sobota, 31 stycznia 2015

Strzeżcie się "czarnej listy" Tomasza Idioty Sidora! Kto na nią trafi, ten będzie potępiony na wieki!

Pozdrowienia dla Tomasza Idioty Sidora.

   Po zasięgnięciu potwierdzonych informacji, mam zaszczyt przekazać pozdrowienia i wyrazy współczucia w swoich mękach, dla Tomasza Idioty Sidora, od uczestników spotkania z Darkiem Kwietniem w Poznaniu. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. W niedalekiej przyszłości relacja powinna znaleźć się na blogu http://moje-riese.blogspot.com/

piątek, 30 stycznia 2015

Samouwielbienie Tomasza Idioty Sidora.

   Poniżej zamieszczam monolog Tomasza Idioty Sidora z czasów kiedy wypoczywał łowiąc ryby...

   Samouwielbienie, synonimy:


1. samoubóstwienie,
2. samozachwyt, 
3. narcyzm,  
4. egotyzm,
5. egocentryzm,  
6. sobkostwo,
7. idiolatria,  
8. autofilia,
9. samolubstwo,
10 miłość własna,
    Niestety nie znalazłem materiału, gdzie Tomasz Idiota Sidor jest tak samo miły, lub podobnie, dla prawdziwej, innej osoby... 

Rozdwojenie umysłu Tomasza Idioty Sidora.

   Jest taki materiał w którym Tomasz Idiota Sidor prowadzi swoje "psychologiczne" wywody na pewne tematy, z których jak zwykle nic nie wynika:

http://w956.wrzuta.pl/film/7YRDBYoNOtm/28.1.2014_pomowienia_kwietnia_esemes_i_oswi

   Zwróciłem uwagę na końcówkę tego materiału i zachowanie Tomasza Idioty Sidora. Filmując dwa monitory Tomasz Idiota Sidor w jednym monitorze jest spokojny, a w drugim jest niespokojny. Granica tych dwóch stanów umysłu Tomasza Idioty Sidora przebiega mniej więcej w połowie odległości między jednym monitorem a drugim. 
   Mamy tutaj rozwiązanie wielkiej tajemnicy Tomasza Idioty Sidora, w jaki sposób radzi sobie z pisaniem w różnym stylu, jako:
-prestissimoLIVE
-Gall Anonim
-Dżon Rambo
-Robert Sadowski, a od niedawna Dariusz Kwiecieńniczyna, czy jakoś tak

    i wiele, wiele innych...

czwartek, 29 stycznia 2015

Kolejny blamaż Tomasza Idioty Sidora.

   Tomasz Idiota Sidor, pomimo swoich wielkich chęci, wydzwaniania, mailowania, straszenia, nie jest w stanie zablokować spotkania, które odbędzie się w ten weekend w Poznaniu.
   Zapomina Tomasz Idiota Sidor, że Wincenty Drużyński jest mieszkańcem Poznania, pracuje tam, prowadzi wydawnictwo które wydaje Darka książki, organizuje spotkania z Darkiem Kwietniem, czyli ma rękę na pulsie.
    Zapowiada się podobna historia jak z maja zeszłego roku. Pewnie Tomasz Idiota Sidor będzie zmuszony przeżywać kolejną skazę na swoim patriotycznym honorze. Który to raz...?

  ps. Pstryk i anonimy wyłączone:)

środa, 28 stycznia 2015

Dumny jestem, że znalazłem się po ciemnej stronie mocy Tomasza Idioty Sidora.

   Po raz kolejny Tomasz Idiota Sidor przyznaje się że jest Gallem Anonimem. 

   Pewnie zaraz Tomasz Idiota Sidor coś skasuje, coś poprawi i dalej będzie odstawiał swoją szopkę. Zwracam uwagę w mailu na słowo scenariusz... I na chęć dalszego kontaktu z Tomaszem Idiotą Sidorem...

Wielka moc Tomasza Idioty Sidora.

Z ciekawości sprawdziłem i spotkanie się odbędzie.
   Chyba Tomasz Idiota Sidor znowu miał psycho-jazdę że gdzieś dzwonił:) Rozmowa ze samym sobą jest dla Tomasza Idioty Sidora na tyle tajna że nigdy się nie ukaże:)
   Straszna ściema Tomasza Idioty Sidora, prawie dałem się nabrać:)

wtorek, 27 stycznia 2015

Patriotyzm Tomasza Idioty Sidora.

    Tomasz Idiota Sidor uważa siebie za przykład wielkiego patrioty. Zapominał biedak o podstawowych zasadach zawartych w definicji słowa patriotyzm:

Patriotyzm (łac. patria,-ae = ojczyzna, gr. patriotes) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

    Podstawa szacunku, umiłowania, i oddania własnej ojczyźnie. A jaka jest definicja ojczyzny?

Ojczyzna – termin o dwojakim znaczeniu, odnoszącym się do przestrzeni istotnej dla pojedynczego człowieka (jednostki) bądź zbiorowości (narodu), wyznaczone zwłaszcza miejscem urodzenia tych osób, ich zamieszkiwaniem przez istotną część życia, czy miejscem pochodzenia ich przodków bądź rodziny.

    Poznaliśmy Tomasza Idiotę Sidora już na tyle, żeby zauważyć że najbardziej szanuje siebie i ojczyznę w postaci zamieszkiwanej chałupy z dostępem do internetu.
   Dalsza część zdania brzmi: (...) oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili(...). 
   Przypomina mi się historia ze wzywaniem policji i ochroniarzy, czyli kolejna hipokryzja...

    (...)Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia (...).
    Czyli chęć objawienia światu, że kosmici są wśród nas, licząc się nawet z wypadnięciem z łódki do wody...

  (...)Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury, czy języka(...).
   Fryzjerstwo ma długą tradycję, a kultury i języka Tomasz Idiota Sidor to raczej już się nie nauczy...

(...) Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością(...).
   Wiadomo już powszechnie że Tomasz Idiota Sidor stworzył własną społeczność, której dominuje jako papa, ma z nią nierozerwalną więź. Niestety nie chce się do niej przyznać, tak jakby się czegoś wstydził...Ciekawe czego? Może prawdy o sobie?

ps. Co do "Łupaszki", to jest takie powiedzenie, że każdy widzi to co chce widzieć. Można dojść do dwóch wniosków, że albo Darek się przejęzyczył, albo specjalnie powiedział "Łupaszko" ażeby sprowokować dyskusję na ten temat. Stawiam na drugą możliwość, bowiem interesując się też tematem "Żołnierzy Wyklętych", można zauważyć rozbieżności w ocenie postaci, i to nie historyków, bowiem oni kierują się poprawnością polityczną, tylko zwykłych ludzi, którzy mięli zaszczyt, albo pecha być w centrum wydarzeń. A temat jest arcyciekawy... 
 

Każdy szewc szyje swoją miarą Tomaszu Idioto Sidorze.


   Musiałbym być Tomaszem Idiotą Sidorem, żeby gadać sam ze sobą... Pozdrawiam zaglądających tutaj...

  Tomaszu Idioto Sidorze, odpowiednio powiększ materiał i może znajdziesz niepasujący piksel, który będziesz mógł przeanalizować. Powodzenia.

niedziela, 25 stycznia 2015

Maliny Tomasza Idioty Sidora.

   Tomasz Idiota Sidor przeprowadził dochodzenie i wydedukował poniższe wnioski:
   Pierwszy, lepszy artykuł o anonimowości w sieci:
http://www.pcworld.pl/news/356993/Anonimowosc.w.Sieci.html

   Tomasz Idiota Sidor wymyślił jako pierwszy na świecie teorię:


   A prawda jest taka że:

   Tomaszu Idioto Sidorze. Żeby się przekonać kto ma rację, to zablokuj IP operatora firmy Krosoft, tak jak to zrobiłeś dawniej. Przekonasz się wtedy że zablokujesz cały region, łącznie z siecią komórkową. 

   Dałeś się Tomaszu Idioto Sidorze wpuścić w maliny...


sobota, 24 stycznia 2015

Jak to jest Tomaszu Idioto Sidorze być ośmieszonym?

Duchy kasują komentarze Tomasza Idioty Sidora.

   Poniżej zamieszczam materiał ze skasowaną odpowiedzią Tomasza Idioty Sidora.

https://www.youtube.com/watch?v=_fNFifS--Xk&list=UUHS8jU5g4a_KiLazlrz7jKA

  Może by tak Tomasz Idiota Sidor wstawił z powrotem komentarz, w którym przypominał panu Barskiemu, co by z nim nie robił w windzie i co by z niego zostało, gdyby nie było tam innych ludzi.

   Powoli Tomasz Idiota Sidor blokuje kolejne swoje kanały, ale na szczęście jest jeszcze kopalnia dialogów do samego siebie, czyli Ufo relacje.

    Przed chwilą Tomasz Idiota Sidor podesłał linka z oryginałem. Zamieszczam pełną wersję komentaża:
    Może ktoś jest w stanie wytłumaczyć Tomaszowi Idiocie Sidorowi sposób mojej manipulacji, bo ja niestety nie potrafię:)
 

piątek, 23 stycznia 2015

Psujący się skuter Tomasza Idioty Sidora.

   Poniżej zamieszczam materiał jak to Tomasz Idiota Sidor, jako Robert Idiota Sadowski, rzekomo mieszkający w Bydgoszczy, daje opinię dla zakładu mechanicznego w Warszawie, naprawiającego między innymi skutery.


czwartek, 22 stycznia 2015

Mija rok dla Tomasza Idioty Sidora.

   Na Ufo-relację znalazłem pierwszą odpowiedź Tomasza Idioty Sidora na mój komentarz. Jak widać po stylu odpowiedzi, od razu poczuł się pokrzywdzony i niezrozumiany.

http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=608&start=420

   Był to z mojej strony pierwszy wściekły, agresywny atak na miłującego pokój, dobre obyczaje, kulturę osobistą, postać Tomasza Idioty Sidora, który swojego czasu nazywał siebie "starym hipisem".

   Czas zdmuchnąć pierwszą świeczkę:)

Hipokryzja Tomasza Idioty Sidora.

    W temacie lamentów Tomasza Idioty Sidora, ciekawym wątkiem jest jego podejście do wymiaru sprawiedliwości. Z jednej strony błaga ich o zajęcie się jego problemami, pędząc z donosami na policję, a z drugiej jednak strony ma o sędziach swoje zdanie.

http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=1071

   I druga próbka hipokryzji Tomasza Idioty Sidora.

 http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=1058

   Ile to już razy Tomasz Idiota Sidor biegał na policję domagając się sprawiedliwości? 
   Nie raz się chwalił że walczył z ZOMO. Pewnie dlatego ich nie lubił, bo podobno nie chcieli przyjąć go w swoje struktury i   skorzystać z jego niebywałej wiedzy.

środa, 21 stycznia 2015

"Strzały" Tomasza Idioty Sidora...

   Tomasz Idiota Sidor wierzy w swoją bezbłędność i swoje cuda techniki internetowej. W swoim niczym nie ograniczonym umyśle, nie bierze pod uwagę jednej rzeczy. Takiej że nieraz ludzie potrafią się mylić. Tomasz Idiota Sidor, musi się przekonać organoleptycznie że jest idiotą. I się przekona, na swoje życzenie.

Pisanie komentarzy do siebie Tomasza Idioty Sidora.

   Jak już Tomasz Idiota Sidor został przyłapany na pisaniu do samego siebie, to proponuję zapoznać się z tym materiałem: 

   http://www.schizofrenia.pl/forum/vt,51,25,48092,20

 Którego motyw przewodni jest taki:

   Mam 20 lat i od kiedy pamiętam, czyli już w okresie przedszkolnym zawsze rozmawiałam ze sobą. Nie mam jakiegoś wyimaginowanego przyjaciela, nie polega to też na analizowaniu jakiś przeszłych lub przyszłych rozmów, spotkań, czy zdarzeń. Są to zwykłe rozmowy, tak jakbym rozmawiała po prostu ze sobą. Bardzo denerwuje mnie to, że czasem ktoś mnie na tym przyłapie. Bo czasami rozmowa zaczyna się w myślach, na takiej zasadzie jak czytanie po cichu, a potem w niekontrolowanym przeze mnie momencie zaczynam mówić na glos. W tych rozmowach często, gdy się zorientuje, że rozmawiam sama ze sobą zaczynam się sobie tej drugiej tłumaczyć, że ze sobą rozmawiam. To jest bardzo skomplikowane i trudne, o wszystkim wie mój partner, ale jest to dla mnie sprawa bardzo wstydliwa. Postanowiłam szukać pomocy. Jestem młoda, zdrowa i bardzo inteligentna(IQ badałam kilkakrotnie testami mensy i wyniki były wysoko ponadprzeciętne).
Najbardziej martwi mnie to, że nie potrafię tego kontrolować. Dopiero po pewnym czasie trwania rozmowy głośnej lub cichej zdaje sobie sprawę z tego, co robię. Tak jakby się wyłączam, tracę na tym panowanie. Proszę o pomoc specjalistę, jeszcze nie umiem przełamać się na wizytę w poradni.      Coś czuję że w przypadku Tomasza Idioty Sidora, ze względu na wiek, zmiany już są nieodwracalne...
 

wtorek, 20 stycznia 2015

Droga w ślepy zaułek Tomasza Idioty Sidora.

   W przedostatnim poście przedstawiłem materiał w którym Tomasz Idiota Sidor pierwszy raz przedstawił krośnieńskie IP. Jest ciąg dalszy tej historii...
   W czasie trwania sesji mailowej letniej z Tomaszem Idiotą Sidorem, raz na jakiś czas udzielałem się na You tube. Materiał z dnia 20 lipca 2014 roku:


https://www.youtube.com/watch?v=_e0j3Jb_-40&list=UUHS8jU5g4a_KiLazlrz7jKA&index=31


   Jak widać Tomasz Idiota Sidor w komentarzach udziela się jako Robert Sadowski.

   Następny materiał jest późniejszy, bowiem przez pewien czas się nie udzielałem, co bardzo pasowało Tomaszowi Idiocie Sidorowi.
    A jak się pojawiłem, to Tomasz Idiota Sidor nie był zbytnio zadowolony:
15 października 2014 rok.

https://www.youtube.com/watch?v=wJJXH5RqnS8


   Mamy tutaj przykład frontalnego ataku pacynek Tomasza Idioty Sidora pod postaciami pan kracy. Dżon Rambo i w tym wątku najciekawszy Artigs Sowie. Trochę się tego już w kolekcji nazbierało.
   Odpowiedź Tomasza Idioty Sidora na swoim blogu:

 http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/10/zalegosci-czyli-po-raz-kolejny.html#comment-form
23 Październik 2014:

   Odpowiedzią moją był komentarz na stronie:
27 października 2014.

http://moje-riese.blogspot.com/2014/10/24-26-pazdziernika-spotkanie-w-rzeczce.html#comment-form
   Tomasz Idiota Sidor myślał, myślał i wymyślił:
28 październik 2014

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/10/zalegosci-czyli-po-raz-kolejny.html#comment-form


   Kulminacyjnym momentem był mój komentarz, po którym rozpoczęła się sesja mailowa zimowa i Tomasz Idiota Sidor zaczął atakować nieświadomą niczego osobę:
6 Styczeń 2014

https://www.youtube.com/watch?v=9MF_ByQCDlo&list=UUHS8jU5g4a_KiLazlrz7jKA

   Chciałbym zwrócić uwagę na wątek z kosą w powyższych materiałach. Jeżeli Tomasz Idiota Sidor chciałby coś dorzucić do problematyki zawartej w tym poście, to byłbym bardzo zainteresowany. Będę z zaciekawieniem monitorował jego gaworzenie z samym sobą na jego blogu.
Próba oddechu Tomasza Idioty Sidora...

   Spośród bardzo obfitej wczorajszej twórczości Tomasza Idioty Sidora do samego  siebie, pozwolę sobie na przedstawienie, jak dotąd ostatniego jego komentarza na stronie:

http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html


    W pierwszej kolejności na moją uwagę zwrócił następujący fragment:

   Tomasz Idiota Sidor, swoim bardzo analitycznym umysłem, wydedukował że osoba o dużej wiedzy informatycznej, nie wie kiedy jest zablokowana a kiedy nie. 
   Gdyby powyższe zdanie było dla Tomasza Idioty Sidora nie do zrozumienia, to prościej mogę napisać że wiedzy o komputerach nie posiadam.

   Następny wątek:
   Czytając ten fragment, przypomniała mi się historia opowiadana swojego czasu turystom przy piwie w Ustrzykach Górnych:

   "W latach siedemdziesiątych, kiedy to górale przypędzali owce na redyk w Bieszczady, dwóch górali pokłóciło się. W nocy jeden z nich zaczaił się na drugiego. Góral po ciemku pomylił się i zabił przypadkowego turystę zamiast swojego przeciwnika. W sądzie tłumaczył się, że jest niewinny, bo zabił nie tego co chciał."

   Z Tomaszem Idiotą Sidorem jest w tej chwili podobnie, tylko jeszcze kombinuje jak z honorem wyjść z opresji. A opresję to już ma wielką...