wtorek, 24 maja 2016

Dziś o tym jak to Sidor bardzo rzadko odwiedza tego bloga:)

   Oczywiście Sidor zawsze mówi prawdę i wyciąga właściwe wnioski:) Napisał sobie że rzadko odwiedza tego bloga. Prawda dla Sidorka jest bardziej banalna:)
   Ostatni brak moderacji na tym blogu pokazał ile komentarzy jest w obronie Sidorka. Spodziewałem się że będzie choć jeden komentarz w stylu: "Sidor to fajny gość i nie potrzebnie się go wszyscy czepiacie". Nawet sam Sidor nie był w stanie tego napisać jako anonim. Wnioski są oczywiste.
   Jak zapowiadałem moderacja włączona. Teraz Sidor ma możliwość pisania z anonima u siebie i co jest sprawą normalną, odpowiadać:)

   Anonim pierwszy oczywiście z takim samym podwójnym czasem:) Wiadomo o co chodzi:)
   Sidor pisze o ciśnieniu a sam nie odważył się u siebie wyłączyć moderacji. Ma ku temu poważne powody. Jakby było inaczej to komentarze wysyłane do Sidora wyskakiwały by u niego od razu.

   Kolejny przykład szopki Sidora. W komentarzu powyżej został zamieszczony link. Ale po kolei:
   Anonim zamieszcza linka ze wschodnim akcentem w tle o godzinie 18,02. Pewnie to jakiś wielbiciel prokremlowskiej polityki chowający się pod płaszczykiem kultywatora tradycji "Żołnierzy Wyklętych". Kto to może być?Nie wiadomo... Pustka totalna. W końcu komentowanie w anonimowy sposób powinno zapewnić całkowitą dyskrecję autora. Wchodzimy na link i co widzimy:
   Widzimy gościa z kucykiem. Spoko, też mam kucyk, Sidor też. Zbieg okoliczności? Raczej nie. Ja mam kucyk z powodu pewnych przekonań a Sidor żeby zabłysnąć jaki to z niego fajny gość. Szopka na inny temat. 
   W górnej części po prawej stronie jest ikonka która informuje kto jest właścicielem materiału. Kosmici sprawili że napisane jest tam Gall Anonim. Specjalnie zaznaczyłem na czerwono żeby Sidor połapał się na czym został złapany:) I godzina utworzenia:) Dwie minuty przed publikacją jako anonim:) Dalej się zastanawiam kim jest ten anonim:)
   W sobotę przyznam się miałem problem. Co wydedukował wielki umysł Sidora. Dzień później bratnia dusza rozwiała moje wątpliwości:
https://grupapatriotyczna.pl/2016/03/26/rajd-katynski-w-katowicach-w-wielka-sobote/

   Oczywiście Sidor jest najmądrzejszy na świecie a koniczyn to on zobaczy jeszcze zapewne wiele. Trzeba wierzyć że Sidor rzadko tutaj zagląda w końcu zajęty jest komponowaniem Lament Bluesów:)
 

4 komentarze:

 1. Kurwa on j3st arcy tepy :D:D serio krol debili :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To efekt jakiejś traumy z dzieciństwa./ pewnie z "lat 95-tych"/ Cośsięmusiało mu stać albo ktoś mu coś zrobił. Co ? No cóż. Wystarczy poczytać co go boli do dziś. Wszystkich wokoło wyzywa od geji, pedałów, debili i skurwysynów. Tak sam musiał być kiedyś traktowany traktowany a teraz to wraca.
  Ojciec go skrzywdził a matka do tego dopuściła. W normalnej rodzinie nie wyrastają tacy degeneraci.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Czy ten idiota sobie zdaje z tego sprawe,ze ktos mu w koncu wpierdol spusci jak zadrze z narodowcami" - NS ZADRUGA POZDRAWIA WAS KURWY :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Czy ten idiota sobie zdaje z tego sprawe,ze ktos mu w koncu wpierdol spusci jak zadrze z narodowcami" - NS ZADRUGA POZDRAWIA WAS KURWY :-)

  OdpowiedzUsuń