piątek, 4 listopada 2016

Sidor-Sąd 0-2...

   Ciekawiło mnie jak skończyła się sprawa pomiędzy Sidorem a człowiekiem, który swojego czasu kręcił filmy z Darkiem... Sidor odgrażał się dość mocno rok temu a sam przyznał ostatnio, że przerżnął sprawę bo "zapomniał się wstawić na rozprawę..."
   Czyli udokumentowane jest że umoczył już dwa razy...
    

8 komentarzy:

 1. Sidor robi też "autorskie" blogi. Kradnie tożsamości i adresy, Riese inna , rir dwa . Nic matoł sam nie potrafi tylko naśkadować i lansować sięna czyichś osiągnięciach.

  Zrobił sobie nawet adres identyczny jak autor pewnej pdf-owej książki. FYM. Matoł udaje autora bo ma taki sam adres /tylko na O2/

  Osz ty głupi matole. Myślisz , że ludzie są tacy głupi jak ty ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Sidor zrobił sobie adres FYM-a ? Nie wierzę. Ten głupek podszywa się pod autora czerwonej książki ?

  OdpowiedzUsuń
 3. W ostatnich materiałach Sidora widać ewidentnie, że prowadzi akcję zamydlającą ludziom oczy pod kryptonimem: "Śmiech, przez Łzy".
  A co mu innego pozostało? Widocznie ciężko jest Sidorowi przyznać się do porażki... A tak nie wiele, podobno mu brakowało żeby zaistnieć w książkach historycznych jako ten, który zdemaskował kosmitów:)
  Taka jego karma....

  OdpowiedzUsuń
 4. sidor to jakiś komuch co dorabia do emerytury tymi filmikami. Błazen jakich mało...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Argumentem na niekorzyść Sidora jest fakt, który nie raz tutaj opisywałem że w tamtych czasach jak ktoś się wymiksował i nie był w woju, to miał kategorię D.
   A kategoria D świadczyła o pewnej ułomności kandydata. Teraz widać u Sidora jakiej:)
   A że Sidora teraz nie stać na opłacenie siedmiu stówek na prowadzenie forum to już inna historia. Zostaje mu kręcenie darmowych filmików na YT z nadzieją że ktoś jeszcze zwróci na niego uwagę:)
   Pozdrawiam:)

   Usuń
 5. No i stało się.Sidor wykopał ze swojej bandy pabla emilia,
  oj jaka szkoda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojojoj:( Ale się narobiło:( Zasmucić się można z tego faktu... Wiadomo o co poszło? Sidor jest świadkiem że zajrzałem na tamto monotematyczne forum może wszystkiego pięć razy i nie śledzę ich rozgrywek...

   Usuń
 6. Tomasz usunął ze swojego grona jednego z najwierniejszych swoich klakierów?

  Ciekaw jestem jakie teraz powstanie kolejne fascynujące alter ego ;)

  OdpowiedzUsuń