piątek, 30 października 2015

Zwieracze Sidora popuściły...

   Prawie dwa miesiące Sidor ściskał pośladki, aż coś w temacie zdołało się przecisnąć:
   Do początku września Sidor bawił się w Kękusia. Wymachiwał papierkami z donosami na Policję, czuł się pokrzywdzonym w krośnieńskiej sprawie, wydzwaniał do adwokatek, a tu nagle cisza w temacie. Najwidoczniej ktoś wyjaśnił Sidorowi w jakiej jest sytuacji i że tym razem nie nafika. Sidor, notabene chwalący się abstynencją, musi teraz wypić piwo, które sobie naważył. 
   Ciekawostką jest ta abstynencja Sidora. Nic nie pije, nawet piwka raz od święta? Widocznie lekarz dał mu takie leki, które w połączeniu a alkoholem mogły by trochę namieszać w organizmie Sidora. A jak wiadomo Sidor mieszka sam jak palec, bez jakiegokolwiek nadzoru. Jeżeli Sidor na trzeźwo ma takie jazdy, to co by było gdyby sobie coś łyknął. Pewnie też dlatego żal Sidorowi zwieracze ściska, że inni sobie popijają i dobrze się bawią, a on jedyne co, to wyciera pianę z monitora i to nie taką na dwa palce z kufla...

   Jeszcze małe spostrzeżenie co do tych powyższych dwóch komentarzy. Ciekawa jest godzina opublikowania. Albo Sidor cierpi na bezsenność, albo coś Sidorowi się przyśniło i nie mógł zasnąć. Odpowiedź na te pytania leży pewnie pośrodku...

wtorek, 27 października 2015

A to się Sidor zmamrał...

   Szczekadełko Sidor dał głos o wyborach. Lamentuje na wyniki. Przyznał się że nie głosował. Miał takie prawo, ale jest powiedzenie: Nie głosowałeś, nie narzekaj. Wielki patriota Sidor, cały w spazmach, wysilił się i napisał co Stonoga powiedział. Głomb kapuściany Sidor nie połapał się że Stonoga swój wywód wygłosił o takich jak Sidor:


    Styl dla głupka Sidora ulubiony. Ciekawe jak Sidor będzie pokorny przed sądem. Chciał bawić się w Kękusia, machając kartkami z sądu, teraz zacisnął zwieracze  i udaje że nic się nie wydarzyło. Na szczęście immunitet Sidorawi nie grozi, a biletu w inne kraje nie posiada z braku pieniędzy. 

   Fajnie Sidor być na dnie? Nawet pierścień Atlantów ci  nie pomógł. Łykaj piguły jesienne dalej. Myślisz idioto że tego nie wiem? Wiem, i to coraz więcej... :)))))))))))))))

poniedziałek, 26 października 2015

Na kogo głosował Sidor?

   Samoobrony nie ma, Palikot znikł, Korwin żydem, PIS, PO be. A może jednak Korwin?
Ciekawe czy Sidor pokaże się 11-go. Rok temu zamiast świętować leczył doła na rybach w Serocku.

czwartek, 22 października 2015

Sidor postrachem emigrantów.

 
 Pegida of Poland będzie dumna z takiego bojownika o zachowanie wartości chrześcijańskich.
                                   No to teraz możemy spać spokojnie:)

wtorek, 20 października 2015

Jak trwoga, to Sidor do Boga.

    Wielki ateista Sidor mięknie. 

   Wiedząc że Sidor ma moderację komentarzy, to taka sytuacja, że zamieszcza takie komentarze może świadczyć, że nawet jak nie jest ich autorem, to zgadza się z nimi. Jakby tak nie było, to Sidor dałby jakiś komentarz w stylu: "Spadaj na drzewo, ja w nic nie wierzę". Nic takiego nie napisał, co sugeruje u Sidora wielki strach. Jeszcze nie połapał się że na Ufo-kompromitacje, też pewne frazy powinien pozmieniać, bowiem trochę się gryzą:
   Pięć lat temu Sidor był bardziej odważny, bo żaden arab mu nie siedział na ogonie:
   Teraz kuli Sidor ten ogon i chce się schować w tłumie... 
   niedziela, 18 października 2015

Modły Sidora.

   Pasożyt Sidor dostał pożywkę i kwitnie w swoim chlewie. Z całego jego słowotoku spodobał mi się fragment:
   Sidor się modli:) Pierwsze u niego oznaki nawrócenia. Rysió zauważył że Sidor zaczął studiować "Frondę", widocznie boi się że za niedługo "straci głowę" i to nie z powodu Amora:) Ciekawe czy Sidor przez sen się poci i krzyczy?:) 
   Do tego momentu Sidor dał 59 komentarzy:) Niech trochę zwolni, bo za chwilę znowu będzie lamentował że nie ma miejsca pod postem do pisania dalszych:)

piątek, 16 października 2015

Milczenie Sidora.

   Sidor milczy, bo jako pasożyt musi mieć pożywkę. Kwiecień robi swoje, a Sidor ma nową pasję Islam. Nie raz pokazywał co zrobiłby ze swoimi przeciwnikami, gdyby tylko miał przyzwolenie społeczne. Na razie ma jeszcze kaganiec. Fascynuje Sidora w Islamie łatwość zabijania ludzi i brak z tego tytułu konsekwencji. Ile by Sidor dał żeby też tak mógł zrobić jak Islamiści z politykami, bankierami itp... Na razie Sidor nakręca się materiałami z egzekucji i kopulacji ze zwierzętami. W końcu Sidor nie raz mówił że dba o nasze dobro...


czwartek, 15 października 2015

Pustka w głowie Sidora nie pozwala mu napisać nowego posta...

                               ...smutne to, ale prawdziwe... 
                Strasznie Sidor cierpi z powodu braku Kwietnia:)
                              Sidor bez Kwietnia jest nikim:)

niedziela, 11 października 2015

piątek, 9 października 2015

Ping dla głupka Sidora.

   Wczoraj zaistniała ciekawa sytuacja, której należy chwilę się przyjrzeć. Darek Kwiecień będąc, pomimo usilnych starań Sidora w Malborku, napisał dlaczego jest posucha na jego blogu.
   Od tego momentu sporo osób zadało sobie trud znalezienia tego bloga i sprawdzenia że Darek nie "siedzi", tylko coś robi. Mając możliwość zaglądania do statystyk, mogę przedstawić poniższy wykres.
   Można wyciągnąć pewne wnioski. Liczba odwiedzin tego bloga jest mniej więcej stała. Osoby interesujące się głupotą myślową Sidora utrzymuje się na jednolitym poziomie. Wczorajszy wpis Darka pokazał różnicę między Sidorem, a Kwietniem. Większość osób, która wczoraj odwiedziła ten blog nie interesuje się zupełnie buractwem Sidora i jego personą.
   Osobiście mogłem się o tym przekonać, będąc w czerwcu w Rzeczce. Zdecydowana większość uczestników spotkania, nie miała pojęcia kim jest Sidor. Z tego spotkania wyszło stwierdzenie pewnej pani, która nie usłyszała dokładnie nazwiska - Sisior:)
   Także niech Sisior walczy klawiaturą z arabami, bo jako twierdzący, że "Bóg to chuj", spełnia warunki niewiernego i jest pierwszy do odstrzału...
  

środa, 7 października 2015

Sidor dał głos...

   Kwiiii Sidora:

 http://innemedium.pl/wiadomosc/stephen-hawking-ostrzega-o-mozliwosci-przejecia-ziemi-przez-obcych?page=1

   Psychoza Sidora co do emigrantów, swoje podłoże pewnie ma też w wyimaginowanych kosmitach nami rządzącymi.

poniedziałek, 5 października 2015

Boleści Sidora.

   Wczoraj dałem posta o godzinie 12,25. Sidor jest tu stałym gościem i szybko dał odpowiedź:
   Jaki materiał Sidor zamieścił?
   Kolejny przykład że Sidor w nerwach atakuje tym co go najbardziej boli. Co mamy w tym Sidora materiale? Frustrata, który nie mając baby, jakoś sobie musi poradzić. Podobnie jest z Sidorem. Stary, sfrustrowany wariat, który kiedyś dawał na swoim Ufo forum linki do filmów pornograficznych, gdzie gość przebrany był za wilkołaka. Teraz kolekcjonuje na swoim profilu materiały zoofilskie, pod pretekstem nienawiści do islamu. Sprytnie. Ciekawy przykład legalizacji materiału, w myśl zasady "jestem za, a nawet przeciw".
   Swojego czasu Sidor "zalegalizował" swoje gumowe lalki, na których przeprowadzał antygrawitacyjne badania:

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/przekaz-podprogowy-tomasza-sidora.html

                     A tak na marginesie. Jakie dni Sidor liczy?

niedziela, 4 października 2015

A Darek pozdrawia zjeba Sidora.

        Pozdrowienia także od Maorysa, Hindusa i Pakistańczyka:
   No to teraz głupek Sidor ma już "moralne" prawo wpisać na swoją kompromitującą samego siebie "Czarną listę" już nie pojedyncze persony, ale całe narody:)

Mamranie Sidora.

   Półtora roku wstecz Sidor mamrał co do sytuacji na Ukrainie, teraz mamra o emigrantach. Chciałby się mamrający Sidor w końcu wykazać.
 http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/06/dyktator-sidor-w-swoim-ufo-ksiestwie_16.html
   Ciekawi mnie do której tętnicy podłączy sobie Sidor ten rozpylacz:) 
   Jeżeli nawet jacyś emigranci do nas przyjadą, to i tak większość ma w nosie naszą biedę. Wolą biedę zachodu. A Sidor niech się realizuje. Zrobi z siebie głupka po raz kolejny. Który to już raz?

piątek, 2 października 2015

Koszmar Sidora. Kwiecień na wolności:)

   Coby Sidor nie napisał, i wydzwaniał, skutek jest inny od zamierzonego. 
   Dzisiejszy poranek w Gdańsku. Darek pozdrawia Knura Sidorowego:)
   A Sidor niech się szykuje na herbatkę i przejęcie władzy.
   Jak na razie, to Sidor ma władzę, ale nad swoimi pacynkami:)