środa, 31 maja 2017

Artykuł 224a...

    "Kto wiedząc, że zagrożenie nie istnieje, zawiadamia o zdarzeniu, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób lub mieniu w znacznych rozmiarach lub stwarza sytuację, mającą wywołać przekonanie o istnieniu takiego zagrożenia, czym wywołuje czynność instytucji użyteczności publicznej lub organu ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia mającą na celu uchylenie zagrożenia, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8".

                  
                   ...i kilka komentarzy z poprzedniego posta...

50 komentarzy:

 1. Kurna to kto w świetle tego jest głównym winowajcą ? Ten właściciel ośrodka czy Sidor ? I czemu to tyle trwa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy słowa bezrobotnego mitomana, konfabulanta, lokalnego pijaczka przeciwko szanowanemu biznesmenowi z rodziną.

   Usuń
  2. "szanowanemu biznesmenowi z rodziną." Ale komedia.

   "Lokalny pijaczek" ma 6.5 mln odsłon swojego bloga a "szanowany biznesmen" stoi na progu bankructwa z powodu żebrania od gości kiełbasy, obsrywania stolików przez swojego psa i pustych bo zasyfiałych pokoi do wynajęcia. Niech jeszcze pofika przed wczasowiczami i pokaże swoje karate to ośrodek na pewno bedzie pełen.
   Myszy i robaków.
   Pozdrowienia dla Szanownej małżonki karateki.

   Usuń
  3. "przeciwko szanowanemu biznesmenowi". Szanowany biznesmen :D Nigdy wcześniej o gościu nie słyszałem ale po przesłuchaniu tych nagrań z rozmów telefoniczynych jakoś szczególnym szacunkiem do niego nie zapałałem.

   Usuń
  4. Ion, gratuluję tępoty jeśli ty uważasz, że ilość tych odsłon jest prawdziwa. Odsłony bloga i liczba wyświetleń wypocin/wymiocin kwietnia na YT to takie samo oszustwa jak to jego pierdolenie po krzakach. Puknij się w łeb razem z całą koniszczynową bandą tutaj...

   Usuń
  5. Zamiast w ośrodkach to po krzakach teraz spotkanie robi. Idzie na dno.

   Usuń
 2. Widzisz Pablo ? Strasznie szukałeś odpowiedzi czy Darek przestał żartować aż ją znalazłeś.
  Musiała to być dla Ciebie ważka kwestia skoro aż tutaj zaciągałeś języzyka.

  Twoja niecierpliwość cię zdradziła.

  Zresztą jak widzę "zdrada" przejawia się w wielu aspektach Twojego życia.

  Teraz znów zdrada stała się jedynym sposobem na wyjście z opresji.

  Partyjka szachów z Sidorem ? Tylko pamiętaj jak Tomuś przegrywa to wszystkie figury są dla niego hetmanem, połowę Twoich jest jego a reguły ustala on sam w czasie gry.

  Zawsze jednak możesz liczyć na sędziego. Może nie porówna Cię do byłego kolegi z gangu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chłopczyku, dyskusja z Tobą to jak granie w szachy z gołębiem. Przewracasz wszystkie figury, srasz na szachownice i jesteś dumny z wygranej.

   Usuń
  2. Pablo cie rozjebal bartel.

   Usuń
 3. I pozwolę sobie przekleić komentarz Anonimowego z poprzedniego posta.

  Wyrazy podziwu za celność opinii i podziękowania. Pozdrawiam Anonimowego !

  " Anonimowy31 maja 2017 22:03
  Pablo snujesz się jak smród po gaciach. Udajesz jakiegoś zdystansowanego prześmiewce. Fakt jest taki, że byłeś zaangażowany w tą cała debiliadę jak każdy inny tylko Sidor ci pokazał, że ulokowałeś swoje uczucia nie tam gdzie trzeba. Poniżony przyszedłeś tutaj. Jakbyś miał charakter to byś nie zakrywał afrontu i upokorzenia jakiego zaznałeś pod maską tego pseudodystansu i wesołkowatego dogryzania. Wyszedłeś na głupka i przez granie niezangażowanego chcesz koniecznie udowodnić, że nie tylko ty jesteś głupi ale każdy inny również a to nie prawda. Nie wiem jakie masz IQ może duże może przeciętne ale mądry to ty nie jesteś."

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ty koniszczyna tępy jesteś. Próbujesz wrobić Sidora, a temat przciwko kwietniowi trwa i efekty będą - zapewniam cię niekorzystne dla kwietnia. Ty na serio jesteś taki naiwny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A pedofil zboczeniec Tomasz Sidor nadal pisze sam o sobie w trzeciej osobie i myśli, że czytający jego komentarze są równie głupi co on "mondry", i się nie kapną że to pisze on sam :)

   Usuń
 5. Bo winowajcą jest ten, który przyniósł minę pod ośrodek.
  A teraz dam Wam rozwiązanie tej zagadki, do której dopisujecie swoją ideologie.
  Pod Soboniem (nie w ośrodku, a w lesie), prowokacja mająca miejsce w "Tajnym dziale", miała być z wilkołakami, a głównym celem miało być zrobienie w lesie śladów po "wilkołakach", między innymi: za pomocą trójpalczastych grabi, śladów na ziemi i drzewach, zostawieniu sierści itp. Następnie - nakierowanie dyskretnie Darka na to miejsce, aby zaczął wygłaszać swoje bzdury o wilkołakach. Robienie tych "śladów", miało być utrwalone na video, w celu późniejszego ośmieszenia Kwietnia, po jego "reportażu" o tym miejscu.
  Teraz już wiecie dlaczego mam z Was taki ubaw po pachy :D
  Kłamstwo ma krótkie nogi. Musicie to wreszcie zrozumieć, żeby kolejny raz nie wyjść na idiotów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już tak się otworzyłeś, to napisz jeszcze jak ze śladów grabi trójpalczastych i kępki sierści miała powstać afera kryminalna... To mogłoby być ciekawe...

   Usuń
  2. Pablo dobrze pamiętam ty to byłeś czy ktoś inny ? Pamiętam pod jakimś filmem chyba zielarza ktoś napisał, że podejrzewa, że to Sidor sam skasował sobie forum bo za to co było w tajnym dziale to mógłby być kryminał. Wydaje mi się, że ty to wtedy pisałeś ale wiem, że mogę się mylić a nie mogę już sprawdzić bo zielarz pokasował filmiki. Jeśli jednak to byłeś ty to podbijam pytanie Darka D. Czy ten kryminał groził za spreparowanie śladów wilkołaka ?

   Usuń
  3. To nie byłem ja, ale wiem kto to napisał. Tylko szkoda, że dodałeś kłamstwo od siebie, bo mowa była tylko o tym że Tomek go sam skasował. O kryminale i "Tajnym dziale", nie było mowy - to dodałeś od siebie. Mam screena tego komentarza, podobnie jak wszystko co było w "Tajnym dziale", do czasu mojej wyjebki z forum RIR2. Tak tak, mam cały tajny dział zarchiwizowany w jpg na "chmurze". Ba, mam nawet screeny IP osób piszących na forum, za co Tomek pewnie by mnie ozłocił ;D Nie wszystkie są stałe, większość to IP dynamiczne, ale mam :D

   Usuń
  4. Może to nie było w jednym komentarzu ale napewno taki wątek się pojawił, że Sidor sam skasował forum a potem w tym komentarzu albo jakimś tam obok ktoś napisał, że za to co wypisywał w dziale ukrytym mogłyby być konsekwencje prawne. Jestem prawie pewien. I wydaje mi się, że to ty byłeś ale upierał się nie będę bo nie pamiętam dokładnie a sprawdzić się już nie da.

   Usuń
  5. I to było chyba pod tym filmiku zielarza o tym, że Sidor to kapuś.

   Usuń
  6. Tomek by Cię wcale nie ozłocił bo jak pisal odzyskał cała bazę swego forum.
   Wystarczy, że ją wgra w dowolny silnik phpbb i ma wszystko razem z IP piszących i całym forum.
   Z resztą jemu niczyje IP do szczęścia nie jest potrzebne by kogoś namierzyć i odpłacić pięknym za nadobne.
   Słyszałem, że złożył pozwy do sądu przeciwko niektórym bynajmniej nie po to by im wytaczać sprawy w sądzie tylko po to by za pośrednictwem legalnej drogi pozyskać ich adresy/namiary.
   A z tego co wiem taka droga jest i legalna i w 100% skuteczna.
   Sąd jest zobowiązany ustalić personalia domniemanych sprawców piszących w dowolnym miejscu w sieci i dostarczyć je pozywającemu. Potem to już kwestia inna czy pozywający wytoczy sprawę komuś czy zatrzyma się na tym etapie.
   Nie wiem czy ktoś pamięta bo ja tak, że Gall pisal, że posiada adresy sprawców piszących o nim paszkwile na gejowskim forum?
   Wtedy jak mówił złożył pozew do sądu, opłacił go i sąd ustalił kto był autorem tych wpisów.
   Z tego co pamiętam Gall nie popchnął sprawy dalej bo na samej sprawie mu nie zależało tylko na namiarach tych łotrów i to uzyskał.
   Więc na niektórych miejscu nie cieszył bym się zbytnio tą anonimowością bo tylko patrzeć jak Gall dopnie swego i odpłaci pięknym za nadobne.
   A na marginesie jaką macie pewność, że nie zrobi tego ktoś inny?
   Każdy może taki pozew złożyć do sądu by ustalić jakiegoś gałgana z sieci.
   Koniczynko wiesz, że wiele osób chętnie by ci ten głupi łepek ukręciło u samej dupy więc nie myśl sobie, że tylko Gall ma coś do ciebie.
   Są tacy, co też przyłączyli by się do akcji koszenia trawy i innych chwastów zielonych...

   Usuń
  7. Haha w tym wywodzie rozpoznaje znany mi już dobrze styl. Ostatni wpis na forum Sidora gdzie jakiś "anonim" opowiada jak Darek bił żonę. Drugi post to tam gdzie ten sam "anonim" opowiada jak Darek z cycatką wyłudzali pieniądze. Taki sam rozpasany wpis gdzie bardzo dobrze obeznany i dziwnie mocno wtajemniczony ktoś opowiada szczegóły danej sprawy. Któż jest owym "anonimem". Tego nie powiem wprost ale jego nazwisko zaczyna się na literę S. A imie ? A imię na literę T.

   Usuń
 6. Czytac komentarze zrozumialem ze jezeli ktos odpowiada bajki o strzygach , wilkolakach i innych niesamowitych stworach zeby ubarwic histories i zaciekawic slychac to jest bandita i najgorszy , a jak ktos szkaluje , pomawia i robi najgorsze swinstwa jakie mozna sobie wyobrazic to jest bohaterem . Bardzo dziwny sposob widzenia swiata przez sidorolubnych .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubarwic historie a zakłamywać to jest wielka roznica. Tylko debil tego nie zauwaza.

   Usuń
 7. To tyczy się ciebie, koniczyno jak i gucia mruka?


  Art. 240

  § 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118, 118a, 120-124, 127, 128, 130, 134, 140, 148, 163, 166, 189, 252 lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.  Art. 239

  § 1. Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego uniknąć odpowiedzialności karnej, w szczególności kto sprawcę ukrywa, zaciera ślady przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego albo odbywa za skazanego karę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.  Art. 245

  Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu wywarcia wpływu na świadka, biegłego, tłumacza, oskarżyciela albo oskarżonego lub w związku z tym narusza jego nietykalność cielesną, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Materiał dowodowy zebrał dr. praw wszelakich mecenas Sidor. Tajne dochodzenie prowadzi też Wydział Dochodzeniowo - Śledczy CBŚ na zlecenie "Gangu Fryzjera".

   Ze względu na międzynarodowy charakter i szerokie kręgi podejrzanych dochodzenie objęte jest klauzulą "Ściśle tajne".

   Ja pierdolę Sidor ! Rutkowski to przy tobie Cieńki Bolek wiesz ?

   Usuń
 8. Koniczyna, gdzie te dowody... pomawiaczu, cały internet się z ciebie śmieje?! Na pewnym forum ktoś napisał twoje dane osobowe z adresem... znajdź sobie to forum?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha a po co ma sobie znajdować to forum ? żeby poznać swoje dane osobowe i móc trafić do domu ? Sidor jaki ty jesteś głupi.

   Usuń
  2. Głupi, to ty jesteś, to nie Sidor pisze...

   Usuń
 9. Na blogu Sidora zbiera się banda degeneratów - niby to patrioci. Banda pouczająca wszystkich, plująca jadem. Nie jestem jakimś specjalnym fanem Darka Kwietnia, ale chyba powinien bardziej poważnie podejść bo to co Sidor i kompania tam wypisuje to niejednokrotnie podżeganie i wiele innych paragrafów by wypełniło. Dla Darka mam radę nie atakuj, jedynie zbieraj dowody.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkie osoby z gangu Fryzjera.

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja bym sobie pooglądał nowe filmideła DK a wy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i Darek wysłuchał twoich próśb. Miłego oglądania. Tym razem troche dłuższy materiał.

   Usuń
 12. "Pablo Emilio1 czerwca 2017 21:57
  Chłopczyku, dyskusja z Tobą to jak granie w szachy z gołębiem. Przewracasz wszystkie figury, srasz na szachownice i jesteś dumny z wygranej."

  Chłopczyk to lata po lesie i zostawia ślady grabkami . Jak w piaskownicy tylko chłopcy już w wieku przedemerytalnym.

  A figury to jak widzę nawet nie przewracasz tylko chowasz w popłochu.

  Czemu pousuwałeś wszystko co wydumałeś razem z Sidorem ? Co tak Cię wystraszyło, że nagle i niespodziewanie zdradziłeś Sidora i z płaczem przepraszałeś Darka ?

  Planowanie dziecinnych zabaw z grabkami ? To było powodem ?

  Więc chłopcze zdradzisz nam prawdziwy powód tej paniki czy jednak poczekasz na
  tryb urzędowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pablo jako pierwszy odpadł od Sidora, nie chcąc mieć do czynienia ze sprawą kryminalną, ale Kwietnia nie przepraszał. Wtedy na jesieni "Gang Fryzjera" czekał aż Sidor wszystko "załatwi". Tak załatwił, że przyszła wiosna i była ewakuacja ze śmierdzących kryminałem jajopotów fryzjerskich... Potem był Zielarz, KOTD, PH, MT...
   Dlaczego tak postąpili?

   Usuń
  2. Gucio jeszcze o obsraniu szachownicy nie skomentowałeś.
   Emilio obsrał się jak widać grubo i mówi, że to nie jego. Teraz srać będzie na psiwora aż miło. Z debilem mają szach bez mata ale dupy napięte aż jęczą.
   Ciekawym strasznie który pierwszy popuści i obsra drugiego.
   Tosia z Z.

   Usuń
  3. A to ja przepraszam w takim razie za pomyłkę. Usuwanie wszystkiego jednak odebrałem jako wycofanie się z wcześniejszego stanowiska. Inaczej zmianę zdania.

   Powód tego wycofania był jak widać bardziej prozaiczny.
   Zdradzić aby nie być zdradzonym.

   I te ciągłe dopytywanie się czy Darek nie żartuje. Jak dzieciak po wywiadówce chcąc wyczuć jakie duże będzie lanie i ile szlabanu na CS-a.

   Cały ' Gang Fryzjera" . "Skarżypyty", grabki w piaskownicy i płacze: "pse pani a on sie przezywaaa buuuu "....

   Usuń
  4. Koniczyna, "nie odpadł od Sidora, nie chcąc mieć do czynienia ze sprawą kryminalną" - tylko z innego powodu:
   http://i.imgur.com/kSpk8TH.jpg
   Tomka, przestał interesować temat grabi i sierści, a skupił się na broni palnej, która okazała się tzw. deko, tak jak mu to wspominałem na RIR2, i co okazało się prawdą. To jest właśnie wątek tzw. "kryminalny".
   Dalej mam ubaw po pachy, typu "z płaczem przepraszałeś Darka", "tryb urzędowy", "obsrany" itd. Farmazony - poziom z podstawówki.
   Gdybyś Gucio nie kłamał jak prymitywny dzieciak, to dużo byś się ode mnie dowiedział. Wszystko poparte dowodami, a tak, nic co Was interesuje ode mnie się nie dowiecie. Nie mój poziom dyskusji. Wyrosłem z udowadniania, że nie jestem wielbłądem, a od spełniania życzeń to jest "złota rybka".
   Zatem czekam "obsrany" na ten "tryb urzędowy" HAHAHA.
   Pewnie wezwanie będzie na gadugadu, sprawa na SKYPE, a wyrok to 3h bez Internetu BUAHAHA.

   Usuń
  5. Bartel to sra pod siebie bo go Sidor namierzył.

   Usuń
  6. "Bartel to sra pod siebie bo go Sidor namierzył.". O kurwa musisz mieć rację. Mnie jak by dziadzio bokser Siodor namierzył to bym się zesrał stacjonarnie w trybie natychmiastowym. Dlatego piszę z anonima, więc jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja. Chociaż pewnie Sidor namierzy kiedyś nas wszystkich.

   Usuń
  7. Pablo ładnie tutaj piszesz

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/11/taki-may-apel-do-lozy-fryzjera.html

   I to mi wystarczy. Ani słowa więcej. Brzydzę się kapusiami i zdrajcami .

   Czego można dowiedzieć się od takich jak ty ? Myślisz , że interesują mnie Twoje gorzkie żale wobec Sidora ?

   --- "Z płaczem " to teraz tutaj przychodzisz . A nie ?
   --- "tryb urzędowy" a co w tym dziecinnego skoro jest pozew w sprawie gangu w którym byłeś ?

   --- "obsrany" no przecież sam piszesz, że jak gołąb obsrałem szachownicę ?

   Ja kłamię jak "prymitywny dzieciak". Gdzie niby ?

   Gnoiłeś wespół z psychopatą DK przez wiele miesięcy.

   Kłamałeś, wymyślałeś wszelkie bzdury aby pomóc Sidorowi a teraz oczekujesz tutaj oklasków ?

   Kawał gnojka z ciebie. Nawet taki master gnój jak Sidor to wyczuł i pozbył się smrodu. Dalej śmierdzisz jego i swoim smrodem .
   Ciężko wyczuć którym bardziej.   Usuń
 13. No no! Smród zatacza coraz szersze kręgi. Orbitujcie dalej w swoim matrixie. Jakieś indywiduum tu się udziela twierdząc że np. ja jestem ,,degeneratem,,? Pozdrawiam tego coś bo z anonima to nic ni-ma!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widząc co odpierdalał i odpierdala Sidor i trzymać jego stronę ? No może degeneratem nie koniecznie musisz być ale coś tam jednak z tobą nie halo. Trzymać stronę bydlaka i skurwysyna ? No można ale o czym to świadczy.

   Usuń
  2. seba bartel to wieksza kurwa od kwietnia. Lize dupe kazdej ze stron i brandzluje chujka czytając odpowiedzi. Baba pełną mordą. Cipidejl.

   Usuń
 14. Być może warto przypomnieć co Pablo pisał :

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/11/taki-may-apel-do-lozy-fryzjera.html

  OdpowiedzUsuń
 15. SIDOR klamco lzesz jak Tomasz Sidor ten zjeb Kwiecień na lewym kciuku ma cztery blizny a na prawym trzy pamiątki z wojska . I jak klamco Tomaszu Sidor odpowiesz może tak samo jak z innymi twoimi urojeniami Darek ma ręce pełne blizn .

  OdpowiedzUsuń
 16. https://youtu.be/RnOyzDG2Ftk?t=1117

  W SYRII WOJOWNICY ISIS I JAKIEŚ STWORY ATAKUJĄ W AFGANISTANIE W KOMPLEKSIE TORA BORA!!!

  Kwiecień ty debil jesteś, nawet kłamać nie umiesz. Do kogo ten przekaz? Do dzieci co geografii nie mieli? BUAHAHAHA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejne konfabulacje Darka Kwietnia. Pod Tora Bora nie bylo zadnego kompleksu podziemnego-to medialny mit-do tego Bitwa o Tora Bora miala miejsce w 2001 roku.

   "17 grudnia ostatnia jaskinia została zdobyta. Nie odnaleziono rozległych „podziemnych twierdz”, jedynie niewielkie bunkry i placówki oraz kilka drobnych obozów szkoleniowych:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_o_Tora_Bora

   Oczywiście Darek nawymyśla bajki a koniczynai i gimbaza przyklaśnie.

   Usuń
 17. Cwel Pablunia Emilcia ma dowody. Buhahhaaaa na co?
  Jak jak go Tomek cwelił przez parę miesięcy czy jak kopnął w końcu w dupe ?

  Ta parówa Emilcia teraz tutaj się pucuje ale nikt nie chce z konfidentem gadać.

  Biedna Pablunia teraz sam grabki w dupe musi sobie wkładać. Buhaaaa

  OdpowiedzUsuń
 18. Sidor wszystkich ponamierzal juz wielokrotnie . Jest w tym bardzo dobry . Az dziwne ze go nie chca zrekrutowac do do agencji rzadowych .

  OdpowiedzUsuń
 19. "Cwel" Pablo czeka zgodnie z obietnicą na PROKURATORA :D
  Ten sam "cwel" ujawnia jedno ze znanych mu IP.
  194.50.75.0.24
  Od teraz, odpowiadam na merytoryczne pytania, wyłącznie od zarejestrowanych Internautów.

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapisz to ip w poprawnej postaci, bo to twoje ma 5 oktetów. Pewnie chodzi ci o 194.50.75.24. No i co komu z tego IP ? Przecież to jest niewiele warte.

  OdpowiedzUsuń