czwartek, 27 października 2016

Głupek Sidor w You Tube...

   Znajoma osoba zmotywowała mnie żebym obejrzał pierwsze piętnaście minut najnowszych wypocin Sidora sączonych poprzez założoną sztuczną szczękę:)
   W tym kwadransie jest tyle informacji nieprawdziwych że odniosę się do pierwszej. Sidor pisze że zawiesił swoją działalność gospodarczą a nie zamkną:) Była jakaś Targowa, potem Most Poniatowskiego... Co się stało z biednym Sidorkiem że leży teraz na milionach i syczy przez protezę? Dowody są na tym blogu, wystarczy poszukać:)
   I jak tam SIDOR:) Warto było fikać? 

   Druga rzecz, bo inaczej jakoś nie można tej osoby nazwać, to przyjaciel Sidora z Nowej Huty... Sidor podejrzewa że jedyną osobą której namiary ma Darek jest on sam i być może Prostatohutmen... Zasugerował w materiale powyższym że niby to ja dałem Darkowi namiary Sidora krążące w okolicy Lipskiej w Warszawie...
   Jakoś się tak porobiło, że w tej zabawie, pokazującej Sidorowi jak to jest po drugiej stronie kija, biorę udział od momentu, gdzie persona i Sidora facjata była już ogólnie znana...
   Sidor na tamtym etapie swojej marnej egzystencji, był na tyle pewny siebie że niczego się nie obawiał i w swoim rozumku nie dopuszczał do siebie świadomości że może być z nim coś nie tak...
   Stąd miałem mnóstwo materiału na kolejne posty na tym blogu... 

   A biedny Hutmen...? Sam się przyznał że krytykuje Kwietnia żeby sobie subów nałapać...
   A dlaczego teraz o Hutmenie piszę? Żeby odnieść się do rozterek Sidora w podlinkowanym materiale, że niby Darek nie wie kto go krytykuje i skąd jest...
   

12 komentarzy:

 1. Sidor zaznacza "wybrałem tylko jedną minutę z tego filmu Kwietnia".
  Po czym tą minutę komentuje godzinę i 15 min.

  Taaak "Kwiecień czyta wszystkie komentarze i dlatego tak mnie krytykuje" popłakuje biedny Tomuś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbyś Gucio miał trochę czasu, to możesz wkleić parę linków z kłamstwami Sidora z tych pierwszych piętnastu minut.
   np..CEIDG z wpisem o zakończeniu działalności przez Tomusia, a nie jak on się tłumaczy że zawiesił. Takiej innej rzeczywistości Sidora jest więcej w tym kwadransie.

   Usuń
  2. Pewnie nie omieszkam.

   Dziś na szybko tylko malutka próbka tego c się dzieje z prze inteligentnym matołkiem jak nie weźmie leków :

   "Gall Anonimczwartek, 27 października 2016 20:14:00 CEST
   PS
   Zobaczcie jak się swego czasu kurwy za łby wzięły. Kurwa zagórska wylansowała kurwę kwiecińską, a kurwa kwiecińska po roku odpłaciła się kurwie zagórskiej oszczerstwami. Nie wiem co kwiecień nagadał na kurwę zagórską bo to podobno było prywatne obgadywanie, ale pewnie podobnie zagórską obgadał jak mnie przez całe lata.
   To tylko dowód jak kurwa kwiecień potrafi postępować.
   I na koniec zobaczcie kurwa kwiecień obgaduje oszczerstwami kurwę zagórską, a mimo to kurwa zagórska robi materiał, płacze, że go kwiecień obgadał, ale wraz zamieszcza zaraz wywiad z kwietniem jakby nigdy nic byle kurwa zagórska miała oglądalność i widownię. To się kurwa nazywa mieć honor co nie ?"

   Kiedyś się zarzekał, że zawsze jest grzeczny i kulturalny i nigdy nie przeklina /!/ Ile to już osobowości objawił ten psychol.

   Usuń
  3. A ile osobowości ujawniłeś Ty - Gucie Fiucie? Na RIR raz byłeś tępym, dziecinnym paranoikiem piszącym jak niedorozwój, a kiedy indziej dość normalnie już się zachowującym użytkownikiem. Piszesz o Sidorze a zachowujesz się analogicznie. No chyba, że masz pizdę między nogami a my trafiamy w twoje miesięczne nastroje.

   Usuń
  4. Zapomniałeś jak pisałeś wierszyki o włosach łonowych jakiejś dopiero co poznanej dziewczyny na ulicy bo przypominała inną. Zboczone rymy na temat wkładania czegoś między te włosy. Na forum o Riese. Brawo !~
   Rejestrowanie się raz u Sidora ,potem prośba o skreślenie potem znów u Darka następnie znowuż u Sidora.

   Kto tu ma miesięczne pomylenie. Nie za często na wszystko patrzysz przez pryzmat "pi...y" ?

   To co pisałem nie poważnie na RiR było prowokacją dla takich naiwnych durniów jak ty. Dałeś się złapać na nie jak naiwny dzieciak. Teraz wypłakujesz się u Tomaszka i szukasz tutaj satysfakcji. A tak naprawdę dajesz upust złości że tak szybko wyszło jaki głupek jesteś.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. Czyli jak sam dowodzisz Sidor to "tępy,dziecinny paranoik i niedorozwój".
   Teraz prosisz go o przywrócenie konta na jego forum i nadal bronisz go tutaj. Jaki pan taki kram. Nawet miesiąc nie wytrzymałeś w udawaniu kogoś kim nie jesteś. Osobowość wulgarnego prostaka jest jednak silniejsza.

   Usuń
 2. Kolega Tomasz wyraźnie wczuwa się w Inną Rzeczywistość.

  Darek z klakierami przy tworzeniu innej rzeczywistości nie tylko o Riese to mały Pikuś przy nim.

  Cała świta powinna mieć Tomasza za wzór i za swojego kapłana od tworzenia innej rzeczywistości.

  Dodam, że sam Tomasz powinien mieć wielkie powody do dumy. Słyszałem, że kolejna osoba obronila pracę dyplomową z dziedziny psychiatrii opartej o jego jakże odmieenną osobowość.

  Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na wydziale lekarskim nie pisze się prac magisterskich, a inne, późniejsze rodzaje prac dyplomowych (doktorat, habilitacja) nigdy nie zajmują się problematyką w doniesieniu do jednego przypadku. Nie pisz więc o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia bo robisz z siebie durną owcę powtarzającą bezmyślnie za stadem.

  Maciek Zalewski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie Klakier napisał, że praca była li tylko o Sisiorze ?

   Cały czas pokazujesz, że nawet czytać nie potrafisz doktorku mecenasku.

   Usuń
 4. A co do kłamstw Sidora. Myślę, że to już nawet nie kłamstwa tylko urojenia w które sam wierzy. Wiele razy upierał się, że zawiesił a baza działalności gospodarczej wykazuje inaczej. "WYKREŚLONY" :

  http://images84.fotosik.pl/124/23e33e1e223e29degen.png

  Roi się mu , że bezprawnie udostępnia się publicznie jego dane osobowe.

  Publiczny stałeś się matole od kiedy pod swoim nazwiskiem Tomasz Sidor zacząłeś przyznawać się ile to donosów i anonimów napisałeś.

  Baza CEIDG jest ogólnodostępną bazą prowadzących działalność gospodarczą. Publiczną ! Wystarczy wpisać Tomasz Sidor Warszawa .
  https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/Search.aspx

  OdpowiedzUsuń
 5. Emzetce dałbym spokój... Widać że kombinuje i jeżeli częstotliwość RIR1 mu nie odpowiadała, to niech leci dostroić się do RIR2... Widać nie od dziś, że każdy w tym temacie szuka miejsca gdzie mu będzie najlepiej. Wybrał Maciej stronę Sidora, to niech tam będzie szczęśliwy jak najdłużej:)

  OdpowiedzUsuń