środa, 17 maja 2017

Coś tu śmierdzi prokuratorem...

   W ostatnich miesiącach miały być wielkie chwile Sidora. Sidor nie widzi tego co inni widzą. Gdzie jest prawda, a gdzie fałsz...
   Sidor żeruje nie na faktach, tylko na ludzkich impulsach, których czytający nie weryfikują, przyjmując tego typu informację jako autentyk, "bo to jest w necie". Sidora wnioski poparte są jego logiką, w której nie ma żadnego dowodu. Poniżej przykłady z ostatniego półrocza:
1. Pod Soboniem-wtopa-cierpią niewinni...
2. Forum RIR-wtopa Sidora-miała być kradzież tematów-nikt się nie upomniał...
3. Sex Afera-Sidor widzi Kwietnia, a jest kto inny-koszulka w jednym egzemplarzu specjalnie zrobiona dla Kwietnia się nie sprawdziła...
4. Wtopa ze szpitalem w Wałbrzychu. Może ktoś zapyta Sidora, dlaczego wykasował początek rozmowy z pielęgniarką? 
5. ITD...

   Ciekawie skomentował tę całą sytuację Sidora pewien login pod filmem:
   Wygląda na to że "loża fryzjera" przejrzała na oczy z jakim psycholem mają do czynienia. Hutmen długo się wahał jak postąpić. W materiale w którym przedstawił swój wybór, że odcina się od obydwu panów stwierdził że myślał nad tym dwa miesiące. Sidor skrócił jego myślenie samobójcze do kilku dni. Sidor wolałby, żeby Hutmen teraz o tym myślał i coś takiego zrobił, bo w swojej mózgownicy Sidor ma jedną myśl...

"Nikt nie odchodzi od Sidora bezkarnie..." 

27 komentarzy:

 1. A "Moto" ma jeszcze fory u Sidora, bo udziela się u niego jako "Mr..."
  Dlatego chłopina zamilkł oficjalnie i wykasował swój kanał...
  Taki układ...

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja rozsyłam mejle do sąsiadów Sidora . Do biedronki , do warsztatu samochodowego , do pani Ady co ma trzy córeczki i mieszka od Sidora dwie posesje dalej . A następnie jeżdżę sobie rowerem po Lipskej i obserwuję ludzi i dom Tomaszka Pedofila . Coraz częściej ludzie z większą pogardą i wściekłością spoglądają w okna zboczeńca . Sidor to jest stolica ludzie cię tu zakurwią . To co ty wrabiasz na forum Głuszycy to tylko twój sposób aby być jeszcze większym zboczeńcem . Ludzie już wiedzą kim jest Tomasz Sidor pedofil z Lipskiej .Tomcio , a czas na ulotki nadchodzi . Giniesz od własnej broni , twoje urojenia i choroba psychiczna i ewidentne zboczenie na tle małych dzieci przyniosą odpowiedni skutek ludzie cię zajebią .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak piszesz .
   UWAGA .
   MIESZKANCY UL LIPSKIEJ .
   WASZ SĄSIAD TOMASZ SIDOR ten co ma takie tłuste włosy w kucyka i chodzi w służących portach po pachy .
   TO ZNANY FOTOGRAF WASZYCH DZIECI ZDJĘCIA ROBI Z UKRYCIA NASTĘPNIE ROZPOWSZECHNIA JE W SIECI .
   UWAGA .
   MIESZKAŃCY UL LIPSKIEJ . PEDOFIL JEST WASZYM SASIADEM . To ten śmierdzący grubas w skórzanych portach po pachy .
   To cię kurwo jebana zajebiemy , szmato pierdolona jakie masz na to dowody DOWODY KURWO JEBANA DAWAJ .TS jest czysty to że Filek ten jebany zdrajca był zamieszany w pedofilskie gierki nie znaczy że Tomasz ma z tym coś wspólnego . Ty pierdolony bekarcie kwietnia .

   Usuń
  2. Oj chyba ci muszę mały skurwiały synalku kwietnia zrobić właśnie to co ty chcesz sidorowi i może jeszcze obić ten śmiszny ryjek byś przypominał bardziej swojego kolegę marka sęka.
   Odgrażaj się a pewnego dnia szczeniaku wylądujesz wpierw w szpitalu, potem w pierdlu a na końcu w kostnicy.

   Usuń
 3. Powiem to tak jeśli przyjąć, że Sidor faktycznie wierzy we wszystkie te rzeczy, które zarzuca Kwietniowi to sam sobie strzela w stopę. Warto bowiem zapytać jaka jest wrażliwość i moralność Sidora skoro ma zarzuty najwyższego możliwie kalibru a czepia się np. ortografii i stylu wypowiadania się Darka. Zarzucać komuś pedofilie i próbe morderstwa i poprawiać mu błedy językowe to trzeba być niezrównoważonym człowiekiem nie znającym proporcji. Ja do pedofila czułbym taki wstręt, że nawet do głowy by mi nie przyszło zastanawiać się nad jakością jego ortografi. Dla Sidora widać pisownia słowa "żołnierz" i kwestie takie jak pedofilia czy usiłowanie mordestwa stoją w jednym szeregu. To tak jakbym miał napisać rozprawę potępiająca Hitlera i sporą część książki zajęła krytyka jego malarstwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starzeje się Gucio. Czas na zasłużoną emerytkę.
   Jak takie komenty czytam i nic dodać i nic ująć to znakiem tego najwyższy czas.
   Pozdrawiam przedmówców. Strzelców wyborowych :)

   Usuń
  2. gutek wiesz, że stracisz zęby prędzej czy później i szczekać będziesz dupą.

   Usuń
 4. Moto to gigant dziennikarstwa sledczego. Dotarl do prawdy o kotlecie, ze go w menu nie ma. Bylby jeszcze lepszy jakby zapytal o niego kelnerke i sprawdzil czy mu poda. No ale co tam i tak sapiacy dziadek odpierdolil kawal dobrej roboty. Szczwany lis wykryl spisek i rozpracowal go koncertowo !

  OdpowiedzUsuń
 5. Gucio poczytaj komentarze pod filmami kwietnia następnie wejdź do szamba sidora czy widzisz różnice.sam wiesz ze 75% komentarzy tu napisał sidor.przecież on jak ma ten swój atak to w anonimach sam kłuci się ze sobą .dane mototurysty osobiście opublikuję w sieci z odpowiednimi komentarzami do jego klientów i współpracowników .motuś gotowy na to co robiłeś z kwietniem .zobaczymy jak zareagujesz jak nakrece taki głupi i beznadziejny film pod twoim domem i sklepem oczywiście głos będzie twój .zobaczymy jak zareaguje emil jak się dowie ze moto to ty . ale będą jaja ps gucio możesz przypomnieć nr rejestracyjne motusia .....hahahahahahahahaaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj jakies namiary na typa. Ciekawi mnie co za koles nagrywal tak ludzi z partyzanta i publikowal to. Co to za sklep ma ?

   Usuń
  2. Motus niedługo zobaczysz swój pyszczek adres miejsce pracy usłyszysz swój przebrzydly​ głos a to wszystko dzięki Tomaszowi Sidorowi jaka zapłata za bycie kurwisciera tego pedofila a nie dodałem że jesteś jego partnerem od zdjęć �� małych dzieci .Hahahahaha khkhkh o kurwa zaksztusilem się od śmiechu a spytaj zielarza czy licencja przewodnika o numerze ale to zostawiam na później buuuuuhhhhaaaaaa

   Usuń
  3. Ależ proszę.
   Z Simsonkiem filmik nagrywany był przed domem z Landrowerem Freelander POS YK11 .
   Motorek Motusia to POS 50RM SUZUKI VS 1400.
   Prosząc o info jakiegoś posterunkowego przypomnijcie aby zrobił to po
   wcześniejszym zalogowaniu w trakcie innych czynności. Nie będzie rejestracji logowania w związku z tym konkretnie zapytaniem :).

   A pisząc komentarze "nic dodać ,nic ująć" miałem na myśli np. ten :

   "Anonimowy18 maja 2017 11:14
   Powiem to tak jeśli przyjąć, że Sidor faktycznie wierzy we wszystkie te rzeczy, które zarzuca Kwietniowi to sam sobie strzela w stopę. Warto bowiem zapytać jaka jest wrażliwość i moralność Sidora skoro ma zarzuty najwyższego możliwie kalibru a czepia się np. ortografii i stylu wypowiadania się Darka. Zarzucać komuś pedofilie i próbe morderstwa i poprawiać mu błedy językowe to trzeba być niezrównoważonym człowiekiem nie znającym proporcji. Ja do pedofila czułbym taki wstręt, że nawet do głowy by mi nie przyszło zastanawiać się nad jakością jego ortografi. Dla Sidora widać pisownia słowa "żołnierz" i kwestie takie jak pedofilia czy usiłowanie mordestwa stoją w jednym szeregu. To tak jakbym miał napisać rozprawę potępiająca Hitlera i sporą część książki zajęła krytyka jego malarstwa. "

   Usuń
  4. gutek ty i inni tu szczekający już niedługo będziecie bezkarni

   Usuń
 6. Kolejny popis Sidorowej logiki. Cytuję geniusza :

  "Tak więc te psiowe obróżki do kupowania, których zachęca dariusz kwiecień to zawoalowana forma zachęty do zabaw SM z uch wykorzystaniem i zakładaniem na szyje, a nie nogawki."

  Pomyślmy chwile. Chcemy zorganizować spotkanko sado-maso i dać jakiś przekaz zachęty dla jego potencjalnych uczestników. Jak to najlepiej zrobić tak żeby każdy inteligentny człowiek odebrał przekaz. Otóż jeśli chcemy zorganizować orgie sado-maso to mówimy ludziom żeby kupili obroże aby bronić się przed kleszczami. Czaicie ? Powiedzcie ludziom o kleszczach i obroży i wszystko bęðzie jasne. Każdy perwers odczyta ten jakże czytelny komunikat. Kleszcze są tu szczególnie ważne ! Wiem to doskonale jako zadeklarowany masochista miłośnik imprez BDSM. Kleszcze są kluczem do zrozumienia ukrytego przekazu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Motus czy teraz podawać nazwisko czy jutro z pełnym dosje NIP regon to wszystko co Sidor i motus poblikuja na temat Kwietnia . Poczujesz teraz smak przyjaźni z Sidorem Hahahahaha a jopka całkiem za free ci pod dom podrzucę tylko trochę śmierdzi zlumpil się okrutnie szykuj dozownik piwa on potrafi wychlac ale będzie jazda Mototurysta kto to może być Pos YK11 ooooo już mam Hahahahaha buhahaha ale jaja

  OdpowiedzUsuń
 8. YK11 stało na podwórku gdzie zajechał Simsonek ale już Vs1400 to Motusia

  / przedłużona polisa w PZU na 2017 rok /

  I jeszcze jedno ku oświeceniu naszego pupilka Tomusia-debilka.

  Ustawa o danych osobowych art. 6.

  "... tablica /.../ jest immanentną częścią pojazdu/.../

  dlatego wizerunek samochodu jak i jego tablic nie podlega ochronie prawnej...."

  W odróżnieniu do nr. PESEL Dariusz Kwietnia który to deblu Sidorze podajesz na swoim blogu. To już są dane osobowe.

  Plujesz się, że DK podaje twój adres zamieszkania zdradzając w przestrzeni publicznej dane osobowe ?

  I znów pokazujesz jakim głupkiem jesteś. Zobacz

  https://www.ceidg.gov.pl/ ......GOV.PL . Tomasz Sidor /bo tak podpisujesz pisząc jako np. GallAnonim /1 i 2/ PrestissimoLive, H17, "Widzę to tak " i setki innych

  Na stronie rządowej CEIDG jest tylko jeden Sidor Tomasz z działalnością "fryzjerstwo". Dane to NIP, REGON , adres,zakres i okresy działalności.
  Jakie więc "ujawnianie danych osobowych'" i przestępstwo popełnił DK publikując je publicznie ?

  Podając Darka PESEL właśnie TY popełniłeś przestępstwo głupku !

  Ale już wiemy kto za tym stoi. Jak piszesz " .... we wszystkich władzach siedzą ci, których nazywamy obcymi..."

  http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c9d03e4f8f6bf3b0

  /piąta linijka od dołu/

  Dziękujemy ci Tomaszku. Teraz wszystko jasne !

  Ps. I nie zapomnij zgłosić / z rządaniem ustalenia IP zgłoszenia o podżeganiu do przestępstwa. / namowa do złamania prawa przez funkcjonariusza publ./

  Napisz, że podżegałem do podżegania w formie ewentualnej prośby w stronę funkcjonariusza. Do tego podałem metodę aby uniknąć odpowiedzialności w razie ustąpienia.

  Nie wspominaj o swoich specjalnych "uprawnieniach " i super papierach Biura Dochodzeń Kosmicznych oddział 4 c w Tworkach.
  Może nikt się nie zorientuje i dalej będziesz mógł działać w utajnieniu.

  OdpowiedzUsuń
 9. szczekajcie se dalej pieski jebane w dupy hau hau i cobyście nie wyszczekali zboczeń dariusza kwietnia i dewiacji nie zaszczekacie.
  Na szczęście są dowody, które możecie sobie negować, ale tylko pogrążacie siebie i kwietnia hahahahahaha

  Ale fajnie :)
  Kurwa nigdy nie myślałem, że ostatnie pół roku przyniesie taką broń na tego waszego skurwałego darusia hahaha.
  Właściwie to on sam dał przeciwnikom tę broń.
  Wy pojebani fani sexkamerkowych szantrap ciętych na łapach i mózgu hahahahahaha


  ps

  koniczyna
  wyrwę ci serce parchu nie wierzysz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor. A srasz?

   Usuń
  2. no i co jeszcze tomuś no co:* zesrałeś się rzadkim gównem jak to napisałeś:)? jedyne co możesz to wyssać bąka z pizdy i tyle w temacie jesteś jak te pieski za płotem małe gówno ujada a jak wjedziesz za płot to spierdala albo myrda ogonkiem i głaskaj:) kurwa jaki grozi jak szczuje a zrobi to co zawsze napisze posta w którym opowie co by ci zrobił ale gówno zrobi bo chuja może ;))))))))

   Usuń
 10. Cholera. Faktycznie gdyby nie te dowody.

  Na filmie porno facet ma czarny podkoszulek i .....

  /tu szok !!!/ Darek też nosi identyczny CZARNY PODKOSZULEK !

  Ale to mało. Ten sam facet ma opaleniznę od szortów.

  DAREK TEŻ NOSI SZORTY !

  Jeszcze mało ? Facet na filmie pokazuje dłonie.

  DAREK TEŻ. MA DŁONIE !!!

  Tak cholerka jasna. Są dowody. A każdy na 100%. Aż trzy ! / To razem 300 % : ) /

  NA TWÓJ SKRAJNY DEBILIZM SIDOR !


  OdpowiedzUsuń
 11. Ale sie sidor pieni pod anonimami . A petla sie zaciska coraz mocniej na jego szyi .

  OdpowiedzUsuń
 12. A wiecie co jest najlepsze? Sidor ma na tacy kiedy i gdzie będzie Kwiecień i koniczyna i co z tym zrobi? NIC. Zajebie się własnym gównem i jadem i dalej będzie IP szukał - hahahaha, Spierdolina Roku - Sidor.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak mysle o zyciu i umysle sidora to wyobrazam sobie takie malowidlo barokowe. Sidor siedzi przed kompem w ekstazie wokol mroczna przestrzen a zlote swiatlo bijace z jego monitora wydobywa z mroku setki latajacych spodkow, tysiace koniczyn i gucio mrukow i wiele innych rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 14. Aż strach pomyśleć jakich. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. A moze sidor powinienem zrobic weryfikacje glosowa samemu sobie zeby sprawdzic czy nie jest guciem , koniczyna albo jakims innym zdrajce ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak posadzicie z Kwietniem Sidora to napiszcie do mnie bo wieje tu nudą jak na pustyni. Hieny zżerają sobie na wzajem łydki a karawana kroczy dalej.

  OdpowiedzUsuń