piątek, 10 czerwca 2016

Brudny Harry, czyli sprawiedliwość według Sidora:)

   Sidor chciałby wymierzać sprawiedliwość według swojego mniemania jak powyżej a rzeczywistość dla niego jest brutalna:)
   Powoli zbierają się pytania na które Sidor nie potrafi odpowiedzieć:)
1. Czy matka byłaby z niego dumna?

   Następne pytania, pewnie bez odpowiedzi w kolejnych postach:)


37 komentarzy:

 1. Koniczyna jak widzę srasz w gacie wiedząc co cię czeka za ubliżanie mojej matce.
  A sprawiedliwość wymierzam osobiście powoli, ale skutecznie pokazując ludziom twój wredny pysk i pedalski styl frajera uczesanego w ciotowaty przedziałek tandetą obwieszonego

  https://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny-poznaj-twarz.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze pytanie już jest, a ja znam ostatnie. I oby zadał sobie jak najpóźniej, na samym schyłku życia. Leżąc bez ruchu, obsrany, śmierdzący, chudy (zbieraj ciałka, zbieraj, to się może przydać), bez bliskich, w czterech ścianach, samiutki sam.

  "Czy ja sidór jestem z siebie dumny?

  Sidorku, teraz z ciebie "chojrak internetowy" jest, brykasz, fikasz, a życie płynie dalej. Miłość, choć jej pewnie pragnąłeś to już prahistoria, a teraz kto coś takiego by chciał. Chyba tylko w zoo na wybiegu :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie roztoczyłeś bolszewicki pomiocie adrianku wizję końca twojego ojca. Chociaż moim zdaniem będzie gorzej. Najpierw wariactwo i obłąkanie, a potem nawet coś gorszego niż napisałeś.
   Niestety ty skończysz w pierdlu, a twój stary jak pies pod płotem.

   Usuń
  2. Oj sidorku, sidorku oddalaj wizję, oddalaj, a ona cię i tak odpadnie :).
   A odnosząc się do tego co uroiłeś. Nie ma nic gorszego od mojej wizji ciebie:). DK ma syna i mają dobre relacje. Oni nie są sami, mają rodzinę, a ty już tylko dzięki netowi egzystujesz.
   Twoje źródło życia. Nieprawdaż? Smutne obraz ciebie dla zdrowych ludzi, ale to twój wybór, twoje dzieło.

   Usuń
  3. Ale co ty adrian pierdolisz? Przecież twój stary sam się przyznaje, że sięgnął dna i ubóstwa i jest na drodze ku skończeniu pod płotem:

   http://moje-riese.blogspot.com/2016/06/niestety-wiedza-kosztuje.html

   Usuń
  4. Gdyby cię tak dobrze nastroić, poodkręcać śrubki to mógłbyś być jego kronikarzem, a jesteś zwykłym psychicznym dupkiem.
   Ubóstwo nie jest ujmą, szanuję ludzi skromnych i ubogich. Mam wielki szacunek dla nich. DK chyba jasno się wyraził dlaczego. Tym większy ma szacunek i wsparcie u obcych, ale życzliwych ludzi. Ty nawet tego mu zazdrościsz, irytuje cię to - nie może być inaczej.
   A ty faktycznie nie jesteś ubogim, masz pełno gówna wkoło siebie. Lubisz to, to twoje życie. Ty to wkładasz do mordy i połykasz. Pewnie jeszcze solisz, pieprzysz i keczupem polewasz. Ot cały gówniany sidor.

   Usuń
  5. Adriannnku ty to masz talent opisywania własnego ojca i siebie samego odwracając dokładnie to wszystko co do niego i ciebie pasuje w moją stronę.
   Nie wysilaj się bolszewicki pomiocie synalku siewcy kitów i wymysłów w chorej łepetyny.

   Usuń
  6. Siusiek ja wiem, że ty doskonale wiesz co ci jest. Kiedyś przedstawiałeś opis swojej choroby, więc korzystam z tego. Wiesz też dobrze jak to wygląda u ciebie, wiec próbujesz wmawiać wszystkim wkoło. Tylko nie my publikujemy fantazje erotyczne sidora, nie widzimy wszędzie zboczeńców, dewiantów itd. My to wszystko widzimy u ciebie bydlaku.
   Powiedz, zrobiłeś coś kiedyś pożytecznego dla kogoś, czy to już u ciebie prostytucja?

   Usuń
  7. Coś takiego bolszewicki pomiocie synu skurwysyna. A niby gdzie ten opis jest może podasz linka hehe bo jak na razie cały zapis choroby twojego ojca jest na jego blogu, kanale YT i moim blogu.
   Powiadasz, że we m,nie widzisz zboczeńca i dewianta? Najwyraźniej patrzysz na mnie przez pryzmat własnych doświadczeń dewiacyjnych. Może z kimś ci się najwyraźniej kojarzę hehe młody dewiancie umysłowy.
   A ty skurwiały bolszewicki bękarcie co zrobiłeś pożytecznego, bo ja pokazałem kurwę jaka od urodzenia tkwiła w twoim ojcu.

   Usuń
  8. Mnie wystarczy "De bilu", że we mnie widzisz Adriana. Nie ma lepszych dowodów. Przecież to już 10 razu udowodniłeś. Reszty twoich wypocin nie ma co analizować. Myślę, że to też jakaś podpowiedź twojego psychiatry.

   "Pisz "De bilku", pisz, będziesz mógł się odprężyć, wyżyć. Zmniejszymy ci dawkę leków, pisz. W taki sposób mamy kontrolę nad twoim zachowaniem i kaftan odwiesimy. Pisz"!

   Usuń
  9. Bo nim jesteś jełopie z rozdwojoną jaźnią odziedziczoną po skurwiałym tatuńciu.
   Gdybyś nim nie był to bys zamknął ten parszywy kłamliwy pysk i nie pogrążał synalka kwietnia i nie prowokował argumentów na k=jego dziedziczne kurestwo, które go obnażają i osmieszają. Ale nim jesteś i nie możesz się powstrzymac od odpowiedzi w jego obronie polegającej na rzucaniu na mnie oszczerstw i pomówień. Każdy inteligentny człowiek to widzi i rozumie, że tak jest.
   To samo tyczy się kunicynki piszącego z gucia mruka.
   A co do psychiatry to już ci kilka razy pisałem zgłoś się sam wraz z ojcem, chociaż i tak kiedyś obaj skończycie na oddziale.
   I nie muszę się odprężać bo każdy twój wpis tutaj czy któregoś z was jest relaksem dla mnie niepowodującym satysfakcję,ze prowokuję was do pokazania swych skurwiałych umysłów.
   Po to tu jestem.

   Usuń
  10. "De bilku" utożsamiając mnie z Adrianem wprowadzasz pozorny spokój i ład w rozumieniu. Z tego samego powodu "de bilku" używasz worda, żeby mieć kontrolę, ale i tak dla nas to nie ma większego sensu. Uświadom sobie "de bilku", że to jest za dużo treści i jest tak napierdolone, że nikt z obserwatorów tego nie rozszyfruje. Szkoda na "de bila" i jego treści czasu. Są lepsze rzeczy, niż analizować "de bila". A dla nas paru tu udzielających jesteś jedynie małpką w klatce, albo wściekłym skrzywdzonym psem, którego już nie da się socjalizować, ale można trzymać na dystans od zdrowych ludzi.
   A jednak dobrze ustaliłem. Czyli jest to terapia dla ciebie. Hitler podobno podniecał się jak wygłaszał przemówienia, nawet baby nie potrzebował. Ty widać lepiej się czujesz, może doznajesz podobnych ekstaz jak sobie "popiszesz". Prawda, co? :)

   Usuń
 3. Sisior pisałem ci już nie raz ,że jedyne co robisz swoją pisaniną to pokazujesz światu swoje przypadłości umysłowe.

  Wyzwałeś mnie od różnych w tym od "gejów" i pederastów. O "debilach i " skurwysynach" nie wspomnę.

  I co ? Zignorowałem to bo sam wiem jak jest naprawdę a i ty masz autorytet li tylko wśród swoich wyimaginowanych koleżkach "anonimach".

  Z tobą jest inaczej. Parę lat temu usłyszałeś prawdę. / Albo cholernie mocno o tą skrywaną tajemnicę ktoś się otarł./ Musi bardzo zabolało skoro już parę lat starasz się udowodnić , że to wcale nie prawda.
  Ku uciesze gawiedzi robisz dokładnie na odwrót.
  Tak tak. Żaden normalny poważny i dorosły facet nie przejmuje się jakimiś durnymi przytykami.
  Nie pisze na ten temat przez parę lat blogów , nie doprawia spódniczek i staniczków do fotek, nie wydzwania i nie pisze donosów gdzie tylko się da po to aby pokazać ,że autor przytyk w twoim kierunku TEŻ nie jest normalny.

  Ważne jest słowo "też" bo to jak się miotasz nie udowadnia nic poza tym jakim TY durniem jesteś.

  Dlaczego nic ? Bo DK wcale nie traci na popularności/wręcz odwrotnie/
  Ty WCALE nie udowadniasz , że NIE JESTEŚ tym kim cię nazwał
  jedynie próbujesz udowodnić iż jest taki sam jak ty.

  Coś musi być na rzeczy. Uderzono w stół a nożyce drą się w niebo głosy już ze cztery lata.

  No i te wciąż niespełnione groźby. Ile z nich spełniłeś przez te lata. Ile to już "koniczyn" wyśledziłeś, ile donosów było skutecznych ?
  A... zaszkodziłeś DK odpowiesz. Otóż bardziej mu pomogłeś niż zaszkodziłeś. Przez twoje "analizy" i ciągłe deptanie po piętach z roku na rok stał się coraz bardziej ostrożny. Na to co robi i mówi. Nie "rozpuścił" się i nie popełnia dawnych błędów. Tak to też i twoja wielka w tym zasługa.
  Za reklamę -ta negatywna też jest bardzo skuteczna- jest ci winien wielkie podziękowanie.

  Myślę że bardziej się mu przysłużyłeś niż zaszkodziłeś.

  Służby takich "agentów" nazywają "gownojedy".
  Gówno żrą i gównem walczą. A że na gównie świetnie wszystko rośnie to to już zupełnie inna historia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1
   \\\Sisior pisałem ci już nie raz ,że jedyne co robisz swoją pisaniną to pokazujesz światu swoje przypadłości umysłowe.///
   Czyżby hehe, a co pokazuje kwiecień pisząc ze swojego konta na blogspot.com te setki skurwiałych komentarzy pełnych oszczerstw i pomówień bez pokrycia?


   \\\Wyzwałeś mnie od różnych w tym od "gejów" i pederastów. O "debilach i " skurwysynach" nie wspomnę.///
   Nie podobnego!!! Kłamiesz!!! nie wyzwałem cie tylko NAZWAŁEM adekwatnie do tego co robisz.
   Pedofil bo życzyłeś koniczynko pedofilowi markowi sękowi powodzenia.
   Gej i pederasta, pedał bo publikujesz półnagie zdjęcia kwietnia mające podtekst homoseksualno ekshibicjonistyczny i się tym tak zachwycasz jakbyś dostawał orgazmu na widok gołego ciała kwietnia.
   Debil bo bronisz kłamstw historycznych kwietnia.
   Skurwysyn, bo tykasz moją matkę, obrażasz ją i wypisujesz tu na mnie setki nieprawdziwych rzeczy prowadząc tego bloga.

   \\\I co ? Zignorowałem to bo sam wiem jak jest naprawdę a i ty masz autorytet li tylko wśród swoich wyimaginowanych koleżkach "anonimach".///
   Nic nie zignorowałeś koniczyna tylko udając kogoś innego sam tu napierdalasz co najmniej z dwóch kont wśród zaledwie dwóch góra trzech sobie podobnych mających również po co najmniej dwa konta.

   \\\Z tobą jest inaczej. Parę lat temu usłyszałeś prawdę. / Albo cholernie mocno o tą skrywaną tajemnicę ktoś się otarł./ Musi bardzo zabolało skoro już parę lat starasz się udowodnić , że to wcale nie prawda.///
   Parę lat temu to usłyszawszy brednie kwietnia zacząłem te brednie odkłamywać i pokazywać, że nie ma na nie żadnych dowodów. Kwiecień nie otarł się o żadną tajemnicę bo wszystko co mówi wymyślił-świadkowie-historie-zdarzenia itd.
   I nic nie boli debilu poza tym, że skurwysyn szarga pamięć ofiar IIwś.

   \\\Ku uciesze gawiedzi robisz dokładnie na odwrót.
   Tak tak. Żaden normalny poważny i dorosły facet nie przejmuje się jakimiś durnymi przytykami.///
   Durnymi przytykami? Ty to wszystko na tym blogu koniczyna skurwiały łobuzie nazywasz durnymi przytykami i szarganie mojej matki? Policzę ci za nie wszystkie zęby.

   \\\Nie pisze na ten temat przez parę lat blogów , ///
   Pisze się w trosce o prawdę i historię, a nadto młodzież, która gdyby nie to dawała by się temu skurwysynowi wpuszczać w maliny jak z początku większość z nas-jak nie wszyscy.

   \\\nie doprawia spódniczek i staniczków do fotek,///
   Dorobienie tego do zdjęcia gołego kwietnia było jedynie uwydatnieniem intencji kwietnia towarzyszących mu podczas jej robienia.
   I to dorabianie spódniczek i staników to nic w porównaniu z tym co ten skurwiel kwiecień i ty sam dorabiasz mnie tutaj na tym blogu koniczyna.

   \\\nie wydzwania i nie pisze donosów gdzie tylko się da po to aby pokazać ,że autor przytyk w twoim kierunku TEŻ nie jest normalny.///
   Nigdzie skurwielu nie pisałem donosów tylko ZAWIADOMIENIA O WYKROCZENIACH KWIETNIA NARAŻAJĄCYCH ZDROWIE I ŻYCIE LUDZKIE PODCZAS NIELEGALNEJ ZABAWY W PRZEWODNIKA.
   Zaś to kwiecień pisał donosy na Tomka Brożka-sprawa opisana na moim blogu.

   \\\Ważne jest słowo "też" bo to jak się miotasz nie udowadnia nic poza tym jakim TY durniem jesteś.///
   Twoje słowo jest tyle warte co kwietnia czyli gówno warte, ale mimo to zapłacisz za swoje słowa.
   Już płacisz strachem bo sam się miotasz i wiesz, że za to wszystko dostaniesz na co zasłużyłeś.

   Usuń
  2. 2
   \\\Dlaczego nic ? Bo DK wcale nie traci na popularności/wręcz odwrotnie////
   Jak najbardziej udowodniłem kwietniowi kłamstwa na swoim blogu. Gdyby nie to, że właśnie dzięki temu kwiecień traci na popularności dziś było by m/w tak jak wtedy w latach 2012-2013 gdy przychodziło na jego spotkania tyle ludzi:
   https://www.youtube.com/watch?v=FWScUiDT4IU
   czyli ponad setka i dwie, a teraz ledwo kilkanaście z wyjątkiem Anglii gdzie jest mało jeszcze znany ze swych urojeń.

   \\\Ty WCALE nie udowadniasz , że NIE JESTEŚ tym kim cię nazwał
   jedynie próbujesz udowodnić iż jest taki sam jak ty.///
   Musiałeś długo myśleć nad tym jak odwrócić tą rzeczywistość w, której jest zupełnie na odwrót.
   To kwiecień przypisuje mi to wszystko czym sam jest i udowadniam to argumentami za każdym razem gdy coś napisze.

   \\\Coś musi być na rzeczy. Uderzono w stół a nożyce drą się w niebo głosy już ze cztery lata.///
   Właśnie napisałeś to o kwietniu. To kwiecień jako obronę przed zarzutami o kłamstwa historyczne wytacza setki oszczerstw nie mających pokrycia w rzeczywistości. Najwyraźniej sam wiele z nich sobą reprezentuje.

   \\\No i te wciąż niespełnione groźby. Ile z nich spełniłeś przez te lata. ///
   Jakie groźby?
   Żadnych gróźb nigdzie nie pisałem. To kwiecień się odgrażał sądami i kłamie non stop o jakichś sprawach sądowych pozakładanych przez dziesiątki osób i instytucji.
   Zaś to, że zapowiedziałem, że ci pysk obiję przy nadarzającej się okazji to nie jest groźba tylko zapowiedź i nie pisana od lat, a od kilku dni.

   \\\Ile to już "koniczyn" wyśledziłeś, ///
   Pomyliłem się tylko raz sądząc, że ty to dariusz jastrząb, ale teraz się nie pomyliłem:
   https://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny-poznaj-twarz.html


   \\\ile donosów było skutecznych ?A... zaszkodziłeś DK odpowiesz. Otóż bardziej mu pomogłeś niż zaszkodziłeś. Przez twoje "analizy" i ciągłe deptanie po piętach z roku na rok stał się coraz bardziej ostrożny. Na to co robi i mówi. Nie "rozpuścił" się i nie popełnia dawnych błędów. Tak to też i twoja wielka w tym zasługa.
   Za reklamę -ta negatywna też jest bardzo skuteczna- jest ci winien wielkie podziękowanie.////
   hahaha!!! Nie popełnia błędów tylko jak widać i słychać wymyśla jeszcze większe debilizmy w każdym materiale niż dawniej. hahaha.

   \\\Myślę że bardziej się mu przysłużyłeś niż zaszkodziłeś.///
   Czyżby? Juz pisałem, że własnie dzięki odkłamywaniu kłamstw kwietnia dziś wokół niego kręci się zaledwie garsteczka debili z czego powodu płacze na swoim blogu, że cała jego praca poszła na marne i nie ma przebicia ze swymi bredniami:
   http://moje-riese.blogspot.com/2016/06/niestety-wiedza-kosztuje.html

   \\\Służby takich "agentów" nazywają "gownojedy".
   Gówno żrą i gównem walczą. A że na gównie świetnie wszystko rośnie to to już zupełnie inna historia. ///
   Właśnie opisałeś dokładnie to co pasuje do twojego idola kwietnia płodzącego bzdury, które są gówno warte i do żadnej prawdy czy odkrycia tajemnic nie prowadzą.

   Usuń
 4. /// "\\\Wyzwałeś mnie od różnych w tym od "gejów" i pederastów. O "debilach i " skurwysynach" nie wspomnę.///
  Nie podobnego!!! Kłamiesz!!! nie wyzwałem cie tylko NAZWAŁEM adekwatnie do tego co robisz.
  Pedofil bo życzyłeś koniczynko pedofilowi markowi sękowi powodzenia.
  Gej i pederasta, pedał bo publikujesz półnagie zdjęcia kwietnia mające podtekst homoseksualno ekshibicjonistyczny i się tym tak zachwycasz jakbyś dostawał orgazmu na widok gołego ciała kwietnia."///

  Odpisujesz Guciowi a nie Koniczynie . To jest twoja PARANOJA. Nie jestem Koniczyna .

  Jaka jest różnica pomiędzy "wyzwałem" a "nazwałem " . Wyzywanie to nie nazywanie ? Znów tworzysz jakąś nową frazeologię ? / no tak co ja wymagam od fryzjera po (wątpliwej) zawodówce./

  Nie tłumacz się wyzywałeś Gucia i to jemu odpisujesz a dowodów jest dość. Tutaj nie ma twojego "Bo" ja nie życzyłem Sękowi powodzenia.

  Naprawdę nie chce mi się brnąć w dalsze twoje bełkoty. Mylisz osoby ,przekręcasz fakty, odwracasz tak aby pasowały twoim machinacjom. Miotasz się głupku strasznie.

  ///" Zaś to, że zapowiedziałem, że ci pysk obiję przy nadarzającej się okazji to nie jest groźba tylko zapowiedź i nie pisana od lat, a od kilku dni."///

  Dziękuję przyda się. Pisałeś też o jakiejś grupie która ma "rozjebać czerep". Też bardzo wartościowa "zapowiedź".

  Tak ja wciąż kłamię i nie mam racji bo wcale mi nie grozisz tylko zapowiadasz. Wyobraź sobie, że znaczeniowo - szczególnie dla sądu - ma to znaczenie. Zapowiedź jest groźbą bezwarunkową. Dlatego jeszcze raz dziękuję. Na pewno się przyda.

  ///" Czyżby? Juz pisałem, że własnie dzięki odkłamywaniu kłamstw kwietnia dziś wokół niego kręci się zaledwie garsteczka debili"///

  Zobacz sobie na liczniki YT. - (porównaj też z licznikami z twoim brzdąkaniem) Cholernie boli takiego chorego atencjusza jak ty co ?

  DK nic nie zrobił przez czas kiedy ty siedzisz i całe noce odpisujesz na własne anonimy ? Jeszcze raz zobacz ile filmików nagrał, w ilu miejscach był i ile osób to zobaczyło.

  / Straaaasznie mu przeszkodziłeś - no kurcze inaczej to zrobił by 3x tyle filmów/

  Ty oprócz odpisywania na własne anonimy też nie próznowałeś. Zamknąłeś tworzone przez parę lat Ufo-relacje, pozamykałeś swoje "salony" w piwnicach i nagrałeś 3 ( trzy ) filmiki jak brzdąkasz na dowód swojego beztalencia. Brawo sisior. Brawo !!!

  I jaką masz za to zapłatę gownojadzie ? Satysgównofakcję ?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1
   \\\Odpisujesz Guciowi a nie Koniczynie . To jest twoja PARANOJA. Nie jestem Koniczyna .///
   Koniczyna nie pierdol debilu już ci 10 razy dowiodłem po stylu pisania i tematach do, których nawiązujesz, że piszesz z tego konta.

   \\\Jaka jest różnica pomiędzy "wyzwałem" a "nazwałem " . Wyzywanie to nie nazywanie ? Znów tworzysz jakąś nową frazeologię ? / no tak co ja wymagam od fryzjera po (wątpliwej) zawodówce.////
   Nie rozumiesz tępaku, że wyzwisko to, to, co ty uprawiasz i kwiecień nie znajdujące odbicia w rzeczywistości, a nazewnictwo to to co znajduje odbicie w twoim i jego zachowaniu tępaku.

   \\\Nie tłumacz się wyzywałeś Gucia i to jemu odpisujesz a dowodów jest dość. Tutaj nie ma twojego "Bo" ja nie życzyłem Sękowi powodzenia. ///
   Koniczyna wpieraj te swoje kłamstwa komu innemu może kupi. Siedzisz tu od rana do nocy warujesz i pilnujesz komentarzy i odpisujesz najczęściej ty więc nie wysilaj się koniczynko.

   \\\Naprawdę nie chce mi się brnąć w dalsze twoje bełkoty. Mylisz osoby ,przekręcasz fakty, odwracasz tak aby pasowały twoim machinacjom. Miotasz się głupku strasznie. ///
   Zabrnąłeś koniczyna w ślepy zaułek, z którego nie ma odwrotu i konsekwencje poniesiesz-już ponosisz. I to ty tutaj przekręcasz fakty i odwracasz tak by pasowały do twojego zamysłu obrażania mnie i pomawiania oszczerstwami. Sam się miotasz bo wiesz, że kara cię spotka za to całe skurwysyństwo jakie zrobiłeś.

   \\\Dziękuję przyda się. Pisałeś też o jakiejś grupie która ma "rozjebać czerep". Też bardzo wartościowa "zapowiedź".///
   Nigdzie skurwiały poławiaczu nie pisałem, że komukolwiek jakaś grupa czerep rozjebie, a jak tak to zamiast kłamać jak zwykle pokaż gdzie? Jakiś skren może skurwiały poławiaczu?

   \\\Tak ja wciąż kłamię i nie mam racji bo wcale mi nie grozisz tylko zapowiadasz. Wyobraź sobie, że znaczeniowo - szczególnie dla sądu - ma to znaczenie. Zapowiedź jest groźbą bezwarunkową. Dlatego jeszcze raz dziękuję. Na pewno się przyda.///
   Interpretuj sobie to skurwiały poławiaczu i oszczerco jak chcesz. Nawet jak ci wybiję wszystkie zęby to i tak okolicznością łagodzącą będzie fakt, że szargasz imię mojej matki i ojca oraz kilku znajomych szantażując mnie od ponad roku pisaniem o nich kłamstw i o mnie też.

   \\\Zobacz sobie na liczniki YT. - (porównaj też z licznikami z twoim brzdąkaniem) Cholernie boli takiego chorego atencjusza jak ty co ?///
   Licznik na YT każdy debil może za pomocą skryptu zmieniającego IP podkręcić do każdej liczby. Tak samo jak licznik na blogu kwietnia lata 24 godziny na dobę każdego dnia o kilkaset, a czasem kilka tysięcy. Nie ma w sieci drugiego bloga, a są ciekawsze, które miały by taka liczbę wejść w godzinę w środku nocy czy w ciągu całego dnia jak kwietnia.
   Natomiast moje granie-na razie rzępolenie- to nauka pajacu i nie oczekuję by moje filmy cieszyły się powodzeniem. Z resztą jest na YT masa kanałów gdzie chłopaki grają lepiej ode mnie i również mają po 20-100 wejść w rok. Tak więc twoje argumenty wsadźże wiesz gdzie.

   Usuń
  2. 2
   \\\DK nic nie zrobił przez czas kiedy ty siedzisz i całe noce odpisujesz na własne anonimy ? ///
   DK faktycznie nic nie zrobił wartościowego. A ja odpisuję na twoje anonimy z dwóch kont koniczyna i Gucio mruk.

   \\\Jeszcze raz zobacz ile filmików nagrał, w ilu miejscach był i ile osób to zobaczyło.///
   Nagrał setki bezwartościowych filmów z miejsc ogólnie znanych i znanych z historii dorabiając w tych miejscach własne urojone fantazje.
   A zobaczyło to tak wiele ludzi, że dzis twój wspaniały DK żali się, że biduje i nie ma poklasku:
   http://moje-riese.blogspot.com/2016/06/niestety-wiedza-kosztuje.html

   \\\/ Straaaasznie mu przeszkodziłeś - no kurcze inaczej to zrobił by 3x tyle filmów////
   Już ci pisałem, że gdyby nie ja to dziś być może miałby nie 10-20 osób w Rzeczce czy Arkadii raz na kilka miesięcy, a 100-200 idiotów nie swiadomych, że kłamie i wciska kit dla zarobku.

   \\\Ty oprócz odpisywania na własne anonimy też nie próznowałeś. Zamknąłeś tworzone przez parę lat Ufo-relacje, pozamykałeś swoje "salony" w piwnicach i nagrałeś 3 ( trzy ) filmiki jak brzdąkasz na dowód swojego beztalencia. Brawo sisior. Brawo !!!///
   Forum debilu zamknąłem bo trzeba je oczyścić z nieaktualnych tematów i poglądów debilu.
   Co do salonów nie zawsze jak widać wynajęty lokal okazuje się być w dobrym punkcie.
   Co do grania już ci frajerze pisałem dopiero się uczę grać i traktuje to jako hobby i gdybym był beztalenciem jak to piszesz to nie zagrał bym nuty w ton i takt debilu, a jednak jakoś idzie.

   \\\I jaką masz za to zapłatę gownojadzie ? Satysgównofakcję ?///
   Moją zapłatą będą twoje ząbki gównozjadzie tandetnej pseudo wiedzy na poziomie pac jęta szpitala psychiatrycznego. Zrobię sobie z nich koraliki i oprawię w srebrne blaszki z napisem mamo to za ciebie.

   Usuń
  3. *pomawiaczu miało być. Word zmienił na poławiaczu.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. Ale debil obnaża swoją głupotę :). Wspomaga się Wordem i nawet Worda pomawia. Ten przebiegły Word!
   Debilku jak już wiemy, że sam nie znasz ortografii i wspomagasz się edytorem tekstu to spróbuj wpisać po swojemu "dla czego" i zobaczysz, że ci nie podkreśli. Spróbuj też wpisać "dlaczego" i olśnienia dostaniesz. Później sprawdź DLACZEGO "De bilu"!

   "De bil" też nie podkreśli, sprawdź! :)
   To tak na twoją część, od Johnnego:)

   Usuń
  7. Adrian kretynie w Wordzie się pisze długie komentarze na wypadek zawieszenia się przeglądarki inteligencie za dychę.
   A ty oczywiście nie wspomagasz się edytorem tekstu? Mam ci pokazać ile analfabeto tu nawsadzałeś byków ortograficznych orle ortografii? Jak widzę zacząłeś korzystać by się nie ośmieszać do reszty.
   PS
   Wiesz, że tobie ząbki też polecą za obrażanie mojej matki i ojca. To samo tatusiowi.

   Usuń
  8. Widzę, że zaakceptowałeś nowe imię. To dobrze, to dobrze. Myślę, że tak będzie lepiej i dosadniej cię nazywać "de bilu". Nie wiem jak pisze Arian, a ja piszę "z marszu", więc czasami coś się przekręci. Dla mnie szkoda większego wysiłku dla ciebie i robię to z czystej rozrywki i przy okazji. Fajny jesteś "de bilku". Taki mało ludzki, skretyniały i zapadały w sobie. Żyj, egzystuj i pisz, bo tak ci lekarz zalecił.

   Usuń
  9. Nie tłumacz się bolszewicki pomiocie sadzisz błędy i gdyby nie edytor pisał byś tak samo jak twój tatuńcio co pisze "rzołnież"
   I posłuchaj swojego starego jak mi przez telefon nawijał, że się leczy psychiatrycznie zamiast się odszczekiwać do mnie:
   słuchać od 2:50

   http://w775.wrzuta.pl/audio/awUdf3pp2me/22pazdziernika2012-_2_rozmowa_z_kwietniem_g.12_20

   hehe adrianku i co ty na to?
   Czy widzisz w swym tatusiu jakieś człowieczeństwo?

   Usuń
  10. "De bilku" ale ty masz zryty dekiel. Nie mam czasu na analizę twoich "de bilnych" fałszerstw.
   Od 2:50 powiadasz? Dla mnie lepszą satysfakcją jest zignorować ciebie, a tobie zadać kolejne zadanie do analizy. Word z pewnością się przyda i całe te twoje "de bilne" kolekcje. Kurcze, znowu znalazłem pewną analogię, ale o tym innym razem :).
   A jeszcze odpowiedź.
   Tak, w DK więcej jest człowieka nić w 100 czy 1000 "de bili" takich jak ty.

   Usuń
  11. PS. literówkę "nić" wpisz do swoich "de bilnych" kolekcji. Mnie to ziębi i wszyscy czytający zrozumieją, oprócz ciebie "de bilu":)

   Usuń
  12. hahaha synalku bolszewickiej świni powtarzasz za tatusiem, że te nagrane rozmowy to fałszerstwa hahahahahaha
   Wciskać takie kity to ty se możesz hahahaha.
   W tych nagraniach jest całe pseudo człowieczeństwo twojego tatka hahahaha debilu używasz określenia do ciebie pasującego hahaha debilu.
   Jak łatwo cię podejść kretynie bolszewicki.

   Usuń
 5. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/06/pokrzywdzony-przez-swiat-sidor-oczekuje.html#comment-form


  Masz "skrena" matole . W poście . Piszesz "jak was spotka pewna grupa " a wcześniej że będziemy mieli "rozjebany łeb". I nie pieprz , że to anonim tak sobie napisał. TY to opublikowałeś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty koniczyna skurwiały downie nie czytający ze zrozumieniem mi tu podtykasz? To komentarz jakiegos anonima, z którym nie do końca się zgadzam, a po drugie nie wykluczam skurwysynu, ze sam go napisałeś by mnie wrabiać w swoje skurwiałe gierki.
   Z resztą szmaciarzu co ja się będę tobą użerał. Zęby będziesz kurwo zbierała za moją matkę z ziemi, a reszta zapłaty w swoim czasie-kolejność dowolna według mojego uznania.
   Ty żeś tu sam na mnie napisał tyle kurestw i sam żeś dopuścił 10 razy tyle pisanych przez kwietnia i jego skurwiałego synalka, że wszystko to spada na twój garbaty grzbiet.

   Usuń
 6. Kłamiesz gńoju. Ty masz moderację tu wystarczy mieć konto na G+.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że mam moderacje.Mam bo w moim ogródku ma być porządek i takie ścierwa jak ty nie maja wstępu ze swoimi skurwiałymi wynurzeniami.
   Konto na G+ jest tak samo anonimowe jak pisanie z anonima. Przywróć pisanie z anonimów to zobaczysz co ci przeciwnicy napiszę. Na pewno nie będą tacy uprzejmi jak ja. Przywróciłeś pisanie z G+ bo miałeś dość argumentów i zjebki jaką ci tu ludzie pisali.

   Usuń
 7. Żeś durny hopie .sam dopuścić musisz aby sie komentarz pokazał a tutaj piszesz i jest.
  Mama nauczyła cię tak głupio kłamać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I czym ty się chwalisz skurwiały oszczerco? Masz tu 3 góra 4 towarzyszy debili piszących na zmianę z dwóch kont i co? Mam ci policzyć ile w sumie loginów tu używacie od miesięcy?
   w 10 się zmieszczę na pewno.
   A w ostatnich tygodniach policzyć?
   Z pamięci:
   koniczyna
   gucio mruk
   Johnny Bravo
   foto hit
   sidor idiota
   Darek
   Sporadycznie sęk ze swojego konta i ze 2-3 osoby, które piszą co kilka miesięcy.
   I to jest całe twoje grono z czego ty masz 2 konta, synalek kwietnia 3 konta i kwiecień jako Darek.

   Sam kłamiesz, że nie piszesz z gucia mruka.
   I może zaprzeczysz, że jesteś tym parchem w pizdę czesanym na tych zdjęciach?
   Dawno nie pytałem:

   https://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny-poznaj-twarz.html

   Usuń
  2. To wyżej to schemat połączeń w łepetynie "de bila". A niech sobie myśli, a my mamy kolejny dowód na "de bili" obłęd :). Już nawet nie wie kto go okłada. Zostaje tylko zgadywanka.

   Usuń
  3. adrianno podszczekuj sobie do woli i odreagowuj własny debilizm i debilizm swego tate bolszewicki pomiocie.
   A kto ciebie będzie okładał ty będziesz widział i słyszał....

   Usuń
 8. Nowy materiał Hutmena :)))
  kwiecień plecień 3
  https://www.youtube.com/watch?v=hrbik7Im3XM

  Ostrzegam przed obejrzeniem wysikać się, nie pić nic, nie jeść i odsunąć się od monitora i klawiatury bo grozi opluciem ze śmiechu.

  OdpowiedzUsuń