poniedziałek, 5 czerwca 2017

Tik tak, tik tak...

    Po tamtej stronie "wolności" podobno lubią takich, co ciągle nawijają o zboczeniach...
                     Będzie Sidor mógł się wykazać erudycją...
                           Z dedykacją od wielu osób w tle...

                      koniczyna_kon@tlen.pl

34 komentarze:

 1. A za pozostałych członków byłego "Gangu Fryzjera" trzymam kciuki, żeby jakoś wybrnęli z kłopotliwej sytuacji...
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnóstwo osób czyta i słucha twoich nędznych wypocin... i śmieje się... a wśród nich są osoby, które z chęcią namierzą cię i odpowiednio potraktują i nie są to ludzie od Sidora... Nie ma już Gangu Fryzjera, jest akcja "Dorwij Menela". Akcja zainicjowana przez internautów. Ani ty, ani twój guru Menel nie domyślasz się, że jest parę ludzi chcących przerwać waszą działalność w internecie. Mają dość chamstwa, kłamstwa i miernoty umysłowej. Wasz koniec jest bliski...

   Usuń

 2. "Anonimowy3 czerwca 2017 16:05
  Może dopuścisz do świadomości ze ludzi po prostu mówiac bezpośrednio-wkurwiaja twoje pomówienia i konfabulacje-ktorymi się tu popisujesz od kilku lat? ..."

  Czy to do mnie ,czy Koniczyny ? Pewności nie mam ale coś o szachownicy było to odpowiem.

  Pomówienia i konfabulacje powiadasz ? A nie pomyliłeś blogów i to nie jest koment do postów Sidora Tomasza z Lipskiej ? E nieee. Tam sama "100%" prawda i "niezbite dowody".
  Jeśli już tak uważnie czytasz co piszę od kilku lat to zauważyłeś powściągliwość z jaką nazywam Tomaszka.
  "Debil" , "psychopata", "idiota", "dureń" "zboczeniec" ... przecież sam przyznał się , że leczy /ł/ się psychiatrycznie. Więc ?

  Nazwałem go jeszcze gnojem i konfidentem. Również od paru lat chwali się wszystkimi donosami, anonimami, telefonami do wszelkich możliwych instytucji ( w tym rządowych Pablo) tylko po to aby wylać swoje gówno na Darka.

  Więc ?

  "Chłopczyku, nie ma takiego Typa na tym Świecie, co by Pabla Emilio namierzył. "

  No widzisz Pablo. Na tym polega twoja dziecinada "chłopczyku".

  Jak pytam się ciebie dlaczego straszysz kogoś jakimś IP sprzed 6 miesięcy to odpisujesz :

  "Chłopczyku, nie ma takiego Typa na tym Świecie, co by Pabla Emilio namierzył. "

  Co ma jedno do drugiego matołku ? Widocznie zabrakło argumentów skoro straszysz
  kogoś jak Sidor , że znasz jego adres.
  Do tego sugerujesz , że ktoś chciałby namierzyć ciebie ? Tutaj nikomu nie zależy na twoich danych. Tylko Sidorowi na tym zależy !

  Nie widzisz jak ZNÓW SIĘ ZDRADZASZ ?

  A co do frajerów. Z tego co mi wiadomo to tacy co prują się aby chronić własną dupę.

  Paradoks nie sądzisz ? Zdradziłeś ( jak sam go określiłeś) "geja" z którym to gnoiłeś DK przez wiele miesięcy. Brylowałeś jako admin na jego forum. Teraz straszysz, że strzelisz "z dupy" wydając IP piszących na RIR2 .
  Tak robią tylko frajerzy właśnie. Nie piszesz czasem o sobie ?

  Zabrakło ci Twoich 250 IQ aby rozpoznać od razu , że Sidor to debil i idiota ?
  Potrzebowałeś aż tylu miesięcy ?

  Pablo WRÓĆ ! Tam skąd wylazłeś. Tutaj naprawdę nikomu nie zaimponujesz odejściem od Sidora. To nie zasługa. To smród którym śmierdzisz i śmierdzieć będziesz.

  Ps.Cholerka zapomniałem. Przecież ty nie odszedłeś. To Sidor kopnął cię w dupę .
  http://i.imgur.com/kSpk8TH.jpg

  Czyżby był inteligentniejszy ? Bo to , że też nie lubi frajerów i konfidentów to wiadomo.
  To on jest tu "miszczu". Nie toleruje konkurencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się rozpisałaś dziewczynko w męskim opakowaniu :D Bełkot. Twoim tokiem "inteligencji" -> Bisz torfo mafiano portosz pertesz :D

   Usuń
  2. Argumenty się skończyły to zaczynają się epitety. Zabrakło IQ ?

   Bełkot to odprawiałeś przez te miesiące jak radośnie pląsałeś z "gejem" Sidorem.
   Nawet takie "geje" mają cię za frajera. Masz nową ksywę od dziś. Pabluniu.

   " Ten co go nawet Sidor nie chce ....ć "

   Usuń
  3. gutek morde ci ktoś obije to się przymkniesz pedofilu.

   Usuń
  4. Argumenty się skończyły... Sidor ma mnie za geja... Ba, nawet za frajera... Skąd te tezy? Masz kontakt z Tomkiem, że się wypowiadasz w jego imieniu? Robisz ze mnie "ciepłego"? Niebieska ostryga uwiera w... Szkoda, że wkładasz mi swoje słowa w moje usta. Wiesz co różni "Gang Fryzjera" od paparuchów Petera Northa z Głuszycy? Absolutne poparcie każdej tezy dowodami. Dlatego "Pabluniu", traktuje Twój wybieg jako "końskie zaloty". A prywatnie :D -> komplement podoba mi się :D Tyle, że ja hetero jestem cipcia. Propo epitetów nie wiem jaką masz wyszukiwarkę, bo o wiedzę wyniesioną ze szkoły nawet nie pytam, ale podaję na tacy:
   "Epitet ma wpływ na znaczenie wyrazu, do którego się odnosi. Jednak, w przeciwieństwie do określenia logicznego, nie zawsze poszerza je bądź zacieśnia, natomiast uwydatnia jakąś cechę przedmiotu, nadaje inny nieco odcień emocjonalny, określa stosunek wypowiadającego do danego przedmiotu albo zjawiska lub tylko służy ku ozdobie."

   Usuń
  5. Nie Sidor ma ciebie tylko ty sidora za geja -jak sam piszesz. A Sidora dał kopa bo cię bardzo polubił tak ? Znowu kotek ogonkiem ?
   Napisałem "Nawet takie "geje" mają cię za frajera. Piana już czytać ze zrozumieniem przeszkadza ?

   - Gang fryzjera i "Absolutne poparcie każdej tezy dowodami" .
   No brawo. Widzę, że retoryka ,dedukcja i wyciąganie chorych wniosków nazywane potem przez tego idiotę "dowodami" cię przekonują. Mają "absolutne poparcie" powiadasz ? Błyszczysz geniuszem.

   - Ciasno myślisz. Brakuje ci oczytania i łapiesz się wiki jak wyroczni a tu proszę definicja epitetu :

   Epitet figura stylistyczna /.../ Służy przede wszystkim doprecyzowaniu przedstawionego pojęcia lub uwypukleniu pewnej jego cechy."
   http://figury.net.pl/slownik/epitet

   Pisząc facetowi "dziewczynko w męskim opakowaniu" starasz się uwypuklić jego cechę. Przymiotnik w podstawowej figurze epitetu zastąpiony jest zwrotem "dziewczynko" jako określenie cechy. W ten sposób zastępuje przymiotnik a w połączeniu z "męskim opakowaniu" staje się epitetem.
   Wiesz co to "określenie znaczeniowe" ?

   Sam piszesz zresztą : "...,natomiast uwydatnia jakąś cechę przedmiotu... "

   W zawodówkach niestety tego nie uczą co tłumaczy twoje ratowanie się wyszukiwarką.

   Ps. Nie chwal się wszystkim, że nie masz matury. Google ci jej nie zastąpi a ufając wiki szybko zdradzasz jej brak.

   Usuń
  6. Cipcia, znowu się rozpisałaś. Przepraszam - przekopiowałaś. Jak widać całą noc, i pół dnia Ci to zajęło Bartel :D
   Mocno ograniczony umysłowo jesteś. Prawda jest taka, że ja przestałem czytać Twój BEŁKOT. Próbuję czytać, ale po pierwszym zdaniu wiem, że dalej nie warto. Infantylny i pyskaty jesteś, jak baba z rynku. Jej też się nie przegada :D Gada od rzeczy byle coś gadać. Zero logiki. Gra w szachy z gołębiem.
   Aż się chce w tym momencie pożartować. "Po czemu te pyry"? :D

   Usuń
 3. Wrócę jeszcze do poprzedniego posta na tym blogu. Fajnie Pablo Emilio, że spotkałeś piękną kobietę i spędziłeś miło weekend po ostatnich przygodach, przeżyciach z Tomaszem Sidorem ale dalej nic nie wyjaśniłeś w temacie IP który tu podałeś. Ponowię pytanie poprzedników. Czy aby na pewno dobrze wpisałeś ten numer? I o co Tobie chodzi z tym IQ 68, masz jakiś kompleks, ktoś Cię poniżył, chcesz się dowartościować... Wyjaśnij, proszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech po prostu powie czyje to IP. Dlaczego nie ? Skoro już wyskoczył z tematem to po chuj się bawić w jakieś podchodzy.

   Usuń
  2. Pablo Emilio chciał się popisać a walnął kleksa. Podaj prawidłowy zapis tego IP albo skończ bawić się w podchody. Poza tym odnoszę wrażenie, że ma problemy z czytania ze zrozumieniem tekstu. Cytat z Pablo Emilio - " Sidor ma mnie za geja..." gdzie on to wyczytał? Jak do tego doszedł? A taki inteligentny niby ...

   Usuń
 4. Ja trzymam kciuki, za ciebie aby Tomek cię po twarzy nie namierzył. Bardziej prawdziwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego na świecie. Nawet Sidor jest za krótki i może mnie cmoknąć w sam czubek. Cmook .-. -: ;" _!

   Usuń
 5. TIK TAK, TIK TAK...
  https://drive.google.com/file/d/0Bx9c7TEmacm2b0hDYWU0MG0xUGc/view

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny belkot sidora pomieszany z przeklenstwami .

   Usuń
  2. Po ile nasiona roślin wodnych? Chciałem do stawu ze 100 letnim karpiem wrzucić.

   Usuń
 6. Do osoby mnie straszącej na mailu.
  Luźno, ale na temat:
  Smerfy są jak ex członkowie "Gangu Fryzjera". Dobrze się bawią, i mają super ubaw z pomówień o "prokuratorze" :D
  Pozdrowienia dla właściciela tego bloga, od osoby uznawanej za "Mózga" (jak to kłamcy wypisują w PM) tego nieuchwytnego "Gangu", którym każdy punktujący Kwietnia jest nieświadomym członkiem. Oczywiście, żadnym geniuszem nie jestem, bo bardzo daleko mi do erudyty.
  Czy jest tak, jak twierdzi Darek w swoim ostatnim filmie, że jestem trolem i mu zazdroszczę, bo po 13h pracy, na kasie w markecie go punktuję? Nie. Odkąd przeczytałem książkę "Rozmowy z Bogiem", prześladuje mnie pasmo nieustających sukcesów :D Dokładnie, to mam kilka sukcesów miesięcznie. Nie znoszę obłudy i kłamstwa. Zwłaszcza historycznego. Tajemnica sukcesów, które każdy może doświadczyć? Wystarczy za młodego, nie chodzić na wagary, kształtować charakter boksem, i nigdy się nie poddawać. No i oczywiście szarmancko imponować kobietom, i nie mieć litości dla wrogów (własnych) :D To jest wytrych, na życie. Brak szkoły i opóźnienia, można uzupełnić książkami i podróżowaniem poza granicami kraju.
  "Kolego" od straszenia. Zamiast udawać ducha, które straszą, spróbuj komuś pomóc (szczerze, nie na pokaz), a gwarantuję Ci, że pierwszy mały sukcesik, otrzymasz max w 24h. To może być nawet bezinteresowny uśmiech od osoby, której nie znasz. A teraz odpowiedź na ufo bufo. Rewelacja przyciągająca wspomnienia. Wychowałem się na tym, i na domowym przedszkolu. Dziękuję za comeback wspomnień, i zapraszam do słuchania, poniższego linka, bo tekst pasuje od początku do końca jak ulał :D
  https://youtu.be/7d2VDOqPv7I?t=46
  "Przeszedłem lasy i wzdłuż i w szerz, już wszystkie dziury dobrze znam. A tylko czasem słyszę ich śpiew, jak go niesie rozkosznie, i na nerwach mi gra. DUBI DUBI DUB" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do osoby straszącej mnie na telefonie :

   " sam sobie wsadź "

   Usuń
  2. Do osoby podrywającej mnie na tweeterze :

   - nie jestem gejem. mam przecież dziewczynę

   Usuń
  3. Do osoby straszącej mnie za oknem :

   -- jak wyjdę to sam sie posrasz. Radiowóz już jedzie.

   Usuń
 7. A Sidor matole debilu o systemie EWUŚ to nie słyszałeś. Co za dziad niedorozwinięty z tego idioty Sidora . Podpierdala do zusu za gips na podstawie swoich wydumek "jak to było" , "ja wam powiem" . Sidor debil jesteś patentowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boli że oszust będzie musiał oddać pieniądze podatników?

   Usuń
  2. Nie Ewuś tylko ZIP

   Usuń
 8. Pablo a jeśli chłopaki tu nie kłamią i Siodor faktycznie pójdzie siedzieć. Czy wtedy pojedziesz do więzienia zaśpiewać mu o Jezusie ?

  https://www.youtube.com/watch?v=BQUcCaWN3Ck

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie gadaj konfidentem. Nie widzisz, że to zwykła spruta ciota. Dalej chce się pruć i tutaj pucuje ale nikt z frajerem gadać nie chce. Na kolanach temu gejowi fryzjerowi chce się przypodobać.

   Usuń
  2. Wole czytać Pabla niż takich debili jak ty.

   Usuń
 9. Pablo Emilio zaczyna bronić Sidora. To chyba jakaś wariacja tego syndromu Sztokholmskiego czy jak to się zwało. Ofiary zaczynają bronić swoich oprawców. Tutaj łagodna wersja tej przypadłości. Sidor potraktował pabla jak ścierę do podłogi. Mineły miesiąca a Pablo obwieszcza światu, że przynajmniej podłoga się teraz błyszczy i ogólnie everything is fine a Sidor to świetny sprzątacz.

  OdpowiedzUsuń
 10. W następnym straszydełku kwietniowym pewnie głuszycki Indiana Jones pochwali się nam co takiego wyłowił magnesem z tego bagienka. Była już tubka na ból dupy, niewybuchy, betonowe zabawki, zdjęcia masonerii,książki z gminnej biblioteki itd. Co tym razem będzie? Macie jakieś własne typy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powie, że potrafi zjeść trociny i wysrać deskę. Wilkołaki z Riese robią to od lat.

   Usuń
 11. Napiszę komentarz, żeby nie było, że wszystkie musisz pisać sam do siebie, koni szczyno. Jak ci jest z tym, że zaciekle bronisz złodzieja i oszusta? To tylko pokazuje, że twoja moralność jest na jego poziomie. Powodzenia w dalszym staczaniu się na dno...

  OdpowiedzUsuń
 12. Sidor widziałem taki film jak jeden facet walił drugiego. Ten drugi miał taki sam kucyk jak ty a działo się to wszystko w zakładzie fryzjerskim. Po wnikliwej analizie dupy tego z kucykiem wyszło na 100 % , że to ty. Mam niezbite dowody. Kształt dupy jest Identyczny !!!

  Pokaż natychmiast swoją dupę do identyfikacji a jak nie pokażesz to będzie tylko potwierdzenie tych dowodów .
  Jak nie pokażesz to będziesz wtedy na 200 % tym gejem co go inny gej walił.

  Co nie pokażesz ? No to już wiadomo, że to ty. Kucyk , taka sama kurtka i dupa identyczna. Przypadek , ze to dzialo sie w zakladzie fryzjerskim ?

  LUDZIE MAM JUż filmik jak sidor z innym facetem to robił. Nie pokazał dupy i tym samym sam to potwierdził !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boli że kwiecień prostytut dorabia na sexkamerkach?

   Usuń
 13. Żul z głuszycy, żul z rymanowa... Znajdź pięć różnic...

  OdpowiedzUsuń