niedziela, 11 września 2016

Taka mała ciekawostka dla MaBu i innych...

   I jakoś drogi MaBu i Sidora się rozeszły. Zawsze tak będzie jak Tomusiowi ktoś będzie zwracał uwagę że zrobi coś nie tak. Jak wszyscy wiemy Sidorek ma najtęższy umysł, który jak zawsze wszystko osiągnie a dokonania jego będą publikowane w podręcznikach jako wzorcowe:) 
   A w skrócie wyglądało to tak:
   Sidorowa wersja pisana:
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZndwWmJUbXp6Qm8

   I jak to Sidorek określił:"Jego odpowiedź głosowa:)"
   
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZndwWmJUbXp6Qm8


   Powyższe linki Sidor wkleił do odpowiedzi na dzisiejszy komentarz MaBu, na Sidora blogu. Komentarz był następujący:

   Odpowiedzi Sidora nawet nie warto zamieszczać. Kto chce, to znajdzie.
   Teraz mała ciekawostka dla MaBu. Kto może być anonimem, który nazywa MaBu :Sprzedajną szmatą?
Kiedyś już udowodniłem Sidorowi głupotę, którą nie raz powiela, czyli pisanie sobie z anonima komentarzy następnie w tym samym momencie wysyłanie i w tym samym momencie publikowanie na blogu:

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/03/tajne-skonnosci-sidora.html

Dokładnie chodzi mi o komentarz z tego posta, który zamieściłem w formie maila dzięki opcji na blogu, która nazywa się: Powiadamiaj mnie.
   Wracając do komentarza nazywającego MaBu "sprzedajną szmatą"...
   Screen maila...
   Kto napisał ten komentarz i ładuje linki do Zapodaj, w których raz jest login (Bojowy 1977), a innym razem (Koniczyna)? Odpowiedź jest nad wyraz prosta... Głupio ci Sidor teraz?


5 komentarzy:

 1. Taa dokładnie. Debil Sisiak jest tak durny, że już nawet nie kontroluje swojej furii.

  Pisze ostatnio, że już tylko ja zostałem tutaj. Zaraz znów będzie, że ja to Koniczyna.

  Widzisz głupku fryzjerczyno bez pracy gdzie rozchodzą się drogi ?

  Ty dalej brniesz w swój ulubiony temat czyli pedalskie filmiki a reszta już dawno jest na rir.

  Cale twoje marne życie - zostawieś"zakady" , wędkarstwo i ufo dewiacje - poświęciłeś robieniu filmów o podtekście gejowskim. Wyraźnie widać co w twoim życiu ma dla ciebie największe znaczenie.

  Znów nocka nie przespana co durniu ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Oto jak debilek wychowuje swoje dzieciątka debilątka na durnowatej logice .

  Gall Anonimwtorek, 13 września 2016 02:42:00 CEST
  Ja pierdolę to bandyta jebany nadal widać nie odpuszcza i kąsa pierdolony. Ja tam nie mam konta ani jednego i nie zamierzam mieć, tak jak nie wchodzę w ogóle na blog koniczyny od wielu tygodni.
  Ale nawet jeśli kurwa by mnie coś podkusiło by tam zajrzeć i zarejestrować się to zrobił bym to poprzez bramkę proxy jak choćby taką jedną z setek:

  http://www.stardollproxy.co.uk/index.php

  W okno wpisujesz https://rir.fora.pl/
  i jesteś na forum tak, że chuja skurwiel wie skąd jesteś. Oczywiście całą procedurę rejestracji przeprowadzasz z bramki proxy, a maila se zakładasz lewego w dowolnym serwisie, albo korzystasz z tymczasowego jakich pełno w sieci generowanych losowo.
  To bandyckie skurwiałe pierdolone bydle myśli, że ktoś mu uwierzy, że ja byłbym na tyle głupi by zakładać u niego 40 kont na 40 imeili starych zakładów fryzjerskich? To absurd.
  Trzeba mieć jak widzicie nieźle napierdolone we łbie by coś takiego mi zarzucić i w ogóle wymyślić.
  A prawda jest taka, że na takie fora rejestrują się nie istniejący użytkownicy to znaczy robią to programy do tego napisane. Miałem to samo gdy prowadziłem swoje forum w identycznym wydaniu phpBB. Może nie miałem tyle rejestracji pustych jak u kwietnia na forum, ale codziennie widziałem po kilka, a nawet kilkanaście nowych kont.
  Ale ja miałem sposób na ich weryfikację czego tutaj temu chujozie nie podpowiem by się motał z tym sam.  Nawet zawodowi detektywi nie podejmują się ustalenia czyjegoś adresu po IP bo musieli by mieć zaufanych informatorów w sieciach komórkowych. Ale nawet gdyby mieli to pracownicy tych sieci też nie mają dostępu do danych o użytkownikach w sieci. Takie ustalenia może zrobić tylko policja w wyjątkowych sytuacjach i chyba tylko na polecenie sądu lub prokuratora.
  KKwiecień to sobie może najwyżej jak zna IP jakiegoś zalogowanego na forum klakiera wbić jego IP w przeglądarkę i poszukać na mapie.
  Wiem to bo sam z ciekawości próbowałem siebie zlokalizować i mimo, że mieszkam w Krakowie we wszystkich przeglądarkach wyszukujących wypadało, że jestem w warszawie :)
  Korzystam z sieci Play i to dla tego.
  Jedynym zagrożeniem bycia u Kwietnia na forum jest to, że ktoś znający IP danego użytkownika może mu się włamać do komputera.
  A wiadomo łobuz i bandyta zdolny może być do wszystkiego. Co prawda Kwiecień jest za tępy by być hakerem, ale może mieć kogoś zaprzyjaźnionego kto tak może komuś zrobić.
  Wchodzisz na forum Kwietnia i na przykład krytykujesz go. Grzecznie no nie, ale krytykujesz. Zadajesz niewygodne pytania stawiające Kwietnia w trudnej sytuacji itd i wtedy taka menda widząc twoje IP może coś wykombinować i się ci włamać.
  Adresu i lokalizacji nie zdobędzie, ale szkody narobi.
  Dla tego odradzam rejestrowanie się u takiego menela o zszarganej reputacji.
  No chyba, że poprzez bramkę proxy jak pisze Tomasz. Wtedy najwyżej Kwiecień usunie ci konto jak mu się będziesz naprzykrzał.
  I ja mam zamiar tak zrobić bo kusi mnie by tam pójść i zayptać go pytaniami. Ciekawe co odpowie jak go przepytam z tych wszystkich głupot jakie nawygadywał?


  ===============================
  I jak zwykle kiedy głupek ma rozkminę to elaborat mu wychodzi heee.


  Durniu jak byś zalogował byś przez proxy /jak to się przechwalasz / to byś sięnie zalogował ! I komu te kity stawiasz. Swoim wychowankom durniejszym od siebie ? Nawiasem jak można być jeszcze durniejszym od Sisiora i przyznawać się do tego ,że się go podziwia.


  No przesadziłem . Sidor podpisuje się własnym nazwiskiem będąc równocześnie pretendentem do największego durnia hejtera. Kto najpierw pisze o sobie intymne poematy/ "droga do nikąd", blogi opisujące najskrytsze intymne wynurzenia a potem robi się hejtem nad hejtami ? I wszyscy wiedzą, że to durny Tomuś Sidor z Lipskiej w W-wie ? Oj durniu durniu . Dzieci znalazłeś i durnoty ich uczysz...

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=zb9Obfsfhrw

  OdpowiedzUsuń

 4. Ojciec Kanonikpiątek, 16 września 2016 03:04:00 CEST
  Nergal jesteś śmieciem przy Kostrzewskim, nie mówiąc o Ozzym, Halfordzie, Dio, Kingu czy Lemmym. Uspokój się spierdolino, bo nic nie znaczysz w światku muzycznym - jesteś pedałem, to sobie bądź, ale nie wpierdalaj się między wódkę a zakąskę, cwelu. All Hail spierdolino muzyczna. Mam napisać do faktycznego Nergala, spierdoksie?

  Odpowiedz

  Za to Tomuś to miszczunio. Nawet Nergal tak zawodowo nie potrafi fałszować. Już ci się oryginał popieprzył z ledkiem co tak samo sięnazywa. Buhhaaahhaaaaa co za debilek

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpadlem tu na chwilke i jak zwykle u debilow bez zmian :-) Mamusie sa z was dumne ?

  OdpowiedzUsuń