co już nie wolno w tym kraju? Czy nie zdarzyło się wam nieraz używać np. karty bankomatowej swojej żony lub męża? Co ma piernik do wiatraka? To jak jest z tym Alą bo schodzicie z tematu?

  OdpowiedzUsuń
 31. Jeśli Ty korzystasz z adresu swojej żony to z jakiej okazji interesuje Cię kto ma jaki nick i dlaczego go używa na forum, you tube czy na blogu. I dlaczego musi się akurat Tobie z tego tłumaczyć ... Tomasz Sidor ma nick Gall Anonim ... Czy jest prawdziwym Gall`em Anonim`em ...

  OdpowiedzUsuń
 32. ,,Był las nie było was jest las nie ma was,,Od tak krótko co do używania adresu mailowego. Sprytem pantery unikacie towarzyszu odpowiedzi no ale jak się sensownie nie można wytłumaczyć to znaczy rzeczowo i na temat to trzeba mataczyć kręcić i czepiać się nawet adresu do logowania. Nie wnikam jakich adresów wy używacie ale pewnie coś w stylu Arnold, Hermenegilda itd!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw pierdolisz ze nie jesteś ciota teraz damski mail niby żony itp. ty paparuhu nawet baby nie masz. Babe to ty widzisz w markecie jak płacisz prze\y kasie. Ale perwer jebany i jaki kłamliwy.

   Usuń
 33. prostata przynajmniej ty nie rób tu za super klej! Proszę już bardziej elokwentnego gościa nie mogliście na Grunwald wysłać? Na jaki ..uj dwa nagie miecze? Pytanie kolejne czy to prawda że tkalnia się wyłożyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NZK2X
   Zadajesz pytania, oczekujesz odpowiedzi... Z mojej strony w Twoim kierunku było jedno pytanie:
   "Czy to co robi Sidor według Ciebie jest normalne".
   Odpowiedzi mogą być dwie.
   Tak lub nie.
   W sumie proste.
   A szczerość mogłaby rozwiać wiele Twoich dylematów...

   Pozdrawiam PAX.

   Usuń
  2. panie koniczyna! Nie jaki Mruk panu znany pisze że jest pan Alą! Weście wy ludzie zbierzcie się w jednym koncie ustalcie wspólne zeznania bo Polska drze z was łacha! Ja zwykły polaczek pytam? a co mam w zamian? Sidor ani mój przyjaciel a tym bardziej Dariusz! Raz na zawsze ustalmy pewne sprawy jeste neutralny i jak jeste to jeste!Na dzień dzisiejszy nikt z was nie jest w stanie wyjaśnić nawet najprostszych rzeczy czyli wejścia na Hel itd! Posty moje dają aż nadto pytań bez odpowiedzi!

   Usuń
  3. Stanowimy pewien Team, który jak widać powyżej jest niezrozumiały dla człowieka, który widzi wszędzie jedną osobę:)
   Tak zwany "Darty Łach", jest podzielony proporcjonalnie na dwie strony.
   NZK2X... Po tej stronie mogą być ludzie neutralni...
   A po drugiej?
   Sam wiesz czym się kończy neutralność w rozumkowaniu Esika...

   Tak, jakbyś nie wiedział:)

   "Esik", to taki Sidor o rozumku Kubusia Puchatka".

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/05/dedukcja-na-poziomie-kubusia-puchatka-w.html

   Poczytaj i pomyśl, to nie boli:)
   PAX.

   Usuń
  4. ludzie i teraz zwracam się do was czy tak ciężko zwykłemu polaczkowi odpowiedzieć na zadane pytania? Koniczyna ty dalej brniesz po mazurskich bagnach!Kuźwa zapytałem i poproszę o odpowiedź! Możesz ty jako Koniczyna mi ją udzielić czy będziesz się wił jak piskorz w błocie? Jak by ktoś nie wiedział to posty moje poniżej!

   Usuń
  5. sorry po wyżej!Piszę bo na tym blogu nie ma możliwości poprawy swego postu! Przepraszam!

   Usuń
  6. Na tym blogu każdy może pisać, oprócz anonimów bez moderacji.
   NZK2X. Wiesz o tym doskonale.
   Pytasz o odpowiedzi?
   Dalej sprawa banalnie prosta.
   Trzy litery: Tak lub Nie.
   Widzę że Piskorz może przy Tobie schować się w błocie, i taka jego natura, a twoja?
   Chcesz dalej prowadzić konwersację? Odpowiedz na proste pytanie, chyba nie jest trudne...
   PAX.

   Usuń
 34. Chłopaki i nie będące nimi rozumiem! Szkoda mi was ale jak wybraliście taką a nie inna drogę czyli tworzycie swoją lub inaczej jego krucjatę to niech tak pozostanie! Szkoda że jednak nikt z was nie był w stanie wytłumaczyć kocopołów Kwietnia nawet w 50%! Rozumiem i zakładam na ten blog kurtynę milczenia! Amen!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak ci powiem że obserwuję od długiego czasu co piszesz i powiem ci szczerze że większego tłuka w życiu nie spotkałem a mam styczność z rozmaitymi warstwami społecznymi i ciebie nie można zaklasyfikować do żadnej grupy społecznej jesteś tak głupi tak ograniczony że nawet ludzie ze znacznym upośledzeniem umysłowym są bardziej kumaci niż ty...jesteś poza klasyfikacją głupoty aż trudno uwierzyć że można być tak tępym tak głupim tak ograniczonym a zarazem mieć o sobie takie mniemanie...przecież ty swoją głupotą możesz obdarować setki ludzi i jeszcze ci zostanie zgroza że tacy ludzie jak ty mają prawa obywatelskie nic dziwnego że ten Kraj tak wygląda jak takie tumany jak ty głosują nie pozdrawiam i odsuń się od mojej osoby bo śmiem twierdzić że w twoim przypadku głupota może na mnie przeskoczyć jak wsze....

   Usuń
  2. fotosHit pozdrawiam! Nie myśl już więcej bo to coś wychodzi ci najgorzej w życiu! Cytując klasyka yt ,,Ta karma wróci do ciebie,, Jak tam z tym czołgiem w murze zamku malborskiego Dariusz ci pokazał gdzie jest zamurowany? Pewnie przy piwku za 2 zeta często wspominacie?!

   Usuń
  3. istoto człekokształtna do twojej informacji to ty nie myślisz a jedyne co robisz jak ktoś ci trochę powie prawdy to zajadle plujesz jadem i się produkujesz jak małpa w klatce dla banana:) nie chce ci nic mówić ale sidorczuk udowodnił wiele razy swoją galaktyczną głupotę czemu do tego się nie odniesiesz? co niewygodny temacik? nie odpowiadaj mi bo prowadząc z tobą "rozmowę" czuje się ubabrany gównem i głupotą

   Usuń
 35. Hahhaaa za trudne pytanie cio ? Jak masz dyskutować argumentami wyssanymi z palca w stylu : "a Mruk napisał,że Koniczyna to Ala" to widać na czym twoja argumentacja się opiera. Pokaż ,zacytuj z linkiem,daj screen gdzie tak napisałem. Llogika sisioora. Każde kłamstwo któremu nikt nie zaprzeczy staje się prawdą. Brak odpowiedzi jest dla tego idioty 100% dowodem,że to jest prawda. Który to już raz nie potrafisz udowodnić swoich urojeń. Który raz żegnasz się na zawsze ? Nikt nie będzie z tobą dyskutował. Za durny jesteś. A pożegnamy się faktycznie. Do Grujca na darmowe wi-fi będziesz jeździł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kali ukraś krowa - dobrze,
   Kalemu ukraść krowa - niedobrze.
   Ostatnie idiotyczne zachowanie Esika (filmy) i naginanie faktów, pokazuje że Esik nie może się dźwignąć po "Klęsce pod Soboniem" :D
   Otwórzcie sobie w dwóch kartach jego filmy. Jak się odgraża "końcem Kwietnia", i ten przedostatni :D To jest skowyt niedobitego zwierza. Zastawił na Kwietnia pułapkę, w którą sam się wpieprzył. Samozaoranie - Level eSik :D No ale, kto pod kim dołki kopie ;)

   Usuń