poniedziałek, 14 marca 2016

Dzisiejsze załamanie Sidora...

                                       Kwiecień w śniegu:)
                     koniczyna_kon@tlen.pl

3 komentarze:

 1. Słuchajcie ! Ten psychopatyczny ORMO-wiec amator Sidor Tomasz sam pisze o sobie. Naprawdę nie trzeba go komentować . Robi to sam.

  na swoim blogu w jednym z tysięcy "dodatków" pisze tak :

  " DODATEK `1
  ANONIMOWY W KOMENTARZACH NAPISAŁ DOBRE PODSUMOWANIE:

  "Wiecie czemu ta lysa kurwa tak atakuje Pana Woloszanskiego?

  Otoz paranoik w poczatkach swojej mitomanskiej kariery wkrecil sobie ze sie spotka z Panem Woloszanskim podczas jego wizyty na Wlodarzu.
  Tak wiec Kwiecien wystroil sie jak biedronka na swieto lasu, wypicowal i polecial na Wlodarz gdzie byl Pan Woloszanski otoczony lokalnymi eksploratorami z ktorymi porwadzil rozmowy.

  Kwiecien zniknal w tlumie, chcial sie dopchac do Pana Woloszanskiego ale bez efektu-kazdy mial na niego wyjebane i traktowal go jak namolnego intruza paletajacego sie pod nogami. Gdy juz dopchal sie to Woloszanski prowadzil rozmowe z kolesiami z bodajze SGP i zupelnie ziognorowal Kwietnia majaczacego cos do niego, odtracony paranioik obrazil sie i od tej pory atakuje Woloszanskiego-patrzcie stare materialy z Zamku Grodno gdzie lazi i krytykuje wszystko co tam pokazywal BW.

  Zwykly zawiedziony, odtracony przegryw ktory zajebal focha i zgrywa sie na szpeca podgryzajac BW z za wegla."

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/

  Ledwo DK wypowie magiczne "Wołoszański" ten przegryw już robi z tego " wielkie krytykowanie" , prztyczki w nos" i co tam jeszcze.

  Też mimo wielkiego szacunku uważam , że P. W unika tematów z poza "historii oficjalnej". Nie jest to krytyka tylko moja obserwacja. Nie o wszystkim mówi. Nie podejmuje tematw "drażliwych".

  Dlaczego ? No właśnie z powodu takich durniów jak Sidor którzy zaraz podnieśli by wielkie larum. Zaraz byłoby, że jest byłym pracownikiem Służby Bezpieczeństwa itd ,itp..

  Ty sidor piszesz "przegryw". Ty !? A co ty wygrałeś.

  Co jest twoim osiągnięciem życiowym ?

  No chyba ,że do osiągnięć zaliczasz zrobienie z siebie przed całym netem dyżurnego durnia i konfidenta. Tak w tym względzie uzyskałeś ogromny sukces.

  OdpowiedzUsuń
 2. A tekst powinien wyglądać dokładnie tak : / tylko pajac dopisał sobie Pana W ( jak kiedyś pisał "Bogusia") /

  "Wiecie czemu ta kurwa tak atakuje Pana Kwietnia?

  Otoz paranoik w poczatkach swojej mitomanskiej kariery wkrecil sobie ze sie spotka z Panem Darkiem podczas jego wizyty na Polkomie.
  Tak wiec Sidor wystroil sie jak biedronka na swieto lasu, wypicowal i polecial na Polcom gdzie byl Pan Kwiecień otoczony lokalnymi eksploratorami z ktorymi porwadzil rozmowy.

  Sidor zniknal w tlumie, chcial sie dopchac do Pana Woloszanskiego ale bez efektu-kazdy mial na niego wyjebane i traktowal go jak namolnego intruza paletajacego sie pod nogami. Gdy juz dopchal sie to Woloszanski prowadzil rozmowe z kolesiami z bodajze SGP i zupelnie ziognorowal Kwietnia majaczacego cos do niego, odtracony paranioik obrazil sie i od tej pory atakuje Kwietnia-patrzcie stare materialy z Zamku Grodno gdzie lazi i krytykuje wszystko co tam pokazywal BW.

  Zwykly zawiedziony, odtracony przegryw ktory zajebal focha i zgrywa sie na szpeca podgryzajac DK z za wegla."

  I tak właśnie było. Są na to świadkowie.

  Co sidor nie jeździłeś za Darkiem i nie wyczekiwałeś na spotkanie z bukietem kwiatów ?

  OdpowiedzUsuń
 3. uinfponiedziałek, 14 marca 2016 16:39:00 CET
  Jeszcze w trakcie przygotowywania poprawki dodawanie tekstów, rozprawy filozoficznej na temat: Czym jest Wielkie Misterium
  Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zaplute monitory, rozbite telefony i zawał ze śmiechu "


  Przeżywasz jak żaba okres. Żal dupe ściska co ? Daj swoje focie co tam w terenie zrobiłeś a nie co wyklepałeś jedną rączką....

  OdpowiedzUsuń