środa, 29 kwietnia 2015

Przewodnik Dariusza Kwietnia dostępny na Zamku Książ.

   Tomasz Sidor powinien wiedzieć że jego poczynania odnoszą odwrotny skutek od zamierzonego. Poniższe zdjęcie zostało wykonane w ostatnią sobotę na terenie Zamku Książ. Autora zdjęcia pozdrawiam i dziękuję za przesłanie materiału drogą mailową. 
                                  koniczyna_kon@tlen.pl

wtorek, 28 kwietnia 2015

"Zły dotyk" Tomasza Sidora.

   Co pewien czas Tomasz Sidor używa określenia "zły dotyk". Można się przekonać że określenie to w umyśle Tomasza ma wieloletnie podłoże. 
      Materiał Tomasz Sidor zamieścił na swoim blogu w październiku 2007 roku, i jest to chyba najwcześniejszy ślad używania przez Sidora zwrotu "zły dotyk".

http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/2007/10/31/w-parku-z-psem-aresem/

   Dłuższy czas zastanawiało mnie co Tomasz Sidor chciał zakamuflować w swojej osobowości, że atakuje tym zwrotem wszystkich dookoła. Natrafiłem na pewien materiał, który może wnieść trochę światła na tę zagadkową sprawę.
 https://prestissimolive.wordpress.com/2011/01/19/w-poszukiwaniu-mistyfikacji-dzialan-obcych-relacjonowanych-przez-swiadkow-2/
 
    Pytania same się nasuwają... Chyba już jasne dlaczego Tomasz Sidor chce dookoła siebie widzieć ofiary pedofilii i "złego dotyku"...
 


poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Coś o głupocie Tomasza Sidora.

http://cs-szambo.pl/printview.php?t=26087&start=0&sid=336b193b6040ab1a830d9d2124746121
   Tak się składa że Tomasz Sidor jeszcze w niczym mi nie zaszkodził, a zająłem się tym typem, bo go po prostu nie lubię. Mam nadzieję że szybko nie wymięknie. Ja dopiero się rozkręcam...

niedziela, 26 kwietnia 2015

Dariusz Kwiecień pozdrawia z kolejnej udanej wycieczki z okolic Malborka.

    Dariusz Kwiecień nie życzy sobie, żeby opętany Tomasz Sidor marnował resztki sił witalnych na zajmowanie się osobą z którą nie ma nic wspólnego. Jak chce, to niech Tomasz Sidor założy sobie nowego bloga i niech tam próbuje zrobić z siebie wielką postać. Bohater bloga http://klamstwa-riese.blogspot.com/ Dariusz Kwiecień liczy że Tomasz Sidor poważnie odniesie się do powyższej wiadomości.

sobota, 25 kwietnia 2015

Tomasz Sidor szuka fryzjerek...

                                          http://salondomowy.blox.pl/html
   Tomasz Sidor stawia w swoim salonie na Domowy Nastrój, a gdyby się to komuś nie podobało, to szybko poczuje swoje miejsce.

piątek, 24 kwietnia 2015

Tomasz Sidor jako bluesteel...

             ...czyli krótka historia  Tomkowych jajopotów..

   U Tomasza Sidora naciąganie i oszukiwanie ludzi na wróżby Tarota się skończyło i najwidoczniej postanowił coś  zrobić ze swoim przyszłym życiem:
    Następnie Tomasz myśli, myśli i udoskonala przyszłą swoją wizję świata... Jest już po kilku dniach na tyle obeznany z tematem i mądry, że zaczyna uczyć innych...

  Minęło kilka dni i Tomasz Sidor pewnie już wiedział jak się robi prawo jazdy na motor i zdecydował się na swój wymarzony jednoślad z silnikiem. Cena, którą chce wydać na pojazd, jakoś jest niezbyt wysoka, biorąc pod uwagę te miliony które zarobił na strzykawkach.


 Do tej pory opisywany był rok 2007. W ciągu tego roku Zdolny Tomasz Sidor zapewne zrobił prawo jazdy na motor, kupił motor, zimę spędził na studiowaniu teorii prowadzenia motocykla w ruchu miejskim. Po roku już mógł wszystkim pokazać gdzie ich miejsce na drodze. 
   Na szczęście z tamtych czasów zostały Tomaszowi Sidorowi filmiki, wspomnienia,skuter i jajopoty...

czwartek, 23 kwietnia 2015

Salon Domowy ul. Dobrowoja 4 lok. 1. Tomasz Sidor właściciel.

   Ciekawe czy właściciel Tomasz Sidor ma w swoim Salonie Domowym pozakładany podsłuch i monitoring ukryty, prowadząc zakrojoną na szeroką skalę batalię przeciwko pedofilii. Nie raz wspominał fachową terminologię w tym temacie, typu "zły wzrok", lub "zły dotyk". Ciekawy jaki Tomasz Sidor ma dotyk i wzrok wobec swoich klientek. 
   Znany już jest z ukrytego podglądania i fotografowania dzieci i dorosłych. Poza tym nie lubi niepochlebnych opinii o sobie i swojej pracy.
http://salonuroczy.ksiegagosci.info/wpisyod-0.htm

   Wizyta w tym Salonie Domowym może odbić się czkawką.
 http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/tomasz-sidor-i-dzieci.html

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/wojeryzm-tomasza-sidora.html

środa, 22 kwietnia 2015

http://salondomowy.blox.pl/html Nowy lokal fryzjerski Tomasza Sidora.

   Ciekawe dlaczego specjalista od manicure i pedicure Tomasz Sidor nie może sobie poradzić ze swoją grzybicą paznokci. Pewnie zaszkodziło zbyt długie moczenie paluchów na rybkach....
https://twitter.com/prestissimoLIVE/status/498086011633958913/photo/1
   I w powiększeniu:
   Teraz to już wiadomo dlaczego Tomasz Sidor kusi do swojego zakładu fryzjerskiego najtańszymi cenami w Warszawie.

wtorek, 21 kwietnia 2015

Dno Tomasza "Uroczego" Sidora.

   Tomasz "Uroczy" Sidor zaczyna zagłębiać się w mule, jak jego ryba życia, Sum. Nie chce być tam sam i z tego swojego mułu stara się kąsać dalej. Jego dwa jak do tej pory dzisiejsze komentarze skupiają się na pewnej osobie która z tym blogiem nie ma nic wspólnego i prosiła w komentarzach żeby nie wykorzystywać jego nazwiska. Sprytnemu Tomusiowi w dalszym ciągu wydaje się, że oprócz niego na świecie jest może co najwyżej kilka osób. Tak się składa że z Guciem Mrukiem mam kontakt i niestety dla Sidora nie jest tym, za którego bezbłędny Tomasz go bierze.
   Pierwszego komentarza nie zamieszczam, bo argumenty tam przedstawiane są poniżej jakiejkolwiek krytyki...
 

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Piszący anonimowo sam do siebie Tomasz "Uroczy" Sidor.

   Wczoraj bohater tego bloga Tomuś zamieścił u siebie pewien komentarz:
   Postanowiłem nawiązać kontakt mailowy z Tomaszem "Uroczym" Sidorem.
   Czekałem całą minutę i nie otrzymawszy od Tomaszka odpowiedzi postanowiłem rozwinąć wątek:
   Następne trzy długie minuty i nadeszła od Tomasza Sidora odpowiedź:
   Wymianę maili zakończyłem następująco:
   Po tej krótkiej wymianie zdań Tomasz Sidor musiał dać upust swoim emocjom.
   Jak widać powyżej, mamy typowy przykład szopki "sam do siebie, jest nas wielu".

   Ciekawi mnie jeszcze jeden komentarz Sidora:
   Może ktoś jest w stanie wyjaśnić o co Sidorowi chodzi?


niedziela, 19 kwietnia 2015

Zgryzoty Tomasz "Uroczego" Sidora.

Knur Uroczy tomasz sidor pieni się od kilku godzin żąda od wladz miasta Sopotu i SM dostępu do zapisu z monitoringu miejskiego Hycel Tomasz Sidor piewca pieniactwa kapus donosiciel klamca fotograf malych dzieci nie potrafiący czytac ze zrozumieniem poszedł dzisiaj do kosciola oczywiscie z aparatem w faldach brzusznych Hyclu ciebie tez ktoś śledzi

sobota, 18 kwietnia 2015

Kolejne "Urocze" pozdrowienia z Sopotu dla Tomasza Sidora.

Korzystając z przysłanych informacji, mogę przekazać Sidorowi że spotkanie się odbyło bez przeszkód.
   A co do komentarza, to rozgarnięty Tomasz Sidor powinien najpierw umieścić brakujące przecinki, a dopiero potem jeszcze raz przeczytać i wyciągać wnioski:)


czwartek, 16 kwietnia 2015

Wszyscy uwielbiają Tomasza "Uroczego" Sidora.

   Jak wszyscy doskonale wiedzą "Uroczy" Tomek ma wszędzie samych przyjaciół i żadnych wrogów. Gdyby było inaczej wszyscy pisali by tutaj, lub u na blogu blogu w jego obronie. 
     A Jastrząb i Koniczyna to dwie różne osoby. Serdecznie pozdrawiam tych których poznałem i o tym fakcie, nie do podważenia wiedzą, i śmieją się z Sidora:)

środa, 15 kwietnia 2015

Dla Tomasza "Uroczego" Sidora to farmazony.

Pozwolę sobie zamieścić link z najnowszym materiałem Mamoru007:
http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2015/04/nowinki-poza-marginesem-iv.html
    Dla Sidora, frustrata któremu nic nie wyszło, myślącego że wszystko jest tu i teraz, nie podobają się zjawiska z tamtej strony. Stara się myśleć że "tam" nic nie ma i jak nie tu, to tam tym bardziej nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Przekonamy się...
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/search?updated-max=2015-01-19T12:42:00%2B01:00&max-results=7&start=2&by-date=false

wtorek, 14 kwietnia 2015

Tęsknota Tomasza Sidora za zdjęciami z ukrycia.

Z ostatniej chwili...
    Dariusz Kwiecień i dwudziestu jego lemingów pozdrawia "Uroczo" niedorozwiniętego hycla Tomasza Sidora. Malbork pozdrawia. Video-relacja (nie mylić z Ufo-relacja) niedługo na blogu Riese - Inna Rzeczywistość.
   Po stylu pisania widać że jest podniecony... Adrenalina, wojeryzm, maskowanie, czyli to co Sidor lubi najbardziej. 
   Ciekawe ile tym razem płaci za dokumentację...

 

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Apel o nieużywanie tutaj pewnego nazwiska.

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/apel-nie-draznijcie-tomasza-sidora-bo.html?showComment=1428669997438#c1456783892562562756

 Osoba, która wyżywa się po pewnej osobie, proszona jest o nie robienie tego z wiadomych przyczyn. Mam nadzieję że "Uroczy" to zrozumie. Podobno Sidor wszystko rozumie.

sobota, 11 kwietnia 2015

Lakoniczny post Tomasza "Uroczego" Sidora.

   Można odnieść wrażenie że Uroczy Tomuś śledzi Kękusia widząc siebie na jego miejscu. Powinien Tomuś starać się i podpatrywać swojego idola, zapamiętując gdzie się odwoływać. Bez Tomusia prowadzenie tego bloga nie będzie miało sensu... Liczę że Tomasz "Uroczy" Sidor nie dopuści do takiej sytuacji i napisze donosy do następnych instytucji.   Przypominam Tomusiowi że koniec Kwietnia coraz bliżej...

piątek, 10 kwietnia 2015

Tomasz "Uroczy" Sidor jako Alter.

http://niezaleznatelewizja.pl/2012/10/oblicza-duchowosci-18-10-2012/

Kila komentarzy, kiedy to Tomasz Sidor myślał że jest kimś:)
I co ciekawe dalej tak myśli:)


wtorek, 7 kwietnia 2015

"Uroczy" oszust Tomasz Sidor.

   Tomasz Sidor nie udziela się na tym blogu, ale zagląda i czyta.Po pewnym czasie, potrzebnym na głębokie przemyślenia zabrał głos na temat poprzedniego posta. Nie ukrywam, pełnym zaskoczeniem było dla mnie to, że Tomasz Sidor miał epizod w swoim życiu jako specjalista od Tarota, horoskopów itp.
     Po lekturze tych dwóch komentarzy Tomasza "Uroczego" Sidora można zauważyć że wróżbiarstwo, magię itp, praktykował spory kawałek czasu zawodowo. Jak zawodowo, to na pewno brał za to pieniądze. Osoby które się zgłaszały do Tomasza "Uroczego" Sidora, wierzyły w magiczną moc kart Tarota i wróżenia z nich. Jeżeli Tomasz "Uroczy" Sidor wróżył tym osobom udając że wróży, to ich oszukiwał. Stąd tytuł tego posta: "Uroczy" oszust Tomasz Sidor... 
   Plując teraz na cały ezoteryczny świat, pewnie mu jest wstyd że oszukał tyle osób. Pewnie na wstydzie się nie skończy...

piątek, 3 kwietnia 2015

Co robił Tomasz Sidor zanim stał się prestissimoLIVE.

 Takiego Tomasza Sidora poznał Dariusz Kwiecień. Świat Tomaszowi zawalił się piętnaście minut przed wystąpieniem u pani Drzyzgi. Szkoda, mogło być tak pięknie...

http://salonuroczy.ksiegagosci.info/wpisyod-0.htm