środa, 6 lipca 2016

Taka odpowiedź na komentarz Gucia z poprzedniego posta:)

 


 Co nie Gucio? Sidor jest wielki w swoim małym umyśle:) Teraz tylko jego jeden krok i annałach historii zapamiętają go na zawsze:) Ale nie tak jak Sidor tego chciał:)))))
Czego synonimem może być Sidor? Pole manewru jest wielkie. Twierdzi Sidor że Kwiecień ma chorobę psychiczną? Jest pewien dowód, który pokazuje ewidentnie po której stronie jest mocny papier. Papier, którego Sidor się boi. Boi się Sidor, bo nie ma żadnych papierów a Darek ma.
Tak dla przypomnienia sytuacji.

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/04/jakos-sidor-dalej-honoru-nie-ma.html

Sidor może mieć papiery i to koloru słonecznego:) Na fryzjera na pewno nie ma, bo z niego taki specjalista od fryzjerki, że wszystkie kucyki widzi głupek tak samo:) Niech się męczy w swojej marnej powłoce dalej, oby jak najdłużej:)

8 komentarzy:

 1. A tak na marginesie, to są pewne osoby, które są przekonane że Gucio i ja to jedna osoba. A niech sobie tak myślą:) Gucio pozdro:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi nie przeszkadza ,że jestem Koniczyna tak i mam nadzieję nie przeszkadza Ci być Guciem :). Jak by tak miało być to dla uwiarygodnienia i myśląc jak sisiek to tych Guci powinno być z 20. Cóż za problem profil założyć ?

  Przekonać debila, że nie jest tak jak sobie uroił chyba się nie da.

  On "Stwórca" swoich paranoi decyduje co jest prawd ą a co nie. To jest "jego prawda na miarę jego możliwości" :)

  Sisior gdzie te twoje tysiące ? Jakby tak Darka nienawidzili to by za darmo dali ci dowód a tu tyle kasy /hehe/ i cio ?

  Pokaż świadectwo , chociaż podstawówki /powszechnej ,nie specjalnej/ czy fryzjera .

  Daję 2 tysie. Licytacja otwarta .....

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałem wcześniej pisać, ale jest nowy post w tej samej sprawie.
  Sisiorek pisze, że ten tysiąc "DLA KAŻDEGO" kto dostarczy "DOWODY".
  No to przeciwnicy DK rozbili bank sisorka :). Pewnie kolejka się już ustawiła, "de bil" przy okienku kasowym stoi, wypłaca, daje pokwitowanie. Nie zapomnij do fiskusa zgłosić, jeszcze ulga podatkowa cię obejmie, bo to w końcu pierwsze dochody w tym roku :).
  A tak bardziej na poważnie. To jak będziesz weryfikował, czy są prawdziwe? Pamiętaj, że jeśli kolejna osoba przyjdzie z tymi samymi dowodami to jej też będziesz musiał wypłacić. Nie zapomnij, bądź uczciwy.
  A teraz całkiem poważnie. Trzeba być podobnym świrem jak sidor, żeby wystawić się sisiorowi zgłaszając się do niego. Sisiorku jesteś niebezpieczny i ludzie o tym wiedzą. Wiedzą też, że groszem nie śmierdzisz tylko gównem. Już nic na to nie poradzisz.Taka była twoja wola :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Siemka wszystkim. Tego siora psi wora to jeszcze nie zamknęli czy znowu wypuścili ? On jest niebezpieczny ale dla samego siebie. Niszczy co jego aż miło na to patrzeć. Założę się ,że nie jeden Sidor z chęcią zrył by mu mordę za kurwienie nazwiska. Dureń czuje się niewinny bo to inni szargają a nie on.
  napadli biednego Tomeczka a on się broni jak może.
  Bo niby ktoś go przezwał od gejów to ma prawo.
  Tak to chwalił i lizał dupę Darkowi a jak go olał to już ze trzy lata udowadnia jaki to Kwiecień jest be.
  Zamknął interes, zamknął forum żeby mieć więcej czasu na robienie portretów Darka. Toż to jakiś debil jest.
  Nie ma roboty , nie ma kobiety, kasiory podobno w bród :) ,pogoda super a on nie na motorze tylko zamknięty na kwadracie pioseneczki pitoli.

  Anonimowyśroda, 6 lipca 2016 12:52:00 CEST
  " Wystarczy zobaczyc jak ich ktos tam zapytal o ta mape i przycisnal, zaczeli pierdolic takie kity ze flowa boli a do meritum sie nie odniesli. Chorzy ludzie. "

  Matole durny kup mapę to ją będziesz miał. Ciesz się, że Darek choć część opublikował bo inaczej nawet byś pojęcia nie miał ,że takie przewodniku są !
  Chory to jest ten twój debil co jak nie trójkąty na niebie to dziuple w drzewie.
  Przez niego każdy Sidor kojarzony jest z emerytem co prowadzi bloga a na głównej daje fotki gdzie sam maluje innym gościom damską bieliznę. I to nie jest CHORE ?

  Też siedzisz w nocy i malujesz Bieberowi staniki i majtki bo go nie lubisz ?
  Co za zboczony debil w ogóle broni takiego durnia jak sisior. Oślepłeś już od tego trzymania palca w odbycie temu pedałowi ?
  Jak piszesz w googlach dział grafika nazwisko tego siutasa pokazuje się kwiecień w spódnicy. Autor dzieła : Sidor - twórca blogu o jego własnych zboczeniach, urojeniach i pasji czyli transeksualizmu. Wszystko co zostanie po tym siurze dla potomnych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sodor ! Twierdzisz, że wszystko co o Tobie piszą w necie to kłamstwa.

  Żądasz dowodów. Twoje prawo. Obowiązkiem jednak jako Sidora, syna i krewnego reszty Sidorów jest przecież nie dopuścić do =jak twierdzisz= szargania dobrego imienia.

  Co ty jednak robisz? Wszystko aby nadal pisano o Tobie i twoich przodkach właśnie w ten sposób który niby tak Cię oburza.

  Zależy Ci aby dalej ludzie czytali o Tobie i Twojej Matce, aby z każdym rokiem kiedy nie robisz nic aby to przerwać jak najwięcej ludzi dowiadywało się o szczegółach twojego życia ?

  Taki wspaniały syn a pozwala aby ktoś pisał, że jego matka "zadawała się z nieodpowiednimi ludźmi". Nie robisz nic i przez wiele lat pozwalasz aby ludzie snuli na ten temat domysły. Tak trudno pokazać ,że dom to nie spelunka a znajomi to nie półświatek ?
  Wolisz milczeć czy jaki inny masz powód ?
  Nie pieprz mi tylko , że "kara okrutna" i , że "niebawem" a domysły o domu w którym się wychowałeś i matce to cena prawdy.
  Jakbyś miał fotki z pracy czy domu przez te lata nikt by się źle nie domyślał. A tak z każdym rokiem coraz więcej czyta i myśli kim była matka Sidora skoro on sam nawet jej nie broni.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ktoś kiedyś napisał, że jesteś bękartem. Jedna fotka z dowodu ojca z wpisem "syn : Tomasz". Wstawiłeś setki fotek przez ten cały czas. Oprócz tej jednej. Wolałeś przez lata być uważany za bękarta czy miałeś inny powód ?

  Podobnie z pisaniem o kategorii E w książeczce wojskowej z powodu choroby psychicznej. Też zaginęła ?
  Świadectwo maturalne czy choćby dyplom fryzjera. Kot zjadł ?

  Żądasz dowodów pokaż je sam.

  Widać cholernie Ci zależy aby ludzie mieli o Tobie takie zdanie a nie inne.
  Każdy sąd zastanowi się nad intencjami takiego działania. Skoro miałeś możliwości i dowody , że to wszystko kłamstwa a ich latami nie pokazałeś to znaczy, że nie zależy Ci na dobrym imieniu i nie naruszają go w ten sposób. Latami pozwalasz na nie, nie reagujesz, czyli nie czynią Ci szkody.

  "Qui tacet consentire videur"

  Jest jeszcze jedno "albo" ale Ty sam wiesz gdzie ono tkwi.

  Co więcej dalej czynisz to co było powodem takich reakcji w twoim kierunku. Nie ma z Twojej strony zaniechania tych poczynań choć znane Ci są ich skutki.

  A mówiąc Twoim własnym językiem. Obrona przez atak na poziomie chłopczyka. Mścisz się na pokrzywach, że Cię poparzyły i wchodzisz między nie z gołą dupą.

  Nie zależy Ci na dobrym imieniu własnym ani przodków. Zależy jedynie abyś miał pretekst i usprawiedliwienie na bycie gnojem.

  Lubisz widzę komfort i mieć /hehe/ czyste sumienie w gnojeniu innych.

  Matka cię tego nauczyła czy odziedziczyłeś to genetycznie ?

  No i jeszcze ta obsesja na tle męskości , płci i zboczeń seksualnych. Nie zauważyłeś ,że objawy przekroczyły już dawno te zawarte w definicji kompleksu Edypa ?

  Wszędzie widzisz zboczenia, obsesję jednym osobnikiem /tej samej płci/ gasisz rysując /doklejając mu/ fetysze, publikujesz na blogu filmy erotyczne o tematyce oralnej.

  A wystarczyłaby jedna aktualna fotka z randki i powstrzymanie się od publikacji materiałów wyraźnie świadczących o Twojej fascynacji dewiacjami seksualnymi.

  Często też wspominasz w swoich "publikacjach" o proszkach i lekach psychotropowych wykazując się na ten temat niemałą wiedzą.

  Naprawdę jak chłopiec nie możesz się powstrzymać od przechwalania się swoimi zainteresowaniami ?

  Została jeszcze sprawa Twoich "wizji". Trójkątnych chmur, obiektów "jak wróble" na wyciągnięcie ręki itd.,itp. przy równoczesnej zajadłej krytyce opowieści o obserwacjach innych ludzi.

  Poprzednie akapity w tym względzie już to chyba wiele wyjaśniły.

  Czarno widzę Tomaszku twoją przyszłość. Obserwuję Cię od dłuższego czasu. Nie wiele uczyniłeś dobrego. Kreacja zdegenerowała się do postaci dzikiej destrukcji. Tak fizycznie jak i mentalnie.
  Jest co prawda pewna teoria kreacjonizmu ,która głosi, że aby zacząć coś nowego trzeba najpierw wszystko zniszczyć ale Tomek nie burz muru głową.
  Pusto tam w środku i hałas przez to tylko się robił. Nie twoja budowla to i rozebrać nie zdołasz. Zbuduj coś swojego choć na ruinach. Łeb oszczędzaj bo jak wiesz ciężko coś budować jak łeb boli.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gucio ale co tu wiele pisać. Jak nie jest psycholem to pokazuje kategorię w książeczce i po robocie a nie pozwala przez 3 czy 5 lat wyzywać się od psychicznych. Kwiecień zapodał zaświadczenie o NSR i mordy się zamknęły Sidor jak by miał też by pokazał a nie dawał się od psychicznie chorych wyzywać.
  Tak samo ze szkołą dla glupków, matką i nieznanym ojcem. Przecież wcześniej pokazywał nawet kwity wpłaty za sprawy cywilne a ma problem z pochwaleniem się "A" czy dyplomem fryzjera ?
  To jest dowód na 100 % na to, że ma papiery ale wiadomo jakie !!!

  Nie odzywa się bo matka mieszkała między ludźmi albo w zakładzie opieki. Jak zacznie mataczyć to ktoś nie wytrzyma i powie jak było. Doo szkły też sam nie chodził, w innych ośrodkach też nie był sam. Jakoś żadni znajomi z tych miejsc sięnie odzywają w temacie Tomaszka. No poza koleżkami podobnymi do niego.

  O! a to nie jest podejrzane ? Skąd ma takich znajomych ? Z biblioteki ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Gall Anonimśroda, 13 lipca 2016 19:37:00 CEST
  Dooobra przyznajmy się w końcu do tego.
  JA PŁACĘ WSZYSTKIM ZA DARCIE ŁACHA z KWIETNIA.
  Mnie płacą potomkowie Himmlera, a ja płacę innym.
  za jeden zły komentarz na YT jebiący kwietnia 1 Polskich złotych.
  Za maila z groźbami 5 zł.
  Za łapkę w dół na YT pod filmem kwietnia 50groszy.
  Za donos do dowolnej instytucji 10 zeta.
  Za wydzwanianie do jego matki i mówienie, że zginął w katastrofie lotniczej lub lądowej 20 złotych.
  Co tam jeszcze....
  Acha, za rozpowiadanie, że kwiecień to pedał itp 50 zeta od każdego napotkanego słuchacza.
  Za zdobycie mapy z jego tajnego notesa 100 złotych-wraca się po pierwszej sprzedaży, bo potem taką mapę przerabiam i nanoszę na nia miejsca mocy i skarbów w tym miejsce zakopania bursztynowej komnaty i złotego pociągu. Za taką mapę biorę 2 stówy więc się opłaca.
  Nie płacę za:
  Obicie mordy kwietniowi, złamanie ręki lub nogi
  dekapitację, wybicie zębów, otrucie, rozstrzelanie, powieszenie, strącenie ze skały, utopienie w studni, spalenie na ołtarzu całopalnym, wysadzenie w powietrze bombą własnej roboty, nadzianie na pal, etc, ani za pożarcie przez wilkołaka, choć za to ostatnie chętnie takiemu wilkołakowi sam osobiście wyczyścił bym sierść i zapewnił przez rok świeżą dostawę dowolnego gatunku mięsa prosto z ubojni z dostawą pod wylot sztolni raz dziennie.


  A ha ...

  OdpowiedzUsuń