wtorek, 29 marca 2016

Co wypuszczają zwieracze Sidora...

   No proszę. Święta, święta i po świętach a Sidorowe królestwo "pedałów" się powiększa:) Wszędzie dookoła Sidora "Pedały" i "zboczeńcy" a Sidor po przyłapaniu na deklaracji swojego homoseksualizmu jakoś w żaden sposób nie był w stanie zareagować. Myśli że post z materiałem zgubi się w tłumie, ale niech się nie łudzi, będzie odświeżany:)

  A że Sidor lubi mięśniaków, to i fota dla Sidora:)
   A Sidor widać tęskni żeby było jak dawniej:) Fajnie, miło i bezkarnie...
   A jak to Sidorowi mogą powiedzieć Czesi: 
To se ne vrati...
 

16 komentarzy:

 1. Wszystkie posty z tego bloga trzeba pięknie wypozycjonować w Google tak, aby zapełniły całą pierwszą stronę wyników na frazę "Tomasz Sidor" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rysió ! Przeklej gdzie się da. Najważniejsze aby regularność zachować !

   Usuń
 2. SIDOR TOMASZ WARSZAWA UL> LIPSKA ! Chronić dzieci i młodzież przed tym dewiantem. Widzi zboczenie w pomniku tego samego autora który zrobił pomnik Chopina w W-wie i sam lata po tym parku fotografując nieletnich z ukrycia. Ociera się też w parkach o drzewa, robi z tego filmy i umieszcza na swoim profilu YT. Najwyrąźniej szuka poklasku i innych zboków.
  Widać znalazł Sidor kolegę bo broni go teraz zaciekle inny taki co jako swój awatar używał fotki swojego przyrodzenia w obcisłych majtasach / nawiasem nie wiele tam "odstawało"/ Też jakiś dewiant. Nosi sygnety z arabskimi sentencjami i udaje patriotę. MENSPORT22. Zobaczcie kanał na YT. Fascynujące filmiki jak to tors leży na plaży albo poucza jak się robi pompki. Wysoka inteligencja i wręcz uniwersytecki poziom merytoryczny. Następnu guru dla debili. No ale czego się spodziewać. Psiapsiółka Tomasza SIDORA. MENSPORT22. Zarzeka się , że nic nie bierze a ma przyrost masy. Ta dzieciaczku przyrost to masz ego z łba pustego. A oczka rozbiegane jakbyś mef na śniadanie żarł. Potomek po tym nie ma wad genetycznych czy jeszcze się nie ujawniły sporciku majteczkowy rycerzyku?

  OdpowiedzUsuń
 3. O i ciekawe rzeczy Koniczyna zapodaje na kąciku 2 . A na Sidorzyny pomiocie komsomolskiego barachła rysują sobie Darka i "dawwwaj" jeździć po tym co sami tam domalowali. Gówniarze czy debile ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Doszły mnie słuchy Gucio, że musiałeś zniżyć się do poziomu "rycerzyka w majteczkach". Wiem , czasem trzeba dla osiągnięcia celu.

  Na blogu sidora widzę w końcu pajacyki pokazują swój prawdziwy poziom. Wesoło i tak szczerze hehe. Głupek doprawi koszyk do fotki DK i jedzie mądre komentarze :

  " Anonimowyczwartek, 31 marca 2016 09:54:00 CEST
  Gejfrut Kfiecien niczym smerfetka z koszyczkiem grzybow, ciekawe czy jak mu robili to zdjecie czy pokwikiwal czy tez pochrumkiwal, bo taki ma wyraz mordy.

  ;-)

  Po ile grzyby cieciu? "

  Matoł sam coś stworzy domaluje dorysuje a potem traktuje jako "najprawdziwszą prawdę" / jak to sisior zwykł pisać /

  Która z tych "prawd" jest bardziej "prawdziwsza".

  Długo by pisać o poziomie swojego idiotyzmu jaki w ten sposób wszystkim ów "inteligent" pokazuje. Cieszy tylko jak bardzo się stara aby wszyscy wiedzieli jakim jest idiotą.


  I przy okazji mądralo obsrymajtku mensporciku. Ile niemieckich dup dzisiaj wylizałeś ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowyczwartek, 31 marca 2016 13:30:00 CEST

  ".....wiec nie lec w chuj bo ktos moze nie wytrzymac i ujawnic pewne fotki ktorych nie chce ujawnic i wtedy bedziesz mial wielki wstyd. Pomysl jak zereaguja konserwatywni ludzie z Zakopca? ..."


  No ale DOCZEKAC SIE NIE MOGE TYCH MOICH FOTEK ! Może podanie mam napisać ? Dawaj te fotki geju cwelu. Natychmiast !

  Znowu straszysz swoimi urojeniami pederasto ?

  "...bo ktos moze nie wytrzymac i ujawnic pewne fotki ktorych nie chce ujawnic i wtedy bedziesz mial wielki wstyd. Pomysl jak zereaguja konserwatywni ludzie z Zakopca? .."


  Co może nie wytrzymać ? Co nie chce ujawnić ? Chłopczyku ty faktycznie tylko o odbycie potrafisz pisać i myśleć ? Musi gejem jesteś i to grubo spedalonym !

  Dawaj czekam cioto !

  OdpowiedzUsuń
 6. Sidor debilu dlaczego sie nie chwalisz ze przejebałeś kolejna sprawę o zniesławienie . Debilu Tomaszu Sidorze ......

  OdpowiedzUsuń
 7. Sidor Tomasz Warszawa ul. Lipska jak zwykle pomylił usta z odbytem. Za często używa widocznie tego pierwszego jako drugiego.

  Straszył "pewnymi fotkami" i wyraził obawę iż "może nie wytrzymać i ujawnić fotki których nie chce ujawnić".

  Gdzie masz te focie zboczeńcu ? PYTAM SIE GDZIE TE FOTKI !

  Czy aby sam sidor na nich nie daje dupy jakiemuś tam Gustawowi z Gromady ?

  Matole sidorze masz jak w banku ,że jeśli w Gromadzie pracuje jakiś Pan Gustaw to osobiście zapłacę mu adwokata. Sprawę masz przegraną na "dzień dobry" i dalej nie dowiesz się kim jestem. Gratuluję "przebiegłości" głupku.

  I ponawiam żądanie. FOTOGRAFIE KTóRYMI STRASZYSZ. Link i opis który to niby Gucio i która dupa orana to twoja zboczeńcu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowyczwartek, 31 marca 2016 13:30:00 CEST

  "....Pomysl jak zereaguja konserwatywni ludzie z Zakopca? .."

  Wiesz ,że nawet nie muszę myśleć jak zareagują. Ja to wiem dokładnie jak zareagują kiedy znając Sidora Tomasza dewiacje ten głupek pokaże się w tym katolickim miasteczku.

  To naprawdę mała wiocha. Uwierz . Wszyscy zainteresowani będą znać datę rozprawy. A przywitać warszawiaczka dewianta każdy będzie chciał.

  Aleś ty głupek sidor jesteś. I jaki "sprytny"...

  OdpowiedzUsuń
 9. Gucio ten debil tomasz sidor pisze do proboszcza w gluszycy i mu ubliza pisze do sklepu spozywczego i tez ubliza bo jest pewny debil tomasz sidor ze do darka pisze .debil tomasz sidor naweet do szkoly podstawowej napisal i co uslyszal ze jest pedofilem , ludzie juz wiedza kim jest debil tomasz sidor

  OdpowiedzUsuń
 10. gucio jestes to polechtamy debila tomasza sidora

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem jestem . Miałem alert ale wiesz, że MRUK działa zawsze.

   Widać, że sisior sam się już wyłechtał. Nigdy się tak nie onanizował własnym debilizmem i pomoc w jego szaleństwie wydaje się zbędna.

   /która to już przegrana sprawa Tomasza Sidora ? /

   Myślę, że nie trzeba mu przeszkadzać. Sam się wyhuśta.

   Usuń
 11. Siurek jak mencio rycerzyk w majteczkach zakończy lizanie twojego odbytu to nie zapomnij opublikować FOTEK którymi tak straszysz.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ha Ha Ha mem zajebisty XD

  OdpowiedzUsuń