poniedziałek, 5 grudnia 2016

Sidor, jako wielki mózg, któremu prawie udało się złapać "Obcych"...

   Ostatnio Sidor skomentował przedstawionego maila na tym blogu...
   W ramach przypomnienia co to był za mail:
   Jak można określić osobę, która widząc nazwę maila (Gall Anonim), pisze swoją wersję zdarzeń? Nawet średnio rozgarnięty osobnik Homo Sapiens połapie się że nazwa maila nie jest źródłem wysłania, tylko nazwą maila. Źródło wysłania jest w tym przypadku zakreślone na niebiesko. Piszę o nazwie tego koloru tak na wszelki wypadek, gdyby Sidor nie wiedział o co chodzi:)

Dzisiaj został napisany komentarz, który też wyjaśnia pewne rozumowanie Sidora:
Sidor ma swoją "Inną Rzeczywistość"... W sumie ja też:) Każdy ma prawo wyboru, która mu pasuję:)
 https://www.youtube.com/watch?v=YlLmg03XnK4

                     koniczyna_kon@tlen.pl

Mały dodatek dla Sidora żeby zastanowił się nad swoją głupotą...
 http://www.rir.fora.pl/kacik-koniczyny,18/wilkolaki-xx-wieku,361-45.html#3549

31 komentarzy:

 1. Sidor w swoim komentarzu widzi pewne zdarzenia w przyszłości...

  Kiedyś już o tym pisałem:

  "W dalszym ciągu ataki Sidora można zdefiniować następująco:

  Projekcja (od łac. proicere, wyrzucać przed siebie) – narcystyczny mechanizm obronny; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.

  Sidor daje tyle dowodów (nie spekulacji), że trudno myśleć inaczej..."

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/04/zy-dotyk-tomasza-sidora.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio ktoś z adminów na rir2 grzebie w ustawieniach i czasem jest widoczny dział "dla zaufanych" ciekawe rzeczy wyczytałam tam,, po przeczytaniu tego działu jestem pewna że z rir2 spisek goni spisek. Oficjalnie na forum o tym nie przeczytasz. kilka nagrań, z Jackiem z Sobonia. Oj Sidor wtopa znowu? Sidor nie wiem czy sobie zdajesz sprawę że te nagrania w sieci to prokurator? współczuję Sidor Tobie i Twoim poplecznikom
  Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się potwierdza:) Pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Witam.
  Czyżby ktoś zaczął zdawać sobie sprawę, że te niby super dowody wcale takimi nie są. Tylko kto się odważył zwrócić Sidorowi - dyktatorowi uwagę... Charakterystyka osobowości z e`maila, którego Koniczyno wrzuciłeś trafna w 100 %. W sumie wystarczy obejrzeć kilka filmów i przeczytać parę tekstów żeby mieć pewność co do jego stanu umysłu. Za chwilę może się okazać, że urojenia Sidora w stosunku do innych osób to też farmazony.
  Pozdrawiam
  Darek D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S.
   Sidor ciągle pisze i oskarża ludzi o pedofilie, zoofilie bez twardych dowodów ... Bo jakby je miał to dawno by wykorzystał okazję i udupiłby osoby które pomawia. A może to są jego ciche, sekretne marzenia ...

   Usuń
 4. kiedy widzę te wszystkie popisy Tomasza i co komentarz pisanie o ssaniu pały i ruchaniu w dupę to zastanawiam się jaki syf on ma w głowie skoro bezustannie o tym myśli.

  jak taki "człowiek" by się zachowywał gdyby miał wykąpać swoje dziecko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie Sidor doniósł by na samego siebie odpowiednim władzom, wraz z dowodami...
   W końcu Sidor jest o tym przekonany że dewiantów należy eliminować...
   A projekcja nakazuje mu być prawym obywatelem...
   Chore to jest, ale kto to widzi?
   Sidor widzi innych, ale nie to, co jest w jego głowie. Tak mają osobnicy, pokroju Sidora zapatrzeni w siebie.
   Taka Karma...

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam.
   Zastanawiałem się kto następny wyleci z loży fryzjera ... Jeśli to nie podpucha to długo nie trzeba było czekać. Tym razem Zielarz Ziel. Coś czuję, że szykuje się kolejna seria ciekawych filmów jeśli można wierzyć w komentarz Zielarza ...
   Pozdrawiam
   Darek D

   Usuń
  2. A to ciekawe...Kto by się spodziewał...Smutne to jakoś... Tak dalej pójdzie, to Sidor znowu będzie musiał pisać sam do siebie z wielu kont, żeby w necie widać było że nie jest sam...
   Podstawowe pytanie brzmi: Gdzie jest u Sidora problem... W głowie, czy w palcach, które klikają w klawiaturę...

   Usuń
 6. Witam.
  Zdecydowanie głowa u Sidora jest felerna ...Ubzdurało się dyktatorowi, że wszyscy muszą go słuchać i wykonywać jego polecenia. Myślę,że faktycznie wkrótce zostanie sam. Nawet jeśli nie będzie więcej kłótni to ludzie i tak odsuną się od niego. Po cichu ... Kto chce mieć styczność z furiatem który zasypie stertą wulgaryzmów, pomówień i wyzwisk ...
  Pozdrawiam
  Darek D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czujesz się jakoś dziwnie Darku D, że nikt do tej pory na tym blogu nie wymaga od Ciebie "weryfikacji" głosowej, podania numeru telefony i co jest najgorsze, zapisania IP?
   A co jest nie zrozumiałe dla niektórych, piszesz, klikasz i za moment widzisz komentarz...
   U Sidora wszystko jest zapisywane, nagrywane, zapamiętywane, wypominane... Chyba że ktoś go będzie chwalił i podziwiał. Wtedy malutki Tomuś będzie wielkim przyjacielem...
   W końcu tak ma Sidor bibliotekarz...

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/12/ktory-gatunek-trolla-internetowego.html

   Usuń
  2. Widzisz Koniczyno, nie czuję się dziwnie :) Dla mnie to jest normalność. Tak powinno być między myślącymi ludźmi którzy chcą żyć w zgodzie z innymi myślącymi ludźmi. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie ale też trzeba tolerować innych zdanie. Można się zgadzać z nim bądź nie ale szacunek tego wymaga. Wiem, że już zapewne setki razy to było pisane i się powtórzę ale Sidor akceptuje tylko te opinie które są również jego. A jeśli ktoś ma problemy z głową, ze swoją osobowością, manią prześladowczą to ja na to nic nie poradzę. Troll bibliotekarz faktycznie pasuje do niego choć moim zdaniem jeszcze kilka przymiotów trzeba by dodać do charakterystyki jego jako trolla :)

   Usuń


 7. Siemka DD ! To nawet nie chodzi li tylko o te jego /coraz częstsze jak widzę/ napady furii.

  Sidor siebie wymyślił.

  Tak , tak. Wymyślił. W swoim chorym wyimaginowanym świecie ma szacunek, respekt i autorytet. Tak strasznie w to wierzy, że nie widzi co robi. Zabawne to czasem i pocieszne a zarazem tragiczne.
  Inni widzą jego chore mrzonki i z czasem zaczynają traktować dokładnie tak jak powinno. Jak zdziecinniałego 50-cio latka o rozwoju emocjonalnym podrostka.
  Gówniarz stara się odebrać Darkowi to o co on bezskutecznie stara się od lat.
  Uwstecznienie emocjonalne i wybujałe ego w konfrontacji z realnym światem musi wywołać taki właśnie skutek jaki widzimy w zachowaniu Sidora. Frustracje wzmaga jeszcze świadomość, że może jednak wszyscy znają jego tajemnicę . Ludzie początkowo zainteresowani "wnikliwością" głupka szybko przekonują się, że tak naprawdę to zwykły psychol. Boją się go i kto mądrzejszy ucieka puki jeszcze nie za późno.

  Teraz grozi następnemu ze swoich "licznych byłych". Reszta "adminów" fryzjera przygląda się co ich czeka.

  "...Mam twoje kurwo IP z forum i ustalenie skąd jesteś to kwestia kilku dni i kilku stów. A wtedy pogadamy inaczej....".

  Ile to już lat nas namierzasz Sidor ? Masz przecież nasze IP.

  A tu ze trzy lata będzie prawie

  jak tych "parę stówek" zbierasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj GUCIO MRUK.
   Znacie się dłużej to więcej możesz o nim powiedzieć. Ja od jakiegoś czasu zacząłem przyglądać się tej wojnie. Filmy Darka oglądam już długo ale jakoś nie wnikałem kto to jest Sidor mimo, że zawsze gdzieś tam się przewijał. Teraz nadrabiam, czytam i oglądam więcej całej twórczości anty Kwietniowej, nie tylko Galla Anonima. Niestety poziom części filmów i komentarzy jest żałosny,moim zdaniem.
   Pozdrawiam
   Darek D

   Usuń
 8. A przy okazji sisiorzyno. Zielarzynę znajdziesz sobie na imieninach Marcina. Będziesz miał focie do kompletu z IP.

  Kiedy przestaniesz mnie zadziwiać swoim debilizmem głupku !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj.
   Ależ teraz dałeś do myślenia Sidorowi :) Troll bibliotekarz oszaleje he he. Jak Chuck Norris ściągnie cały internet żeby znaleźć te zdjęcia.

   Usuń
 9. Imieniny ulicy św. Marcina w Poznaniu. W Dzień Niepodległości. Udzielał się tam jako "reporter" i statysta. Jak ktoś lubi "zalurkać" to materiałów jest dość. W końcu dla czołowego badacza latających reklamówek to pryszcz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty niby wierzysz w te gięte meble dla Goringa? haha, serio we wszystko?

   Usuń

 10. Troszkę wypadłem z obserwacji głupoty sisorka, ale chcę wrócić do pomysłu na koszulkę z logo i napisem "Jestem Koniczyna".
  Może jest ktoś chętny, żeby zaprojektować. Korzystając ze swoich znajomości mam już możliwość tanio wykonać jakąś serię.

  OdpowiedzUsuń
 11. TOMEK ! Wyobraź sobie...... Masz chorą na serce MAMę./ /wiem , że Twoje nie żyje-współczuję/ . Dzwoni o 2-giej w nocy ktoś, że aresztowano Twojego syna i pójdzie siedzieć za to, że ....no właśnie... piszesz : " zgwałcił psa" ,jest zoofilem i co tam jeszcze.....
  O co Ci chodzi w tym materiale ?
  SIDOR do czego jeszcze się dopuścisz ? Zacząłem słuchać twój materiał i mówisz : "zaledwie jeden dzień"... co ? nie udało się zaszkodzić Darkowi. "Tylko jeden dzień "? Dzwoń do matki Darka dzwoń po ncach może da się ją telefonicznie wykończyć !!!!


  Za Matkę , syn, kiedy wie kto ją zabił... no właśnie.. co byś zrobił? ..... Sidor ?

  Co byś zrobił komuś kto /chocby na jeden dzień / uderzył Twoją MATKĘ !~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry. Mam takie pytanie kto z Was jest pewien że taki telefon miał miejsce? Jak powiedział to tylko Kwiecień to raczej słaby argument a raczej mało wiarygodny. Nie zdziwił bym się jak okazało by się że za tą całą szopką stoi sam ON! Najważniejsze że prokuratura już się tym problemem zajęła.Tak przynajmniej mówi sam On!

   Usuń
  2. Dokladnie, rzecz w tym ze ten tentelefon to sobie Kwiecien wymyslil aby dogryzc Fryzjerowi a dekle klaskaja jakby sie szaleju nazarli.

   Kwiecien znow sie zesral niesmacznie, jebnal muke i wskoczyl w krzaczory kasujac swoje kalumie jak rasowy wariat zmyslajac kolejne bajki aby zakryc nimi swoje klamstwa i nieudolne intrygi.

   Usuń
 12. Anonimowypiątek, 9 grudnia 2016 20:55:00 CET
  Mniooodzio akcja z telefonem do szpitala!!!! PRZEPĘKNIE GNÓJ WYPUNKTOWANY!!!! Co za ch..ój!!! No i co wy na to fantastyczni "FANI" debila i kłamcy???

  Odpowiedz

  Anonimowypiątek, 9 grudnia 2016 21:17:00 CET
  Ej, no nie miej dla tego chuja litosci, dowal mu za to wszystko do konca. Zniszcz gada, to psychol i on zawsze sie odwinie.


  Nie udało się dokuczyć Darkowi. Matka przeżyła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt niczego nie robil matce Kwietnia, poza samym Kwietniem ktory uzyl jej niczym scierki do butow aby wlasnie dokuczyc fryzjerowi.

   Czemu Kwiecien skasowal ten film z pod szpitala gdzie pomawia uzywajac swojej mamy?

   Dotarlo do niego co zrobil?
   Zacieral klmastwa, bo tlumaczyl 3 tygodnie nieobecnosci opiekowaniem sie mama w szpitalu a wyszlo ze byla tam jeden dzien?

   Jak daleko mozna brnac w te absurdy?

   Usuń
 13. Zastanawia mnie bardzo czy podawanie informacji na temat pacjentów przez telefon, nie znanej osobie jest legalne ...
  Jestem ciekaw czy jakby ci wszyscy anonimowi musieli podać swoje dane też by takie teksty pisali ...
  Już to dzisiaj pod jednym filmikiem pisałem ale często mówi się, że tłumaczą się winni ... Darek mówił około 80 sekund, Sidor 22 minuty ...

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja od tylu lat się dziwię, że fryzjerowi jeszcze ktoś po męsku nie odpłacił za te oskarżenia, wyzwiska, pomówienia... Przecież ten chory psychicznie jegomość już dawno powinien zamilknąć kub zostać psychiatryku. Tyle osób obraził, pomówił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A ja od tylu lat się dziwię, że fryzjerowi jeszcze ktoś po męsku nie odpłacił za te oskarżenia, wyzwiska, pomówienia..."

   No widzisz, Darek ani nie ma jaj aby to zrobic, co mu juz fryzjer proponowal(Darek zdygal), ani nie ma podstaw aby go oskarzyc o pomowienia-poniewaz jesli przedatawiasz dowody na swoje slowa to nie ma mowy o pomowieniach.

   Co do zdrowia psychicznego to tyle w temacie:
   https://youtu.be/6MQBbnn8aMg

   To prawda ze Darek uciekl z Gluszycy do kochanka w Bydgoszczy, bo go za ta mine ktora machal "Pod Soboniem" szukaja?

   Usuń
 15. Wierzycie w jakies gięte meble dla Goringa... hhahhahaaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni tez wierza w wilkolaki, syrzygi, gwalty na Hildzie w piwnicy, malpoluda z pepesza na drezynie, statki matki po ciemnej stronie Ksiezyca, 666 SSmanow w lysej dyni, kotleta a'la Dariusz Kwiecien, hodowle szarakow dzieci z szklanymi bankami na glowie co mialy latac ufo Hitlera, komandosa Kwietnia bohatera Iraku w GROMIE, atramentyzacje rteci w Riese i wszczepianie tam krwi skrzyplocza, przeszczepy nog kangura i rak wilkolaka wieznia Gross Rosen, hordy dziadkow w pampersach skaczacych naokolo ognisk w Sowich, dziesiatki psychiatrow dzwoniacych do Kwietnia aby mu powiedziec ze jest normalny, rozmowy Kwietnia z Niemcami po niemiecku-jak biedak po Polsku nie umie sklecic zdania.

   Usuń