środa, 26 kwietnia 2017

Post z forum http://www.svsk.fora.pl/index.php ...

"ZielarzaZiel" i "Pablo Emilio" wyrazili zgodę na publikację...


 Wysłany: Śro 20:56, 26 Kwi 2017

 Wiadomość którą otrzymałem od Pablo Emilio, tekst został pokolorowany dla lepszej przejrzystości


Ciąg dalszy kłamstw Esika:


"Gall Anonim wtorek, 25 kwietnia 2017 23:17:00 CEST

"Zacytuję chuja kłamliwego i kolejnego zdrajcę obłudnego z szamba koniczynowego:

Pablo Emilio:

Na blogu Sidora, Tomek "ujawnia" jak wyrzucił Kinga of the Diamonda. To co napisał jest bajką wyssaną z palca.


Prawda jest taka, że King sam się wyrzucił, pisząc w tajnym dziale na forum rir2, tekst z prośbą o usunięcie jego konta, bo nikt mu nie pomaga w walce na komentarze przeciwko Kwietniowi pod pewnym filmem. Nie wiem jaki cel ma to kłamstwo o Kingu, że go Sidor wyrzucił z grona "przyjaciół", skoro King sam zrezygnował widząc z kim ma do czynienia. Rezygnacja nastąpiła na własną prośbę i w niedługim czasie po otwarciu forum rir2.


"Chuj wiesz, a to co wiesz przekręcasz. King nie chciał odejść‡ z naszego grona tylko poprosił o pozbawienie go praw administracyjnych na moim forum.
Ja ODMÓWIŁEM! W geście pełnego zaufania i w akcie równości wszystkich jeszcze wtedy będących administratorów włącznie kurwo pablowa z tobą szmato."ODMÓWIŁEŚ? O jakim geście zaufania i akcie równości piszesz? Znowu udajesz kogoś kim nie jesteś? Wywaliłeś go tego samego dnia pisząc, że skoro tak chce, to nie ma sprawy. Enter -> Click -> Done. Aż mi szczęka opadła, gdy zobaczyłem z jaką pasją i lekkością to zrobiłeś, dobrze życzącemu Ci kumplowi. Od tej chwili Kinga na rir2 nie widziałem, a na 100% nie w tajnym dziale, gdzie nie miał już uprawnień administracyjnych, których go osobiście pozbawiłeś. Po tym fakcie, zacząłem przecierać oczy i bacznie przyglądałem się Twojej osobie, gdyż Kinga bardzo polubiłem. Nie pokłóciliście się, więc mogłeś mu zostawić tego admina, żeby chociaż sobie od czasu do czasu mógł poczytać tajny dział. Ty jednak zacząłeś się rozkręcać. Każdy nowy forumowicz, to był dla Ciebie - Marek Sęk! (Pozdrawiam Cię Marku). Z dnia na dzień odstawiałeś nowe numery. Straciłeś w moich oczach i zapracowałeś na opinię osoby niewykształconej o niskim progu irytacji. Bardzo delikatnie to ujmując.


"Tak więc King nadal był i na forum i wśród zaufanych i wśród administratorów bo tak sobie życzyłem by każdy był z nas równy."


Kolejna hipokryzja. O jakiej równości piszesz? Zielu był na rir2 i to potwierdzi. King tym bardziej. Nie udawaj Matki Teresy, bo jesteś jej 100% przeciwieństwem zakłamany konfabulancie, i nie mieszkasz w Kalkucie tylko Warszawie. Kłamałeś, kłamiesz i kłamać będziesz, aby osiągnąć zamierzony cel. Taki już Twój żywot, którego nie chcesz zmienić.


"Dopiero gdy ktoś zaczął przestawiać bez konsultacji z resztą w panelu admina ustawienia i nadawać prawa administratora osobom nie znanym i nie zweryfikowanych oraz osobom, które nie zrobiły ani jednej produkcji o kwietniu zacząłem wraz z najbardziej zaufanymi go szukać i starać się wszystkich zweryfikować telefonicznie."


Następne oszczerstwo. Poza Tobą, nikt nikomu nie dawał uprawnień administracyjnych. Nikogo nie szukałeś. No może Marka Sęka ;D Sam nie znając się na silniku forum zmieniałeś dużo rzeczy i 3/4 Ci nie wyszło. Pamiętasz jak dałeś ciała i MaBu miał przez chwilę wgląd w tajny dział? Nawet postów nie umiałeś przenosić z tematu do tematu, i "prosiłeś" mnie o pomoc. Zawsze w formie rozkazu - to jest ta RÓWNOŚĆ? Przepraszam, zapomniałem. Mam jedną wypukłość‡, której Ty nie masz więc jesteś równiejszy Very Happy
Masz taką przypadłość‡, że jak coś powiesz, to wszyscy bez wyjątku mają Ciebie słuchać. Chciałeś sobie z Pablem przez telefon pogadać i Ci nie wyszło, więc się wqrwiłeś i przeniosłeś swoje "chcenie" na innych, żeby sprawdzić czy któryś to nie Marek Sęk, bo to jego szukałeś. To właśnie w Twojej głowie uroił się wariant, że Sęk jest w gronie zaufanych. Wtedy drugi raz opadła mi szczęka. To dlatego wpadłeś w amok, gdy nie chciałem zadzwonić, i to w ciągu 1 godziny. Myślałeś, że jestem Sękiem i chciałeś się głosowo o tym przekonać. Nie wziąłeś pod uwagę tego, że już miałem Cię po dziurki w nosie, ze względu na Twoje zachowanie o czym wielokrotnie Ci pisałem na forum - Wulgaryzmami i patologicznym zachowaniem mocno tracisz na wiarygodności.
Dorabiasz swoją ideologię do sytuacji, która nie miała miejsca. Prawda jest taka, że już wcześniej chciałeś do jednego forumowicza dzwonić czy to nie przypadkiem Marek Sęk, którego podobno poznałbyś po głosie. To ja namierzyłem tego forumowicza i wyszło, że to jest kobieta. Wtedy pokazałem Ci jak to się robi, ale w starej wersji. Nie wierzę, że masz aż taką sklerozę, więc świadomie kłamiesz. Poniżej mały dowodzik z przed 5 miesięcy zaraz po wyrzuceniu mnie z rir2.

http://oi63.tinypic.com/2ppf2ip.jpg


"Wtedy to okazało się, że ty szmato pablo i zielarz nie kwapiliście się jako jedyni do tego by się ujawnić telefonicznie i po kolei zostaliście z naszego grona i wyjebani kurwy i pozbawieni admina."


Kolejna fikcja, aby Tomuś wyszedł na tego "dobrego". Kłamstwo ma jednak krótkie nogi. Zostałeś na nim wielokrotnie złapany i Twoja wiarygodność‡ jest już zerowa, gdyż jesteś osobą kłamliwą i ułomną mentalnie.
Mógłbym tu wkleić screen z rozmów PW z Zielem, ale bez jego zgody tego nie zrobię. Wtedy byłoby czarne na białym, że Zielu też miał Cie w 4 literach i to jeszcze będąc adminem na rir2. No ale Tobie się wydaje, że to Ty go wyrzuciłeś.POTWIERDZAM, rozmowy nie będe narazie wklejał, jeszcze się przyda jak Sidor będzie się wypierał że tak nie było / ZielarzZiel


"Dopiero potem gdy King zaatakował Moto Turystę musiałem ten akt potępić i wyjebać go z naszego grona zaufanych."


Nie mogłeś go "wyjebać", bo go tam dawno nie było, a skoro go nie było, więc już miał Ciebie i MotoTurystę w głębokim poważaniu, dlatego poleciał atak, ponieważ kumplowanie dawno się skończyło.


"Przedtem jeszcze faktycznie King miał pretensję, że nikt mu pod jakimś tam filmem nie pomaga w napierdalaniu kwietnia, bo faktycznie nie pomagał za bardzo"


Prawda, tak jak napisałem wcześniej.


"ale ów king nie wziął jebany pół mózg pod uwagę, że ja się z kwietniem napierdalam od 6 lat, inni już to robili pod innymi filmami, a teraz, to znaczy wtedy nagle kingowi przyszedł przypływ napierdalanki kiedy wszyscy byli i zmęczeni tym i znudzeni i nie widzieli sensu akurat pod tym filmem napierdalania kwietnia."


Następne matactwo. Znowu próbujesz się wybielić. Kingowi nikt nie pomagał, bo wszyscy byli zaangażowani w knucie przeciwko Darkowi w temacie "TOP-SECRET" (w ukrytym dziale), który osobiście zakładałem na Twoją prośbę. To był dokładnie ten czas kiedy robiłeś "fałszywą flagę" na Soboniu. Wróciła Ci już pamięć Tomku?
Zakładając temat Top-Secret uprzedziłem Cię przy wszystkich "zaufanych", że pomogę wykręcić aferę Kwietniowi, jednak pod jednym warunkiem. Gdy Darek złapie przynętę i coś napisze na blogu, podasz na forum rir2, że to była prowokacja wyłącznie w celu ośmieszenia Kwietnia. Ty jednak mnie oszukałeś i chciałeś mu wykręcić aferę kryminalną, żeby go posadzić "za nic". Zielu to na 100% pamięta i to potwierdzi. Zresztą wszyscy z Gangu Frajera to pamiętają. Idę o zakład.POTWIERDZAM, tak było / ZielarzZiel


"Ot tak to chujozo było. Nie King odszedł tylko king został wypierdolony z hukiem z naszego grona za atak na MT."


Kolejne szachrajstwo. Ja wiem, że chciałbyś aby to była prawda, ale tak nie jest. King of the Diamond sam podał się do dymisji, czego nie mogłeś przełknąć i zmyśliłeś tą bajeczkę. No bo jak by to wyglądało, że zaufany "przyjaciel" sam zrezygnował ze znajomości z nieomylnym Tomaszkiem? Trochę Ci nie w smak było.


"DOTARŁO KURWO SPRZEDAJNA?"


Gdybym miał podobną do Twojej chorobę psychiczną, to bym Ci odpisał, że tak możesz sobie ze Ś.P. mamusią rozmawiać, ale że nie jestem osobą Twojego pokroju odpiszę Ci tak:
Pozdrawiam Cię Tomku. Współczuję Ci z całego serca. Przeczytaj "Rozmowy z Bogiem" Neale'a Donalda Walscha.
Podpowiadam Ci jak mogę. Potrafisz przeczytać 267 stron książki?"Ostatecznie z naszego grona wyleciał każdy kto nie był głosowo zweryfikowany."


Czyli wszyscy Very Happy i nie wylecieli, tylko zobaczyli z jaką personą mają do czynienia. Ty tylko postawiłeś kropkę nad "i".
Wiesz, że nawet Anela i MT drze z Ciebie łacha? Tak tak, nie przesłyszałeś się Very Happy"Teraz kurwa king i zielarz druga kurwa za to się mści będą wodą na młyn kwietnia co już samo w sobie świadczy dobitnie, że king i zielarz w razie wojny tej prawdziwej z powodu urażonej dumy na pewno poszli by na stronę wroga by strzelać do swoich."


Tutaj jest troszkę prawdy i troszkę kłamstwa. Trzeba tylko wykreślić słowa King i Zielarz, i zastąpić je słowami Tomasz Sidor.


"O ile king dożyje czego mu serdecznie kurwie nie życzę bo jak wiadomo ma raka i niedługo szmata zdechnie pozostawiając po sobie historię przez którą synek na pewno dumny nie będzie, a ja o to zadbam."


King, to Cię duży dzieciaku przeżyje i uśmiechnięty zagra na gitarze nad Twoim nekrologiem Very Happy
https://youtu.be/ZWqBm28ZKeE
i zrobi to jak prawdziwy Król.


"King ten rak to kara za to, że tak naprawdę to ty jesteś zwykłą wredną kurwą moralną i brak ci charakteru."


Jak zwykle wszystkowiedzący, charakterny Tomuś, moralny autorytet i warszawski erudyta z bombką w nosie, wie wszystko najlepiej. Taka Pipcia dobra rada Very Happy
Skąd masz tą wiedzę? Skoro Esik jesteś taki wszech, ach i och, to dlaczego sam się nie wyleczysz ze swoich chorób (homoseksualizm i osobowość‡ dyssocjalna)? Dla takiego "inteligenta", to szkółka niedzielna. Jak pstryknięcie w palce Very Happy


Poczytajcie trochę o chorobie Tomka:
Kazimierz Pospiszyl dzieli zaburzenie na typ impulsywny i typ kalkulatywny. Wyróżnia on w psychopatii:

- deficyt lęku :€ defekt emocjonalny polegający na braku przyswajania odruchów moralnych i braku empatii;
- deficyt uczenia się :€ dominujące w typie impulsywnym zachowania agresywne;
- upośledzenie związków :€ relacje oparte na przydatności innych do własnych celów, płytkie związki :€“ dominujące w typie kalkulatywnym, ignorowanie konwencji społecznych;
- cierń psychopatyczny :€ zubożone życie psychiczne, kompensowane przez narcyzm; wyczulenie na przejawy niedoceniania.Pozdrawiam Kinga i Zielarza.
Pablo Emilio


P.S. Jak widzisz Esik, można podjąć dyskusję bez inwektyw na argumenty, ale należy pisać PRAWDĘ˜ i trzeba być zdrowym.15 komentarzy:

 1. To teraz ja, King. Oczywiście, że się da lać z Chujołaka i Sidora zarazem:
  https://youtu.be/mupXQaa4oQg

  Sorry, ale nie o mnie od początku tego sidorowego cyrku mowa xD

  Kwietniowi nigdy ręki nie podam, chociaż oprowadzał mnie i moją laskę w 2012 pod Włodarzem. To dla mnie dalej oszołom i jebany Kunta-Kinte. ALE. Sidor jaki jest, widzicie choćby na moim przykładzie. Szczęśliwie, sprzedałem mu kupę idiotyzmów na odpierdol, bo chciał mnie leczyć bioprądami, nękał mailami o nr telefonu i stawiał Tarota na odległość (bez daty urodzin ;D ). Tyle w temacie. Sorki - dla Koniczyny i Gucia - że bezsensownie Was atakowałem "na fali". Nie radzę pisać pro-Kwietniowo pod moimi filmami, bo będzie dym. Kwicień to mikrochuj. Sidor to megachuj. Tyle ode mnie w tym prześmiesznym cyrku.

  King of the Diamond(s)

  A do Sidora:

  Nie dość że mylisz osoby, daty i kontekst, powiem ci, pedale tyle - szukaj dalej i raczej mnie nie znajdziesz HomoQuasimodo, chuj ci na grób lewaku.

  P. S. Nadal jesteś na utrzymaniu sąsiada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Sorki - dla Koniczyny i Gucia - że bezsensownie Was atakowałem "na fali".

   Trzeba mieć honor i jaja, żeby takie coś napisać. Myślę, że nie tylko mi zaimponowałeś.

   P.S. Ze specjalną dedykacją for you BRODA ;D
   https://youtu.be/AWa9cRQagKE
   SołFarka też jest cool.

   Usuń
  2. kinguś co nawciskałeś to nawciskałeś, ale z Wrocka jesteś pocinasz na wiosełku i mamy jak się okazuje wspólnych znajomych i żebyś się nie zdziwił jak ci osobiście zapukam do drzwi i przy żonce śmieciu zadam kilka pytań może nawet na migi.

   Usuń
  3. przez przypadek sie poślizgniesz i zlecisz ze schodów na scerbaty ryj.

   Usuń
 2. Kurwa, jeszcze P. P. S.
  PABLO - Peace Sells But Whos Buying :D

  OdpowiedzUsuń
 3. "Very Happy" to -> :D
  Esik przeczytał i poleciał po węgiel do apteki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie trzeba nikogo przekonywać, że Darek zasłużył na bardziej rozgarniętych recenzentów niż ten psychopata Sisior. Być może doświadczenia jakie zdobyli "niezweryfikowani" przekonały ich , że nie w krytyce a dyskusji jest klucz. Do czego ?
  Do zrozumienia przekazu,który ukryty jest w bajańiu Darka. Wielu nie podoba się to co robi Darek. Z różnych przyczyn. Do tego /nikt nie zaprzeczy chyba / jest cholernie medialn a 6 lat wylewania na niego szamba tylko go umocniło. Tak tak. Takiego macie Kwietnia jakiego sobie wychowaliście. I co teraz ?
  Nie wiem czy chodziło o Darka czy o Siska w całym tym hejcie. / doceniam jednak uczciwość/ ale zdążyliście się już zoriętować, że to działa dokładnie na odwrót. Więc może już wszyscy dojrzeli i do konstruktywnej krytyki ?
  Ale konstruktywna krytyka to podsuwanie konkretnych rozwiązań a nie opis swoich spostrzeżeń. Czy starczy obiektywizmu a empatia zastąpi antypatię ?
  Jedno jest na dziś pewne. Ile Sisior by nie nakłamał i naubliżał to tak czy owak nie jest wstanie zaszkodzić Darkowi. Jedynie siebie samego jeszcze bardziej pogrąży.
  Niszczy go nienawiść, karmi się go pogardą. Nie dajcie mu zdechnąć. Tak przyjemnie się go obserwuje kiedy topi się w szambie zachłystując własnymi odchodami. I tak fajnie przy tym macha rączkami.
  Pozdrawiam Was Pablo i Zielu. Fajnie, że już sami wzieliście prysznic. Na siurowe szambo dezodorant by nie pomógł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bartel dwa cytaty i dwie odpowiedzi bezmózgi naiwniaczku:

   //////Do tego /nikt nie zaprzeczy chyba / jest cholernie medialn a 6 lat wylewania na niego szamba tylko go umocniło /////

   JEBŁEM ZE ŚMIECHA HAH HA HA HA
   TAK GO UMOCNIŁO, ŻE W 2015 W LONDYNIE BYŁA DOBRA SETKA DEBILI GO SŁUCHAJĄCYCH, A W 2017 LEDWO 20+6-7 ZNAJOMYCH.
   ZAISTE SUKCES I WIELKIE UMOCNIENIE, DOPRAWDY.
   A MEDIALNOŚĆ POKAZAŁ GDY FAKTYCZNIE PRZYBYŁO MU REALNYCH WIDZÓW TYLE, ŻE NIE SYMPATYKÓW TYLKO KRYTYKÓW, ŻE AŻ MUSIAŁ ZAMKNĄĆ KOMENTARZE NA YT BO SYPAŁ SIĘ HEJT I TO NIE ORDYNARNY TYLKO MERYTORYCZNY WOBEC, KTÓREGO GŁUSZYCKA MEDIALNA GWIAZDA BYŁA BEZSILNA.
   TAK GO TEŻ UMOCNIŁO, ŻE MUSIAŁ PRZENIEŚĆ SIĘ Z GŁUSZYCY W SINĄ DAL, ŻE BOI SIĘ PODAWAĆ WPROST MIEJSC SPOTKAŃ, ŻE DZIAŁA Z PARTYZANTA JAK ZASZCZUTY PIES. TAK GO UMOCNIŁO, ŻE ZOSTAŁ WYJ.... WYKOPANY ZE WSZYSTKICH OŚRODKÓW GDZIE BYŁ.
   TAK GO UMOCNIŁO, ŻE ZBIORNIKOWE TOWAZIŚTWO JULKI CYCATKI SIĘ WZIĘŁO I ROZPIERDOLIŁO, A DZIŚ FORUM UMARŁO BEZ SZTUCZNEGO NABIJANIA POSTÓW I TEMATÓW HA HA HA.

   MÓWGŁYM WYMIENIAĆ KILKADZIESIĄT MINUT JESZCZE, A I TAK WSZYSTKICH TYCH UMOCNIEŃ BYM NIE ZDOŁAŁ.   /////Jedno jest na dziś pewne. Ile Sisior by nie nakłamał i naubliżał to tak czy owak nie jest wstanie zaszkodzić Darkowi. /////

   O JAKICH POMYJACH MÓWISZ??? GDYBY TO BYŁY POMYJE BEZ ZASADNE I BEZ DOWODÓW TO DARUŚ DZIŚ BY MIAŁ REGULARNĄ GRUPKĘ RAZ W MIESIĄCU PRZYNAJMNIEJ W RIESE TAK ŚREDNIO 20-30 OSÓB I CIESZYŁ BY SIĘ ZAROBKIEM-ŁATWYM O JAKIM MARZYŁ. A TAK, TERAZ KRYJE SIĘ PO KĄTACH BO SAM SOBIE WSTYDU NAROBIŁ KOMITYWĄ Z KAMERKOWYM KASZALOTEM I WYCZYNAMI Z NIM NA TEJŻE KAMERCE.


   NAIWNIACZKU WMAWIAJ SE DALEJ HEHE, ŻE MU SIĘ NIE ZASZKODZIŁO.
   A TO I TAK DOPIERO POCZĄTEK, BO TO CO WYSZŁO O DARUSIU JESZCZE MUSI SIĘ ROZEJŚĆ PO ŚWIECIE-Z ROK DWA I UTRWALIĆ W PAMIĘCI KOLEJNY ROK DWA, A POTEM ....
   NO CÓŻ DO ROBOTY JAKO STRÓŻ NA PARKINGU U SZPAKOWSKIEGO
   :)))

   Usuń
 5. Będziesz kwiczał jak zarzynana świnia masz to obiecane śmieciu pedofilu zoofilu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyliłeś portale :D Tu nikogo takiego nie ma. Szukaj na Lipskiej 10.

   Usuń
 6. https://youtu.be/mupXQaa4oQg

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. - deficyt lęku: defekt emocjonalny polegający na braku przyswajania odruchów moralnych i braku empatii

  - deficyt uczenia się: dominujące w typie impulsywnym zachowania agresywne

  - upośledzenie związków: relacje oparte na przydatności innych do własnych celów, płytkie związki, dominujące w typie kalkulatywnym, ignorowanie konwencji społecznych

  - cierń psychopatyczny: zubożone życie psychiczne, kompensowane przez narcyzm, wyczulenie na przejawy niedoceniania.

  Wypisz wymaluj sidor

  OdpowiedzUsuń
 9. ale kłamliwa kurwa z tego sidora

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja jutro idę na pępkowe. Właśnie zostałem wójkiem :)

  OdpowiedzUsuń