poniedziałek, 13 lutego 2017

"Loża"...

   Można obserwować od pewnego czasu pewne zawirowania w "Loży"...
   Bohaterowie tych wydarzeń pewnie zastanawiają się dlaczego nie pojawili się w negatywnym świetle w jakimkolwiek poście na tym blogu...
   Z drugiej strony monitora można wiele "wyczytać" o osobach piszących swojego czasu na stronach Esika. We wszystkich przypadkach widać było że stać ich na więcej i przygoda z Esikiem w końcu się skończy. W jakich okolicznościach?
   Można poczytać...
 
   Nikt tutaj nie namawia do lubienia kogokolwiek, preferowane jest własne myślenie i wyciąganie wniosków...
   Byłą "Lożę" pozdrawiam.

11 komentarzy:

 1. W jakich okolicznościach pytasz ... Jak trzymali palec prosto w dup.. to było ok. Jakoś ostatnio King Diamond lekko skrzywił i się przyjaźń posypała ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo tych byłych "kolegów" Sidora.

  1. Związek wędkarski -Sidor wypieprzony za kapusiostwo i ciągłe kłótnie. Taki ważny był,że wszystkich ustawiał. Pozbyli się gówna.

  2. Forum Chrysler. Króciutko i zaraz sidora wypieprzyli za mądrości i wyzwiska. Założył własne jako H17. Liczba forumowiczów ; trzech. Czas istnienia parę mieś.
  3. Sidor i Karolek. Hehe . Wielka przyjaźń w trakcie której ukrainiec założył Sidorowi profil na gejowskim forum. Taka to była para.
  4.Ufo- relacje. Duma Sidora. Tysiące bredni i schizofrenicznych wywodów. Pisał sam ze sobą chyba co widać było po ilości postów. Zresztą nie ważne. Paroletnia praca puszczona w kosmos. Tyle miał tam "przyjaciół".
  5. Blog '"zakłamana" . Większość z piszących tam teraz wyzywana jest przez Sidora debilami.

  6. RiR2.. J/w wszyscy tam piszący to w/g Sidora to kur...y, konfidenci, chu..e i debile. Odsyłam do istniejącego jeszcze bloga "zakłamana"


  Gdzie są już nawet nie koledzy tylko ludzie którzy potrafią Sidora znieść dłużej niż miesiąc, dwa ?

  Sidor zawiódł się ? Czy po prostu każdy kto choć troszku pozna idiotę ucieka jak najdalej ?

  Sidor powie pewnie ,że to oni są idioci i debile. Tak Tomuś tak. Wszyscy którzy mieli cię za normalnego nie chcąc być uważana za debila uciekają jak najdalej.

  Teraz nie potrzeba specjalnie udowadniać twojego debilizmu.

  Byli "przyjaciele" są tego debilizmu najlepszym dowodem !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładnie podsumowałeś jego działalność.

   Usuń
 3. Tiaa a siur ze swoim ciągłym paczem jaki to on skrzywdzony nie jest to prawdziwy mężczyzna.

  Tak jak ci których bronisz hehe.

  "Mężczyźni" z przeoranym przedziałkiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W biblii jest napisane że paparuchy są drzazgą w oku Boga. Medycyna natomiast informuje nas że jest to choroba którą się leczy a nazywa PEDERASTIA. nzk to pederasta. Nie ma co z cweluchem gadać. Chapie sidorowi dzide aż mu kefiro z łzami wypływa....

   Usuń
 4. Prostata tobie chleb na myśli! Nie kumasz tematu paróweczko! Wychodzi słoma i stodoła kmiotku. W rynsztokowym nazewnictwie czyli więziennej gwarze toś jest zwykły cwel! Pozdrawiam buraka! Każdy ma swój margines tolerancji i takiego dziadostwa to nawet wasz Kwiecień by nie zniósł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ja mam damski email i tenczę w awatarze papojebco.

   Usuń
 5. 63 audycja Kwietnia! Totalne kacopoły! Szkoda że ja jako Polak musi wysłuchiwać takie gówno ale Dariusz! Wy obrońcy tego pana wam jest łatwiej bo ruskie mają się dobrze! Won z naszej ojczyzny! PS Dla Wojtka mam osobny wątek tak mówi sam Dariusz dam ci kilka złociszy by poczuć się lepiej. Roszko babski facecie to ile chcesz za swoje użyczenie otworka? Dariusz lubi każdą teorię! Jego wszystko kręci posłuchajcie jego głosu! Sam mówi że wszystko go kręci nawet trzecie otwory! Nurkują, kręcą, relacje i inne kocopoły!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ty Polak, naucz się kurwa gramatyki. Sam bierzesz do papy a posądzasz o to inwalidę? Jakie to kurwa Sidorowe. Niedość że pedryl, to jeszcze zjebany czerep... Żeby życie parówo cię czasem na wuzek nie posadziło. Karma wraca.

  OdpowiedzUsuń