niedziela, 19 czerwca 2016

Jak tam Sidor? Przedłużyłeś ważność swoich "Żółtych papierów"? Przydają się tobie takie, co nie:) Wiesz o co chodzi:)

149 komentarzy:

 1. Nie mam wątpliwości, że ten facet jest chory psychicznie. Wiele o tym świadczy.
  Nie będę tu ani wymieniał symptomów ani przykładów. Sam to robi na swoim blogu.
  Lekarze widocznie uznali , że nie jest groźny dla otoczenia. Nie pomyśleli jednak jak bardzo groźny jest dla samego siebie.
  Na razie niszczy wszystko co do tej pory "stworzył" od nazwiska po urojeniowe teorie opisujące jego chory świat. Dalej przekonany o swojej bezkarności kontynuuje przygodę z temidą.
  Lubi igrać z ogniem czy uwierzył w swoją nieomylność ?
  Jakoś nie bardzo przekonał wszystkich o swoich paranojach
  /no chyba ,że podobnych sobie/ ale za to przekonał wielu o swojej chorobie.
  Dziękujemy ci matole. Sami lepiej byśmy tego nie zrobili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale może byś właśnie podał jakieś bieżące przykłady. Bo takie gadanie bez dowodów, wiesz ile jest warte. Wszystkich może nie przekonał - tych nieprzekonanych jest kilku. Należą do nich koniczyna/mruk i jeszcze 2-3.

   Usuń
  2. "No ale może byś właśnie podał jakieś bieżące przykłady".
   A co on już się wyleczył i przeszłość nie ma znaczenia? To, że "de bil" nie sra wszędzie i na wszystko czego nie rozumie jako prostamol to Koniczyny zasługa. Teraz woli GalaAnonima, a jak sam twierdzi jest ich kilku. Komu więcej trzeba bieżących przykładów.
   I oto przykład jego paranoi :)

   https://youtu.be/as9qxse5otA?t=86 - to skrót, ale dobrze obrazuje jego obłąkanie!

   Komu więcej trzeba. Przecież to postępuje z wiekiem i nie ma szans na reemisję. Teraz tylko go trzeba otoczyć opieką przez specjalistów i chyba zamknąć w bezpiecznym miejscu. Może coś z jego zdrowej świadomości się uchowa i zacznie rysować np. kwiatki. O trójkątach niech zapomni :).

   Usuń
  3. Taa nie mam nic innego do roboty tylko siedzieć przed kompem i czekać na "bieżące dowody" chorych urojeń durnia sisiora.

   Skup się Holtz ! Blog o sidorze, post pt." Jak tam Sidor? Przedłużyłeś ważność swoich "Żółtych papierów"? Przydają się tobie takie, co nie:) "

   komentarz w odpowiedzi na temat a ty kota ogonem obracasz.

   Odpisujesz zwracając się do mnie a potem "jest nim mruk" Dzieciaku paranojka nie opuszcza w dalszym ciągu. Zawołaj osobowość wiodącą będzie ci łatwiej się nie pogubić.

   Usuń
  4. Myślałem, że zachowasz się po męsku i podasz jakieś konkretne przykłady. Ty jednak wolisz urządzać pyskówki. Tych parę przykładów, co tu przytoczyłeś, są lichej jakości. Sidor widział coś na niebie to ma być przykład choroby!? Ja też parę rzeczy widziałem. Ja tam Sidora nie bronię - on obroni się sam. Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać ani wchodzić w niemerytoryczne pyskówki jakie tu urządzasz Ty i kilku użytkowników. Sidor przynajmniej podaje konkretne rzeczy a wy... jak by to powiedziało dziecko: "się przezywacie". To że odnoszę wrażenie, że koniczyna i mruk to jedna osoba to moja sprawa. Mogę się oczywiście mylić ale tak właśnie sądzę. Myślę też, że jednego z was spotkałem, w Hotelu Rzeczka. Wspomniałeś o blogu Sidora chyba chodzi Ci o "kłamstwariese". Tu Sidor analizuje, to o czym gada Kwiecień a resztę i to zdecydowaną stanowią użytkownicy, którzy to potwierdzają. Jest ich kilkuset, łącznie ze mną co w porównaniu z kilkoma obrońcami tutaj stanowi mierną część. To tyle. Starałem się pisać prostym językiem, streścić przekaz tak aby nie wdawać się w dziecinadę.

   p.s. Atakując Sidora, bronisz jednocześnie Kwietnia. Ja się zastanawiam, co jest tego przyczyną. Myślę, że mogą być dwie:
   - albo jesteś przekonany, o prawdomówności Kwietnia
   - albie wiesz, że Kwiecień jest chory ale nie obchodzi Cię to. Wykorzystujesz go do walki z Sidorem przez co udowadniasz Kwietniowi, że dobrze robi. On w ten sposób zyskuje argument aby dalej brnąć w swoje, robiąc w ten sposób coraz większe pośmiewisko z siebie.

   Usuń
  5. Jeśli już merytorycznie to /bez pyskówek/ musisz trochę jeszcze pomyśleć nad moimi intencjami.

   Teza "albo -albo" jest delikatnie niedojrzała.
   To tak jakbyś powiedział, że broniąc PO jestem za PIS-em . I dalej udowadniam PO , że ma rację i dobrze robi itd itp..

   Logika na poziomie gimnazjum. / i nie pyskuję tylko widzę do czego dążysz.?

   ///" On w ten sposób zyskuje argument aby dalej brnąć w swoje, robiąc w ten sposób coraz większe pośmiewisko z siebie. "////

   Nieśmiało próbujesz mi podziękować za to czy dalej nie widzisz błędu logicznego w ocenie ?

   Pisałem nie raz. G mnie obchodzi co robi DK. Co pisze i co opowiada. Nie jestem jego niańką. Każdy ma prawo opowiadać co chce byle by nie lżył i nie pomawiał niewinnych ludzi. Sisior robi to tłumacząc walką o "prawdę historyczną" a tak naprawdę chodzi mu o urażone ego. Walczy z DK choć sam głosi kosmiczne bzdury.

   Widzi źdźbło w czyimś oku nie dostrzegając belki we własnym.

   Sisior jak na razie nie stworzył nic godnego. Zlikwidowane forum o trójkątnych chmurach nie dopuszczające nic poza świętym zdaniem wielkiego wikinaukowca sisiora i blog z moderacją gdzie wszystko jest dopuszczane byleby krytykowało DK. Cholernie obiektywna prawda !

   Wszystkie te bajki, że sisiorowi chodzi o prawdę są moim zdaniem bzdurą. Bardziej mi pasuje tu zemsta za nazwanie Sidora gejem.
   Uderzyć w stół jedno ale czemu te nożyce tak strasznie mocno się odzywają ?

   Usuń
  6. Widać bardzo postarałeś się ułożyć przejrzystą odpowiedź. Myśli podzieliłeś na akapity... no super. Wybacz jednak ja nie będę wchodzić z tobą w polemikę, bo ani czasu ani ochoty specjalnie na to nie mam. Posługujesz się dziwną dla mnie argumentacją i logiką. A retoryka i sposób formułowania wypowiedzi sugeruje mi coś, o czy na publicznych forum nie chcę mówić. Dlatego dalsze ciągnięcie tej dyskusji byłoby bezsensowną stratą czasu dla mnie a dla Ciebie i kilku podobnych "wodą na młyn" takiej dyskusji. Jeśli się już więcej nie odezwę, będziesz wiedział dlaczego. Dwa nie chciałbym, abyś poczuł się urażony jakąś moją wypowiedzią. Za to odniosę się do jednego z twoich argumentów: pisałeś mniej więcej tak, że mapy z tego przewodnika mogą sięgać poza obszar Karkonoszy. Ja nigdy tego przewodnika nie miałem w rękach, więc nie chcę twierdzić, że takowych nie zawiera. Jeśli jednak takowe zawiera ale sporządzone są w skali tak jak te, które widać na e bayu, to stopień ich generalizacji, który idzie w parze ze skalą mapy, absolutnie nie pozwoliłby Kwietniowi na opisywanie takich szczegółów terenowych jakie podaje nasz Daryusz! Być może uda mi się porozmawiać z kimś, kto zna język niemiecki, to sprawa trochę się rozjaśni.

   Druga to rzecz taka, że: jeśli już padł argument o coś w rodzaju "wypowiedzi na poziomie gomnazjum. to powiem ci, że byłem przy tym, jak jedna z fanek Kwietnia wymyśliła przezwisko "Sisior". Było to, przy ognisku w Rzeczce. Nie pamiętam imienia dziewczyny ale z wyglądu mogę ją opisać jako nieco krępawą o raczej ciemnych włosach. Być może ty albo koniczyna albo obydwoje byliście też tam. Chciałbym też zapytać, czy ty albo koniczyna wyglądacie mniej więcej tak: Dość wysoki, przysadzisty o dłuższych włosach, spiętych w kucyk. Ubrany w czarne, chyba skórzane spodnie, czarny sweter. Na szyi coś w rodzaju srebrnego "wisioru" Wydaje mi się, choć nie jestem na 100% pewny, że kogoś takiego widywałem w Rzeczce. Oczywiście mogę się mylić ale

   Usuń
  7. Tu reszta wypowiedzi: chyba kogoś takiego tam widywałem.
   To tyle.

   Usuń
  8. Ciągle upierasz się z uporem maniaka że ja to koniczyna . Twoja retoryka i sposób formułowania wypowiedzi sugeruje mi coś, o czy na publicznych forum nie chcę mówić. / :) /.

   Mapa głowna jest szersza niż 40 km. Map w serii przewodników było wiele więcej. zwykle 15.
   Zobacz sobie w spisie treści tego konkretnego str #123 i przetłumacz słowo "EULE" . Resztę dalej rajcuj się Karkonoszami i rób z siebie niedouczonego głupka. Na zdrowie.

   Usuń
  9. Gdzie niby te kregi? Darek nagral film nie majac pojecia co tam pisze, sam to przyznal filmie ze czeka na osobe ktora mu to przetlumaczy bo nie wie co tam pisze. Jak to wiec mozliwe?

   Po prostu sciemnial, zreszta udowodnil to na poczatku filmu "czytajac" i "tlumaczac" tytul przewodnika.

   A ty kogo ty w ciula chcesz robic, siebie?

   Usuń
  10. Nie upieram się z uporem maniaka, że ty to koniczyna. Zapytałem tylko, czy ten opis pasuje do jednego z was.
   Mapa główna jest nawet szersza niż 40 km - sięga nawet do Breslau, Gorlitz itp. Jest to mapa o bardzo małej skali dlatego szczegółów jest tak mało, że nie da się nią poruszać w górach. To mapa raczej połączeń drogowych i kolejowych. Przejrzałem też inne mapy, sporządzone zwykle w skali 1:60 000. Jednak żadna z nich nie opisuje Gór Sowich. No chyba, że ty znalazłeś taką a ja nie Kwiecień mówi, że korzysta z map - liczba mnoga!
   W spisie treści faktycznie pojawia się słowo EULE ale oznacza ono sowa, dopiero Eulengebirge znaczy Góry Sowie. Przeczytaj sobie ten rozdział albo poproś kogoś, kto ci przetłumaczy o czym tam jest mowa.

   Usuń
 2. A ty konieczynko zmieniles juz dowodzik czy cie pozbawili praw publicznych?

  OdpowiedzUsuń
 3. ////// "Anonimowyponiedziałek, 20 czerwca 2016 21:16:00 CEST
  Ale bida u koniobijcy na blogu, tylko gucio coś wypierdział ale to o kwietniu chyba :D

  Gall Anonimponiedziałek, 20 czerwca 2016 22:00:00 CEST
  Opisał chorobę kwietnia i tyle kierując swe myśli w moja stronę jebany koniczynka."/////

  "kierując myśli w moją stronę" tyś się chyba za dużo gejowskiej poezji naczytał. Takie zajawki zachowaj dla swojego nowego kochanka.

  Znów w błędzie jesteś. Który to już raz ? Blog jest o tobie a to jest kment do posta o twojej chorobie.

  Piszesz już ufo -relacje o swoich psychourojeniach ? Co już nie trójkąty tak.

  Kiedyś takich jak ty nazywano "pomyleni" Tkwili w swoich pomyłkach święcie wierząc , że ich urojenia to rzeczywistość.

  Dalej przylatują do ciebie obcy na wyciągnięcie ręki "jak wróble" ?

  https://www.youtube.com/watch?v=nkZEe3Wfauk od 7:50 z bloga

  psychopaty Tomasza Sidora :

  http://h17.blox.pl/html

  "...Sorry, że dosadnie to opisuję, ale wzbiera we mnie złość, że widzę coś czego nie jestem kurwa w stanie udowodnić i coś czego nie widzi nikt! ..."

  To bierz mniejsze dawki tych prochów będziesz mniej "zakurwiony" durniu

  Reklamę masz głupku darmo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sisior i reszta jego genialnych detektywów netowych mieliście to przed oczami a Tomuś nawet 1,5 godzinną audycję nna ten temat zrobił9 hehe0 udowadniając jaki jest bystrzacha.

  proszę :

  http://www.ebay.de/itm/Dachbodenfund-Richters-Reisefuehrer-RIESENGEBIRGE-SCHLESIEN-mit-Karten-1912-13-/191867237289?nma=true&si=Uz0PXkM2knRLuYrYreEXkXcjzfo%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

  Strona # 123 teraz tłumacz ... i ? Albo dobra zlituję się

  http://www.kolej.one.pl/~halski/linie/sowiogorska/eulen2.html

  Oj matołki matołki. Główna mapa jest szersza niż 40 km , nie wiecie jakie inne mapy są w tym wydaniu / to była seria przewodników z 10,15 czasem nawet i 64 mapkami)

  http://www.ebay.de/itm/Dachbodenfund-Richters-Reisefuehrer-RIESENGEBIRGE-SCHLESIEN-mit-Karten-1912-13-/191867237289?nma=true&si=Uz0PXkM2knRLuYrYreEXkXcjzfo%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

  ale najłatwiej jechać jak dzieciaczki: "To Karkonosze a nie Sowie. "

  Ale to dobrze. Następny dowód waszego matolstwa daliście nam sami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie ty tam widzisz "kamienne kregi" ktore Kwiecien odnalazl dzieki mapie?

   Usuń
  2. Przeciez logiczne ze po przedawkowaniu lekow ktore kwietniowi doktor przepisal wszedzie widzi sie kamienne kregi :-)

   Usuń
 6. Holtz ! I co ten Twój idol udowadnia ? Swoje matolstwo widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty ogladasz w ogole to co Kwiecien odstawia? Ogladasz to na trzezwo i jeszcze usilujesz tego bronic?

   Serio?
   Serio???

   Usuń
  2. Najwidoczniej koniczynka cos tam zapodaje konkretnie,chyba nie potrafi tak na trzezwo :-)

   Usuń
  3. Drogi nijaki, są różne poziomy wyobraźni, różne poziomy świadomości. My z różnych przyczyn wybieram ten. Staramy się być tolerancyjni wobec innych, ale nie dla "de bila", świra, psychopaty, oszołoma, chwasta, itd., bo jest zagrożeniem.

   Usuń
  4. Drogi nijaki, są różne poziomy wyobraźni, różne poziomy świadomości. My z różnych przyczyn wybieram ten. Staramy się być tolerancyjni wobec innych, ale nie dla "de bila", świra, psychopaty, oszołoma, chwasta, itd., bo jest zagrożeniem.

   Usuń
  5. Coz za epitet :-) Dlugo ci to zajelo?

   Usuń
  6. Drogi jaki-sraki, no widze ze tu jest "rozny poziom swiadomosci", ok wybieraj co tam ci sie podoba, twoja recz. Ale NIE dla klamcy, swira, schizofrenika, oszusta i pomawiacza Kwietnia bo jest zagrozeniem.


   Usuń
  7. Oj dość mocno sidorek przebija się :). Jeśli DK jest oszustem, pomawiaczem to załatw z nim sprawę po męsku. Jeśli wiesz o co chodzi i w ogóle potrafisz to bez netu. A ten blog jest o tobie świrze, a ty zagrażasz innym i zupełnie nie związanym z DK. Lista pomówionych przez ciebie jest znana i konsekwencje będą.

   Usuń
  8. Widzisz narkomanie wszedzie widzisz Sidora-to sie leczy.
   Moge tam podjechac jutro czy w sobote bo mieszkam w rejonie i co?
   Wyjdziesz sie pizdo wygrazac albo zebrac wjebane fajfusie?

   Powiedz kiedy i gdzie to po ciebie moge podjechac jak masz jakies fochy do mnie choc mnie nie znasz. Gwarantuje ze spierdolisz i na tym sie skonczy.
   Nie jestem jakims fryzjerem zeby sie z toba cackac, ja tam mieszkam szurze i was ustawie jesli trzeba bo pozwalacie sobie zbyt wiele wiec waz slowa bo ty odczujesz konsekwencje.

   Z Darkiem porozmawiam w cztery oczy, ale ciagle sie chowa a ty wypierdalaj i nie wtracaj sie chyba ze chcesz powyzsze.

   Usuń
  9. Jestem chetny by zalatwic to po mesku,daj namiary na siebie to sie ustawimy.

   Usuń
  10. Czyzby lizaczek sie zcykal?

   Usuń
  11. Ale fajne maskotki siorka, takie ledwo co :).
   Czy chcesz mnie załatwić? Czy mam być kolejną ofiarą siorka?
   A dokąd chcesz podjechać i gdzie ten twój rejon?

   Usuń
  12. Lizaczek chyba nie zrozumial pytania :-) Nic zreszta dziwnego skoro ma sie dziedzicznie syf zamiast mozgu :-)

   Usuń
 7. Gucio mruczek masturbatorek,niby rzniesz inteligenta ale widzac twoje zalosne i msciwe z nutka zazdrosci wpisy to mysle ze walczysz sam ze soba ale z drugiej strony rozumiem bo zapewne nic ci wiecej nie pozostalo :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. hehe masturbo.. "sądzę ciebie w/g siebie" .

  Profilek założony dzisiaj a któż to boi się pod starym nickiem przyznać do pomyłki cio ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Oooo...tabletki wreszcie zaczely dzialac? :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. PILNIE POSZUKUJE MAPY POZNANIA BO WYJEZDZAM DO BYDGOSZCZY A TAM NIE CHCE SIE ZGUBIC CZY TUTAJ MOZNA KUPIC OD KOGOS? PLACE 1500 PLN,BO TE NA EBAYU ZA 10 EURO JUZ POSZLY :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz do wilkokangura, on ci za stowe wysle mape kanalizacji Breslau bo zrozumie to jako mapr Bydgoszczy.
   :-)

   Usuń
  2. Pierdole nie pisze do niego bo juz wogole sie pogubie :-) Z jego mapa strace kontakt zapewne z wlasnym mozgiem :-)

   Usuń
 11. Na poczatek polecam zrzucic sie na nowego psychiatre dla Kwietnia, a potem starac sie bronic tych jego absurdalnych debilizmow a na koniec pytac Sidora o papiery.

  Wlasnie bylem nad Jeziorem Bystrzyckim, jest pelno wody. Jak to ma sie do tego co tam odstawial Kwiecien twierdzac ze zbiornik bedzie sie zapelniac KILKADZIESIAT LAT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezeli Tomek wyda jakiekolwiek papiery....skoro ten pan D!K! :) nigdzie nie widnieje a zapewne nawet na zoltych papierach trzeba podac adres stalego zameldowania :-)

   Usuń
  2. Darek byl leczony w szpitalu w psychiatrycznym w Walbrzychu.
   Znam go...

   Zaprzeczysz?

   Usuń
  3. Hmmm...przeciez ja slyszalem ze byl na czworecce w Kocborowie ,kurcze juz sie gubie :-)

   Usuń
  4. Zwiedzil nie jeden oddzial...

   Usuń
 12. Jakaś inwazja czy co? "De bil" ewakuował się (strzelił focha - trochę nie po męsku) i wysyła posłańców :)

  OdpowiedzUsuń
 13. O! johnny brawo,czekalem za toba nalesniku zjebany :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie zdrobnienia?! Utrzymuj styl, bo się już gubisz!

   Usuń
 14. Na tym blogu styl? Chyba z chujem na lby sie pozamieniales :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Koniczyna... zacznij nowe posty pisać na tych swoich koncikach lepiej bo nuda jest I nie ma co czytać. Wziołbyś sie za coś produktywnego zamiast sie z glupim macać przez sciane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wladyslawie Niewiadomski Tomek kiedy sie tutaj udzielal napisal ci jak sie wydaje slusznie ze jestes Markiem Sekiem pod tym loginem uzasadniajac to twoim stylem pisania w porownaniu z tym stylem jaki uzywasz na paranormalium.Jesli to jest prawda ze jestes Markiem Sekiem to wlasnie nawet ty potwierdzasz ze caly ten blog to nezproduktywne nudne szambo.Tym samym wyraziles opinie o samym tworcy blogu i pokazales jego poziom z czym ja sie absolutnie zgadzam pomimo ze takich jak ty potraktowalbym jak chwasta w ogrodku.

   Usuń
 16. ////" Gall Anonimczwartek, 23 czerwca 2016 10:21:00 CEST
  http://www.ebay.de/itm/Dachbodenfund-Richters-Reisefuehrer-RIESENGEBIRGE-SCHLESIEN-mit-Karten-1912-13-/191867237289?nma=true&si=Uz0PXkM2knRLuYrYreEXkXcjzfo%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

  W przewodniku po górach Karkonoskich jest dział o górach Wałbrzyskich, ale mapy z tego obszaru są w skali uniemożliwiającej kwietniowi znajdować szczegóły i konkretne szlaki."////

  Sisior na swoim blogu doznał olśnienia WOW. Brawo Wielki Odkrywco ! Fajnie ,że do tej pory robiłeś z siebie debila. A może przyznasz się do swojego błędu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bledem to jestes Ty :-)

   Usuń
  2. ////"....ale mapy z tego obszaru są w skali uniemożliwiającej kwietniowi znajdować szczegóły i konkretne szlaki." /////

   http://porozmawiajmy.tv/znikniecie-jeziora-zamek-grodno-i-atlas-riesengebirge-dariusz-kwiecien/

   Do tego matoł nie potrafi chyba PDF -a otworzyć haha
   "hacker " z psychiatryka . Jak on to kiedyś się skarżył : "esplorer mi muli" ?

   Ło Boziu zlituj się nad nim nie karaj go więcej i nie odbieraj resztek rozumu.

   Usuń
  3. Puknales sobie w jajo z radosci? :-) Jestem pod wrazeniem spostrzegawczosci :-)

   Usuń
 17. No wlasnie podaj jakis konkretny argument albo jakis post z ktorego mialbym polew :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz argument "po byku"

   "dudus1224 czerwca 2016 19:02
   Bledem to jestes Ty :-)"

   Usuń
 18. Ale mi stary dowaliles ....mam jedno pytanko,takie osobiste....pytam bo wlasnie zaraz ide do toalety strzelic konkretnego klocka i odpowiedz mi dlaczego w tym wlasnie momencie lepiej wychodzi mi to myslac o tobie? Pytam gdyz na tym profesjonalnym blogu takze udzielacie fachowych odpowiedzi,czekam za porada i serdecznie pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. buuuuhaaa jaki "pan taki kram"
  Obrońcy zboczonego 50 letniego dzieciaczka siussiorka idą sobie kupkę zrobić i muszą o tym opowiedzieć.

  Jak wrócisz napisz jak było chłopcze. Wszystkich to strasznie interesuje. Czekamy !

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie no spoko bylo zajebiscie :D Splukujac powiedzialem "smacznego gucio mruczek i dla twoich kumpli" jednoczesnie majac nadzieje ze najecie sie do syta :-) Co z moim zapytaniem bo chyba nie potrafisz odpowiedziec? :-)

  OdpowiedzUsuń
 21. Upsss...pewnie jeszcze wybiera kukurydze,jak sie najesz to daj znac :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idiota myśli, że jest kopi luwak. Teraz wiadomo jak sisor pozyskuje żarcie, ale on nie wybiera, żre w całości. Nigdy nie umrzecie z głodu :)

   Usuń
  2. Co to jest kopi luwak? Wytrzyj sperme z oczu bo niewyraznie piszesz :-)

   Usuń
  3. Czyli idiota i to udowodnił. Kopi Luwak to lis, z którego gówna wybiera się sfermentowane ziarna kawy. Później to się mieli, parzy, pije i zachwyca. To tak w skrócie.
   Wy to robicie z byle czym co wydalicie :)

   Usuń
  4. Stary nie wiedzialem ze to twoja ulubiona kawa :-) Zachwycasz sie ziarnami kawy z gowna lisa? Gratuluje :-) Czyli jednak sie nie mylilem,zreszta dla ciebie to jest zapewne jeden chuj,z czyjej dupy zresz :-)

   Usuń
  5. A zreszta nie interesuje mnie lis z ktorego gowna ziarna kawy wybierasz i mielisz poniewaz mam na glowie wazniejsze sprawy ,chociazby udzielac sie TU na tym zjebanym blogu :-)

   Usuń
 22. dudus1224 czerwca 2016 19:25

  ////"...dlaczego w tym wlasnie momencie lepiej wychodzi mi to myslac o tobie?...." /////

  Bo zawsze jak rozszerzają ci się zwieracze to myślisz o innym facecie ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Cos za krotki tekst skopiowales,bo na nim nie ma mowy o odbycie badz zwieraczu ale zapewne ktos kto czyta moj powyzszy komentarz bedzie utwierdzony w przekonaniu ze jestes nie dosc ze glupi to wytresowany bo ponizyles sie jednak do tego stopnia ze odpowiedziales :-) A pozatym napisalem wyraznie o zwyklym sraniu na ciebie i tyle,czyli rozumiem ze odbyt wedlug ciebie nie sluzy do srania tylko do przyjmowania penisow? Gratuluje ! Masz jakies z tym problemy? :-) Mam nadzieje ze obiadek smakowal :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haaaa ha haaaaaa sam pierwszy piszesz do mnie :

   dudus1224 czerwca 2016 19:25
   Ale mi stary dowaliles ....mam jedno pytanko,takie osobiste....pytam bo wlasnie zaraz ide do toalety strzelic konkretnego klocka i odpowiedz mi dlaczego w tym wlasnie momencie lepiej wychodzi mi to myslac o tobie?..."

   Lepiej ci wychodzi

   bo na samą myśl o mnie zwieracze ci się otwierają.

   Takie gejowskie podrywy to do Tomusia sobie pisz.

   Odpisując pokazałem, że zrozumiałem twoje zaloty i wiem co dajesz do zrozumienia .

   Cio , dupcia swędzi i szukasz ratunku ? Tomuś już nie daje rady ?

   Usuń
 24. Następnym razem MYŚL co piszesz CIOTO.

  Nie będziesz musiał się tłumaczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tlumaczyc? zla odpowiedz na konkretne pytanie :-)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 25. Ale fajne masz skojarzenia ,nawet nie masz pojecia jaka mam radoche ze odpisales chlopczyku w krotkich spodenkach,wysral cie orangutan wiesz o tym?A tak szczerze myslac ze sram na ciebie to jakos mi lepiej stad moje powyzsze komentarze,no ale coz....pierwszy zaczales o puszczeniu zwieraczy :-) Tylko jest maly problem bo ja mam na mysli sranie a ty wpychanie,w tym problem :-)

  OdpowiedzUsuń
 26. "Lepiej ci wychodzi

  bo na samą myśl o mnie zwieracze ci się otwierają. "-a do czego sie zwieracze otwieraja? do wysrania czy wyciagniecia wibratorka jak w twoim przypadku?

  OdpowiedzUsuń
 27. Sam pierwszy piszesz ,ze myślisz o mnie , że lepiej ci wychodzi, a teraz tłumaczysz się siuśku że to ja zacząłem ? Zastanów się. Taraz się inaczej tłumaczysz bo nici z podrywu.
  Ja też sram na ciebie ale nie piszę, ze myślę o tobie jak coś mam między zwieraczami.
  Znudziłem się już tobą. Leć popisać u tomusia. KONIEC AUDIENCJI

  OdpowiedzUsuń
 28. Czyzby brak argumentow spedalowanych oczywiscie z twojej strony? Slabiutki jestes :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe:) Widzę że siłka ćwiczy teraz umysł:)Skręt zjarany że tyle słów mózg produkuje?:) PS już się nudzi dudusiu12?:)

   Usuń
  2. Jak by jarał skręty to by myślał / jak to wybełkotał ostatnio sisior/ "transcendentalnie" . Tutaj naprodukował jedynie kilkanaście komów o wypróżnianiu się.

   Kom z 22:54 daje pewność ,że to sisiak oryginał tylko jak zwykle wstydzi się wystąpić pod własnym nickiem.

   A jeśli to sisior to nie skręt tylko psychotrop jakowyś pewnikiem na noc zażyty.

   Matkę sam durniu sisiorze na pośmiewisko wystawiasz. Durnia z siebie robiąc i prochy zarzucając swe idioctwa pisząc. Bo i kim niby była skoro takiego debila zrodziła ?

   O facetach

   Usuń
  3. nieodpowiednich nie będę pisał bo to po ojcu może być dziedziczne .

   Usuń
  4. To co napisales lumpie swiadczy ze naprawde grubo jestes niedorobiony i masz loty z grubej polki ,na jakiej podstawie sadzisz ze ja jestem Tomkiem Sidorem? Teoria spiskowa tak zryla twoja psychike? Kto w ciebie to wpoil,rodzice?

   Usuń
 29. " KONIEC AUDIENCJI "-Kurwa pobozny sie znalazl ! Nabijajac sie z czyjejs nie zyjacej matki swiadczy o TYM ze jestes kims ktory nie zasluguja na jakakolwiek nazwe,pamietaj o tym gnoju a pozatym bede twoim cieniem,zablokujesz mnie tu to powstanie inny blog odnosnie ciebie i pamietaj ze swiat jest maly a takich jak ty to ja gasze jak peta w popielniczce,to jest (nie)koniec mojej audiencji !

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak widać trudno zerwać z nałogiem. Siusiek nawet tutaj umiejscawia sens swojej egzystencji. Nie ważne jakie wcielenie i jaki galanonim to pisze. Siuśka dość łatwo rozpoznać. Wystarczy, że nie będzie widział swojego kretyńskiego zachowania i wszelkie swoje nieszczęścia przypisze DK, nie dostrzegając chronologii wydarzeń. Czuje się poszkodowany, wręcz ofiarą złego DK, a on taki niewinny, grzeczny, itd.
  Teraz mamy konkretne dowody na mnogość osobowości w jednym otyłym cielsku. On tu jeszcze wróci, to pewne. Nawet po to tylko, żeby komentarzy było więcej :).

  OdpowiedzUsuń
 31. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 32. Odrobaczenie zapewne z ktorego powrociles kundlu nie przynioslo pozytywnego rezultatu skoro nadal sugerujesz ze to ja jestem Tomaszem Sidorem.Mysle na powazne ze o podwojnej osobowosci moglbys wiele powiedziec sadzac po stylu pisma z twoich kilku nickow.A tak na serio....po co Tomek mialby sie tutaj osmieszac i specjalnie logowac sie na inne konta skoro wisisz mu jak skora na kutasie? Mysle ze ma powazniejsze zajecia niz odpisywac tobie banderowski nekrylu.Takich jak ty to on przeciez nie zauwaza bo kogo obchodzi szczur szwedajacy sie po smietniku? Owszem byl tu wczesniej by udowodnic jakim glupkiem jestes :-) ....Widzisz lizaczku ale za to ja tu jestem :-)

  OdpowiedzUsuń
 33. "A tak na serio....po co Tomek mialby sie tutaj osmieszac i specjalnie logowac sie na inne konta"
  Bo to "de bil" paranoik, chorobliwie zawzięty na Kwietnia. Tomcio lubi mieć wiele osobowości, bo to jego żywioł.
  Ja tutaj jestem tylko komentującym i uwypuklającym jego chorobę. Samo to, że myślisz, że jestem Adrianem mi wystarczy.
  To miejsce nie jest mu obojętne i o to w tym wszystkim chodzi.
  A jakież to ma inne zajęcia? Co grubas innego może robić jak nie "mścić" się swoimi tłustymi zagrzybiałymi paluchami zza klawiatury?
  A skąd ty to wiesz czy to on był, przecież jak niby sam napisał, że galów anonimów jest wielu. Coś chyba masz z tym wspólnego głąbie. Ty chyba nawet wiesz kiedy po śmierdzących jajkach się drapie tłuściochu.

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy ja kiedykolwiek napisalem ze jestes adrianem?Nie znam typa :-) Ciagle upierasz sie przy "shizofrenicznych wspomnieniach" Wszystko w porzadku z toba deklu? Mam wrazenie ze juz gruuubo nie panujesz nad wlasnym mozdzkiem :-) A ty juz skojarzenia o jajkach...faktycznie twoj zywot zapewne opiera sie na podwalinie w tym temacie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie wystarczy, że znasz swojego "mistrza" i bardzo dobrze wiesz kiedy on tu gości. Co wy tam ze sobą macie, jak się przełączacie, co ze sobą robicie to mi to lata. Reszta to i tak dla nas zabawa głupotą i z głupoty "de bila" deklu :).
   Galów jest wielu, jak twój "mistrz głupoty" pisał, więc co mnie to tam, który to gal :).

   Usuń
  2. Napisałem Ci Johnny "coś" na Hangouts:) Zajrzyj tam:)

   Usuń
  3. Materiał wymowny, lekko przerażający. Zobaczymy co będzie dalej.
   Z tego wynika, że jest "de bil" i "de kiel" :)

   Usuń
 35. Czy ja kiedykolwiek napisalem ze jestes adrianem?Nie znam typa :-) Ciagle upierasz sie przy "shizofrenicznych wspomnieniach" Wszystko w porzadku z toba deklu? Mam wrazenie ze juz gruuubo nie panujesz nad wlasnym mozdzkiem :-) A ty juz skojarzenia o jajkach...faktycznie twoj zywot zapewne opiera sie na podwalinie w tym temacie :-)

  OdpowiedzUsuń
 36. Sisior lewandowski po meczu zdjął koszulkę !!! I chodził w samych spodenkach !!! Kiedy dorobisz mu biustonosz i sukienkę ? Potem napiszesz, że jest zboczony ?


  Czekamy.

  OdpowiedzUsuń
 37. Posluchaj glupi kundlu,wstawiles polnagie zdjecie kwietnia na swojego pseudo bloga bo jak widac kreca cie gole meskie torsy a teraz z calego tego meczu zauwazyles tylko ze Lewandowski zdjal koszulke i ty wpierasz Tomkowi ze jest zboczony kiedy sam ciagle w tym temacie nawiazujesz.A wogole moze wyjasnisz jakie intencje towarzyszyly kwietniowi ze zrobil sobie to zdjecie i co chcial tym pokazac i wyjasnij czym ty sie kierowales umieszczajac je na swoim pedalskim blogu ?Bo jak widac kwiecien ma inklinacje do pokazywania golizny a ty do jej publikowania :-) Mocno cie to podnieca,wgrales focie na kompa i robisz sobie dobrze pedale ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fota z Kwietniem była po to żeby Sidor pokazał jak się może w takich momentach zachowywać. Sidor spełnił oczekiwania gawiedzi i podniecał się na przemian z przeżywaniem. Ty tego nie kumasz dudusiu?:) A tak na marginesie:) Skręta wolisz natural?:)

   Usuń
  2. Koniczyna odkrecasz kota ogonem ale skoro to polgole zdjecie kwietnia mialo byc na wabia dla Tomasza to tylko potwierdzasz fakt ze kwiecien zniza sie do poziomu ekshibicjonisty i tym potwierdza swoje pedalstwo i to nie Tomasz podnieca sie jego zdjeciem tylko ty sam i kwiecien a dodatki jakie wstawil na to zdjecie jak sam ci zreszta napisal byly wyrazeniem i podkresleniem twoich i kwietnia sklonnosci.

   Usuń
  3. Fota była na podpuchę:) A wiesz że Sidor na początku tego wątku stwierdził że lepiej by było jakby Kwiecień robił pompki? Jak myślisz, który materiał z YT miał na myśli wtedy Tomuś? Może swojego wielkiego fana?

   Usuń
 38. Skreta fajfusie to ty napewno uwielbiasz ale z ruchomym waflem :-)Nie odpowiedziales na moje zapytanie lizaczku :-) I co osiagneles swoj plan? Z jakim dla ciebie traumatycznym skutkiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś tępy dudusiu jak Sidor i tłumaczenia lub jakieś odpowiedzi na pytania mijają się z celem:) Podobnie jak Tomuś twój mózg nie przyjmuje pewnych oczywistych danych:) A plan działa nie widzisz tego?

   Usuń
 39. Oczywiscie ze widze lizaczku :-) Jak moj plan idzie w dobrym kierunku :-) Ale ciagle mieszasz kijem w gownie doszukujac sie swoich racji chloptasiu :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapominaj czyje gówno tu prezentuje. A mieszanie w nim jest po to żeby inni to też zobaczyli i wiedzieli z kim mają do czynienia:) Wszystko ku chwale Wielkiego Pogromcy Kosmitów:)

   Usuń
 40. Napewno reprezentujesz tutaj zawartosc wlasnej zdezelowanej glowy :-) ,a raczej jej pustki. Jaki idiota zaklada bloga i masturbuje sie nad nim wyciagajac wnioski z byle czego i dodam ze wyssane z palca ? Nie masz zadnych konkretnych argumentow tylko podniecasz sie nad niczym,rownie dobrze moglby to byc pies sikajacy na krzaki,mysle ze napisalbys o tym ciekawy referat i poszukiwalbys we wlasnej lepetynia zlotych mysli. Zgadza sie ?

  OdpowiedzUsuń
 41. Napewno reprezentujesz tutaj zawartosc wlasnej zdezelowanej glowy :-) ,a raczej jej pustki. Jaki idiota zaklada bloga i masturbuje sie nad nim wyciagajac wnioski z byle czego i dodam ze wyssane z palca ? Nie masz zadnych konkretnych argumentow tylko podniecasz sie nad niczym,rownie dobrze moglby to byc pies sikajacy na krzaki,mysle ze napisalbys o tym ciekawy referat i poszukiwalbys we wlasnej lepetynia zlotych mysli. Zgadza sie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbyś dudusiu dalej nie kumał, to specjalistą od wyciągania wniosków jest bohater tego bloga:)
   Jakbyś dudusiu dalej nie kumał, to daję tutaj materiał Sidora bez wyciągania wniosków, co najwyżej sugerując pewne spostrzeżenia.
   Jakbyś dudusiu dalej nie kumał, to plan działa bo udzielasz się tutaj w obronie Sidora.
   Jakbyś dudusiu dalej nie kumał... i pewnie nie za kumasz ale to już wasz z Sidorem problem.

   A co to, dzień przed netem i konsolą? Kondycja spadnie:)

   Usuń
 42. ////"Jaki idiota zaklada bloga i masturbuje sie nad nim wyciagajac wnioski z byle czego....."///


  Ano taki który to z jednej fotki faceta w spodniach robi fetysz. Domalowuje bieliznę i wszystkich przekonuje , że facet bez koszulki jest zboczony.

  Trzeba być ślepym żeby nie widzieć kto tu ma chory łeb. Mnie np. Lewandowski w spodenkach nie rajcuje i nie doprawiam mu biustonoszy i rajstopek.

  Sidora widzę bardzo skoro umieszcza swoje wymarzone pozy DK na głównej stronie bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz gucio :-) Tomek zrobil dla ciebie niespodzianke dlatego bys mogl lepiej zrozumiec swoje wlasne pozadanie a mysle ze widzac kwietnia po tych przerobkach latwiej byloby tobie osiagnac erekcje,powinienes kundlu sie cieszyc z takiego obrotu sprawy,chcial dla ciebie dobrze a ty jeszcze sie zloscisz ?:-)

   Usuń
  2. Tomeczek robi innym niespodzianki robiąc fotki facetów w rajstopkach. Haaahaaa "sądzę ciebie w/g siebie".

   Banda zboczonych pedryli. Jeden broni drugiego. Sobie też robisz focie w rajstopkach czy tylko zbliżenia slipek ?

   Usuń
 43. "Jakbyś dudusiu dalej nie kumał, to specjalistą od wyciągania wniosków jest bohater tego bloga:)"-raczej chory psychicznie zalozyciel :-), "Jakbyś dudusiu dalej nie kumał, to daję tutaj materiał Sidora bez wyciągania wniosków, co najwyżej sugerując pewne spostrzeżenia"-tylko to ci pozostalo lizaczku bo nie posiadasz wogole konkretnych argumentow,powracam do tematyki psa sikajacego po krzakach :-), "Jakbyś dudusiu dalej nie kumał, to plan działa bo udzielasz się tutaj w obronie Sidora"-nic dziwnego skoro posuwasz sie do obrazania Jego niezyjacej matki,tylko kurwa i kanalia jest zdolna do tego. "Jakbyś dudusiu dalej nie kumał... i pewnie nie za kumasz ale to już wasz z Sidorem problem "-napisales cos bez sensu :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli dudusiu twierdzisz że z Sidorem jest wszystko w porządku i tak jak on, to postępuje normalny człowiek? Liczę na szczerą odpowiedź:)

   Usuń
  2. Postaram się pomóc w dupusiowi w odpowiedzi .

   Czy z Sidorem jest wszystko w porządku i czy tak postępuje normalny człowiek?

   Usuń
  3. Oczywisce ze wszystko z Nim w porzadku bo pokazuje wasze chore dewiacje ktore wy odwracacie przeciwko Niemu.

   Usuń
  4. Jakoś nie mam więcej pytań:) Pozdrów dudusiu mamę:)

   Usuń
  5. Znow sobie cos uroiles,zapytam raz jeszcze,co cpasz?

   Usuń
 44. Z bloga Sidora :

  http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/


  ///"...nie znam kompletnie historii tego pomnika,ani zamysłu jego twórcy,ale tak sobie myślę co by to było gdyby postacie zamieniły się płciami?Dorosły facet i mała dziewczynka?
  ODPOWIEDŹ JEST BARDZO PROSTA.
  Byłaby to też taka sama ukryta pedofilia jak w przypadku tego pomnika...."///

  "ale tak sobie myślę co by to było gdyby postacie zamieniły się płciami? Dorosły facet i mała dziewczynka?"

  Sidor jak jeszcze nie myślał o DK dumał sobie o dorosłym facecie i małej dziewczynce . hmmm . Czy każdy normalny facet widząc matkę przytulającą swoje dziecko/ to jest tematem tego pomnika/ zaraz kojarzy ze zboczeniem ?

  Imaginuje do tego "odwracanie płci" .

  Co siedzi we łbie tego starego pierdasa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezeli ty nie widzisz erotycznego podtekstu w tym pomniku to oznacza ze ty jestes urodzonym pedofilem akceptujacym tak niesmaczne i dwuznaczne zachowania,czy tak samo zaakceptowalbys gdyby ten pomnik przedstawial nagiego doroslego mezczyzne trzymajacego w ramionach chlopca lub dziewczynke w tym wieku? Bo jak widze skoro akceptujesz ten obraz nagiej kobiety i dziecka to pewnie zaakceptowalbys obraz nagiego mezczyzny i dziecka.Ty jestes utajonym pedofilem i to co tu piszesz to tylko udowadnia,a czy swoje dzieci rowniez przytulasz w tym wieku bedac nago?

   Usuń
  2. A wiesz o co chodzi w tym pomniku wogóle czyjak zwykle pieprzysz nie wiedząc o co chodzi ?

   Takie "a jakby ta kobieta była facetem ... " a jakby chłopiec był dziewczynką" to to jest właśnie chore.

   Właśnie zboczeńcy roją w swoich chorych łbach takie projekcje. Widzą jedno a zboczony umysł imaginuje zupełnie coś innego. Właśnie zboczonego.

   "...czy tak samo zaakceptowalbys gdyby ten pomnik przedstawial nagiego doroslego mezczyzne trzymajacego w ramionach chlopca lub dziewczynke w tym wieku?..."

   NIE BO TEGO TAM NIE MA. Tylko chory łeb ma takie dylematy.

   Tak samo jak twoja cholernie "logiczna" dedukcja. Jestem pedofilem bo PEWNIE zaakceptował bym , że kobieta na pomniku to facet i przytula nie córkę tylko syna ....

   O ja pier...le ty bronisz debila bo sam nim jesteś !

   "...czy swoje dzieci rowniez przytulasz w tym wieku bedac nago?..." debilu poczytaj co przedstawia pomnik.

   Usuń
  3. Kretynie ty na serio pojebany jestes....

   Usuń
 45. Chodzi o ten pomnik. Autorem jest ten sam artysta który zrobił pomnik Chopina w W-wie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ze ten sam artysta zrobil pomnik szopena w nieczy nie tlumaczy jego sklonnosci pedofilskich.

   Usuń
 46. http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/535309/files/blog_vh_3090833_3146499_tr_15lipca2007.jpg

  i podpis autora Sidora Tomasza : "ukryta pedofilia"

  Co wielki śledczy ukrytej pedofilii ma na myśli ? Czyżby miał z tym jakiś problem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skad zes wzial to zdjecie? Moze podalbys linka do tematu z jego bloga gdzie to zdjecie Tomasz opisal uzasadniajac w nim ukryta pedofilie tak by kazdy mogl wiedziec ze Tomasz slusznie zauwazyl ze zdjecie bylo wykonane z intencja propagowania pedofilii.Na zdjeciu widac wyraznie sylwetke raczej nieletniej dziewczynki ze szkolnym plecaczkiem od ktorego wylaniaja sie tzw.stringi ktore raczej nie sa domena i nie powinny byc domena dziewczynek w wieku szkolnym tylko dojzalych kobiet chcacych podkreslic swoja seksualnosc.Skoro ty tego nie widzisz ze szkolny plecaczek nie licuje z seksownymi stringami przeznaczonych dla dojrzalych,doroslych i rozwinietych kobiet to oznacza ze akceptujesz takie niesmaczne i wynaturzone zerotyzowane reklamy to oznacza po raz kolejny ze wykazujesz w tym ze jestes pedofilem co Tomek ci dobitnie pokazal.

   Usuń
  2. Takkkk . Dziewczęta po 18 roku życia nie noszą szkolnych plecaczków a poniżej nie noszą stringów.

   "zerotyzowanie" widzi zdegenerowany zboczeniec w pomniku matki z umarłym dzieckiem i w dziewczynie w stringach / bo ma "plecaczek". To "na 100% " musi nieletnia być i do tego zboczony ojciec zmusił ją aby założyła stringi.

   Chłopie czy ty w ogóle wierzysz w to co piszesz ?

   Usuń
 47. http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/535309/files/blog_vh_3090833_3146499_tr_21maja2007przejazdzka_nad_wisle__17_.jpg

  Sisior jak widać chętnie fotografuje panów w majtkach już od lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego znowu dajesz tylko linka do zdjecia a nie linka do tematu? Gdzie Toamsz umiescil wiele roznych zdjec np. przejazdzki rowerowej,poprostu przedstawia dosc starszych ludzi milo spedzajacych wolny czas.Czyzby znowu masz pedalskie skojarzenia?

   Usuń
  2. DEBILU ! czytaj linka . Nio pomogę link zaczyna się : no jak po literce :
   http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/wp-content/blogs.di

   Usuń
  3. Na dzisiejszym meczu takze miales pedalskie skojarzenia skoro widzisz w tych zdjeciach cos sprosnego?

   Usuń
  4. Nie pisałem , że widziałem coś sprośnego tylko poinformowałem sidora, że kolejny / jak on określa facetw bez koszulki/ - zboczeniec Pan Lewandowski pokazał się publicznie w tak skandalicznym ubraniu. Zapytałem kiedy SIDOR TOMASZ domaluje mu bieliznę.

   ///GUCIO MRUK25 czerwca 2016 17:52
   Sisior lewandowski po meczu zdjął koszulkę !!! I chodził w samych spodenkach !!! Kiedy dorobisz mu biustonosz i sukienkę ? Potem napiszesz, że jest zboczony ?///

   Usuń
  5. Masz komputer i odpowiednie programy i tak zalezy ci na Lewandowskim w rajtuzach to sam sobie zrob :-)

   Usuń
  6. Masz komputer i odpowiednie programy i tak zalezy ci na Lewandowskim w rajtuzach to sam sobie zrob :-)

   Usuń
  7. I tu prawie dotknąłeś sedna. Sidor ma programy i widocznie zależy mu na Kwietniu w rajtuzach skoro takie malowanki upublicznia.
   Nie widzisz jak odrzucona miłość sidora ma ujście w takich zachowaniach. Przecież on nawet tego nie ukrywa. Ogląda pokazy projektantów -gejów i zaraz daje komentarz w stylu : "a jakby tak" i daje całą historię o przebierankach. Że to DK przebiera innych itd . Przecież to jakaś paranoja.

   Usuń
 48. I lubi to robić bez ich wiedzy.:

  http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/535309/files/blog_vh_3090833_3146499_tr_21maja2007przejazdzka_nad_wisle__29_.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znow wybrales zdjecie z jego bloga i tematu w ktorym podczas przejazdzki rowerowej Tomasz pokazal jak ludzie spedzaja czas w wielu roznych wariantach,jakbys dal linka do calego tematu to kazdy by zobaczyl ze sa tam zdjecia nie tylko mezczyzn ale takze kobiet milo spedzajacych czas.Coz znowu doszukujesz sie pedalstwa w normalnych zdjeciach?

   Usuń
  2. GUCIO MRUK26 czerwca 2016 00:43
   DEBILU ! czytaj linka . Nio pomogę link zaczyna się : no jak po literce :
   http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/wp-content/blogs.di

   Usuń
  3. I kolejne wyrwane z kontekstu zdjecie wg. twoich upodoban.To zdjecie jest rowniez jednym z wielu przedstawiajacych jak ludzie w upalny dzien spedzaja czas nad Wisla,a ty widzisz w tym podteksty erotyczne to tylko zdradza po raz kolejny twoje sklonnosci.

   Usuń
  4. Pokazuję, że Sidor już dawno lubił fotografować facetów w majtkach. Widać, że lubi takie fotki. Potem domalowuje tym facetom staniczki i rajstopy . Tak jak to zrobił z fotkami DK.

   Usuń
  5. ///..."I kolejne wyrwane z kontekstu zdjecie wg. twoich upodoban.To zdjecie jest rowniez jednym z wielu przedstawiajacych jak ludzie w upalny dzien spedzaja czas nad Wisla,a ty widzisz w tym podteksty erotyczne to tylko zdradza po raz kolejny twoje sklonnosci...."///

   Erotycznie przerabia je sidor dodając bieliznę. Najpierw jednak fotografuje rozebranych facetów z ukrycia. Po to są linki aby pokazać, że robił to już od dawna. Nie kobitki tylko AKURAT faceci w majtasach.

   Jedno takie Darka doczekało sięwielu przerubek Tomaszka. Tu rajstopki tam staniczek.. Ja to robię czy on ?On nie jest zboczony tylko ja bo śmiem o tym pisać tak ?

   Usuń
  6. Wczesniej napisalem ci lizaczku ze to zdjecie Tomasz przerobil dedykujac dla ciebie,a jak myslisz skad je ma? Z twojego zjebanego bloga padalcu ,bo sam je tu wstawiles :-)

   Usuń
  7. To jak Koniczyna umieści tu focie Lewandowskiego to Sidor Tomasz podorabia mu bieliznę tak ? Fajne hobby dla 50 latka.
   Tors z twarzą innego faceta,nogi w rajstopach od innej.

   Zajęcie w sam raz dla strażnika moralności.

   Usuń

 49. Pomijając totalnie zerową wiedzę teologiczną sisiora i wynikłe z tego powodu pytania ciekawe jest to co go trapi. Oto co męczy siśka po nocach :

  39. Skoro człowiek jest stworzony na wzór i podobieństwo Boga, to czy oznacza to, że Bóg ma penisa, albo pochwę i piersi? Wychodzi na to, że bóg ma jedno i drugie, a skoro tak to jest obojnakiem, a skoro tak to mógłby uprawiać sex i z kobietą i z męszczyzną. W takim razie homoseksualizm nie powinien być potępiany, a wręcz propagowany i akceptowany!!!

  47. Skoro dzieło boże jest tak doskonałe to po co mężczyznom sutki?

  49. Skoro Bogu nie pasowały nieobrzezane członki, to dlaczego wpierw stworzył mężczyznę z napletkiem?

  37. Jeśli urodzisz się opóźnionym czy to oznacza, że twoja dusza’
  jest również opóźniona?

  15. Jeśli jesteśmy wszyscy dziećmi bożymi i nigdy nie widzieliśmy Boga, czy to czyni nas Jego bękartami? Nie wspominając już o tym, że moja matka nie poślubiła Boga.

  http://widzetotak.blog.onet.pl/.

  Cóż kto pyta nie błądzi. Widać tu jednak durnowatość autora. Nie zna tematu ale sypie zarzutami jak z rękawa. Jakiś wyrwany cytat ma przekonać o jego "biegłości" w temacie. Pytaniami zdradza równocześnie , że nawet nie przeczytał Biblii którą cytuje.

  I tak jest u niego zawsze. Jedno dwa zdania i sidor jest już ekspertem.

  "Nie błądzi" ale zdradza wokoło jakich spraw błądzą jego chore myśli.

  Dlatego sidor napisałeś kiedyś, że jakbyś mógł to zabił byś Boga ?

  OdpowiedzUsuń
 50. Koniczyna ty pierdolony jebany pedofilu włączam się do dyskusji skurwysynu tylko w jednym komentarzu by ci skurwysynu napisać, że wszystko co tu piszesz potwierdza, ze jesteś pedofilem, a dyskusja dudusia z tobą nie ma sensu.
  Dla tego proszę dudusia i eriha holza by tu nie pisali w moim imieniu więcej.
  Koniczyna twoje skurwiałe argumenty są potwierdzeniem twoich zboczonych skłonności i jak ci powiedziałem za wszystko skurwysynu zapłacisz w swoim czasie.

  Ty się kurwo pedale pedofilu koniczyna ciesz,że nie opublikowałem jeszcze twojego adresu bo jak bym to zrobił to byś skurwysynu skończył w szpitalu w najlepszym razie bo na ciebie ma wyjebane kilkanaście osób, które proszą mnie o twoje dane.
  i jeszcze raz mówię całym tym blogiem udowadniasz swoje zboczone skłonności przez, które szykuj się do imigracji łachu pierdolony, bo są ludzie z twojej miejscowości, którzy niedługo zrobią ci bonanzę z życia za to kim i jaki jesteś.

  Jeszcze raz proszę duduś i innych nie piszcie tu bo te pedofile obrócą wszystko przeciwko mnie i wam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej to chociaz po raz ostatni napisze-Koniczynka jebnij sie na ryj ty pedale zajebany :-)

   Usuń
  2. A cio ci nie pasuje sidor ? Zabolało, że twoje własne paranoje obracają się przeciwko tobie ?

   Boisz się, że twoi majteczkowi jajcolizy zaczną powątpiewać w twoje zdrowie ?

   A gdzie kontrargumenty o które sam zawsze się domagasz. Nie możesz zdementować tego co sam upubliczniłeś i zostały tylko groźby i wyzwiska ?

   Biedny nie możesz NIC zrobić i szlag trafia a prochy już nie pomagają. Biedaczyna.

   Domalowałeś już Lewandowskiemu coś sexy ? Czekamy !

   Usuń
  3. koniczyna ty kurwo moralna szczekasz cały czas w tę samą nutę podajesz linki do samych zdjęć z moich blogów zamiast linki do głównych tematów w,których one są i teksty je opisujące i wyjaśniające dla czego takie , a nie inne zdjęcia robiłem. Próbujesz zrobić ze mnie kogoś kim nie jestem i za to CIĘ KURWO PIERDOLONA ZNISZCZĘ , a mogę to zrobić na 100 sposobów.
   I piszę to oficjalnie zapłacisz za każdy skurwiały komentarz tu pisany okrutnie w swoim czasie. Twoje dni spokoju raz na zawsze się skończyły śmieciu pedofilu.
   I ci pedofilu mówię szczekasz bo jesteś zbyt pewny siebie myśląc, że nie wiem gdzie cię szukać.
   A z resztą skurwysynu twój wizerunek widnieje na kąciku koniczyny i każdy kto ma na ciebie wyjebane sam może dojść kim jesteś wiedząc, że pochodzisz z okolic Rymanowa. Wystarczy popytać tu i tam i zadać sobie kilka dniu trudu. Są sposoby łachudro na takich jak ty.
   Ja twojego adresu nie udostępnię z pewnego powodu bardzo prostego skurwysynu, a jest nim to, że potem gdy ci ktoś ten pedofilski łeb rozwali nie chcę być ciagany za współudział dla tego nikomu go w zadnej postaci nie przekażę, ani przez telefon, ani przez maila, ani poprzez bloga. Jak ktoś chce to sam cie znajdzie i LICZE NA TO BO ZASŁUŻYŁEŚ NA WYRWANIE Z KORZENIAMI PEDOFILU PIERDOLONY KANALIO WREDNA DWULICOWY PEDALE I ZBOCZEŃCU JEBANY.
   Koniec i koniec mojego udzielania się tu, a co zrobią inni to ich sprawa.

   Usuń
  4. A może Sidor Tomasz uznał, że jego majteczkowi obrońcy są za cieńcy aby go bronić i tak naprawdę jeszcze bardziej go pogrążają ? Pokazał jak się powinno bronić Wielkiego Sidora :

   "...ty pierdolony jebany pedofilu włączam się do dyskusji skurwysynu ..."

   "...Ty się kurwo pedale pedofilu koniczyna ciesz,że nie opublikowałem jeszcze twojego adresu bo jak bym to zrobił to byś skurwysynu skończył w szpitalu..."

   Tak. To są argumenty prawdziwego 'mężczyzny".

   Szczekasz i straszysz bo się boisz. NIC nie robisz i NIC nie możesz. Zostały tylko czcze pogróżki i "transcendentalne" : "kurwo" i "jebany". Poziom rynsztoka i jęk bezsilności zboczeńca złapanego za rękę.

   Usuń
  5. "....Ja twojego adresu nie udostępnię z pewnego powodu bardzo prostego skurwysynu, a jest nim to, że potem gdy ci ktoś ten pedofilski łeb rozwali nie chcę być ciagany za współudział dla tego nikomu go w zadnej postaci nie przekażę ...."

   Ahaaahhaa !!! To teraz UDOWODNIJ , że już dawno tego nie zrobiłeś . Nie podałeś adresu jakiejś grupie czy zapłaconemu wykonawcy ?

   No SIDORZE TOMASZU UDOWODNIJ TERAZ ŻE TEGO NIE ZROBIŁEś.

   "..Jak ktoś chce to sam cie znajdzie i LICZE NA TO BO ZASŁUŻYŁEŚ NA WYRWANIE Z KORZENIAMI..."

   Nawet sam piszesz że o to się postarasz .

   Usuń
  6. \\\Ahaaahhaa !!! To teraz UDOWODNIJ , że już dawno tego nie zrobiłeś . Nie podałeś adresu jakiejś grupie czy zapłaconemu wykonawcy ? ///

   ta jasne wynająłem terminatora z endoszkieletem haha kretynie, a prawda jest taka, że niedługo będziesz się bał własnych sąsiadów.
   Założymy się?
   Kwiecień już unika niejednej osoby w Głuszycy, a to dopiero początek bo ludzie jeszcze nie zakumali kim naprawdę jest i z jakimi pedofilami jak ty się zadaje.
   Ja ci powiedziałem za Matkę odpłacę ci tak, że pożałujesz, że się urodziłeś i za całą resztę też, o ile ktoś mnie nie ubiegnie-kumasz debilu pedofilu?

   Usuń
  7. Ale wracając do twoich lęków Sidorze Tomaszu. Jak piszesz nie udostępnisz adresu. To znaczy, że do puki nie zamieścisz go w necie to tak jakbyś go nie udostępnił tak. Rozmowy, listy czy telefony to nic. Bo tego nie ma w necie a czego nie ma w necie to wogóle nie istnieje.
   Widzisz jak daleko już odjechałeś od realu ?

   Do tego od dłuższego czasu grozisz, że " wszyscy się dowiedzą". To co jest w końcu ?

   "....potem gdy ci ktoś ten pedofilski łeb rozwali ..."

   Po czym ? Możesz rozwinąć wątek ?

   Usuń
 51. Synku,Tomasz podsunal pomysl jak cie znalezc,a jak ja cie znajde to zalatwie z toba sprawe po swojemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drona wypuści. Tylko baterie dobrze naładuj, albo długi kabel podepnij :)

   Usuń
 52. Ja smacznie śpię, a tu taka dyskusja z samym "mistrzem głupoty". A miał tego nie robić. Ten to rzuca słowa na wiatr!
  "De bil" przestraszył się, że koleżkom poziom zaufania/wiary w niego spada. Jak mają resztki mózgu to proces został już zainicjowany!

  OdpowiedzUsuń
 53. Curciu ! Podrzucił pomysł jak mnie znaleźć ? Przecież już od 2 miesięcy trąbi,że zna dokładnie adres Koniczyny i go wykończy. ZNów kłamstwo wyszło z wora sisioora !

  OdpowiedzUsuń
 54. Sisior piszesz ,że nie chcesz być ścigany za udostępnienie adresu i za przestępstwo którym grozisz Koniczynie. pomyliły ci się światy . Netowy z realnym. To że nie udostępniasz tutaj adresu to jedno. To,że zarzekawszy się , że ten adres znasz i wykożystasz " w najlepszym wypadku szpital" to drugie. A teraz połącz fakty i udowodnij, że nie udostępniłeś adresu komuś po za netem.
  Debilu tutaj nie potrzeba dowodu w postaci " skrętu". Witaj w realu głupku. Właśnie ukręciłeś na siebie bata. I masz rację, ze sie boisz o współudział. Alibi już ci nie pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 55. ...w postaci "skrenu " .......popatrz edytor na OS-ie tez nie zna tego słowa. Co za zacofana technologia nie wie ,ze Sidor juz rok temu je wymyślił....


  Pochwał sie sisiek jaki to sposób na znalezienie Koniczyny podsunąłeś dupusiowi12 . Jeden głupek mądrzejszy od drugiego buhaaaaaaaaaa

  OdpowiedzUsuń