czwartek, 17 marca 2016

Dodatek do fantazji Sidora...

   Wczorajsze fantazje erotyczne rozbawiły Darka, więc podsyła fotę z dedykacją dla Sidora żeby mógł realizować się dalej w nocnej twórczości i pasji do której Sidor nie chce się przyznać przed sobą a na zewnątrz widać to ewidentnie:)
            Dalej Sidor, kolejne jazdy z Kwietniem przed tobą!:) 
   
http://psychoterapia.natemat.pl/8877,czy-potepiajacy-homoseksualizm-sa-ukrytymi-homoseksualistami

                      koniczyna_kon@tlen.pl

4 komentarze:

 1. ""Anonimowyśroda, 16 marca 2016 17:54:00 CET
  Urzekła mnie ta historia psychofana Woltana :D Żyli długo i szczęśliwie ale chłopiec odszedł szybko bo mała i miękka lufka. :D
  "Darek ! " Rok nie wyrok " :) Za sprawę też dałbym się przymknąć. Kiedyś gnoja co kosę wyjął jak stanąłem w obronie 17 latka /kiedy go glanował

  Anonimowyśroda, 16 marca 2016 21:44:00 CET
  Napinka zramolalego pierdzistolka z Zakopca, komu ten frajer chce tym zaimponowac?
  Swemu ukochanemu Kwietniowi?
  Poklepie go za to guru po ramieniu?
  :-)


  Anonimowyśroda, 16 marca 2016 21:54:00 CET
  Pogłaszcze po główce (tej małej) >>.........."


  ...........................................................

  Widzisz pedalski frajerzyno co nawet nikiem za swoje zdanie nie odpowiada. Historia ta była o gnoju bez honoru co kopał leżącego dzieciaka a gdy spotkał silniejszego myślał, że kosa mu pomoże. Opisana też jest kara jaka go spotkała. To jest histora o honorze ale jak widać temat jest tobie bardzo obcy skoro nie skumałeś.

  Nie obce są za to widać pedalskie komentarze w stylu "chłopiec odzszedł bo lufka za miękka i za mała" , "pogłaszcze po "małej" główce" .

  W każdej historii widzisz pedalskie konotacje czy po prostu jesteś już tak spedalony ,że nic innego cie nie interesuje ? A może po prostu jedno i drugie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sidor oszalał do końca debilizm Tomasza Sidora osiągnął zenit , faktycznie pisze do mieszkańców Głuszycy . Jednak wszyscy widzą że to sfrustrowany homoseksualista , zbok , dewiant , pedofil oraz debil . Nawet osoby krytykujące DK w necie odcinają sie od Sidora i jego przyjaciela Sawiaka . Na pewno znajomość debila Tomasza Sidora to zaszczyt ......

  OdpowiedzUsuń
 3. "Sława" i popularność Sidora jako debila i zboczeńca rośnie. A najśmieszniejsze jest to , że on sam o tą sławę dba i pielęgnuje. Sam pokazuje i udowadnia jakim jest dewiantem.


  Sidor powiedz kto jeszcze nie wie o twoim zboczeniu ? Watykan , CIA, FBI. E tam już chyba pisałeś. Napisz do GRU ! Ślady skrzyń prowadzą do Rosji i Darek na 100 tam pojedzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bravo gówniarzu sidorze. Przebieranki widać bardzo cie rajcują skorudorysowujesz staniki i malujesz usta na fotkach Darka. Widać twoje fantazje erotyczne od czasów wręczania kwiatów się nie zmieniły.

  Ps. Ile ty masz latek nio pokasz na paluszkach . Pieć cy seść ? A może już pięćdziesiąt ?

  OdpowiedzUsuń