czwartek, 20 października 2016

Psychopata Sidor został zmuszony do przeprosin.

   Od początku istnienia tego bloga pisałem że nie jestem z Krosna i tym bardziej właścicielem Krosoftu. Sidor szczekał, czekał i się doczekał. Ma szczęście że skończyło się na przeprosinach przed sądem. Sidor miał za co przepraszać.
   Nawet napisał oświadczenie, gdzie jak zwykle odwraca kota ogonem:

   "

Dariusz Jastrząb KROSOFT vs Tomasz SidorOświadczenie Tomasza Sidora z dnia 7.10.2016r.
W dniu dzisiejszym 7.10.2016 roku odbyło się przed sądem rejonowym w Warszawie dla Pragi Południe przy ul. Terespolskiej 15A posiedzenie pojednawcze w sprawie Sygn. akt: IV K 147/16 pomiędzy Oskarżycielem Dariuszem Jastrzębiem i oskarżonym Tomaszem Sidorem z 212§2 i 216§2 KK.
Na posiedzenie pojednawcze przybył osobiście Tomasz Sidor oraz Dariusz Jastrząb wraz z pełnomocnikiem radcą prawnym Anną Malik Borowską.
Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy zgodnie z artykułem 490§1 KK wezwał strony do pojednania.
Obie strony wyraziły w swoim czasie na wezwanie Wysokiego Sądu swe oświadczenia.
Strona Dariusza Jastrzębia wniosła o usunięcie z bloga kłamstwa Riese treści dotyczących Dariusza Jastrzębia w, których był on posądzony o ukrywanie się pod nawą koniczyna i zamieszczanie na tymże blogu przeprosin wyjaśniających, że nim nie jest i nie dopuścił się szkalowania Tomasza Sidora na Internecie.
Tomasz Sidor oświadczył, że rzeczone treści zostały usunięte już kilka miesięcy temu.
Sąd po wysłuchaniu stron zaproponował pojednanie i przeprosiny Dariusza Jastrzębia w jego obecności, co też Tomasz Sidor uczynił przyznając, że podejrzenie, iż Dariusz Jastrząb jest osobnikiem go szkalującym ukrywającym się pod pseudonimem koniczyna nie zostało potwierdzone w toku prywatnego śledztwa jak też śledztwa prowadzonego przez organy ścigania i przeprosił Dariusza Jastrzębia za to podejrzenie, zapewniając, że życzenie strony Dariusza Jastrzębia dotyczące zamieszczenia na blogu kłamstwa Riese przeprosin jego, zostanie zamieszczone.
Wysoki Sąd zaproponował obu stronom podanie sobie po męsku ręki i tak też się stało.
Wysoki Sąd w związku z doprowadzeniem do obopólnej ugody umorzył sprawę.
Po rozprawie obie strony jeszcze dogadały na korytarzu sądu kwestie zamieszczenia przeprosin po czym każda ze stron poszła w swoją stronę.
W związku z zobowiązaniem danym na posiedzeniu pojednawczym Tomasz Sidor oświadcza:
W toku prywatnego śledztwa i częściowo policyjnego nie udało się potwierdzić, że Dariusz Jastrząb jest osobą posługującą się pseudonimem koniczyna. Ów koniczyna bowiem korzystał z Internetu udostępnianego przez firmę Ankas, która to firma odbiera łącza internetowe od firmy Krosoft Dariusza Jastrzębia będąc jakby pośrednikiem pomiędzy koniczyną, a firmą Krosoft.
Moje prywatne śledztwo ustaliło IP tego osobnika koniczyny i wszystko z początku wskazywało, że należy on do Dariusza Jastrzębia, a przynajmniej jednego z jego bezpośrednich klientów-odbiorców. Niestety w ciągu ponad rocznego dochodzenia okazało się, że IP jakim posługiwał się ów koniczyna był IP z sieci Ankas, która to w toku śledztwa nie zdołała wykazać abonenta posługującego się tym IP tłumacząc, że to IP pochodzi z hot spotu do, którego ma dostęp wielu nieznanych użytkowników.
Tym sposobem ustalony IP nie należał bezpośrednio do osoby o pseudonimie koniczyna-tak wykazała w trakcie śledztwa firma Ankas, tylko był IP tegoż hot spotu.
Nie wiedząc o tym, bo swego czasu nic na to nie wskazywało, przypisałem ten IP Dariuszowi Jastrzębiowi bezpośrednio przypisując jego osobie te wszystkie łajdactwa jakich dopuścił się koniczyna na swoim blogu wobec mnie wraz z dariuszem kwietniem i kilkoma innymi osobami ukrywającymi się pod różnymi pseudonimami.
Dariusz Jastrząb nie będąc podejrzewanym koniczyną poczuł się zniesławionym i znieważonym, co jest oczywistym biorąc pod uwagę skalę łajdactw jakich dopuścił się koniczyna wobec mnie, a które to łajdactwa przypisałem Dariuszowi Jastrzębiowi.

W związku z tym jak nakazuje przyzwoitość i prawo należą się przeprosiny wobec Dariusza Jastrzębia co też niniejszym czynię.
Przepraszam zatem Pana Dariusza Jastrząb za znieważenie i zniesławienie jego osoby jakiego dopuściłem się za pośrednictwem bloga Reese-zakłamana rzeczywistość w okresie od sierpnia 2014r do 26 lutego 2015r. publikując tam nieprawdziwe i krzywdzące dla niego informacje, które jak już wspomniałem dotyczą nie jego, a całkiem innej osoby.

Dodam, że osoba o pseudonimie koniczyna bezczelnie i cynicznie w korespondencji mailowej nie wyprowadzała mnie z błędu, że nie jest Dariuszem Jastrzębiem, a wręcz przeciwnie prowadziła ze mną korespondencję w taki sposób bym w tym przekonaniu się utwierdził. Dopiero po długich miesiącach osobnik o pseudonimie koniczyna napisał na swym blogu, że nie jest Dariuszem Jastrzębiem i, że nie bierze Internetu od firmy Krosoft Dariusza Jastrzębia tylko od firmy Ankas i, że ustalone przeze mnie IP, które przypisywałem Dariuszowi Jastrzębiowi jest jego, a ściśle mówiąc bramki hot spotu z, której korzysta.
Oczywiście w świetle całej sytuacji trudno było dać wiarę takim tłumaczeniom uznając je za blef i wprowadzanie w błąd.
Nie zmienia to jednak faktu, że osobnik posługujący się pseudonimem koniczyna biernie przyglądał się jak wszystkie łajdactwa i draństwa by nie powiedzieć dosadniej jakich się dopuścił wobec mojej osoby na swoim blogu, są przypisywane Dariuszowi Jastrzębiowi, co tylko świadczy o jego tchórzostwie i łajdactwie.
Tomasz Sidor.
 
http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/dariusz-jastrzab-krosoft.html
 
   Tak oczywiście biernie się przyglądałem całej sytuacji.... Na tym blogu sam początek wyglądał tak:


http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/01/slepy-zauek-tomasza-sidora.html

   Sidor miał "rozprawę pojednawczą". Pewnie ciężko przed sądem przyszło wielkiemu nieomylnemu wszechwiedzącemu, powiedzieć słowo "przepraszam"...
   W końcu do tej pory to Sidor żądał przeprosin od każdego... Taka plama na Sidora honorze...
 
   Panie Premierze, jak Sidor teraz ma żyć...!!!
   A u Sidora na Kąciku Koniczyny kolejna niewinna osoba...
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny-poznaj-twarz.html

117 komentarzy:

 1. Biedny Tomuś w ostatnim zdaniu wskazuje winnego. To nie on , to wina Koniczyny. To Koniczyna wprowadził Tomusia w błąd !

  Nie pisze ile kosztował go ten "uścisk dłoni". Pozew, przyjazd z Krosna i czas Pani mecenas... Zabolała kieszonka co matołku ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gucio zamknij pizde ...Ty Daria posluchaj dowiedzialem sie o twojej dzialalnosci jescze we wiezniu tam przeczytalem mase ksiazek na temat 2 wojny swiatowej 2 rzeczpospolitej i 3 rzeszy mialem na to kupe czasu bo az 6 lat i te twoje fantazje bajki mi nie zawadzaly ale sluchaj mnie kurwo gałganie ty nygusie jebany za szkalowanie Mjr Szędzielarza bede ciebie tu besztal i was wszystkich z reszta kurwa koltuny bede was tu cwele czesto odwiedzal wiec szykowac sie uprzedzam kozakow i texty typu kozak w swiecie pizda w necie jak bedziesz nalegal mozemy sie spotkac jestem z zyrardowa daria nie zapomnij przyprowadzic kolegow i synalka do nastepnego przeczytania kurwy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nudny już się robisz siuśku. Wracaj na następne 6 latek i poczytaj te których nie ma w bibliotece. Może czasu starczy abyś zmądrzał.
   Zaimponowałeś wszystkim. Taki cwaniak a tylko 6-ke odpierdział.Uhaaahhaa

   Usuń
 3. Informuję, o złożeniu do przynależnej do mojego miejsca zameldowania prokuratury wniosku o ustalenie tożsamości przedmówcy.

  Żadne groźby, tym bardziej karalne, nie będą tolerowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Żadne groźby, tym bardziej karalne", nie będą tolerowane. ...hehehe a jak sie komus grozi karalnie??? jakas rozncia??Jak wszyscy jedziecie po Tomku to jestes kurwo Happy a jak ktos pisze do was tym samym jezykiem to sracie po gaciach jak typowe zasrance ...i Tak groze wam ze bede was tu odwiedzal na tym forum łachy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nazywaj nikogo "k..." to naprawdę niełanie.

   Usuń
 5. Witam a mi szkoda Tomasza bez pracy bez rodziny oraz mieszkania a idzie zima co do pracy to potrzebują w schronisku na Paluchu do strzyżenia piesków no mało płacą lecz na zimę starczy poza tym Tomasz ma możliwość przygarnięcia sobie prawdziwego przyjaciela który pomoże mu wyjść ze stanu choroby wiadomo przytył a to efekt brania leków psychotropowych wiem o tym z bloga lecz ludzie nawed po 50-tce wychodzom z tego ja jeste pewien iż pies mu w tym pomorze i Tomek odzyska wiarę w siebie po sprawach sąndowych psychiatre też zmień na kogoś z MARKOTU bo obecny jak widzisz ci nie pomaga ja jeste za tobą caritas diecezji Warszawskiej też pomoże bo pomaga takim chorym nieszczęśnikom a twoja wojna mie nie interesi jeste poza tym nara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypisz mi Sygnatury akt spraw w poszczególnych sądach wytoczonych przeciwko Tomaszowi Sidorowi.
   Chcę poczytać o jego występkach przeciw społeczeństwu.

   Usuń
 6. aha zapomiałem dodać iż twoja przypadłość mogła powstać od tematu UFO poprostu rozum przesilł a i nie graj na gitarze blusa tylko disco polo pręndzej kogoś poznasz 3m sie jeste z tobą mimo że daleko ci do Adonisa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ogarniam o co wam chodzi z Tomaszem Sidorem.
   Ktoś wyjaśni ?

   Usuń
  2. Poczytaj wcześniejsze posty.

   Usuń
  3. Nie mam czasu na głupoty. Streść mi to w kilku zdaniach.

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Historii człowieka ,którego zżera nienawiść nie da się streścić. Cały spektakl polega właśnie na obserwacji jego upadku.
  To jak syreni śpiew. Tylko syrenka pływa we własnej kloace.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakiego powodu zżera go nienawiść ?

   Usuń
  2. Z ludzkiego powodu. Obleś zakochał się w Kwietniu, jego miłość została odrzucona z przyczyn formalnych, bo jak to DK mówi, że ma i woli swoją kobietę. Od tamtego czasu zbiera żniwa swojego chorego umysłu. A drugi powód to zazdrość. Chciał prowadzić bloga, na którym jemu podobni mogą się wyżywać, czy tam adorować wzajemnie, więc założył szambo. Itd, itd.

   Usuń
  3. Zzera go nienawisc poniewaz kwiecien szkaluje polskich bochaterow pozatym oszukuje i naciaga ludzi wymysla opowiesci legendy i przykleja je do roznych miejscowosci wedle uznania a Sidor komentuje to w swoich filmach ktore zreszta mozna zobaczyc na YT na koncie Gall anonim'a kwiecien jebany kuglarz nie mogl tego przepalic i stworzyl razem ze swoim wafelkiem koniczyna forum o nazwie anty sidor kwiecien minie koniczynki zwiedna

   Usuń
  4. No proszę, jest i "Bagaż" emocjonalny, wypowiadający się w imieniu poturbowanego przeprosinami Sidora:)
   Wiesz "Bagaż"... Sidora wszystko zżera i dlatego jest na tym etapie życia.
   A tobie podpowiem że bohaterów pisze się przez samo "h" a nie jak napisałeś przez "ch"...
   Ktoś kto przeczyta twój komentarz może odnieść wrażenie że nie do końca rozumiesz co piszesz. Początek zdania potrafisz napisać z wielkiej litery, za to "polskich bochaterów" piszesz jakbyś sam nie miał szacunku do tych słów...

   Usuń
  5. Gdzie można przeczytać te przeprosiny?

   Usuń
 9. Johny ! Papa siusiak łasił się do Darka już wcześniej. Chciał prowadzić pierwsze forum . Ba ! Nawet zrobił kopię całego forum gotowego na prowadzenie go przez Wielkiego Nieomylnego Gallusa. Tylko numerki konta się jakoś nie zgadzały z kontem Darka. Potem był atak na obrońcę Darka- Karolka. Tomuś poszedł na skargę do Kwietnia który miał już dość wręczanych przez Tomusia kwiatków i wypłakiwania żali "bo Karol mnie przezywa". Po czasie Tomuś przeprosił się z Karolkiem. Karolek, jako dobry kolega, chcąc pozbyć się cioty postarał się o odpowiedniego dla niego partnera, zakładając Tomciowi profil na gejnym portalu. Od tej pory Tomuś nie robi już filmów o ocieraniu się przyrodzeniem o drzewa i spotkaniach z 10 letnimi chłopcami nad Wisłą. Zamknął wszystkie piwnice w których udawał fryzjera, zamknął pisane przez parę lat / w całości osobiście !/ forum o trójkątnych chmurach i jeździ na damskim motorku udając "harleyowca". Taki jest dorobek ostatnich 6 lat życia Tomaszka. A, bym zapomniał. Sześć lat /pod własnym nazwiskiem/ udowadnia światu jakim jest głupkiem i że nie jest gejem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Aha czyli powodem dla którego Tomasz Sidor ma atakować Dariusza K. ma być jego choroba psychiczna oraz niespełniona miłość do Dariusza K. ? Ma to byś również bezpośrednią przyczyną dla której zamknął swój zakład fryzjerski oraz zakupił motocykl ?
  Muszę przyznać że strasznie ciężko czyta się wasze posty.
  Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego na stronie internetowej portalu orzeczeń sądu rejonowego dla Pragi południe nie ma orzeczenia w sprawie o sygnaturze IV K 147/16 ?
  Można to sprawdzić na stronie:
  http://orzeczenia.warszawa-pragapoludnie.sr.gov.pl/search/advanced


  OdpowiedzUsuń
 11. Alojzy poniewaz wszystko co pisza na temat sidora na tym forum to klamstwa wyssane z palca to jest ich taktyka pomawiac pomawiac moze ktos uwierzy jak to mowia klamstwo powtarzane wiele razy staje sie prawda a co do moich bledow zdarzaja sie jak kazdemu pozatym janie jestem zlotoustym humanista i nie kreuje sie w przeciwienstwie do DK na medrca z kosmosu wazne ze to co mowie do was dociera i ty mnie szacunku nie ucz bo to nie ja chwale pod niebiosa czerwono papa kurwe spod znaku sierpa/mlota ortografie mozna poprawic ale z kurewskim charakterem i swiatopogladem juz nic nie zrobisz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomnialem dodac ze 2 czesc mojego poprzedniego postu tyczy sie koniczyny sorry alojz;]

   Usuń
  2. A kto to kurwa jest ten koniczyna ? Pierwsze słyszę o gościu

   Usuń
 12. Widzę, że faktycznie ciężko przychodzi Ci czytanie. Zobacz początek posta.

  "Oświadczenie Tomasza Sidora z dnia 7.10.2016r.
  W dniu dzisiejszym 7.10.2016 roku odbyło się przed sądem rejonowym w Warszawie dla Pragi Południe przy ul. Terespolskiej 15A posiedzenie pojednawcze w sprawie Sygn. akt: IV K 147/16 ..."

  Jeśli w orzeczeniach nie ma tego umorzenia to Tomuś sam na siebie nakłamał umieszczając w/w oświadczenie na swoim blogu albo jeszcze go nie ma. Tak pogrubiona czcionka to oświadczenie Sidora skopiowana z jego bloga i to jego trzeba byłoby się spytać dlaczego przyznaje się, że szargał imię i tykał rodzinę szefa Krosoftu.

  A wnioski jakie sam wyciągnąłeś co do choroby Sidora wydają się być jak najbardziej właściwe. Nie jest to bowiem jego ani pierwsza przegrana sprawa o odebranie dobrego imienia ani ostatnia. Nikt normalny nie lata latami po sądach bo nie lubi Kwietnia.

  Przyczyną zamknięcia zakładów może być brak klientów a pośrednią brak higieny rzeczonego brudasa. Są na tym blogu fotki na których pokazuje zmiany chorobowe na swoich obgryzionych pazurach.

  Próbował też w nich wróżyć i leczyć dotykiem tych pazurów raka. Panie które odmawiały "leczenia" nazywał "durnymi babami". Może dla tego się chłopczyna sfrustrował ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umorzenia ? Jeśli sprawa została umorzona to znaczy że w czynie dokonanym sąd nie wykrył znamion przestępstwa/wykroczenia.
   Na stronie sądu są starsze orzeczenia niż z 7.10.2016 znaczy to że nie ma sprawy o takiej sygnaturze czyli informacja że takowa się odbyła nie może być prawdziwa.
   Co do linka do wpisu na blogu Tomasza Sidora z przeprosinami prowadzi on na zupełnie inny serwer pod innym adresem IP do strony która ewidentnie jest podrobiona.
   Można to sobie sprawdzić w bardzo prosty sposób.
   Strona z przeprosinami:
   https://check-host.net/ip-info?host=http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/dariusz-jastrzab-krosoft.html

   Prawdziwy blog Tomasza Sidora
   https://check-host.net/ip-info?host=http://klamstwa-riese.blogspot.com/2016/10/termin-nowego-spotkania-i-rady-pana.html

   Strony znajdują się na zupełnie innych adresach IP oraz innych serwerach. Do tego strona została podrobiona na tyle nieudolnie że wystarczy kliknąć dowolny link na niej aby przekierowało nas do prawdziwego bloga Tomasza Sidora na którym to już nie ma wpisu o przeprosinach.
   Przypadek, zbieg okoliczności ? Jak to wytłumaczyć ?

   Usuń
  2. Masz !

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/dariusz-jastrzab-krosoft.html

   Matko co za Sherlock ! Obrońca Tomasza synek matołka.

   Usuń
  3. I prawnik też widzę jak cholera. Wygoogluj sobie powody umorzenia a potem się mądruj. Ugoda jest jednym z powodów. "nie wykrył znamion .... hehe to jest "roszczeniówka" w cywilnym mądralo

   Usuń
  4. ".....Strony znajdują się na zupełnie innych adresach IP oraz innych serwerach. Do tego strona została podrobiona na tyle nieudolnie że wystarczy kliknąć dowolny link na niej aby przekierowało nas do prawdziwego bloga Tomasza Sidora na którym to już nie ma wpisu o przeprosinach.
   Przypadek, zbieg okoliczności ? Jak to wytłumaczyć ?....."


   Podrobiona strona Tomasza która przekierowuje na prawdziwą stronę Sidora. Haaaahaaa! Nie ćpaj więcej.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. Rozumiem. http://klamstwa-riese.blogspot.com ten oryginalny blog prowadzony przez Tomasz Sidora w zakładce:
   "Dariusz Jastrząb KROSOFT vs Tomasz Sidor" którą sam Sidor umieścił jest hyperlink do podrobionego bloga na którym niby to Sidor przeprasza.

   Czyli Sidor nie przeprasza bo na jego blogu jest zakładka z linkiem do podrobionego bo pisanego z innego IP ?

   Dość mam pisania z idiotą. Puknij się w głowę człowieku i nie obnażaj dalej swojej głupoty.

   Usuń
  7. Faktycznie ale on tam przeprasza Dariusza Jastrząb nie Dariusza Kwietnia. Wiec tak czy inaczej nijak ma się to do pana Dariusza Kwietnia.

   Usuń
  8. Teraz próbujesz udowodnić, że oryginalny blog przekierowuje do podrobionego /z przeprosinami/ . Zdecyduj się w końcu.

   Usuń
  9. Twierdzę że nawet jeśli jest prawdziwe to sprawa nie dotyczy Dariusza K.

   Usuń
 13. Ja nie wiem kto tu prawdę mówi. Ja tylko pytam.
  Wydaje mi się jednakowoż dziwne że ktoś poświęca blog i duże ilości czasu na atakowanie Tomasza Sidora. Tomasz Sidor z kolei poświęca duże ilości czasu na odpór ataków. To chyba nie jest normalne.
  Tomasz Sidor rozumiem że jest fryzjerem(byłym ?) a czym zawodowo(zarobkowo) zajmuje się pan Dariusz K. ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Blog ten powstał długo po tym jak Sidor zaczął pisać na DK i jego otoczenie lawinę donosów, anonimów i oszczerstw. Od ZHP po skarbówkę. Jaki więc odpór.

  Umiesz przeszukać sądowe rejestry a nie potrafisz znaleźć podstawowych informacji na temat Darka czy Sidora ? Szkoda mi czasu na odpowiadanie na Twoje pytania. Poczytaj wcześniej ten blog. Tu są wszystkie odpowiedzi i linki.

  Nadmienię, że wszystko oparte jest na tym co Sidor sam o sobie publikuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z informacji w internecie wynika że Pan Tomasz Sidor jest fryzjerem osobą z zaburzeniami lubiącą w wolnych chwilach obściskiwać się z drzewami. Natomiast Pan Dariuszu K. całe dnie spędza wałęsając się po lasach i starych poniemieckich(bunkrach, chodnikach, kopalniach) w rejonie dolnego śląska. Prowadzi liczne prelekcje o okultystycznych praktykach SS, wiedzy tajemnej którą posiadali z mistycznych ksiąg/źródeł oraz ich badaniach nad hybrydami oraz wilkołakami. Do czego skłoniło go spotkanie jednego z tych wilkołaków w dzieciństwie.
   Z tych informacji wynika że obaj Panowie są dość oryginalni.

   Usuń
  2. Tylko jak Darek chodził po sztolniach to Sidor woził się milicyjnymi nyskami w czasie zamieszek. Jak sam napisał ,podwozili go pod barykady. To Tomaszek próbował "zakoleżankować" się z Kwietniem. Jemu jednak nie odpowiadały wręczane bukiety kwiatów i żale "bo Karol się przezywa". Do tej pory ze złamanym sercem Tomaszek na swój dziecinny sposób próbuje się zemścić.
   A że jest wyjątkowym gnojem stara się zniszczyć wszystkich wokoło Darka. A to już znacznie przekracza granice honorowej walki. Co mu zrobił Gabryś, co zrobiła Iza. Można tak długo wymieniać. Sidor jest sam , w otoczeniu jeszcze durniejszych od siebie matołów. Sam daje mnóstwo dowodów jakim jest gnojem i za takiego jest uważany. Znany jest jego "dorobek", nazwisko i wizerunek. I tak ma być. Zapracował na to. A mógł dalej pisać o trójkątach w chmurach :)

   Usuń
  3. Sugerujesz że Tomasz Sidor był agentem SB ?
   Po co on chodzi po tych sztolniach ? Ktoś mu za to płaci ?
   Rozumiem że Dariusz Kwiecień przez całe życie tym się zajmuje i nie zbrukał swoich rączek pracą zarobkową. Z czego żyje w takim razie ?

   Usuń
  4. Jeżeli Alojzy chcesz się udzielać, to wypadałoby się jakoś zapoznać z tematem.
   A jeżeli chcesz coś się dowiedzieć w skrócie, to lepiej daruj sobie zmarnowany czas na ten temat. Widać że kombinujesz, ale czekam już prawie dwa lata od założenia tego bloga, żeby ktoś podważył tezy głoszone w postach na tym blogu...Doczekam się czy nie...
   Sidora podwykonawcy piszą że są tu kłamstwa na temat Sidora. Prosta sprawa jest w takim razie z podważeniem tego co tutaj, na tym blogu zamieściłem.
   Pozdrawiam:)

   Usuń
  5. Zabronisz mi się wypowiadać? Cenzura wróciła ?
   Zadałem proste pytania i oczekuję prostej odpowiedzi !
   Jedyne co można tu przeczytać to masę wyzwisk, wulgaryzmów i pomówień z obu stron konfliktu.
   Osobiście oglądałem blog Tomasza Sidora i nic nadzwyczajnego tam nie ma. Ani to ciekawe ani śmieszne oburzające też nie. Takie żadne.
   Z kolei u Dariusza Kwietnia jedynie można przeczytać jakieś opowiadania o dziwnych zjawiskach i "tajemnych" technologiach nazistów. Na jego materiałach jest masa nieścisłości i pomieszanych dat. Suma summarum ni kupy ni dupy się to nie trzyma.
   Nie wiem czego Dariusz K. tam szuka ale nic nie znajdzie bo zwyczajnie albo nic tam nie ma albo już wszystko zostało zbadane.
   CWP !

   Usuń
  6. Jeżeliby tutaj cenzura wróciła, to raczej nie zobaczyłbyś odpowiedzi na swój komentarz. Zadałeś proste pytanie, tylko jakie i do kogo? Co do trzeciego Twojego zdania:
   "Jedyne co można tu przeczytać to masę wyzwisk, wulgaryzmów i pomówień z obu stron konfliktu."
   Jak czujesz się w jakiś sposób pokrzywdzony zaglądając tutaj, to po prostu nie zaglądaj. Sam napisałeś że zaglądałeś na blogu Sidora "nic nadzwyczajnego nie ma":)
   Ze swojej strony podpowiem żebyś przejrzał statystyki wulgaryzmów a sam się przekonasz kto w tym temacie jest górą:) Przypomina mi się stwierdzenie Hytmena że: "nigdy nie uwierzy, że Sidor pierwszy kogoś zaatakuje":)
   A co do tych zjawisk, to po tym fragmencie widać że nie jesteś zielonym w temacie i szopka twoja z Alojzym w tle jest już za nadto widoczna:)

   Pomimo wszystko Pozdrawiam:) Miłej zabawy:)

   Usuń
  7. "Jak czujesz się w jakiś sposób pokrzywdzony zaglądając tutaj, to po prostu nie zaglądaj."
   Po prostu ubolewam nad waszym poziomem dyskusji rodem z rynsztoku.
   Liderem w ilości wyzwisk jest autor o pseudonimie "Dariusz". Pomijając że jego posty to ciężki do przeczytania bełkot to jeszcze co drugie słowo to obelga lub wulgaryzm.
   Poproszę o JEDEN dowód na te zjawiska(wilkołaki, hybrydy, technologie kosmiczne, skarby itp.). Chociaż jeden dowód że jest to prawdą. Nagranie zdjęcie dokument itp. Tylko nie jakieś zeznania rzekomego światka który komuś gdzieś coś tam w grudniu popołudniu powiedział.
   Przykro mi ale mi człowiekowi który ukończył studia techniczne i ma dużą wiedzę z zakresu matematyki/fizyki/chemii/elektroniki ciężko uwierzyć w mistyczne opowieści jeśli nie są one oparte na KONKRETNYCH JEDNOZNACZNYCH DOWODACH. Zdjęcie film lub plany techniczne to jest dowód. Jeśli takowego nie ma to znaczy że takie coś nie istnieje.

   Usuń
  8. Jak pasuje ci poziom Sidora, to tracisz tutaj czas, a jak chcesz dowodów na zjawiska to bądź cierpliwy:) Sam się przekonasz i to pewnie za nie długo:)
   Gucio dobrze stwierdził: "Tępak z Alojza":)
   Pa,pa...

   Usuń
  9. Nie odpowiada mi jego poziom. Twój też bo jak widać już musiałeś użyć argumentu ad-persona bo nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania. Podać dowodu.
   Za niedługo się przekonam... wybacz słyszę to od 10 lat ;)
   Lepiej zajmijcie się nauką fizyką może wtedy wiele niewytłumaczalnych dla was zjawisk zrozumiecie :)
   To ja ci powiem że ja końcu tęczy jest gnom z garnkiem złota. Naprawdę są świadkowie. Nie wierzysz mi ?
   Dalej aktualne jest pytanie za o Dariusz Kwiecień ma co jeść? Skoro całe dnie przeznacza na rycie w ziemi i chodzenie po sztolniach. Czy ktoś go finansuje ?

   Usuń
  10. Chcesz odpowiedzi? Spytaj źródła. Jak odpowiedź na to pytanie odebrałeś jako ad-persona, to już nie mój problem, tylko twój. Co do fizyki, to podobno nie ma bardziej rozgarniętego od Sidora, który miał odwagę zamieścić w necie swoje rysunki pojazdy anty grawitacyjnego:) Więc z fizyki się nie udzielam:)
   A na końcu tęczy za moment coś będzie... Zajrzyj na Darkowe forum i znajdź Kącik koniczyny z tematem :" Wilkołaki dwudziestego wieku"...
   Nie wiem o co ci chodziło z tymi twoimi dziesięcioma latami, ale i tak pozdrawiam...

   Usuń
  11. Sidor to tak się zna na fizyce ... daj Pan spokój.
   Wilkołaki ..... wolne żarty. Jakieś historie oparte na pogańskich wierzeniach i satanizmie.
   Ja rozumiem stawiamy tezę że takie coś mogło istnieć(istnieje) ale niedopuszczalnym jest prowadzić prelekcje, rozgłaszać tą tezę jeśli nie jest ona poparta JEDNOZNACZNYMI I NIEPODWAŻALNYMI DOWODAMI. Jest to działalność szkodliwa która u osób podatnych oraz nie wyedukowanych może prowadzić do błędnego oglądu rzeczywistości a w skrajnych przypadkach do chorób psychicznych. Jeśliby taką tezę przedstawić osobom ze świata nauki to wydaje mi się że nie zostawiliby na nich suchej nitki.
   Z Panem Dariuszem K. nie mam przyjemności rozmawiać po tym jak przeczytałem jego wpisy szkalujące Polaków, bohaterów powstania antykomunistycznego oraz opowieści o Polskich obozach koncentracyjnych. Tymi wypowiedziami wykluczył się z grona osób poważnych.

   Usuń
 15. Sisior idź już spać. Naprawdę nudny się robisz z ciągle tymi samymi śpiewkami. Fizyk,chemik, elektronik,matematyk. Dorzuć jeszcze psychiatra i będziesz alfa i omega.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tobie co odwala ?
   Jak nie skończyłeś studiów i nie masz tyle polotu żeby samemu się dokształcać to zamilcz.
   Weź się lepiej chłopie do jakieś porządnej uczciwej roboty.
   Bo wypisywać androny to każdy by chciał ale robić to nie ma komu. Bezrobocie k.. mać

   Usuń
 16. " żeby samemu się dokształcać" Geniusz samouk i do tego wszystko wiedzący. Fizyk,chemik,matematyk,psychiatra i jasnowidz. Czyż to nie obraz Wielkiego Fallusa Anonimusa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje kąśliwe uwagi nie robią na mnie żadnego wrażenia. Prawda boli ?
   Jak nie masz na tyle rozpędu żeby coś osiąść poszerzyć wiedzę to siedź i naparzaj młotkiem w kowadło przez 12h na dzień.
   Wróć do łopaty zostało ci jeszcze 4h szychty.
   Bez urazy pozdro 600tvnarejonie

   Usuń
 17. Mało, że wróż jasnowidz z "wykształceniem wyższym technicznym" to jeszcze święcie przekonany o swojej nieomylności. Nie mam rozpędu aby "osiąść" bo brakuje mi "polotu" Tomaszka.

  Ps. Hopie co ty bierzesz ? Czytałeś swój kom powyżej ? Jakieś kowadła, szychty i 600tvnajaranie ? Prosiłem już. Nie ćpaj więcej !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie jesteś zwykłym zawszonym obibokiem. Który całymi dniami trolluje w internecie.
   P.S. naucz się chociaż składać literki abyś mógł czytać poprawnie. Wyśmiewam się z ciebie parobku ale ty nie jesteś nawet na tyle rozgarnięty żeby to zrozumieć.
   Otrząśnij się człowieku !

   Usuń
  2. "Hopie" - hahahahahahahaAHHAHAHAHA. CHOPIE idź dupnij się za winklem.

   Usuń
 18. No i wyszła słoma z butów inteligenta inżynierka wiedzy wszelakiej. Hopeless idiot. Piszesz w minutę po mnie więc kto czuwa całymi dniami ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komu wyszła temu wyszła. hahahaha
   Niektórzy nie muszą odbijać karty na zakładzie o 6 rano żeby zarabiać :)
   Do książek z tobą ! Na naukę nigdy nie jest za późno.

   Usuń
  2. Tak ja Alojzuś ? Mądrala za dychę. Napisał : "Umorzenia ? Jeśli sprawa została umorzona to znaczy że w czynie dokonanym sąd nie wykrył znamion przestępstwa/wykroczenia. "

   Pojęcia nie ma a autorytetem tu chce zabłyszczeć.

   I te pytanka A kim jest Darek /bo Tomek to jest fryzjerem !!! / A kto Kwietniowi płaci, a chodzenie po sztolniach to nie jest normalne. "ja jestem wysoko wykształconym a wy won do Biedronki. Wszystko okraszone "kurwami" i "parobami".

   Na tyle "ogarnięty" że w jeden dzień Sisior wylazł bez bicia.

   I jeszcze chce wmówić ,że blog Fallusa Anonimusa to podróbka. Co za dureń !

   Jedną literką dajesz się podpuścić hopie matole .

   Usuń
 19. Cały sidor, dla którego praca, bycie zatrudnionym to rodzaj prostytucji, więc tego nigdy nie zrobi. Pewnie sprzedaje na lewo te sprężynki z drutu na zasrańce dachowe. A może mu PGZ dała zlecenia na zasieki :). Ale chyba też nie, bo też sprostytuowałby się. Więc pewnie tylko ma wrażenie, że zarabia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa :) Wróć na swoją kasę nr.2 w Biedronce i nie bierz się za myślenie bo ci nie wychodzi :)

   Usuń
  2. GUCIO MRUK25 października 2016 17:56
   Tak ja Alojzuś ? Mądrala za dychę. Napisał : "Umorzenia ? Jeśli sprawa została umorzona to znaczy że w czynie dokonanym sąd nie wykrył znamion przestępstwa/wykroczenia. "

   Pojęcia nie ma a autorytetem tu chce zabłyszczeć.

   I te pytanka A kim jest Darek /bo Tomek to jest fryzjerem !!! / A kto Kwietniowi płaci, a chodzenie po sztolniach to nie jest normalne. "ja jestem wysoko wykształconym a wy won do Biedronki. Wszystko okraszone "kurwami" i "parobami".

   Na tyle "ogarnięty" że w jeden dzień Sisior wylazł bez bicia.

   I jeszcze chce wmówić ,że blog Fallusa Anonimusa to podróbka. Co za dureń !

   Jedną literką dajesz się podpuścić hopie matole .

   Usuń
 20. Ale poczytajcie sobie co boli Tomaszka . A boliiii ! :

  Gall Anonimwtorek, 25 października 2016 14:51:00 CEST
  Banda bez mózgów może i topnieje, ale jak widać cały czas znajdują się jacyś idioci, którzy go tak czy inaczej wspierają.
  Po mimo ewidentnego moralnego skurwienia tej Głuszyckiej kurwy, po mimo przekłamywania historii, wymysłów urojonych o Riese i IIwś, po mimo szkalowania Wyklętych, po mimo propagowania sowieckiej propagandy, po mimo zachowań wskazujących dobitnie na schizofrenię, po mimo oszczerstw, pomówień, kalumnii na mnie i wiele innych osób, po mimo ciągłego rzucania negatywnych sugestii o znanych osobach i tych mniej znanych, po mimo kurwa całej tej błazenady ujmując całokształt jego działalności
  ZNAJDUJĄ SIĘ tacy, którzy mu w tym wszystkim pomagają i, którym to wszystko jak widać nie przeszkadza.
  Jedna kurwa moralna wydaje mu przewodnik.
  Inne kurwy moralne goszczą go w swych ośrodkach.
  Inna kurwa moralna daje mu pojeździć na koniach.
  Jeszcze inna kurwa moralna planuje z nim lekcje sztuki walki.
  Jeszcze inna kurwa staje z nim w kamerze i lansuje kotleta.
  A jeszcze kilka innych kurew w ten czy inny bezpośredni lub pośredni sposób go kryje i jego przydupasów, którzy wykazują równie kurewską naturę.
  Ludzie co to kurwa jest do chuja?
  W jakim my społeczeństwie kurwa żyjemy, że znajdują się takie kurwy, które takiej kurwie sprzyjają?
  W jakim my społeczeństwie idiotów żyjemy, że w ogóle do takiej kurwy z takim kurewskim bagażem wyczynów intelektualnych i zachowawczych ktokolwiek w ogóle przyjeżdża i jeszcze mu za to płaci?
  To się kurwa we łbie nie może pomieścić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak Sisiora Fallus Anonimus coś boli to jęczy i jęczy : "

   Gall Anonimwtorek, 25 października 2016 15:23:00 CEST
   No, dokładnie!
   Dowody na tym całym blogu i ostatnimi miesiącami w postaci materiałów jaki zrobili o tej kurwie internauci, które wszystkie są w naszej play liście debilizmów kwietnia na naszym kanale w YT:

   https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc

   Co więcej te dowody te kurwy znają! A przynajmniej większość z nich, bo nie raz były do nich pisane maile z informacjami były wykonywane telefony bynajmniej nie z jakimiś pogróżkami tylko zwykłymi przestrogami, a mimo to kurwy niewzruszone dalej z nim się zadają.
   Najjaskrawszym przykładem tego jest choćby ten stary głupiec Gabryś. Miał rozmowę, został poinformowany, mógł i pewnie to wszystko, a przynajmniej część z tego wszystkiego sprawdził lub mógł sprawdzić, ale nie! Dalej się kurwa z nim prowadzał, dalej przyjeżdżał na spotkania do rzeczki i jakby kurwa nigdy nic w najlepsze wspierał tą kurwę kwietnia, która tańcuje na grobach umęczonych w swym skurwiałym paranoicznym chocholim tańcu dla zysku, poklasku i komerchy urojonej.
   I to samo o wszystkich można powiedzieć nie tylko o tym idiocie Gabrysiu.
   Facet tyle lat prowadził szlachetną działalność historyczno muzealniczą, a jednym faktem-komitywą z kwietniem-pokazał do kogo mu bliżej. A bliżej mu do kurwy i łajdaka zakłamującego historię niż mnie, kogoś kto właśnie z tym walczy.
   Taki to kurwa w dupe jebany kurwa patriota pierdolony.
   Co ostry język?
   A co mam kurwa pisać głupiutki staruszek?
   Od tej pory o kurwach poza YT jawnie inaczej jak o kurwach wypowiadać się nie będę.
   Mam w dupie poprawność językową, bo tu chodzi o historię, prawdę i kurwa normalność, której cała ta skurwiała banda błaznów z kurwą kwietniem na czele jest zaprzeczeniem.

   Usuń
  2. "W jakim my społeczeństwie idiotów żyjemy, że w ogóle do takiej kurwy z takim kurewskim bagażem wyczynów intelektualnych i zachowawczych ktokolwiek w ogóle przyjeżdża i jeszcze mu za to płaci?'
   To się kurwa we łbie nie może pomieścić."

   No w twoim ffallusie gallusie to wszystko sie pomiesci. pusto ze az "H" uczy !!!

   Glupiec Gabryś powiadasz ? Ojjj Jo Jo jjoooo będziesz się tłumaczył ruski pomiocie matki ,,,co ,,,szmaty sprzedawała.
   >>>>>. " A bliżej mu do kurwy i łajdaka zakłamującego historię niż mnie, kogoś kto właśnie z tym walczy.
   Taki to kurwa w dupe jebany kurwa patriota pierdolony.
   Co ostry język?>>>>."

   No już bliżej kurwy co cie wysrala to (jak to napisałeś ?) "niż mnie " to już nie ma.

   Ciulu zapyziały. Znajdę cie -to nie problem- i opowiesz mi CO DO SŁOWA to samo co tu napisałeś.

   Usuń
 21. I Jęczy bo Alojzuś nie daje rady /?/ :

  Gall Anonimwtorek, 25 października 2016 15:36:00 CEST
  Az no pewnie!
  Przecież już same te jebane jego teksty przez telefon powinny go skreślić w oczach normalnych ludzi.
  Co by było gdybym to ja DOKŁADNIE TAK JAK TO ON DO MNIE TYMI SAMYMI IDENTYCZNYMI TEKSTAMI zaczął wydzwaniać do wszystkich tych kurew, które wymieniłem powyżej??? A potem się tego wyparł i mówił, że to sfabrykowany głos?
  NO KURWA POWIEDZCIE SAMI co by to było?
  A może to jest kurwa metoda?
  Może trzeba tymi metodami co kwiecień ze mną i innymi zawalczyć z tymi kurwami?
  Może tak jak kwiecień mnie i innych pomawia o pedalstwo, homoseksualizm, molestowanie pracownic i setki innych kurewskich rzeczy należy te wszystkie kurwy tak pomówić?
  Może?
  Bo jak na to wszystko patrzę i ten chocholi taniec tych wszystkich kurew z naczelną kurwą kwietniem to się kurwa zastanawiam nad tym i to całkiem serio choć to się nie godzi z moją naturą i metodami walki z kimkolwiek.
  A tak na marginesie już teraz można z całą pewnością powiedzieć, że to wszystko co reprezentuje ta kurwa kwiecień jest tym co akceptuje każda kurwa, która mu poda rękę i go wspomaga i to wszystko sama kurwa taka przejawia.

  Nie chce mi się z braku może nie czau, ale czasu na to ewentualnie poświęconego, ale te wszystkie rozmowy powinienem pociąć i wyciąć z nich tylko te wszystkie fragmenty świadczące o kurewstwie kwietnia i zapodać na YT.
  Kto to mógłby zrobić?
  Widzę to tak, że po każdej wycince kwietnia jakiś gong trzeba wstawić i zrobić taki skrót jego wypowiedzi od A do Z w, których mnie pomawia, szkaluje, obrzuca gównem i straszy, a nadto wykazuje paranoję. ........"

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. Już nawet nie negujesz jej istnienie tylko masz pretensje , że ktoś ci ją wyrzuca. Tak matołku inżynierku psychopatologii.

  "...Widzę to tak, że po każdej wycince kwietnia jakiś gong trzeba wstawić i zrobić taki skrót jego wypowiedzi od A do Z w, których mnie pomawia, szkaluje, obrzuca gównem i straszy, a nadto wykazuje paranoję. ........"

  Widzisz jaki jesteś matoł. Byłby tu spokój a zacząłeś z Alojzikiem. Rodzaj męski "knur" a wciąż się "prosi".. Psychiatrycznie możesz się podleczyć. Na idiotyzmie /pewnie genetycznie po rodzicach/ niestety zawsze się wyłożysz.

  Poznaję cię chłopcze po każdym zdaniu złożonym. Jesteś tak głupi, że zawsze się zdradzisz.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Haaloooo ! Alojzy ! I już się wstydzisz za Tomaszka ? Odezwij się i napisz , że wszyscy jesteśmy idiotami bo pracujemy w Biedronce.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ale się z Tomasza Sidora wylała żółć xD

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie napisałem że jesteście idiotami. Zwróciłem jedynie uwagę na braki w waszym wykształceniu oraz zdolności logicznego myślenia.
  Dowodem na to są bujdy o rytuałach nazistów, technologiach kosmitów oraz wilkołakach i hybrydach. Tezy te nie są poparte dowodami a zatem nie można z przekonaniem rozgłaszać ich wśród ciemnego ludu.
  Zróbcie to w sposób naukowy/profesjonalny teza -> dowód/doświadczenie -> publikacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasza Sidora nie popieram ani nie bronię. Jeśli jego krytyka opierałaby się w większości na dowodach kłamstw a nie inwektywach i odgrażaniu się to byłoby okey.
   To już prędzej wstawiłbym się za prostym huttmen'em kimkolwiek on jest. Jego krytyka przynajmniej jest prowadzona znośnym językiem i poprawnie językowo, abstrahując już od trafności jego twierdzeń.

   Usuń
  2. Ą Ę a przed chwilą rzucałeś kurwami . Co ty hopie bierzesz ?

   Usuń
  3. Gdzie widziałeś wulgaryzmy w moich postach ?
   Czyżby to inna rzeczywistość z Riese tak na Ciebie wpływała HAHAHhahahah

   Usuń
  4. Schutzstaffel atakuje ! Kryć się hahah xD

   Usuń
  5. "Gdzie widziałeś wulgaryzmy w moich postach ?
   Czyżby to inna rzeczywistość z Riese tak na Ciebie wpływała HAHAHhahahah " T


   To już nie wiesz co pisałeś ? Jaźń się rozdwoiła ? Śmiejesz się z samego siebie. Tak robią idioci .

   Alojzy Gerhtz24 października 2016 15:59
   A kto to kurwa jest ten koniczyna ? Pierwsze słyszę o gościu."

   Usuń
  6. Śmieję się z ciebie nicponiu :)
   Oj jedna się wyrwała xD

   Usuń
  7. Ty się śmiejesz a ja nie ogarniam na hangouts ilu mają cie za Sidora. Tak się zidiocić
   ojejku...

   Usuń
 28. Nie napisałem że jesteście idiotami. Zwróciłem jedynie uwagę na braki w waszym wykształceniu oraz zdolności logicznego myślenia.
  Dowodem na to są bujdy o rytuałach nazistów, technologiach kosmitów oraz wilkołakach i hybrydach. Tezy te nie są poparte dowodami a zatem nie można z przekonaniem rozgłaszać ich wśród ciemnego ludu.
  Zróbcie to w sposób naukowy/profesjonalny teza -> dowód/doświadczenie -> publikacja."


  Dokładnie ak samo jak Fall Anonim przez 3 lata po sfotografowaniu latającej reklamówki. Czy wtedy kiedy w ogrodzie latały mu obce objekty jak wróble ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie interesuje mnie co ten gościu robi. Zwracam się do was !
   Równajcie do góry a nie do gorszych.
   Chcecie coś udowodnić to róbcie to jak należy. Tymczasem to co wy robicie to bujanie w obłokach, bajki i legendy. Czekam tylko jak jeszcze stwierdzicie że Jaś i Małgosia żyją w podziemiach Riese.

   Usuń
  2. Odpuść sobie te inżynierskie insynuacje. Pokazałeś kim jesteś. W obłokach Tomuś lata do tej pory. Podsumowanie jego działalności robią sądy rejonowe. Ne wiem co ma udowodnić twoja tu obecność. Chamstwo i pogardę dla ludzi którzy pracują w biedronce ,czy geniusz Sidora który od lat udowodnić chce swoje preferencje.

   Usuń
  3. Odpuść sobie te inżynierskie insynuacje. Pokazałeś kim jesteś. W obłokach Tomuś lata do tej pory. Podsumowanie jego działalności robią sądy rejonowe. Ne wiem co ma udowodnić twoja tu obecność. Chamstwo i pogardę dla ludzi którzy pracują w biedronce ,czy geniusz Sidora który od lat udowodnić chce swoje preferencje.

   Usuń
  4. Masz jakąś obsesję na punkcie Tomasza Sidora ?
   Pogardzam akurat ludźmi twojego pokroju to prawda.
   Do tej pory udało mi się pokazać że nie macie nic merytorycznego do powiedzenia a tylko bijecie pianę ;)
   Przykro mi ale po raz kolejny pokazałeś swój poziom godny Tomasza Sidora

   Usuń
 29. http://www.macierz.org.pl/artykuly/zdrowie/paranoja_antysektowa_siedem_objawow_kluczowych_u_antykultowcow.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie puknij się Pan w głowe :)

   Usuń
  2. Czemu ? Przecież to o Sidorze wszystko !

   Usuń
  3. Macie obsesję na jego punkcie? Ignorujcie go to sam se da spokój.

   Usuń
  4. nie chodzi o ignrancję. Chodzi.... aby sisiak był bohaterem. Bieżącym obiektem zainteresowań takich wszystkowiedzących frajerów jak ty!

   Usuń
  5. Co to jest ta ignrancja ?
   Bardziej mnie interesują wasze bujdy na resorach :)

   Usuń
 30. Odpowiedzi
  1. A nie ? Blog o Fallusie Anonimusie i fallus by tego nie czytał ?

   Usuń
 31. Po raz kolejny dałeś powód aby tobą pogardzać.
  PiSz Pan jak normalny człowiek a nie jak stary mieszkaniec kompleksu Riese który pierwszy raz widzi komputer na oczy.

  OdpowiedzUsuń
 32. Po raz kolejny dałeś powód aby tobą pogardzać.
  PiSz Pan jak normalny człowiek a nie jak stary mieszkaniec kompleksu Riese który pierwszy raz widzi komputer na oczy.

  Odpowiedz


  Nie ćpaj więcej chłopcze !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowieku masa ludzi ma z ciebie pośmiewisko czytając to co wypisujesz. HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA

   Usuń
 33. masa ???? których ? Adminów Ria 2 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz.

   Usuń
 34. Jaka fajna nowa osobowość siusiaka. "Wykształcona", pojętna, stonowana, nie używa wulgaryzmów, tylko czasem się coś zapomni, chce wiedzieć i pyta.
  A tak naprawdę to chyba ma dość i daje receptą na zakończenie:

  "Alojzy Gerhtz25 października 2016 21:04

  Macie obsesję na jego punkcie? Ignorujcie go to sam se da spokój".

  Sidor, ty wymiękasz? Zasady na zamknięcie bloga znasz. A co z ludźmi, których krzywdzisz bezpodstawnie? Też mają cię ignorować i to wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy Tomasz S. to nie przypadkiem twój kochanek ?

   Usuń
  2. Dlaczego nam radzisz, żeby go ignorować?
   Dlaczego uważasz, że ignorancja załatwi sprawę?
   Proste pytania, więc oczekuję odpowiedzi.

   Usuń
  3. Odpowiedz na moje najpierw.
   Normalnie wasza odpowiedź jest pożywką dla jego hejtu. Nie będzie odpowiedzi nie będzie miał o czym gadać.

   Usuń
  4. Oj fallusie próbujesz się zamaskować, ale my cię bardzo dobrze znamy. Ja podobnie jak DK wolę kobiety i to jedyna opcja. Mam kobietę i dobrze mi z tym. A teraz proszę ty odpowiedz na moje pytania.

   Usuń
 35. Sidr idć spać . Wrażnie nocna pora psychotopów ci nie służy !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro patrzeć jak prowadzisz konwersację sam ze sobą.

   Usuń
 36. Alojzy a raczej Sidorczuk czasem trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny by cie z niej nie zepchali ty tygo nie kumasz caly czas myslisz ze jestes na uslugach pewnych osob nie widzac tego jak dzien w dzien popychaja cie ku krawedzi tej sceny przyjdzie dzien ze po prostu dostaniesz kopa i spadadniesz jak wielu innych przed toba jestes tylko zwykla zabawka w ich rozgrywce nie widzisz tego a szkoda przyjdzie taki dzien a jest on juz niedaleko ze z srodka gor wyplynie woda a ty skonczysz jako scierwo do nakarmienia pewnych istot na badania sie nie nadajesz wiem co mowie:)

  OdpowiedzUsuń
 37. Przykro ci będzie jak spotkasz sprawiedliwe tłumaczenie tego co powiedziałeś. Sidor wiemy gdzie jesteś. czekaj na nas ....

  OdpowiedzUsuń
 38. Sisior do spania bo jutro znów będziesz durnia tu z siebie robić. Szykuj się matole ,inrżnieruk psychologu łajzo jeden.

  My tu w górach wilkołaki łapiemy a ty o biedronkach pierdzielisz. Napisz nam o tych reklamówkach w chmurach to znów zesramy się ze śmiechu. Szkoda , że ufo-relacje już zlikwidowałeś. Nie ma z czego beki rżąć ! Fallus Anonimus ty głupek jesteś ku radości tych którzyłacą za ten wodewil. A my mamy ubaw !

  OdpowiedzUsuń
 39. Przepraszam, że ogrzewam stary temat ale przeglądałem blog z urojeniami Galla Anonima i coś zauważyłem ...Czyżby Tomasz Sidor vel Gall Anonim nie respektował wyroków i zobowiązań po sprawie sądowej.
  Cytat z Sidora - " Tomasz Sidor oświadczył, że rzeczone treści zostały usunięte już kilka miesięcy temu."
  A teraz szara rzeczywistość :
  https://zapodaj.net/f26cd3efccc7f.png.html

  Ten link aby było widać datę kiedy został zamieszczony. Poza tym widać jaką kulturę reprezentuje fryzjer. Wpis bez wulgaryzmów wpisem straconym he he. Inna sprawa to ilość niby pomówień Kwietnia w stosunku do Sidora. Odnoszę jednak wrażenie, że ostatnimi czasy to Sidor wszystkich w ten sposób pomawia ...

  A teraz meritum sprawy:
  https://zapodaj.net/1c846159657f9.png.html

  Oczywiście stek wulgaryzmów na osobę która ma inne spojrzenie na sprawę które nie pokrywa się z urojeniami Sidora. No i najważniejsze, według wyroku sądowego miały zniknąć wszelkie wpisy szkalujące Dariusz Jastrzębia ...

  Cytat z Sidora - "... pokazywaniem społeczeństwu jak odróżnić moralną kurwę od porządnego człowieka."

  To zostawię bez komentarza
  Pozdrawiam
  Darek D

  OdpowiedzUsuń