piątek, 26 sierpnia 2016

"Żołnierze Wyklęci" według Sidora, czyli lewicujący psychopata szuka sposobu na pozbycie się Kwietnia...

   Trochę człowieka brakło w necie i widzę że Sidor idzie dalej nurtem "Żołnierzy Wyklętych"... Głupek z niego wielki i widać że inni za nim podążają... Mogą nie wiedzieć że Sidor, teraz wielki prawicowy patriota, korzenie światopoglądowe ma po drugiej stronie barykady. 
   "Żołnierzom Wyklętym" ważne były słowa: 
                 "Bóg, Honor, Ojczyzna"
   Akcentuję te słowa żeby Sidor mógł je przeczytać w całej okazałości. 
   Lewicujący psychopata Sidor, który musiał mieć koneksje rodzinne za komuny, bowiem w latach osiemdziesiątych ciężko było dorobić się kategorię wojskową "D", teraz jest płaczącym w swoim domu nieszczęśnikiem, lamentującym nad wszystkim co powie Kwiecień a jeszcze nie tak dawno jego nadzieją był Palikot.

   Wiążąc pewne fakty nie dziwię się że Sidor widząc że ktoś nadepnął na jego czuły punkt może straszyć kosą:)
   Palikot, Sidor, Grodzka, Hutmen... Teraz widać dlaczego się tak lubią:) Ciągnie swój do swego...
   Sidorowe ukryte trójkąty w chmurach, to prawie jak między narodowa Masoneria Hutmena... I jaszcze te apele Hutmena żądające przeprosin:) Jak można za czyjąś głupotę przepraszać:) 
   Wracając do lewicującego Sidora, który ma za oręż "Żołnierzy Wyklętych". Kiedyś już Sidor dostał pstryczka w nos:

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/niezrozumiany-tomasz-sidor.html

   Sidor pisze tam, jako wielki znawca tematu o Zbigniewie Łupaszce... To pewnie jakiś nowy w mózgownicy Sidora "Żołnierz Wyklęty"...
   Ciekawe dlaczego Sidorowi zalecają leczenie?
   Innym wątkiem, który nie raz tu opisywałem jest podejście Sidora do pierwszego słowa bardzo ważnego dla prawicowych bojowników z komunistyczną nawałnicą, czyli "Bóg". 
   Wikipedia twierdzi następująco:

   Sidor, jako lewacki bojownik dalej szuka choćby jednego żołnierza AK ateistę. Było by mu to na rękę, w końcu mógłby potwierdzić swoją teorię o "Żołnierzu Wyklętym" nie wierzącym w Boga... Ówczesna lewica wyznawała właśnie takie poglądy jak obecnie Sidor. A jakie to były poglądy? 

Albo...
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/tomasz-sidor-jako-wielki-patriota.html

   Jakoś Sidor słowa nie napisał o pogrzebie po latach osoby, dzięki której chce, żeby Kwietnia ktoś załatwił...

   Gdzie wtedy Sidor był? Oczywiście w necie i zapewne w pampersie żeby nic nie przegapić...
   Taki z niego prawicowy patriota...

9 komentarzy:

 1. Szerzej na temat prze ciekawego posta Koniczyno dam jak robota mi pozwoli. Na dziś to rzuca mi się zdanie Sidora które niegdyś pisał

  "... jak bym mógł to bym zabił Boga..."

  I taki gnój teraz łasi się do ludzi pod sztandarem "Bóg, Honor,Ojczyzna ".

  OdpowiedzUsuń
 2. " Piter Panśroda, 13 kwietnia 2016 22:17:00 CEST
  Sam sobie piszesz komentarze i to chore brednie. Mało wiesz matlołku, skoro uważasz że nie ma zakonu krzyżackiego :) większego chama nie widzialem.

  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  Gall Anonimponiedziałek, 25 kwietnia 2016 17:27:00 CEST
  Jasne debilu nie miał bym nic innego do roboty by pisać wszystkie komentarze, a to, że byłem zdziwiony istnieniem tego zakonu nie jest tylko moją niewiedzą. Wielu ludzi nie wie, że zakon działa ino w innej postaci niźli niegdyś.
  A co do chamstwa... no tak twój ukochany wzór cnót i moralnych cech pomawiający wszystkich w koło i używający zboczonych treści do tego chamem nie jest. Ty pajacu zajebany."

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/przyjaciele-dariusza-kwietnia.html

  "INO" SIDOR NIE JEST "CHAMEM ZAJEBANYM" .

  Uhaaa ha ale z ciebie jest ubaw gnoju. Słoma Sidor we łbie słoma z butów i słomiane strachy. Jak by ktokolwiek takiego durnia miał za autorytet . UUUHAAAAAAHAAAA .... Co za debil.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Kulawa Eksploracja 6 dni temu
  Zastanawia mnie jedna rzecz, jeśli zrobię materiał o Głuszycy zaraz rozpętuje się spirala nienawiści Kwiecien kontra Sidor. Chłopaki dajcie na luz, te wzajemne szkalowania do niczego dobrego nie prowadzą. Może zorganizujmy jakieś spotkanie obu Panów, i przy dobrej gorzałce i dobrym karczku z grilla wyjaśnią sobie o co im chodzi.Przecież obaj nie jesteście idiotami!!!!! Osobiście bliższy jest mi Darek bo chłop chodzi po terenie i coś pokazuje, chociaż jestem pewien że czasami sam nie wie co pokazuje...Ale to jest Darek, tzw Kolorowy Ptak, inna mentalność :-) Ja pilnie obserwuje filmiki wyżej wymienionych adwersarzy i stwierdzam że to wzajemne szkalowanie wypala was obydwu.Jeśli chodzi o mnie to Darka audycje w formacie mp3 słucham w samochodzie, ale nie bezkrytycznie, stawiam sobie zawsze za cel zweryfikowanie opowiadanych rzeczy.To prowadzi automatycznie do zainteresowania się danym problemem i sięgnięcia do żródła, to dobra forma edukacji..A to że ktoś da mi łapkę w górę czy w dół kompletnie mi wisi, robię filmy dla siebie. Czeka mnie poważna operacja , a sami wiecie jaka jest nasza służba zdrowia, może się udać albo nie. Jeśli coś będzie nie tak z zabiegiem to zostaną mi tylko te filmy, a jesli coś bardzo będzie nie tak to zostaną tylko te filmy".

  https://www.youtube.com/watch?v=hMrHzWft1ys

  Panu Kulawa Eksploracja gratuluję dobrego podejścia, wypraw i wrażeń! To się w tym wszystkim liczy, to nam zostaje w głowie. A sisorek niech zazdrości, on tylko może przez net.
  Siusiek z DK nie spotka się, to już było proponowane. On "zbroję" na tłuste cielsko zakłada i używa opętańczych mocy tylko będąc podpiętym do internetu.

  OdpowiedzUsuń
 4. A kim jest Sidor ? Na czym się zna i co sobą reprezentuje ?

  Biznesu musiał zamknąć, ufo--relacje tak samo, na gitarze zero słuchu i poczucia rytmu , nawet krytykowanie Darka mu nie wychodzi bo wciąż pisze "sprostowania".

  Matole Sidorze . Czegoś ty się w tym swoim cwelskim życiu dorobił. Co osiągnąłeś ?

  Opinie matoła i debila ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj sorka. Zna się na gejowskich /?/ żarcikach :

  Gall Anonimsobota, 10 września 2016 18:37:00 CEST
  Pyta się kwietnia ten od starej babci, dla czego włożyłeś dziś koszulkę na lewą stronę?
  Kwiecień na to odpowiada: bo lewa jest mniej pognieciona.
  :)

  Wersja 2
  Pyta się kwietnia ten od starej babci, dla czego włożyłeś dziś koszulkę na lewą stronę?
  Kwiecień na to odpowiada: bo lewą mniej zmiętosiłeś.
  :). "

  No Tomuśboki zrywać. Jaki jesteś durny !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. No i pozwolę sobie zacytować ./Myślę, ze szanowny się nie obrazi. Z forum Darka :

  http://www.rir.fora.pl/propozycje-uzytkownikow-na-nowe-dzialy-i-tematy,26/trudno-powiedziec-ze-to-propozycja-sugestja-raczej,136.html#652
  "Thregarth
  Przyjaciele

  Dołączył: 02 Wrz 2016
  Posty: 29
  Przeczytał: 56 tematów

  Pomógł: 11 razy
  Ostrzeżeń: 0/5
  Skąd: Warszawa / Rydułtowy
  Płeć: Mężczyzna
  PostWysłany: Czw Wrz 8 19:48:40 GMT Temat postu:
  Ja czytałem regulamin, ale wziąłem pod uwagę że to jest start forum - i jak wszystko, ulegnie on zmianie odpowiednio do sytuacji. Dariusz ma doświadczenie w improwizacji i elastycznym do sytuacji naginaniu i uaktualnianiu zasad jak każdy wojskowy, sądzę że dobrał sobie podobną ekipę - więc będzie dobrze.

  Ja parę lat temu startowałem namówiony przez młodszych kolegów z portalem SPWC (Soldiers Polisch Warriors Community) nie wiedząc nic o forum i internecie, a swojego czasu był to najpopularniejszy i najciekawszy portal w swojej branży zrzeszający ponad 5 tysięcy aktywnych użytkowników, twórców modów i entuzjastów historii. Firma Cenega uznała nas za partnerów w promocji serii niszowych gier wojennych co nam zaproponowali sami, my nie pisaliśmy do nich. Była to najlepsza i najtańsza promocja tego typu niszowej serii gier wojennych w historii polskiego rynku. Firma 1c zapraszała kilka razy do Moskwy naszych użytkowników na Turnieje MoW a DigitalmindSoft opublikował w postaci wydania pudełkowego serię modów do gry MoW traktującą o Wojnie obronnej'39 gdzie ja byłem koordynatorem projektu na ich prośbę. Itd... Trwało to prawie dziewięć lat - i zamknęliśmy forum i portal - część młodych ludzi przejęła tradycje i założyli "spółkę córkę" w postaci - ale o starym SPWC nadal słychać tu i tam, bo tam Adminem Technicznym był "Vistule" z GRH "Zgrupowania Radosław" , Adminem Głównym byłem ja Wink Adminem Organizacyjnym był "Morfa" z Łodzi i kilkunastu innych równie pozytywnie zakręconych speców i amatorów od survivalu, militariów, grafiki 3D i historii najnowszej. Wystarczy popatrzeć na filmy promocyjne z dzieciakami z Portalu SPWC - teraz to już dorośli ludzie i wspominają z rozrzewnieniem okres SPWC, zloty i turnieje Wink Samo się kręciło - a hejterów mieliśmy dużo i taką "Lożę Negatorów" że Fryzjer przy nich to mógłby im co najwyżej buty czyścić... Uznaliśmy któregoś dnia że "Koniec SPWC" najlepiej w "Pełni Chwały", po promocji "Oddziału Szturmowego" zamknęliśmy portal ale kontakt utrzymujemy nadal i niewykluczone że jeszcze coś kiedyś razem będziemy "tworzyć".

  Popatrzcie - specjalista od "kinematografii", młody Admin "RPG" z SPWC - obecnie już - jak wielu naszych ówczesnych i użytkowników i członków administracji - Żołnierz zawodowy Wojska Polskiego.

  https://www.youtube.com/watch?v=qkXO_sJqz6E

  Użyłem w stosunku do ekipy i użytkowników tylko tego czego zazwyczaj używają starzy wojskowi - stworzyłem struktury w ramach forum, ustaliłem regulamin który był modyfikowany zależnie od sytuacji, tworzyłem politykę portalu na bazie społeczności i słuchałem ludzi. To wystarczy. Nie poświęcałem nie wiadomo ile czasu na prowadzenie forum - każdy robił swoje, lepiej - gorzej ale z entuzjazmem.

  Tutaj jak sądzę będzie tak samo - jest ktoś kto ma potencjał i charyzmę, jest lojalna ekipa która za nim pójdzie w "projekt" i jest bardzo fajny temat - "Riese - Inna Rzeczywistość" + wspólne wypady w teren, eksploracje itd. Reszta sama przyjdzie po jakimś czasie.

  Pozdrawiam (-)[/url]
  _________________
  "Naród który nie szanuje swojej przeszłości nie zasługuje na szacunek terażniejszości i nie ma prawa do przyszłości" - Józef Piłsudski

  OdpowiedzUsuń
 7. Zobacz jak i durny utas jesteś sisior. I jaki poziom reprezentujesz.
  Obejrzyj te swoje "montaże" matole. Zrobiłeś screen z forum jak to niby bojowy jest zalogowany jako Ma Bu ale domalowałeś KRZYWO "wyloguj: [ bojowy 1997] "

  Matole gpoziom poniżej gimbazy. Psychotropy już zupełnie wyczyściły ci ten pusty łeb durniu skoro myślisz, że ktoś złapie się na te twoje dziecinne podjazdy. Za cieńki i za durny jesteś zboczeńcu na takie jazdy. Dzieciaku z prostatą.

  Zobacz durniu jeszcze raz : https://zapodaj.net/2299055fc9bec.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonymousniedziela, 4 września 2016 22:20:00 CEST
  Tomasz miałeś rację ta menda Ma Bu skusił się i przyjął stanowisko moderatora na forum Kwietnia.

  https://zapodaj.net/2299055fc9bec.jpg.html

  Ten Ma Bu to jak pisałeś i miałes rację taka dwulicowa menda. Raz kpi z kwietnia, a teraz u niego gości. Trzeba być wyjątkowym frędzlem by poniżyć się do tego stopnia co nie?

  Odpowiedz
  Replies

  Gall Anonimniedziela, 4 września 2016 22:24:00 CEST
  Chyba coś z linkiem jest nie teges nie chce się otworzyć.


  Anonymousniedziela, 4 września 2016 22:31:00 CEST
  To wstawiam jeszcze raz
  https://zapodaj.net/1300ecc3c6903.jpg.html

  Ma Bu wyczuł w Kwietniu niemęskie pierwiastki i instynkt wziął górę nad rozsądkiem.


  Anonymousniedziela, 4 września 2016 22:33:00 CEST
  Mi się otwiera trzeba wyłączyć adblocka jak masz.
  Komunistyczna parka Ma Bu+kwiecień=rir


  Gall Anonimniedziela, 4 września 2016 23:03:00 CEST
  Mi się nie chce otworzyć bo działam na tablecie i jpg jest za duży.
  Wrócę to obczaję.


  Anonymousponiedziałek, 5 września 2016 00:11:00 CEST
  Kolego anonimowy a dla czego na tym screenie jest zalogowany Bojowy1977???


  Zielarz Zielponiedziałek, 5 września 2016 06:13:00 CEST
  Strzał w stopę, nie czekaj, strzał w czoło :D


  Anonymousponiedziałek, 5 września 2016 07:03:00 CEST
  No właśnie. Panie Gejowy1977, kiepsko gracie już na starcie :D


  Anonymousponiedziałek, 5 września 2016 10:27:00 CEST
  hehe, niezła wtopa z tym screenem. Gratki dla intelektualistów od kwietnia :D


  Anonymousponiedziałek, 5 września 2016 12:28:00 CEST
  Dobra robota panie darku z tym forum. Beka będzie z was cięta równo :D


  Anonymousponiedziałek, 5 września 2016 22:24:00 CEST
  Coś mi tu nie gra. Anonimowy, który przedstawił powyżej link do screena, gdzie widać zalogowaną osobę o nicku Bojowy1977 (użytkownik o takim nicku jest Administratorem forum Darka) napisał tu wpisy, w treści których nie popełniono w zasadzie żadnych błędów językowych. Z kolei na forum Darka osoba o nicku Bojowy1977 sprawia wrażenie osoby, która takie błędy nierzadko popełnia.
  Widzę 4 opcje: 1-rozdwojenie jaźni (nieświadome), 2-świadome działanie, 3-ktoś się włamał na konto Bojowego, 4-Bojowy siedzi u kogoś na kompie i ten drugi korzysta z jego konta. Ciekawe.


  Gall Anonimponiedziałek, 5 września 2016 23:30:00 CEST
  No właśnie sam usiłuję to jakoś wytłumaczyć. Mógł mieć słabe hasło i ktoś mu na konto wszedł. No chyba, że kwiecień ma kreta na samej górze w dowództwie?

  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowyniedziela, 11 września 2016 11:53:00 CEST
  Gucio mruk został sam na antysidorze, troche jakby konia walił, tak to guciu wygląda :D Bijesz koniczynę przed monitorem pod zdjęcie kwietnia? :D Świntuszku, wiem że to czytasz :D

  Odpowiedz


  Ta jestem jednym z wszystkich trzech czytelników tego bloga. Komy na antym są po to aby nie zasmradzać rir-a twoim gnojem knurzy siurze.

  A co do fotek DK to przecież na tym blogu są bardziej seksowne wersje. Sam podorabiałeś bieliznę. Teraz już wiadomo po co to robiłeś hehe Sądzę ciebie w/g siebie. Ehh matole...

  niedziela, 11 września 2016 21:53:23 CEST

  OdpowiedzUsuń